Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-19, 15:18   #2191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
dzięki
dawno sobie nic nie kupiłam, rozumiesz
Jak mam nie rozumieć Siostry Syjamskiej

Kochana podaj na pw adres na wszelki wypadek juz teraz, bo gdyby jutro był, to chciałabym od razu wysłac, a nuz na piatek Ci dojdzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:24   #2192
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

podpowiedzcie czy uda mi się w Mario wyrobić kartę od ręki i od razu skorzystać z promocji?
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:26   #2193
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
podpowiedzcie czy uda mi się w Mario wyrobić kartę od ręki i od razu skorzystać z promocji?
Karte tymczasowa, papierowa dają od razu, rabat tez raczej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 15:32   #2194
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Karte tymczasowa, papierowa dają od razu, rabat tez raczej.
super, dzięki.
na swoją zamówioną pocztą czekam już tyyyyyle, że przeleciało w międzyczasie kilka promocji.
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:29   #2195
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

w S znowu jakieś -20% na zapachy zestawy i świąteczne...
Mario też przysłał, ale widzę, że już macie
I Yves Rocher

Zmasowany atak.

Że też MAC nic nie daje - żadnych rabatów...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:41   #2196
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
w S znowu jakieś -20% na zapachy zestawy i świąteczne...
Mario też przysłał, ale widzę, że już macie
I Yves Rocher

Zmasowany atak.

Że też MAC nic nie daje - żadnych rabatów...
Wyobraż sobie Gosiu, cze mnie ten zmasowany atak smsowy z S. i M. dopał, jak byłam dzisiaj u konkurencji, czyli w Dougim, az nie wiem co o tym myslec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 16:55   #2197
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
wykrakałaś kupiłam se w macu kolejną pomadkę


Wojciecha Ingota??? To jest takie nazwisko drugi raz mi się to zdarza, za pierwszym - jak moja siostra miała praktyki w fabryce pana Ziaja... czy jak to tam się odmienia...
Eris też jest od p. Ireny przykładowo


Widzę na stronie NARSa, że zakupy pow. 35 Euro wysyłają za free (także do Polski): http://www.narscosmetics.eu/


Muszę powiedzieć, że podoba mi się polityka Mario, często zniżki, wieczorki rabatowe, żeby jeszcze mieli większy asortyment to tylko tam bym kupowała

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja się powiesze ... byłam znowu w galerii i znowu przepadłam, tyle pokus, po drodze dostałam od Mario sms o zniżce i wdepnęłam. Pani mnie namawiła na Mary Lou Manizer, a w życiu nie testowałam The Balmów zadnych. Nałożyłam Manizera na szczyty kości i to jest dobra emota, jaką zrobiłam mine chcę!! A cena śmiesznie niska wziawszy ową zniżkę
Poza tym potetsowała clinikowe balsamo - kredki i znów przepadłam, nosze od 2 godzin i mam komfort nawilżonych ust, coś mi sie zdaje ze ja kupię i tak
Nasza Salmo, bierz The Balm! Co prawda rozświetlacza nie miałam, ale np. brązer czy róże do policzków są fantastyczne - lekko przytkniesz pędzel, muśniesz a kolor już jest pięknie widoczny Ładnie się rozcierają i trwają do demakijażu. Odkąd mam Down Boya używam praktycznie tylko jego, odstawiając Dame z MACa, Explosion z Chanel i wszystkie inne
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 17:05   #2198
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38212542]
Muszę powiedzieć, że podoba mi się polityka Mario, często zniżki, wieczorki rabatowe, żeby jeszcze mieli większy asortyment to tylko tam bym kupowała[COLOR=Silver]
[/QUOTE]

ja też sporo zawsze kupowałam w M ale przyznam, że kilka rzeczy trafiłam u nich na granicy daty ważności teraz już tyle nie kupuję

No o Irenie Eris to wiedziałam.
A właściciel Z. to Zenon Ziaja, sio mi przypomniała.
sama nie wiem, czemu mnie to tak dziwi.

Z tymi akcjami zniżkowymi to nie wiem, ale mam wrażenie że non stop coś jest... od listopada...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:11   #2199
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja też sporo zawsze kupowałam w M ale przyznam, że kilka rzeczy trafiłam u nich na granicy daty ważności teraz już tyle nie kupuję
Z datami nigdy nie miałam problemu, odpukać




Tak patrzę, że ten żel Collistara ma głównie sporo chemii różnej; silikony, 3 alkohole, mnie by przesuszył chyba po jakimś czasie, zwłaszcza zimą A już ostrzyłam ząbki po kuszeniu Corii Może próbkę potestuję, chociaż dobry mat by się bardziej latem przydał
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:18   #2200
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38212542]
Nasza Salmo, bierz The Balm! Co prawda rozświetlacza nie miałam, ale np. brązer czy róże do policzków są fantastyczne - lekko przytkniesz pędzel, muśniesz a kolor już jest pięknie widoczny Ładnie się rozcierają i trwają do demakijażu. Odkąd mam Down Boya używam praktycznie tylko jego, odstawiając Dame z MACa, Explosion z Chanel i wszystkie inne[/QUOTE]

Kobieto, miej dla mnie litość, miałyście mnie odwodzić od zakupu, a nie zachęcać
Macałąm wszystkie róze i bronzery i zgadzam sie - mieciutkie i dobrze napigmentowane
Macałam też cienie z paletki gdzie był Manizer i cienie tez świetne, kolory, pigmentacja, etc. Ciekawe, jak ja żywo w praniu.
Ale nie będę ulegąc, bo mam macową pełną szufladę, a idzie nowa kolekcja mineralna, z której mam ochote na cienie i rozświetlacz Porcelain Pink
Ulegnę ino balsamowi w kredce Clinique
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:25   #2201
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ktos jeszcze nie dostal przesylki z P&R pobraniowej tej ze srody? Dzwonilam wczoraj do babeczki, ale powiedziala,ze dopiero co kurier zabral paczki i nie wie nic,ale sprawdzi i zadzwoni. cisza. A zamowienie jak wisialo jako nowe tak wisi do teraz:/ I to moga byc moje pierwsze i ostatnie zakupy z P&R...
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 17:42   #2202
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wyobraż sobie Gosiu, cze mnie ten zmasowany atak smsowy z S. i M. dopał, jak byłam dzisiaj u konkurencji, czyli w Dougim, az nie wiem co o tym myslec
no jak to co - że permanentna inwigilacja
wywęszyli gdzie poszłaś i chcieli Cię sprowadzić na swoją drogę
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:43   #2203
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no jak to co - że permanentna inwigilacja
wywęszyli gdzie poszłaś i chcieli Cię sprowadzić na swoją drogę
no wiesz, gdybym dostała sms tylko z S. to wiadomo przypadek, ale dodatkowo z M? Tak czy siak skutek osiągneli, bo polazłam do M. a bywam tam raz na ruski rok
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:45   #2204
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
o,nie przepraszam miałam na myśli Lash Queeny ,bo te używałam i były bdb,jednak Benefit ze względu na podkręcenie(ono jest u mnie b.ważne mam opadająca powiekę) i cena jest kusząca

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

co do listy chciejst na -30% w S.,o której pisała James to już mam odłożony od niedzieli LP puderek nr2,chcę jeszcze jakąś fajną paletkę i kredkę czarna do oczu,chyba,że cos mi się jeszcze przypomni.W pielęgnację się zaopatrzyłam i powiem Wam,że EL Global krem jak dla mnie rewelacja,używam od jakiś 10-12dni.Buźka taka aksamitna,używam tylko na noc i zauważyłam jakby rano buzia była taka jasna,zmarszczki jakby mniej widoczne.to ten
Mam ten krem, ale po dluzszym stosowaniu strasznie mnie zapchal
Moja buzia w sumie nie ma nic przeciwko siliconom itp, ale tutaj to juz przesada hihih
W kazdym razie na poczatku wrazenie tez mialam super Polecam stosowac miesiac, dwa. Mam nadzieje ze u Was bedzie dobry

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ufff, czyli mozna odpuścic na razie

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------



Testowałam go parę dni i też bardzo pozytywnie na mnie zadziałał.
Myslałam nawet o kupieniu opakowania, ale póki co uzywam anr na noc i nie ma sensu 2 silnych specyfików na raz.
Ten krem to kupie, jak anr mi sie skończy
Ja poluje na ANR, ale nigdzie nie ma w dobrej cenie. Za to napadlam dzis S i od mojej kolezanki z Clinique dostalam miniatury tego laserowego serum. Hmm potestuje... Ale dosc to drogie jak na Clinika

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wyobraż sobie Gosiu, cze mnie ten zmasowany atak smsowy z S. i M. dopał, jak byłam dzisiaj u konkurencji, czyli w Dougim, az nie wiem co o tym myslec


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja też sporo zawsze kupowałam w M ale przyznam, że kilka rzeczy trafiłam u nich na granicy daty ważności teraz już tyle nie kupuję

No o Irenie Eris to wiedziałam.
A właściciel Z. to Zenon Ziaja, sio mi przypomniała.
sama nie wiem, czemu mnie to tak dziwi.

Z tymi akcjami zniżkowymi to nie wiem, ale mam wrażenie że non stop coś jest... od listopada...
Ja nie mialam nigdy problemu z waznoscia produktow w Mario..Jak mam wątpliwosci to zawsze sprawdzam daty waznosci w necie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kobieto, miej dla mnie litość, miałyście mnie odwodzić od zakupu, a nie zachęcać
Macałąm wszystkie róze i bronzery i zgadzam sie - mieciutkie i dobrze napigmentowane
Macałam też cienie z paletki gdzie był Manizer i cienie tez świetne, kolory, pigmentacja, etc. Ciekawe, jak ja żywo w praniu.
Ale nie będę ulegąc, bo mam macową pełną szufladę, a idzie nowa kolekcja mineralna, z której mam ochote na cienie i rozświetlacz Porcelain Pink
Ulegnę ino balsamowi w kredce Clinique
Uważam ze róze sa o wiele lepsze niz z MAC a A tansze
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 17:54   #2205
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Wczoraj doszły moje worki z P&R - zamawiałam 7.12. Dzisiaj zabieram się za kokosowo - cytrynowe wygładzanie i odżywianie .
Rozczarowały mnie bardzo próbki ekoampułek ( zażyczyłam sobie do zamówienia 3 i 4 ) , chciałam przetestować , ale mogę sobie tym nasmarować co najwyżej nos , bo nakapane na dnie pojemniczka serum na całą twarz nie starczy ; kpina Natomiast 3 produkt tj. balsam do stóp hipo w ilości wystarczającej na próbę .
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:03   #2206
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja poluje na ANR, ale nigdzie nie ma w dobrej cenie. Za to napadlam dzis S i od mojej kolezanki z Clinique dostalam miniatury tego laserowego serum. Hmm potestuje... Ale dosc to drogie jak na Clinika
Ja kupowałam wtedy, jak w S. były te promocje gdzie 75 ml kosztowało cos koło 200 coś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:04   #2207
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja kupowałam wtedy, jak w S. były te promocje gdzie 75 ml kosztowało cos koło 200 coś
yyy fajnie masz Ja tez bym tak chciala
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:08   #2208
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
yyy fajnie masz Ja tez bym tak chciala
Ale prawie bym przegapiła, bo ktoś na forum o tym pisał, jak promocja się kończyła (zostały 2 dni) i poniosłam takie larum w domu ze małż biegiem dzwonił do sephor Sporo obdzwonił, nim w koncu w którejs znalazła sie ostatnia butelczyna - wykupili to do końca
Ja pamiętam, jak Ty wtedy swoja zbywałas na wymiankowym

A co do ceny Laser Focus Clinica to ponoć dlatego drogie, bo działa Ale trzeba na to przynajmniej 3 tygodnie stosowania, aby efekty były widoczne. Tyle próbek to mi nie dadzą

Od jakiegos czasu uzywam Even Better Dark Circles pod oczy i bardzo sobie chwalę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-19 o 18:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:14   #2209
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale prawie bym przegapiła, bo ktoś na forum o tym pisał, jak promocja się kończyła (zostały 2 dni) i poniosłam takie larum w domu ze małż biegiem dzwonił do sephor Sporo obdzwonił, nim w koncu w którejs znalazła sie ostatnia butelczyna - wykupili to do końca
Ja pamiętam, jak Ty wtedy swoja zbywałas na wymiankowym

A co do ceny Laser Focus Clinica to ponoć dlatego drogie, bo działa Ale trzeba na to przynajmniej 3 tygodnie stosowania, aby efekty były widoczne. Tyle próbek to mi nie dadzą

Od jakiegos czasu uzywam Even Better Dark Circles pod oczy i bardzo sobie chwalę.
Ano zbywałam bo mi lekarz zabronil silnych kremow uzywac. No ale teraz juz moge i prawie zuzyłam cale 30ml ANR. Znalazlam jeszcze w domu 20 saszetek ANR wiec sie bede wspomagac zanim kupie Mam jeszcze 3 miniaturki clinika wiec jakos oblece do nastepnej promocji
I jeszcze mam 20ml Lancomiaka i pewnie tez go zuzyje

Ale nie to jest najgorsze. Wlasnie mi sie moje shiseido pod oko skonczylo.. I nie mam czym sie smarowac

Edit: w ogóle to małża pozazdrościc. moj dostaje gesiej skorki na słowa sephora albo marionnaud. i w ogole uwaza ze 50zl na kosmetyk to absolutny max
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-12-19 o 18:16
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 18:22   #2210
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ano zbywałam bo mi lekarz zabronil silnych kremow uzywac. No ale teraz juz moge i prawie zuzyłam cale 30ml ANR. Znalazlam jeszcze w domu 20 saszetek ANR wiec sie bede wspomagac zanim kupie Mam jeszcze 3 miniaturki clinika wiec jakos oblece do nastepnej promocji
I jeszcze mam 20ml Lancomiaka i pewnie tez go zuzyje

Ale nie to jest najgorsze. Wlasnie mi sie moje shiseido pod oko skonczylo.. I nie mam czym sie smarowac

Edit: w ogóle to małża pozazdrościc. moj dostaje gesiej skorki na słowa sephora albo marionnaud. i w ogole uwaza ze 50zl na kosmetyk to absolutny max
A to spoko, na takich zapas to długo pociągniesz
Zazdroszczę tych miniatur clinika, przy tej ilosci spokojnie na efekt sie doczekasz

Mnie pod oczy dawno się krem skończył, "płakałam" małzowi o Shiseido Benefiance, ale póki co lipa, a skóra w tej okolicy coraz bardziej przypomina pustynię
Bo ten clinika to korektor pod makijaż.

Taaa, mój to samo, twierdzi ze w d**** mi sie poprzewracało
ale ja jak coś chce potrafie byc taka upierdliwa, ze nie ma wyjscia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-19 o 18:23
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:24   #2211
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Laski powiedzcie, ze manizera nie warto kupowąc, no proszę tak ładnie
Maryśka jest piękna ale wg. mnie lepsza na lato - choć Ty akurat masz zupełnie inny typ urody niż ja, więc pewnie inaczej w niej wyglądasz.
Jeśli miałabym szukać jakichś wad, to przychodzi mi do głowy tylko jedna - ten rozświetlacz lubi u mnie podkreślać niedoskonałości cery.
Ostatnio często obchodzę dzień (prawie) bez makijażu, wybiegam z domu tylko z kremem i pudrem na twarzy i jeśli dodałabym do tego Maryśkę, to mógłby być dramat. Benefitowy High Beam daje radę na prawie gołej twarzy, a pod Maryśką - mam wrażenie - mocniej widać każdą krostkę, por i naczynko.
To tak tytułem zniechęcania


Co do P&R, dziś przyszła moja przesyłka i próbki serii hipo. Zapach bardzo miły i jakiś taki mało P&R-owy.
Za to nie dostałam jeszcze paczki z Douglasa - zamawiałam w sobotę, płaciłam przelewem. Informacja o zaksięgowaniu wpłaty przyszła we wtorek i wtedy też nadali paczkę. Myślałam że dziś lub jutro dojdzie, a tymczasem na stronie DHL znalazłam informację, że przesyłka nie wyszła jeszcze z Niemiec...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:31   #2212
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38212542]


Widzę na stronie NARSa, że zakupy pow. 35 Euro wysyłają za free (także do Polski): http://www.narscosmetics.eu/

[/QUOTE]

NARS wysyła przesyłki z Europy, czy wszystko leci ze Stanów?
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:34   #2213
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Maryśka jest piękna ale wg. mnie lepsza na lato - choć Ty akurat masz zupełnie inny typ urody niż ja, więc pewnie inaczej w niej wyglądasz.
Jeśli miałabym szukać jakichś wad, to przychodzi mi do głowy tylko jedna - ten rozświetlacz lubi u mnie podkreślać niedoskonałości cery.
Ostatnio często obchodzę dzień (prawie) bez makijażu, wybiegam z domu tylko z kremem i pudrem na twarzy i jeśli dodałabym do tego Maryśkę, to mógłby być dramat. Benefitowy High Beam daje radę na prawie gołej twarzy, a pod Maryśką - mam wrażenie - mocniej widać każdą krostkę, por i naczynko.
To tak tytułem zniechęcania


Co do P&R, dziś przyszła moja przesyłka i próbki serii hipo. Zapach bardzo miły i jakiś taki mało P&R-owy.
Za to nie dostałam jeszcze paczki z Douglasa - zamawiałam w sobotę, płaciłam przelewem. Informacja o zaksięgowaniu wpłaty przyszła we wtorek i wtedy też nadali paczkę. Myślałam że dziś lub jutro dojdzie, a tymczasem na stronie DHL znalazłam informację, że przesyłka nie wyszła jeszcze z Niemiec...
Prawdę mówiać ja nie dziele kosmetyków na zimowe/letnie po prostu używam tego, co mi się akurat podoba, albo jak pasuje. A na polikach manizer wyglądał swietnie, ale caly czas mowie sobie ze macowe lepsze i ze niedlugo bedzie mozna zapolowac na limitkę maca, która od dawna chciałam
No trochę mnie zniechęciłas, ale nie do końca, bowiem jak mam goła buzie, to rozświetlacza na bank nie dam
Ale licza sie checi

A co do Pata, mnie zapach hypo bardzo odpowiada i podoba się Nie jest nachalny, tylko taki bliskoskórny.

Ja 2 dni po Tobie robiłam przelew dougiemu, czyli w poniedziałek i dzisiaj dostałam info, ze zaksiegowali i zaraz potem info, o wysyłce.
Jak dostaławałm wczesniej info z nuemrem nadania, to zawsze kurier był na drugi dzień juz. Wiec coś obsuwę mają?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:42   #2214
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prawdę mówiać ja nie dziele kosmetyków na zimowe/letnie po prostu używam tego, co mi się akurat podoba, albo jak pasuje. A na polikach manizer wyglądał swietnie, ale caly czas mowie sobie ze macowe lepsze i ze niedlugo bedzie mozna zapolowac na limitkę maca, która od dawna chciałam
No trochę mnie zniechęciłas, ale nie do końca, bowiem jak mam goła buzie, to rozświetlacza na bank nie dam
Ale licza sie checi

A co do Pata, mnie zapach hypo bardzo odpowiada i podoba się Nie jest nachalny, tylko taki bliskoskórny.

Ja 2 dni po Tobie robiłam przelew dougiemu, czyli w poniedziałek i dzisiaj dostałam info, ze zaksiegowali i zaraz potem info, o wysyłce.
Jak dostaławałm wczesniej info z nuemrem nadania, to zawsze kurier był na drugi dzień juz. Wiec coś obsuwę mają?
Prawdę mówiąc nie mam dużego porównania z MAC-iem, bo mam AŻ jeden MACowy rozświetlacz Maryśkę kupiłam latem i najczęściej używałam na urlopie, wtedy nawet na gołej buzi dawała radę, bo (wyjątkowo) byłam opalona. W ogóle, to chciałam ją ostatnio "odkurzyć", ale niestety cera trochę mi kaprysi i nie miałam odwagi

Wracając jeszcze do Dougiego - też zwykle dostawałam paczki na drugi dzień po info o wysyłce. A dziś niestety cisza. Zaczynam się bać, że nie dojdzie do świąt
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:47   #2215
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc nie mam dużego porównania z MAC-iem, bo mam AŻ jeden MACowy rozświetlacz Maryśkę kupiłam latem i najczęściej używałam na urlopie, wtedy nawet na gołej buzi dawała radę, bo (wyjątkowo) byłam opalona. W ogóle, to chciałam ją ostatnio "odkurzyć", ale niestety cera trochę mi kaprysi i nie miałam odwagi

Wracając jeszcze do Dougiego - też zwykle dostawałam paczki na drugi dzień po info o wysyłce. A dziś niestety cisza. Zaczynam się bać, że nie dojdzie do świąt
Tobie pewno dojdzie do świat, natomiast ja zaczynam czarno to widzieć ....
Nie wiedziałam, ze kurierzy tez będą mieli obsuwy, nie tylko poczta nasza polska

A jaki masz rozświetlacz macowy?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:57   #2216
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tobie pewno dojdzie do świat, natomiast ja zaczynam czarno to widzieć ....
Nie wiedziałam, ze kurierzy tez będą mieli obsuwy, nie tylko poczta nasza polska

A jaki masz rozświetlacz macowy?
Mam skinfinisha z kolekcji Glamour Daze w odcieniu Superb. Gdybym tylko miała MACa trochę bliżej, byłabym ich stałą klientką. Ale od najbliższego dzieli mnie jakieś 250km

Teraz marzy mi się jeszcze mineralny Porcelain Pink No i oczywiście Ligtscapade, ale nie wiadomo czy (i kiedy) pojawi się ponownie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 18:58   #2217
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
NARS wysyła przesyłki z Europy, czy wszystko leci ze Stanów?
W adresie strony www jest 'eu', a ceny w Euro, więc stawiam na wysyłkę z UE, ale trzeba by sprawdzić
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:01   #2218
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Mam skinfinisha z kolekcji Glamour Daze w odcieniu Superb. Gdybym tylko miała MACa trochę bliżej, byłabym ich stałą klientką. Ale od najbliższego dzieli mnie jakieś 250km

Teraz marzy mi się jeszcze mineralny Porcelain Pink No i oczywiście Ligtscapade, ale nie wiadomo czy (i kiedy) pojawi się ponownie.
O nieee, ja ten rozświetlacz przegapiłam i teraz pluje sobie w brode był ostatnio na allegro, ale spożniłam sie

Ja własnie chciałam Porcelain Pink, dlatego nie wiem czy jest sens kusić sie na maryśkę

Mnie się wydaje ze Lightscapade na bank ponowią kiedyś, bo to dosyc popularny rozświetlacz.


EDIT, własnie mam info, ze paczka z dougiego w drodzę, jutro, najdalej pojutrze kurier powinien u mnie byc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-19 o 19:03
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:13   #2219
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O nieee, ja ten rozświetlacz przegapiłam i teraz pluje sobie w brode był ostatnio na allegro, ale spożniłam sie

Ja własnie chciałam Porcelain Pink, dlatego nie wiem czy jest sens kusić sie na maryśkę

Mnie się wydaje ze Lightscapade na bank ponowią kiedyś, bo to dosyc popularny rozświetlacz.


EDIT, własnie mam info, ze paczka z dougiego w drodzę, jutro, najdalej pojutrze kurier powinien u mnie byc
Maryśka na szczęście nie jest droga A Ligtscapade będę wypatrywać z utęsknieniem, chociaż i chanelowy rozświetlacz z wiosennej kolekcji kusi. Czasem zastanawiam się, kiedy ja to wszystko zużyję?

W Douglasa i kurierów DHL ciągle wierzę - w paczce jest mój świąteczny prezent od męża. Zapłaczę się, jeśli nie dojdzie

Tak jeszcze w ramach luźnych przemyśleń - ostatnio wspominałyście nieco o cliniqowych mazidłach do ust. Muszę powiedzieć, że cliniki to jedno z moich tegorocznych odkryć. Wreszcie coś, co daje trochę koloru na ustach, ale nie wysusza Lubię też błyszczyk P&R (mam różany), ale on akurat stosunkowo szybko znika z warg.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-19, 19:21   #2220
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Maryśka na szczęście nie jest droga A Ligtscapade będę wypatrywać z utęsknieniem, chociaż i chanelowy rozświetlacz z wiosennej kolekcji kusi. Czasem zastanawiam się, kiedy ja to wszystko zużyję?

W Douglasa i kurierów DHL ciągle wierzę - w paczce jest mój świąteczny prezent od męża. Zapłaczę się, jeśli nie dojdzie

Tak jeszcze w ramach luźnych przemyśleń - ostatnio wspominałyście nieco o cliniqowych mazidłach do ust. Muszę powiedzieć, że cliniki to jedno z moich tegorocznych odkryć. Wreszcie coś, co daje trochę koloru na ustach, ale nie wysusza Lubię też błyszczyk P&R (mam różany), ale on akurat stosunkowo szybko znika z warg.
Dojdzie na pewno, musi!

A o którym błyszczyku mowa?. Bo dla mnie odkryciem roku jest ten w kredce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.