Staraczki 2019 cz. 3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-06, 19:05   #1951
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ka ma nie wiem jak pokazuje flo. Ale najlepiej liczyć tak jak już któraś pisała - dzień owulacji to 2tc ( dlatego że właśnie wszystko się sprowadza do cyklu książkowego 28 dni. W takim cyklu termin @ to 4tc. Jak są cykle dłuższe to potem jest rozjazd wg tego co wylicza ginekolog z om a tego co pokazuje USG. Ja mam cykle dłuższe. W każdej ciąży liczyłam dzień owu jako 2tc i potem mi się zwykle pięknie z obrazem USG pokrywa. Chociaż jeśli cykle nie są jakieś mega długie to do karty ciąży i tak lekarz wpisze termin z om. Ale umówmy się dwa trzy dni to też żadna różnica.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Ka ma kiedy była ostatnia @? I kiedy owu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ostatnia @ 31.07, a owu wogóle nie czułam w tym cyklu( byłam.u lekarza, któr stwierdził w 12 dc, że nie ma dominującego pęcherzyka i gdyby nie mierzenia temp to bym myślała, że był bezowulacyjny)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

a cykle mialam 25-28 więc książkowe

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 19:16   #1952
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Ka ma to powinnaś mieć dziś 5+2 zakładając że cykl trwałby 28 dni a owu w 14dc. Jeśli później no to ciąża musi być młodsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:00   #1953
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ka ma to powinnaś mieć dziś 5+2 zakładając że cykl trwałby 28 dni a owu w 14dc. Jeśli później no to ciąża musi być młodsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to się wszystko zgadza

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 22:01   #1954
MamaTolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Część Dziewczyny Czy mogę do Was dołączyć?
Jest to mój pierwszy cykl starań, a ja już całkowicie zeswirowalam. Jestem mamą 3 letniego Antoniego, ale w pierwszą ciążę zaszłam w noc poślubną... Więc za dużo starań nie było.
Nakręciłam się okropnie i jestem na siebie za to mega zła. W czwartek dostałam brązowego niewielkiego plamienia. Od razu wykręciłam sobie że to plamienie implantacyjne. Rozsądek mi podpowiada, że raczej w tym cyklu się nie udało, ale ta druga niestabilna emocjonalnie ja łapie się każdego głupstwa z nadzieją że to oznaka ciąży. Okres mam mieć w poniedziałek. Teoretycznie, bo cykle dość nieregularne, ponieważ jestem mamą dkp. Dziś zrobiłam test. Bialutko, żadnych cieni, pół cieni... dopiero chwilą starań, a ja już tracę głowę... Wiem że nie powinnam ale od kiedy zdecydowaliśmy się starać o drugie to stałam się strasznie irracjonalna.. ach te baby
Witam Was wszystkie serdeczniejsze i trzymam kciuki za każdą z Was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MamaTolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 22:26   #1955
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez MamaTolka Pokaż wiadomość
Część Dziewczyny Czy mogę do Was dołączyć?
Jest to mój pierwszy cykl starań, a ja już całkowicie zeswirowalam. Jestem mamą 3 letniego Antoniego, ale w pierwszą ciążę zaszłam w noc poślubną... Więc za dużo starań nie było.
Nakręciłam się okropnie i jestem na siebie za to mega zła. W czwartek dostałam brązowego niewielkiego plamienia. Od razu wykręciłam sobie że to plamienie implantacyjne. Rozsądek mi podpowiada, że raczej w tym cyklu się nie udało, ale ta druga niestabilna emocjonalnie ja łapie się każdego głupstwa z nadzieją że to oznaka ciąży. Okres mam mieć w poniedziałek. Teoretycznie, bo cykle dość nieregularne, ponieważ jestem mamą dkp. Dziś zrobiłam test. Bialutko, żadnych cieni, pół cieni... dopiero chwilą starań, a ja już tracę głowę... Wiem że nie powinnam ale od kiedy zdecydowaliśmy się starać o drugie to stałam się strasznie irracjonalna.. ach te baby
Witam Was wszystkie serdeczniejsze i trzymam kciuki za każdą z Was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej. Mi elasnie @ sie konczy,mam 2 cykl. Jestem narwana i chalam zajsc od razu

Licze,ze w tym sie uda,rodzic maj/czerwiec fajna sprawa:p trzymam kciuki,by Wam szybko poszlo z rodzenstwem dla Antosoa;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 06:39   #1956
MamaTolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 2
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mancia9301 Pokaż wiadomość
Hej. Mi elasnie @ sie konczy,mam 2 cykl. Jestem narwana i chalam zajsc od razu

Licze,ze w tym sie uda,rodzic maj/czerwiec fajna sprawa:p trzymam kciuki,by Wam szybko poszlo z rodzenstwem dla Antosoa;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Dziś rano przyszła baaardzo niechciana @...
Czy która może mi powiedzieć jak to wygląda dokładnie z testami na owu? Jakiej firmy kupujecie ? U mnie cykle są nieregularne mocno. Kp starszaka jeszcze, więc zastanawiam się czy w ogóle mam owulację. Nigdy żadnego bólu brzucha nigdy ani nic. Zero objawów ani owulacji ani tego że okres przyjdzie. Czy jak robicie testy owu przytulanki macie tylko w ten okres który wypada owulacja ? Powiedzcie jak to mniej więcej wtedy wygląda plis. Nie wiem dlaczego nie mogę załączyć pliku. Moje cykle są nieregularne. Mam rozstrzał. Raz 32 dni raz 31 raz na pół roku 38 a teraz 29...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MamaTolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:23   #1957
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
Cześć MamaTolka u mnie pik LH wykrywaly tylko testy pink kupione w rossmanie. Ale każda z nas ma inne doświadczenia z różnymi testami. Ja już co miesiąc byłam w ciąży od 4 miesiecy, zawsze się człowiek wkreca. Teraz trochę odpuściłam- rzuciłam w kat termometr chociaż.
Mancia- maj/czerwiec piękne miesiące do rodzenia. Ale pamiętam słowa mojej ginki po #, że grudzień to nie byl dobry miesiąc na zachodzenie w ciążę. Ona rekomendowala od maja do sierpnia. Tak super, tylko żeby człowiek miał na to wpływNiech się uda obojętnie w którym miesiacu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 10:19   #1958
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry, dziś nie wychodzę z łóżka
Za oknem szaro, buro i ponuro
Jeszcze 9 dni do poniedziałku do wizyty serduszkowej, chyba zadzwonie i przełożę na piątek bo już bardzo się stresuję

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:26   #1959
kiperka
Rozeznanie
 
Avatar kiperka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 648
GG do kiperka Send a message via Skype™ to kiperka
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dziś nie wychodzę z łóżka
Za oknem szaro, buro i ponuro
Jeszcze 9 dni do poniedziałku do wizyty serduszkowej, chyba zadzwonie i przełożę na piątek bo już bardzo się stresuję

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Kama, wiem że jest trudno. Sama to przeżywałam kilka tygodni temu, ale pamiętaj że warto poczekać. Widok serduszka to najpiękniejsza nagroda za wytrwałość.
A ja pójdziesz za wcześnie - dołożysz sobie niepotrzebnie stresu.

Przemyśl to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:53   #1960
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Hejka dziewczyny

Wróciłam do was. Caffee gratulacje!

Mi się w nowej pracy świetnie układa, ale... no właśnie ale. Marzę nadal o dziecku, wczoraj nabroiliśmy z narzeczonym, dzisiaj kupiłam testy owulacyjne a tu pozytyw! Boję się, że świeżo po dostaniu tej pracy okaże się, że spodziewamy się dzidziusia :/ nie wiadomo co tu robić, czy inwestować w karierę, czy w dziecko mój szef by się raczej mocno wku*wił jakby się dowiedział, że zaszłam :/
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 12:19   #1961
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Wróciłam do was. Caffee gratulacje!

Mi się w nowej pracy świetnie układa, ale... no właśnie ale. Marzę nadal o dziecku, wczoraj nabroiliśmy z narzeczonym, dzisiaj kupiłam testy owulacyjne a tu pozytyw! Boję się, że świeżo po dostaniu tej pracy okaże się, że spodziewamy się dzidziusia :/ nie wiadomo co tu robić, czy inwestować w karierę, czy w dziecko mój szef by się raczej mocno wku*wił jakby się dowiedział, że zaszłam :/
No cóż... życie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 12:37   #1962
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Pink rabbit, no tak, życie, ale naprawdę nie wiem co robić
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 13:29   #1963
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
No to się wszystko zgadza

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie miałam owulacje w 14dc według testów. A dziś jest 34 dc. Cykle mam 26-27 dniowe. To w ktorym tc jestem?

Też sie zastanawiam czy nie isc w ten czwartek do gin. Bo ta babka zapisała mi jedno opakowanie duphastonu. Nie wydtarczy to na 14 dni.
Chyba nie powinno się tak nagle przestać brać progesteronu? Tylko zejść powoli z jednej tabletki dziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Wróciłam do was. Caffee gratulacje!

Mi się w nowej pracy świetnie układa, ale... no właśnie ale. Marzę nadal o dziecku, wczoraj nabroiliśmy z narzeczonym, dzisiaj kupiłam testy owulacyjne a tu pozytyw! Boję się, że świeżo po dostaniu tej pracy okaże się, że spodziewamy się dzidziusia :/ nie wiadomo co tu robić, czy inwestować w karierę, czy w dziecko mój szef by się raczej mocno wku*wił jakby się dowiedział, że zaszłam :/
Hej
Ja tam właśnie w pierwszej kolejności postawilam na dzieci. Do 30stki chce mieć odchowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 13:33   #1964
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez MamaTolka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziś rano przyszła baaardzo niechciana @...
Czy która może mi powiedzieć jak to wygląda dokładnie z testami na owu? Jakiej firmy kupujecie ? U mnie cykle są nieregularne mocno. Kp starszaka jeszcze, więc zastanawiam się czy w ogóle mam owulację. Nigdy żadnego bólu brzucha nigdy ani nic. Zero objawów ani owulacji ani tego że okres przyjdzie. Czy jak robicie testy owu przytulanki macie tylko w ten okres który wypada owulacja ? Powiedzcie jak to mniej więcej wtedy wygląda plis. Nie wiem dlaczego nie mogę załączyć pliku. Moje cykle są nieregularne. Mam rozstrzał. Raz 32 dni raz 31 raz na pół roku 38 a teraz 29...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej współczuję @
Najlepiej współżyć dzień przed spodziewaną owulacją, seksy nie codziennie, ale nie rzadziej niż raz na tydzień, żeby nasienie było świeże. I najlepiej rano, kiedy plemniki są najbardziej ruchliwe.
Ja nie wiem jakiej firmy, dla mnie tobez znaczenia i tak wszystkie wykrywają ten sam hormon a jak nie ufasz testom owulacyjnym to mierz codziennie temperaturę spoczynkową

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
A czy są jakieś badania wskazujące że naprotechnologia daje lepsze wyniki niż leczenie w takiej zwykłej klinice?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiadomo jak jest: kto zleci badanie i za nie zapłaci, ten dostanie taki wynik, jaki chce a tak serio to zależy co masz na myśli pisząc "zwykła klinika", zależy co robią. Może być zwykła klinika, która będzie miała identyczne procedury jak klinika napro. A napro jest o tyle super, że diagnozuje i leczy, więc najpierw doprowadzasz się do pełnego zdrowia dzięki czemu często już się udaje zajść w ciążę. Bo szukają przyczyny.
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 14:21   #1965
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
Ja właśnie miałam owulacje w 14dc według testów. A dziś jest 34 dc. Cykle mam 26-27 dniowe. To w ktorym tc jestem?

Też sie zastanawiam czy nie isc w ten czwartek do gin. Bo ta babka zapisała mi jedno opakowanie duphastonu. Nie wydtarczy to na 14 dni.
Chyba nie powinno się tak nagle przestać brać progesteronu? Tylko zejść powoli z jednej tabletki dziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Hej
Ja tam właśnie w pierwszej kolejności postawilam na dzieci. Do 30stki chce mieć odchowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedy ostatnia miesiączka? Aplikacja preglife wydaje mi się spoko, dużo dziewczyn ją ma, na tym sprawdz

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 15:18   #1966
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

5 sierpień i owulacja 18 sierpień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 16:09   #1967
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry!

Ja dziś byłam na charytatywnej imprezie biegowej, powiem wam ze jak człowiek się porusza to od razu świat jest przyjaźniejszy i lepszy ma się nastrój i nie myśli się tylko o jednym! Chyba się skupie bardziej na ruchu (bieganie, basen) to zachowam zdrowy rozsądek

Dziś mam 13dc, aplikacja pokazuje ze owulacja dzisiaj ale liczy ostatni cykl 26 dniowy (a ja miewałam naturalnie po około 32dni). W takim wypadku przeczuwam ze to będzie dopiero za około tydzień, ale co tam... zobaczymy co los przyniesie

A ochota na seks jakaś taka większa bez tej antykoncepcji, a może to tylko psychika...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość

[/COLOR]Hej
Ja tam właśnie w pierwszej kolejności postawilam na dzieci. Do 30stki chce mieć odchowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja miałam plan zacząć produkcje latorośli przed 30stką Co w sumie czynię (kończę 30 dopiero w lutym)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dziś nie wychodzę z łóżka
Za oknem szaro, buro i ponuro
Jeszcze 9 dni do poniedziałku do wizyty serduszkowej, chyba zadzwonie i przełożę na piątek bo już bardzo się stresuję

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka


Zajmij czymś innym głowę! (Tak wiem, dobrze to się gada, gorzej zrobić...) Ale nic poza cierpliwością nie pozostaje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Cześć MamaTolka u mnie pik LH wykrywaly tylko testy pink kupione w rossmanie. Ale każda z nas ma inne doświadczenia z różnymi testami. Ja już co miesiąc byłam w ciąży od 4 miesiecy, zawsze się człowiek wkreca. Teraz trochę odpuściłam- rzuciłam w kat termometr chociaż.
Mancia- maj/czerwiec piękne miesiące do rodzenia. Ale pamiętam słowa mojej ginki po #, że grudzień to nie byl dobry miesiąc na zachodzenie w ciążę. Ona rekomendowala od maja do sierpnia. Tak super, tylko żeby człowiek miał na to wpływNiech się uda obojętnie w którym miesiacu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pierwsze słyszę o tym ze lepiej zachodzić w ciaze w danych miesiącach... a niby czemu tak? Przecież pełno dzieci rodzi się choćby jako podkłosie Sylwestra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny

Wróciłam do was. Caffee gratulacje!

Mi się w nowej pracy świetnie układa, ale... no właśnie ale. Marzę nadal o dziecku, wczoraj nabroiliśmy z narzeczonym, dzisiaj kupiłam testy owulacyjne a tu pozytyw! Boję się, że świeżo po dostaniu tej pracy okaże się, że spodziewamy się dzidziusia :/ nie wiadomo co tu robić, czy inwestować w karierę, czy w dziecko mój szef by się raczej mocno wku*wił jakby się dowiedział, że zaszłam :/


Praca to tylko praca. Szef nie ma nic do gadania, powkurza się i zapomni. A Ty masz jedno swoje życie i praca bez ciebie się obejdzie a Twoje życie masz tylko jedno i trzeba myśleć o sobie. Wiem to niestety po sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 16:32   #1968
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Caaffe Pokaż wiadomość
5 sierpień i owulacja 18 sierpień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś powinnaś mieć 4t5d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 20:51   #1969
Mug95
Rozeznanie
 
Avatar Mug95
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 673
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Oblakanyobloczek w sumie to masz rację muszę chyba tak na to spojrzeć. W ogóle jestem skołowana- robiłam dzisiaj test owulacyjny około 14ej i były dwie tłuste krechy, a wieczorem teraz druga kreska była bladziusieńka. Czy to możliwe, że owulacja nastąpiła wczoraj albo przedwczoraj? W sumie śluz też zmienił się na taki typowo niepłodny, wcześniej był wodnisty, a wczoraj jak białko jaja
__________________
I don't know my future after this weekend
And I don't want to
Mug95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 21:38   #1970
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mug95 Pokaż wiadomość
Oblakanyobloczek w sumie to masz rację muszę chyba tak na to spojrzeć. W ogóle jestem skołowana- robiłam dzisiaj test owulacyjny około 14ej i były dwie tłuste krechy, a wieczorem teraz druga kreska była bladziusieńka. Czy to możliwe, że owulacja nastąpiła wczoraj albo przedwczoraj? W sumie śluz też zmienił się na taki typowo niepłodny, wcześniej był wodnisty, a wczoraj jak białko jaja


Testy pokazują nagły wzrost LH, tzw „pik” LH. Po tym piku występuje owulacja, czyli w tym przypadku o którym wspominasz to byłoby dzisiaj albo jutro. Chociaż z drugiej strony czy wszytsko działa dokładnie idealnie godzinowo jak w książkach? Na pewno jesteś w okolicy owulacji i jeśli było coś na rzeczy w ostatnich dniach to jest szansa na efekt tych działań


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 09:30   #1971
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
Ale miałam dzisiaj koszmarną nieprzespaną noc.... tż dostał jakiegoś ataku brzucha, a ja co 10 min w kiblu na siku, nie wiem czy aż tak to jest normalne, ( może jest ro związane z moim tyłozgięciem macicy, a teraz jeszcze się powieksza???
A co mogę wziąć ewentualnie na przeziębienie pęcherza??

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 09:40   #1972
pink_rabbit22
Zakorzenienie
 
Avatar pink_rabbit22
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3 523
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry
Kama- jedz żurawinę i dużo pij wody z cytryną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pink_rabbit22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 09:59   #1973
oblakanyobloczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 948
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dzień dobry

Ja po tym wczorajszym biegu dziś umieram od zakwasow. Ale satysfakcja dalej jest

Kama- a masz jakieś dolegliwości poza częstym chodzeniem do toalety? Pieczenie, szczypanie? Bez tych dolegliwości to raczej chyba nie zakażenie układu moczowego...
Tak czy inaczej żurawina i picie płynów nie zaszkodzi, ja na zapalenie dolnego odcinka dróg moczowych kupowałam sobie zawsze herbatkę żurawinową i piłam w ogromnych ilościach. Ważne żeby płynami wypłukać ewentualne bakterie i zakwasić środowisko, także tak jak tu pisano cytryna tez dobra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oblakanyobloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 11:12   #1974
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez pink_rabbit22 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Kama- jedz żurawinę i dużo pij wody z cytryną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo żurawinka, a wodę to się boję pić, bo już calkiem z kibelka nie wyjdę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez oblakanyobloczek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja po tym wczorajszym biegu dziś umieram od zakwasow. Ale satysfakcja dalej jest

Kama- a masz jakieś dolegliwości poza częstym chodzeniem do toalety? Pieczenie, szczypanie? Bez tych dolegliwości to raczej chyba nie zakażenie układu moczowego...
Tak czy inaczej żurawina i picie płynów nie zaszkodzi, ja na zapalenie dolnego odcinka dróg moczowych kupowałam sobie zawsze herbatkę żurawinową i piłam w ogromnych ilościach. Ważne żeby płynami wypłukać ewentualne bakterie i zakwasić środowisko, także tak jak tu pisano cytryna tez dobra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie, że biegasz, super sprawa
Ja też biegam, teraz chwilowo mam przerwę
Własnie mnie nic nie boli tylko ciągle czuję parcie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 13:21   #1975
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

dzień dobry
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 13:35   #1976
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Doberek w niedziele xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę.
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 18:43   #1977
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Hejka, ale u nas cisza
Ja ogarnęłam dom, porządki w szafach i te sprawy. Synek zaraz chyba padnie spać to może coś pooglądam w tv może uda nam się podziałać chociaż nie wiem czy jest sens. Mam strasznie dziwny cykl... może mi pomożecie. Mam bardzo niskie temperatury a chyba już czas żeby była owu a tu cisza. Boję się że to był ten felerny cykl bez owu... Screenshot_20190908-194115.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 18:44   #1978
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Dziś 20dc. A i nie sugerujcie się wyznaczonej owu bo miałam taki skok ale to nie była owu na bank

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 18:52   #1979
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Hejka, ale u nas cisza
Ja ogarnęłam dom, porządki w szafach i te sprawy. Synek zaraz chyba padnie spać to może coś pooglądam w tv może uda nam się podziałać chociaż nie wiem czy jest sens. Mam strasznie dziwny cykl... może mi pomożecie. Mam bardzo niskie temperatury a chyba już czas żeby była owu a tu cisza. Boję się że to był ten felerny cykl bez owu... Załącznik 7690264

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pomogę, ale chętnie zapytam Co to za apka? Wygląda na fajniejsza niż 'moj kalendarzyk'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-08, 19:23   #1980
AYLA2212
Raczkowanie
 
Avatar AYLA2212
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 53
Dot.: Staraczki 2019 cz. 3

Jak dobrze kojarze to aplikacja to flo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AYLA2212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 07:06:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.