Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- część VI - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 23:54   #871
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez nancymw Pokaż wiadomość
ja tu świeżynka jestem i dlatego wolę Was najpierw o wszystko wypytać.

wiem że można robić zakupy we wszystkich sklepach, tylko że mnie chodzi o dwa zakupy tego samego dnia w tym samym sklepie celem otrzymania tuszu

zobaczymy co z tego wyjdzie.... dzięki za porady

Rozumiem doskonale o co Ci chodzi ale z doświadczenia wiem, że można tego samego dnia założyć kartę, a następnie dokonać drugiego zakupu i otrzymać tusz SP... pani w sklepie sama zaproponowała mi taką opcję, gdy zakładałam kartę klienta...swojemu mężowi
No ale prawda taka - w jednym sklepie panie idą klientkom na rękę...w innym są wredne i niemiłe. Oby Ci się udało
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 05:17   #872
ewelciaz
Rozeznanie
 
Avatar ewelciaz
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 662
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Eh, no to teraz wiem czemu mailingu nie dostalam, zrobiłam pierwszy zakup poniżej 10 zł, drugi-zreszta tego samego dnia już co prawda za 20 ale pewnie się nie liczy.Szkoda że o tym nie informują przy zakupach
ewelciaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 07:41   #873
gorillaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 192
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

A powiedzcie dziewczyny czy zestaw pojemników na żywność oferowany przez YR za 24,90 to solidny zestaw warty swojej ceny? Czy przykrywki wyrabiają się?

Styczniowa wysyłkowa już wchodzi przez neta

Edytowane przez gorillaz
Czas edycji: 2013-01-07 o 07:53
gorillaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 07:55   #874
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

U mnie dziś paczka ze styczniowej oferty, w której zamówiona maseczka 3 minutowa, peeling morelowy, intensywnie odżywczy krem do rąk z arniką, żel bambus, do tego gratis krem CS z kroku1, krem Ovale Lifting i księga urody na 2012 rok
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 08:16   #875
asiunia89
Rozeznanie
 
Avatar asiunia89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 522
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziewczyny, to nic że pierwszy zakup poniżej 10zł, oni wysyłają zgłoszenie nowego klienta wtedy, kiedy dokona on zakupu powyżej kwoty 14 zł, nie ma różnicy czy jest to jego pierwszy czy trzeci zakup w sklepie YR
__________________
...
asiunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 08:23   #876
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
U mnie dziś paczka ze styczniowej oferty, w której zamówiona maseczka 3 minutowa, peeling morelowy, intensywnie odżywczy krem do rąk z arniką, żel bambus, do tego gratis krem CS z kroku1, krem Ovale Lifting i księga urody na 2012 rok
Czyli co jest gratisem o wartości 90 zł?
Dwa kremy dostałaś gratis?
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 08:31   #877
Anna1987
Zakorzenienie
 
Avatar Anna1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 770
GG do Anna1987
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

ja ostatnio pojechałam do stacjonarki tylko popatrzeć a wyszłam z zakupami powyżej 60 zł a przy tym dostałam księgę urody 2013 oraz ulotkę z szamponem 30 ml gratis przy następnych zakupach
__________________
.
Anna1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 08:34   #878
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dziewczyny jak to jest, że ja miałam na ulotce przysłanej do domu minus 50%, a niektóre z Was miały minus 40%? Czemu nie każdy dostaje taką samą oferte?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 08:45   #879
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez anekania Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest, że ja miałam na ulotce przysłanej do domu minus 50%, a niektóre z Was miały minus 40%? Czemu nie każdy dostaje taką samą oferte?
Niestety ulotki są zróżnicowane - nie wiemy dlaczego ale tak jest.


Skorzystałam z oferty KROK1 i kliknęłam małe zamówienie.
(2 szt. mleczka owies i malinowy balsam do ust).

Mój TŻ bardzo lubi serię z owsem - ma problemy z AZS - ta seria bardzo mu służy. Nie uczula, dobrze nawilża i goi podrażnienia. Polecam!
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 08:50   #880
_Koniczynka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Koniczynka_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bochnia/Małopolska
Wiadomości: 3 259
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez gorillaz Pokaż wiadomość
A powiedzcie dziewczyny czy zestaw pojemników na żywność oferowany przez YR za 24,90 to solidny zestaw warty swojej ceny? Czy przykrywki wyrabiają się?

Styczniowa wysyłkowa już wchodzi przez neta
Mam i bardzo je lubię. Pokrywki ładnie się zatrzaskują na pojemniku, mają takie kwiatuszki z dziurką, które można przesunąć i dziurkę zamknąć jeśli się chce żeby nie było dostępu powietrza. Ogólnie bardzo udany produkt. Ja dostałam je gratis do wysyłkowej, ta cena teraz nie jest zbyt niska jak na plastikowe pojemniczki, nie wiem czy zapłaciłabym tyle za nie, ale na pewno są fajne, myślę że nie będziesz żałował zakupu
__________________
_Koniczynka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 09:01   #881
seledine
Zakorzenienie
 
Avatar seledine
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 384
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez asiunia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nic że pierwszy zakup poniżej 10zł, oni wysyłają zgłoszenie nowego klienta wtedy, kiedy dokona on zakupu powyżej kwoty 14 zł, nie ma różnicy czy jest to jego pierwszy czy trzeci zakup w sklepie YR
ale przecież nie skanują karty ani nic, to jak niby to zgłaszają?
seledine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 10:11   #882
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Wie ktoś co jest prezentem w ofercie styczniowej???
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:20   #883
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Czy któraś z Was używa Iris Noir? Bo objawił mi się problem Tzn. chyba się zakochałam w tym zapachu i myślę, czy nie kupić butelki na zapas na wyprzedaży... A nie powinnam już szaleć z zakupami.... Czy on męczy po dłuższym używaniu? Czy to taki zapach do długotrwałego kochania?

PS mam ledwo zaczętą butelkę So Elixir, które uwielbiam, ale tylko w temperaturze poniżej zera i czekam na te wielkie mrozy, żeby ich używać, póki co stoją na półce i się kurzą...

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Skorzystałam z oferty KROK1 i kliknęłam małe zamówienie.
(2 szt. mleczka owies i malinowy balsam do ust).

Mój TŻ bardzo lubi serię z owsem - ma problemy z AZS - ta seria bardzo mu służy. Nie uczula, dobrze nawilża i goi podrażnienia. Polecam!


Seria z owsem jest super! Balsam w słoiku jest obłędny i jako jeden z niewielu daje radę przesuszonym łydkom nawet zimą.
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:20   #884
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Możesz opisać so elixir?
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:27   #885
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa Iris Noir? Bo objawił mi się problem Tzn. chyba się zakochałam w tym zapachu i myślę, czy nie kupić butelki na zapas na wyprzedaży... A nie powinnam już szaleć z zakupami.... Czy on męczy po dłuższym używaniu? Czy to taki zapach do długotrwałego kochania?

PS mam ledwo zaczętą butelkę So Elixir, które uwielbiam, ale tylko w temperaturze poniżej zera i czekam na te wielkie mrozy, żeby ich używać, póki co stoją na półce i się kurzą...

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------





Seria z owsem jest super! Balsam w słoiku jest obłędny i jako jeden z niewielu daje radę przesuszonym łydkom nawet zimą.
Miałam zamiar go kliknąć ale niestety na stronie internetowej sklepu jest niedostępny
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:33   #886
malyszkicownik
Zadomowienie
 
Avatar malyszkicownik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 048
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez _Koniczynka_ Pokaż wiadomość
Mam i bardzo je lubię. Pokrywki ładnie się zatrzaskują na pojemniku, mają takie kwiatuszki z dziurką, które można przesunąć i dziurkę zamknąć jeśli się chce żeby nie było dostępu powietrza. Ogólnie bardzo udany produkt. Ja dostałam je gratis do wysyłkowej, ta cena teraz nie jest zbyt niska jak na plastikowe pojemniczki, nie wiem czy zapłaciłabym tyle za nie, ale na pewno są fajne, myślę że nie będziesz żałował zakupu
Też BARDZO je sobie chwalę, używam często i nic się z nimi nie dzieje. Jednak 24,90zł to bym za nie dała, zestawy pojemników można kupić dużo taniej choćby w IKEA. Ale są przeurocze, te ogólnodostępne z reguły są zwyczajne.
malyszkicownik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:58   #887
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Czyli co jest gratisem o wartości 90 zł?
Dwa kremy dostałaś gratis?

To chyba nieuważnie przeczytałaś to co napisałam Bo napisałam, że zamówiłam z kroku1 (z kremem CS jako gratis) i wzięłam jako gratis do zamówienia krem OL, także nie wiem co jest gratisem za 90 zł

Właśnie wróciłam ze stacjonarki, a tam przemiła niespodzianka Oferta świąteczna przeceniona Balsamy wanilia i cytryna po 11,90 żele pod prysznic z tej serii po 7,90 tak samo jak kremy do rąk Ponoć od dziś mają tą promocję do wyczerpania zapasów albo do 27 stycznia - tak mi powiedziała pani z YR No i mailingi za pierwszy zakup od 20 zł. i łączy się to z promocjami. Bo kupiłam na pierwszy zakup dwa balsamy wanilia i cytryna za 23,80 zł chyba i na drugi dwa kremy z tej serii i dostałam tusz SP za 1 grosz A do pierwszego zakupu dostałam jeszcze taką beznadziejną torbę ekologiczną i zestaw próbek. Łącznie 39 zł za wszystko
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:32   #888
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ktos pisał ( nie mogę znaleśc tego posta teraz ) że w stacjonarce wyprzedawane są pomadki w cenie 15zł jak dobrze pamietam czy to o te chodzi ?? http://www.yves-rocher.com.pl/makija...trwala_pomadka
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:43   #889
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

A sa w stacjonarce jeszcze żele jabłko w karmelu?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 11:48   #890
joot
Raczkowanie
 
Avatar joot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 164
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
To chyba nieuważnie przeczytałaś to co napisałam Bo napisałam, że zamówiłam z kroku1 (z kremem CS jako gratis) i wzięłam jako gratis do zamówienia krem OL, także nie wiem co jest gratisem za 90 zł

Właśnie wróciłam ze stacjonarki, a tam przemiła niespodzianka Oferta świąteczna przeceniona Balsamy wanilia i cytryna po 11,90 żele pod prysznic z tej serii po 7,90 tak samo jak kremy do rąk Ponoć od dziś mają tą promocję do wyczerpania zapasów albo do 27 stycznia - tak mi powiedziała pani z YR No i mailingi za pierwszy zakup od 20 zł. i łączy się to z promocjami. Bo kupiłam na pierwszy zakup dwa balsamy wanilia i cytryna za 23,80 zł chyba i na drugi dwa kremy z tej serii i dostałam tusz SP za 1 grosz A do pierwszego zakupu dostałam jeszcze taką beznadziejną torbę ekologiczną i zestaw próbek. Łącznie 39 zł za wszystko
też wróciłam właśnie ze stacjonarki, ale u mnie jeszcze nie było przecenionej oferty świątecznej (Poznań, Gwarna). za to kupiłam płukankę do włosów malinową za 14,9 i mleczko do ciała za 15 zł http://www.yves-rocher.com.pl/cialo/...alnej_i_suchej oczywiście pani przy kasie naciągnęła mnie na coś jeszcze za dodatkową pieczątkę, padło na maseczkę oczyszczającą, ale nabiła mi ją w normalnej cenie (4,9), a nie obniżonej (3,5) więc jestem troszkę zła, muszę wyrobić sobie nawyk sprawdzania paragonów przy wyjściu, bo to już nie pierwszy raz! YR kosmetyki ma świetne, ale panie sprzedawczynie często są bardzo nieuważne ze szkodą dla klienta..
__________________
"Zgadnij, kotku, co mam w środku,
co się dzieje w duszy mej.
Przytul główkę swej malutkiej,
trochę dobrej, trochę złej..."
/Jacek Janczarski/
joot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 12:24   #891
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Jaka jest różnica między mleczkiem do ciała owies i balsamem do ciała owies w słoiku??


Nie dość, że się uzależniłam od Yves Rochera to jeszcze od tego forum też

Edytowane przez wolanin1
Czas edycji: 2013-01-07 o 13:00
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:26   #892
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez dori7 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa Iris Noir? Bo objawił mi się problem Tzn. chyba się zakochałam w tym zapachu i myślę, czy nie kupić butelki na zapas na wyprzedaży... A nie powinnam już szaleć z zakupami.... Czy on męczy po dłuższym używaniu? Czy to taki zapach do długotrwałego kochania?
Dla mnie to jest absolutnie i zdecydowanie () zapach do kochania. Uwielbiam je. Zapach w czasie "noszenia" troszeczkę się zmienia, robi sie delikatniejszy, ale wciąż ma tę charakterystyczną nutę.
Obecnie kończy mi się 3 flakonik tych perfum. (Na szczęście mam jeszcze w zapasie). Wcześniej nigdy nie zdarzyło się, żebym kupiła ten sam zapach 2 raz...
Jednym (moim) słowem sa genialne, ale nie wiem czy jest sens "zakochiwać" się w nich bo je przecież wycofują....
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:44   #893
poziomkalol
Raczkowanie
 
Avatar poziomkalol
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krynica/Strasbourg
Wiadomości: 267
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Jaka jest różnica między mleczkiem do ciała owies i balsamem do ciała owies w słoiku??
Mleczko jest półpłynne, lżejsze, natomiast balsam w słoiku to jest tak naprawdę masełko, gęstsze, bardziej konkretne, bardziej odżywcze, coś jak słynne masełka z Body Shopu. Oba kosmetyki są przyjemne i ładnie pachną. Słoiczek będzie lepszy na prezent, natomiast nie nadaje się na podróż, bo ciężki. Uwaga, mleczko tudno się wydostaje z butelki, kiedy nie masz kupionej pompki, którą trzeba zamówić osobno. Oba kosmetyki są konserwowane parabenami.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

***
Kochani, mam pytania:
1) czy ktoś wie kiedy w sklepie internetowym będą dostępne kremy z nowej serii Nutritive Vegetal (pomarańczowe słoiczki, bez parabenów) - czyżby dopiero w lutym?
2) czy YR miewał w poprzednich latach oferty internetowe na Dzień Babci?
3) czy ktoś już otrzymał niespodziankę za 49 zł "dla niej" przy zakupach ze sklepu internetowego? Podejrzewam, że to może być któryś z perfumowanych żeli pod prysznic (oby!). Mam nadzieję, że to nie dezodorant perfumowany!

Edytowane przez poziomkalol
Czas edycji: 2013-01-07 o 13:51
poziomkalol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:53   #894
monik2092
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 150
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Miała może któraś z was cienie z Sephory? Jest teraz promocja na te cienie:http://www.sephora.pl/pl/cid31381/color-pop-store.html.

Co o nich myślicie? Cienie z Yvesa mam i są boskie, ale ich cena już nie za bardzo. A te z Sephory są na prawdę w promocyjnej cenie, tyle że, no właśnie, czy są warte nawet tych 89zł...

Pomocy!!!
monik2092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:56   #895
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Chciałam złożyć zamówienie z oferty wysyłkowej, ale nie ma kredki do brwi, tej popielatej.
Orientujecie się, jak szybko uzupełniają zapasy?
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 13:59   #896
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Ja jutro wędruje do Yves Rocher kupie mini balsam i mini żel owies .
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:10   #897
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Dzisiaj użyłam pierwszy raz kulki z aloesem BIO. Śmierdzi to dla mnie jakimiś tanimi męskimi wodami po goleniu . Czy to ja jestem taka przewrażliwiono, czy rzeczywiście z tym zapachem jest coś nie tak?
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:11   #898
poziomkalol
Raczkowanie
 
Avatar poziomkalol
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krynica/Strasbourg
Wiadomości: 267
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Kurcze, czemu u nas w Polsce nie ma takich fajnych prezencików za zamówienie w internecie jak we Francji? Tam YR w styczniu daje uroczy budzik, który na pobudkę zapodaje wam śpiew ptaków lub szum strumyka oraz różne kremy na dzień do wyboru.
poziomkalol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:17   #899
poziomkalol
Raczkowanie
 
Avatar poziomkalol
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Krynica/Strasbourg
Wiadomości: 267
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
Dzisiaj użyłam pierwszy raz kulki z aloesem BIO. Śmierdzi to dla mnie jakimiś tanimi męskimi wodami po goleniu . Czy to ja jestem taka przewrażliwiono, czy rzeczywiście z tym zapachem jest coś nie tak?
Mnie się nawet podoba, pachnie jak większość ekospecyfików jakich używam, więc może to kwestia przyzwyczajenia
poziomkalol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 14:19   #900
calineczka99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 937
Dot.: Smarowidła czy też żele - z Yves Rocher mamy ich wiele! Promocje, oferty YR- cz

Cytat:
Napisane przez poziomkalol Pokaż wiadomość
Mnie się nawet podoba, pachnie jak większość ekospecyfików jakich używam, więc może to kwestia przyzwyczajenia
Mi też zapach odpowiada
calineczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.