Biżuteria ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 11:46   #31
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość
Dla mnie osoba wydająca ponad tysiąc złotych na pierścionek z diamentem miernej jakości to jednocześnie leń i snob.
Len, bo przeczytanie pół strony o próbach złota i jednej strony o 4C diamentów zajmuje najwyżej 10 minut...jeśli ktoś wolno czyta.
Snob - kupowanie diamentu, bo to diament, to jak kupienie drogiego samochodu, bo ma fajny kolor lakieru i nazwę.
Tak samo leniem i snobem jest ktoś, kto kupuje drogie markowe ubrania uszyte z poliestru, kiedy można znacznie taniej kupić jedwabne, albo kupuje buty za prawie 1000 zł wątliwej jakości w sieciówce, kiedy można w internecie naprawdę dobrej jakości buty za te pieniadze wyszukać. Jego pieniądze, jego sprawa. Nie każdy musi chcieć poświecać czas na dokształcanie się w dziedzinie diamentów czy tkanin, a potem wyszukiwać te, które będą spełniały kryteria.
anntab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:29   #32
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie polecam ww. sieciówek jubilerskich. Cena wysoka,a z jakością wykonania i trwałością bywa różnie.

Małe sklepiki jubilerskie nie mają wcale gorszego produktu.
Do tego w Łodzi jest moje ukochane A&A, w którym zaopatruję się od ponad 15 lat. Ceny niższe niż w Apart, a wzory są niepowtarzalne (każdy sklep słynie z czegoś innego).
Sztucznej biżuterii nie nosiłam, nie mam porównania.
co to A&A?

ja tez od jakiegos czasu wole miec mniej a srebrne luz zlote, niz sztuczna bizuterie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 11:34   #33
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
co to A&A?
Zapewne chodzi o http://www.domjubilerski.aia.pl/
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 12:18   #34
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

dziekuje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 14:21   #35
sanqi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Ostatnio kupowałam w takim sklepie online Srebropol, aż muszę go pochwalić
sanqi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:43   #36
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Kolczyki w Swarovsky (to już uzależnienie mam prawie wszystkie albo lokalne wyroby jak jestem za granicą. Bransoletki też tylko na wyjazdach właśnie u lokalnych jubilerów - zwykle z kruszca z danego regionu.

Edit: nie kupuję przez neta. Nawet w S wolę najpierw przymierzyć bo niektóre zwyczajnie nie pasują do mojej twarzy.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2016-03-31 o 18:44
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 14:31   #37
juliam84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie kupujecie bizuterię?

Moim zdaniem nie warto inwestować w biżuterię pochodzącą z masowej produkcji. W dobie takich samych naszyjników, pierścionków i bransoletek coraz trudniej się wyróżnić. Byłam ostatnio na targach w Warszawie i udało mi się znaleźć polską perełkę wśród producentów biżuterii. Produkty ALE, są bardzo charakterystyczne, mają geometryczny i ciekawy design. Możecie sprawdzić na https://aleconcept.com, może wam też się spodoba.
juliam84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 21:11   #38
kayaa86
Przyczajenie
 
Avatar kayaa86
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

hej, jestem tu dość świeża i pewnie nie tu gdzie powinnam piszę, ale mam pewien problem... Zamówiłam w Aparcie kolczyki - konkretnie dzisiaj rano. Musiałam się zarejestrować, więc podałam wszelkie dane do logowania, maila także (prawidłowego ) była opcja zapłaty przez PayU więc też to uczyniłam. Przelew poszedł, mam potwierdzenia. Nie czekałam na maila zwrotnego i teraz patrzę że nic nie mam, ani w spamie, ani w innych. Kasa poszła, a potwierdzenia nie ma. Na konto w aparcie nie mogę się zalogować bo mnie nie ma w systemie, ale jak chcę założyć konto na tamte dane/ adres e - mail to mi wyświetla info że już istnieje taki użytkownik.... Trochę nie wiem co robić, zwykle potwierdzenie złożenia zamówienia otrzymuje się od razu a tu nic. Czy któraś z Was zamawiała on line w Aparcie? możecie powiedzieć jak to mniej więcej wygląda? Napisałam już mail do obsługi, ale póki co cisza.
kayaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 21:33   #39
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez kayaa86 Pokaż wiadomość
hej, jestem tu dość świeża i pewnie nie tu gdzie powinnam piszę, ale mam pewien problem... Zamówiłam w Aparcie kolczyki - konkretnie dzisiaj rano. Musiałam się zarejestrować, więc podałam wszelkie dane do logowania, maila także (prawidłowego ) była opcja zapłaty przez PayU więc też to uczyniłam. Przelew poszedł, mam potwierdzenia. Nie czekałam na maila zwrotnego i teraz patrzę że nic nie mam, ani w spamie, ani w innych. Kasa poszła, a potwierdzenia nie ma. Na konto w aparcie nie mogę się zalogować bo mnie nie ma w systemie, ale jak chcę założyć konto na tamte dane/ adres e - mail to mi wyświetla info że już istnieje taki użytkownik.... Trochę nie wiem co robić, zwykle potwierdzenie złożenia zamówienia otrzymuje się od razu a tu nic. Czy któraś z Was zamawiała on line w Aparcie? możecie powiedzieć jak to mniej więcej wygląda? Napisałam już mail do obsługi, ale póki co cisza.
Poczekaj do jutra i jeżeli dalej będziesz miała ten sam problem zadzwoń do nich. Tu masz stronę z telefonami http://www.apart.pl/swiat/zakupy-online/kontakt
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 23:11   #40
kayaa86
Przyczajenie
 
Avatar kayaa86
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Poczekaj do jutra i jeżeli dalej będziesz miała ten sam problem zadzwoń do nich. Tu masz stronę z telefonami http://www.apart.pl/swiat/zakupy-online/kontakt
poczekam do południa
kayaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 19:50   #41
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Cytat:
Napisane przez kayaa86 Pokaż wiadomość
poczekam do południa
I jak się skończyło ?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-04, 09:11   #42
pearlsbuck
Przyczajenie
 
Avatar pearlsbuck
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 8
Dot.: Biżuteria Apart, Yes, W.Kruk ... coś dla każdej z nas :-)

Ja mam takie wstydliwe pytanie.... Uwielbiam kolekcję Wiktoriańską Yes, jest po prostu przepiękna... No, ale nie stać mnie na nią. Szczerze mówiąc nawet jakby mnie było stać to żal mi dwóch czy nawet pięciu tysięcy wydac na biżuterię tylko dlatego, że to kamień szlachetny i złoto . Trafiłam ostatnio na coś takiego


I się zastanawiam... czy te podróbki będą takie ładne czy to będzie chiński plastik... Babka co to sprzedaje napisała mi, że szmaragd z probówki, a na biżuterii jest próba srebra, ale pisać to sobie może a w Photoshopie pewnie poprawić tym bardziej. Żal mi trochę wywalać 200 zł w błoto, no ale z drugiej strony pierścionek oryginalny jest za prawie 3000 a zawieszka 5000 wiem skąpa jestem Kupował ktoś to może? Pisała mi, że może mi wystawić na allegro jak się boję na olx, no ale ciągle nie jestem zdecydowana.... Ktoś oprócz mnie jest łasy na wzór a nie na kamień ?

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2017-05-04 o 19:29
pearlsbuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 16:02   #43
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Biżuteria

W związku z tym, iż nie znalazłam żadnego wątku dotyczącego biżuterii, (poza ręcznie robioną) postanowiłam założyć nowy wątek.
Od niedawna, podczas noszenia pozłacanych kolczyków zaczęły mnie swędzić uszy. Prawdopodobnie dostałam uczulenia. Zaczęłam rozglądać się za modnymi kolczykami do uszu i nie mogę nic znaleźć, co by mnie interesowało. W sklepach Apart, Kruk, Yes nie podoba mi się absolutnie nic. Szukam kolczyków w takim stylu jak w załączniku, choć nieco bardziej eleganckich, niż młodzieżowych. Zależy mi na czymś delikatnym. Podobne kolczyki można znaleźć na stronie LUVAJ, jednak jest tam dość drogo. Takie co przykuwają moją uwagę są również w sklepie Parfois, jednak są tam tylko pozłacane lub posrebrzane kolczyki. Widziałam w zeszłym miesiącu jakąś nową kolekcję wykonaną ze złota, jednak było tam niewiele produktów.

Mam nadzieję, że w tym wątku będziemy mogły się pochwalić naszą biżuterią, polecić coś komuś innemu lub ogólnie poplotkować w tym temacie.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eecc1e868e460d50ec26b6829fa16701,62,37.jpg (19,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki-6.jpg (44,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rook-piercing-przekłucie.jpg (54,5 KB, 16 załadowań)
__________________
Nihil fit sine causa
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 08:42   #44
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Biżuteria

uszy zaczęły cię najpewniej swędzieć z powodu niklu, który do produkcji biżuterii, zwłaszcza tej nieco tańszej, jest powszechnie stosowany. poszukaj czegoś ze stali chirurgicznej (lub platyny, jeśli to złoto/srebro a nie nikiel cię uczulają), a na zaleczenie ewentualnych podrażnień polecam ocetnisept.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 08:50   #45
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Biżuteria

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
uszy zaczęły cię najpewniej swędzieć z powodu niklu, który do produkcji biżuterii, zwłaszcza tej nieco tańszej, jest powszechnie stosowany. poszukaj czegoś ze stali chirurgicznej (lub platyny, jeśli to złoto/srebro a nie nikiel cię uczulają), a na zaleczenie ewentualnych podrażnień polecam ocetnisept.
Stal chirurgiczna również stosunkowo często uczula. Więc jeśli już z tej kategorii, to lepszy jest tytan, bo szansa na uczulenie jest niemal żadna.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 17:15   #46
wilczasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Wybór pierścionka dla tej jedynej

Drogie dziewczyny, kobiety, panie a może nawet i panowie.
Potrzebuję rady a nie mam żadnej przyjaciółki która nie byłaby skorelowana w żaden sposób z moją przyszłą (miejmy nadzieję) narzeczoną.

Potrzebuję opinii postronnych osób. Sam mam ogromny problem z podejmowaniem decyzji a jeśli chodzi o drogie podarunki to jestem na etapie dziecka z przedszkola.

Wrzucam screeny aby nie dawać linków do konkretnej strony z której pochodzą te pierścionki. Wybrałem je z pośród wielu wielu sklepów ale i tak potrzebują według mnie lekkiej przeróbki.

Jeszcze słowem odnośnie wybranki - lubi skromną biżuterię. Nie nosi kolczyków ani wisiorków. Jedyne co ma na ręku to dwie bransoletki Lilou.

Zaczynajmy więc:

1)



Zmiany - diamenty znikają z obrączki. Jest ona zwykła, prosta, złota.

2)


Zmiany - brak

3)



Zmiany - diamenty znikają z obrączki. Zostaje zwykła, prosta.


Który według Was jest najładniejszy? Może widziałyście gdzieś podobne pierścionki? Nie chcę aby był wysoki. Im niższy, tym lepszy. Tylko żółte złoto wchodzi w grę

Będę przeogromnie wdzięczny za rady. Pozdrawiam, przyjemnego popołudnia!
wilczasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 18:19   #47
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Wybór pierścionka dla tej jedynej

Mi najbardziej podoba się pierwszy jeśli będzie bez diamencików na obrączce. Uważam, że jeśli wybranka nie nosi biżuterii lub wybiera prostą, to ten pierścionek będzie pasował jest minimalistyczny nie przesadzony.
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 19:16   #48
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Biżuteria ...

mi chyba tez sie podoba naj 1 na gładkiej obrączce, choć to nie mój styl (wolalabym kamyk w koronie niż kilka na talerzyku :P - jakie ładne porównanie mi wyszło hihi w kazdym razie jeszcze prościej)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 07:40   #49
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Biżuteria ...

Lubię minimalistyczne pierścionki, żaden z tych by mnie nie zachwycił - są zbyt bogate i przez to - dla mnie - jarmarczne
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-28, 09:34   #50
wilczasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Biżuteria ...

Cześć, dzięki!
W takim razie czy mogłabyś podać przykład minimalistycznej, nie jarmarcznej biżuterii? Nie upieram się przy moich wyborach, chętnie zobaczę inne propozycje
wilczasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:09   #51
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Biżuteria ...

Kolekcja MINIMALISM marki Savicki jest Ci znana?
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:36   #52
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Biżuteria ...

ja akurat za tą linią nie przepadam, ale jak już przy savickim jesteśmy, to za coś prostego i klasycznego uważam te z linii the light (z triumph of love też bym wybrała :P).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:37   #53
wilczasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Biżuteria ...

Tak, nie podobają mi się zupełnie.
wilczasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 11:45   #54
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Biżuteria ...

Cytat:
Napisane przez wilczasty Pokaż wiadomość
Tak, nie podobają mi się zupełnie.
A to nie narzeczonej ma się podobać?

A tak serio - skoro wybranka nie nosi biżuterii, wiesz, że ma być żółte złoto z brylantem (to Twój czy jej warunek?), to chyba najlepszym dla Was obojga rozwiązaniem będzie wspólna wizyta u jubilera...
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 15:54   #55
wilczasty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 6
Dot.: Biżuteria ...

Wspólna wizyta u jubilera? Nie ma na to najmniejszej możliwości. To ma być niespodzianka i to w dodatku praktycznie po drugiej strony kuli ziemskiej. Najwyżej po wszystkim sprzeda i kupi sobie inny, jeśli ten który wybiorę ja nie będzie jej odpowiadał.

Te które pokazujecie na pewno nie są w jej guście. Przez wiele lat nosiła srebrny pierścionek z małym szkiełkiem. Wiem, że szuka czegoś bardziej "rozłożystego"

wiem, że ten jej się podobał:

https://www.instagram.com/p/BTeOokcg...at.astro&hl=pl

Ale nigdzie nie mogę znaleźć podobnego
wilczasty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 17:05   #56
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Biżuteria ...

to najprościej udać sie do jubilera ze zdjęciem, zeby ci taki zrobił - dodam, że to wychodzi zazwyczaj o wiele korzystniej cenowo niż w sklepie jubilerskim, zwłaszcza w sieciówkach.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 17:31   #57
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Biżuteria ...

To pierścionek firmy W.Kruk, pobiegaj po salonach i popytaj, może stacjonarnie jeszcze gdzieś go mają - szafiarka zaręczyła się w kwietniu, więc nie jest to stara kolekcja...
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 08:46   #58
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Kolczyki/ nausznice - opinie posiadczek

Chciałabym kupić sobie kolczyki w stylu widocznym na zdjęciach. Mam jednak wątpliwości co do rodzaju zapięcia. W przypadku zapięcia z drucikiem z tyłu obawiam się, że może być to niewygodne w codziennym użytkowaniu. Natomiast kolczyki zapinane na "wkrętkę" mogą się przekręcać... Dlatego chciałabym poprosić o opinie dziewczyny, które posiadają kolczyki w podobnym stylu. Dodam, że mam zamiar nosić je na co dzień. Fajnie byłoby, gdybym nie musiała zdejmować kolczyków za każdym razem gdy np. idę pobiegać lub chcę się na chwilę położyć...
Pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 647078e54a1caa3ce95f2d6300cb.jpg (39,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12731039407b8d866d1ba29e0a2a.jpg (235,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolczyki-zlote-nausznice-gladkie.jpg (88,4 KB, 33 załadowań)
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 18:35   #59
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Biżuteria ...

Znacie jakieś fajne polskie marki produkujące biżuterię? Ze swojej strony mogę polecić Unikke Design oraz Anna Ławska. Coś jeszcze?
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-19, 21:07   #60
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Biżuteria ...

Orska- jak dla mnie- nie ma sobie równych.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-26 11:45:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.