Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-27, 15:38   #2071
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Tylko najbliższa rodzina, tzn. nasi rodzice, dziadkowie i rodzeństwo z rodziną. Tylko obiad i tort w restauracji. Nie wyobrażam sobie przy takim małym dziecku dużej i wielogodzinnej imprezy, ale wiem, że niektórzy organizują niemal wesela, co kto lubi

Wysłane z mojego Nokia 4.2 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Ja będę się nad tym poważnie zastanawiać, ja mam duże rodzeństwo - piątkę. Każdy ma już męża, żonę i po dwójce dzieci więc sporo się zbiera ludzi, mąż ma tylko siostrę. Nie wiem czy nie zdecydować się tylko na rodziców i chrzestnych. A jeśli bym miała zapraszać wszystkich to tylko obiad, deser i tort i do domu bez większej imprezy bo szkoda malca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie sama mam plan tylko na najbliższych. A mąż, że jego matka będzie wyzywać, że ich braci i sióstr nie zaprosiliśmy. No mowie ejj, ona już swoje dzieci miała od moich wara . Moje dziecko i tak na ten moment ma dużo "dziadków" bo aż 12. Także w moich obliczeniach wychodzi 20 osób, w obliczeniach męża 60 . Po...ebalo go z leksza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 15:55   #2072
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Co do szumisiów, to nigdy o tym nie słyszałam. Aż weszłam na yt obejrzeć jak to coś wygląda . Miałam to szczęście,że moja córka zasypiała bez problemu. Nie musiałam kombinować ani z suszarkami, ani z odkurzaczem itp. ;-). Pewnie jak pojawi się problem, to będę wtedy myślała.

Zostaliśmy zaproszeni jutro na 52 urodziny mojego brata. Nie wiem jak ja zniosę zapachy jedzenia dochodzące z kuchni i przy stole. Pewnie wypiję tylko herbatkę. Domyślam się,że tematem przewodnim będzie mój brzuszek. Jeszcze się z nimi nie widziałam odkąd jestem w ciąży. Mój brat jest lekarzem, jego żona, teściowa, teść również i 90% zaproszonych gości. Może bratowa doradzi mi coś na mdłości,w, końcu w ciąży była 6 razy. A mój chrześniak jest na 4 roku i będzie psychiatrą. Jak byłam w 1 ciąży w 9mcu i byliśmy u brata na Wielkanoc, poszliśmy wszyscy na spacer. Wszyscy szli przodem, a ja z tyłu ledwo sapiąc, krok na krokiem..;-). A za mną mój brat dreptał. Bał się chyba,że zacznę zaraz rodzić. W takim towarzystwie można czuć się bezpiecznie .

Chciałam zrobić odrost u fryzjera, ale obawiam się czy to nie zaszkodzi dziecku...W pierwszej ciąży wytrzymałam 6 mcy zanim poszłam do fryzjera na rozjaśnianie. Teraz mam już spory odrost i korci mnie iść tak za 2 tyg. , bo mam już sporo siwych włosów i widać je na odroście.Co o tym sądzicie?
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 15:56   #2073
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Karmiłam 16 miesięcy. Nie miałam żadnej bluzki do karmienia. Jakoś mi to się wydaje niepotrzebne. I wbrew pozorom na karmienie "na mieście " nie są dobre rozpinane na guziki. Cały cycek wyłazi ;p wypracowane przeze mnie najlepsze to podkoszulek z dużym dekoltem i na to coś luźnego. Podnosisz górę, można nia łatwo zakryć co nieco. A cycek wywalasz przez dekolt podkoszulka brzuch zakryty, cycek zakryty, sutek zakryty bo ma go dziec dobre dla dużych piersi ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie miałam specjalnych bluzek, na ramiączkach si3 sprawdzały albo z dekoltem na zakładke. Ciążowych bluzek też nie miałam, po prostu luźne w kt9rych chodziłam później na codzień i nic si3 nie naciągało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 15:56   #2074
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej dziewczyny.

Gratuluję wszystkich udanych wizyt, uciekajacych tygodni i brzuszków.

U nas w niedziele zaczal sie drugi trymestr ale w sumie dla mnie bez roznicy bo brak objawow od poczatku. Nieciwepliwe czekam na wizytę bo dopki nie poczuje ruchow to nir bede spokojna czy wszystko jest ok.

Nie bylo mnie tydzien bo najpierw jakieś paskudne chorobsko mnie bralo a pozniej zaczely sie migreny zupelnie jak z synem w pierwszej ciazy. Dobrze ze maz byl w tym tygodniu troche w domu to ogarniał młodego.

Na szczescie przed jutrzejszym weselem dolegliwosci przeszły a mi nawet udalo sie trafic do fryzjera i na pazurki. Także jutro dziecko zostaje z dziadkami a my mamy wychodne

Chrzciny robiliśmy tylko dla najblizszej rodziny, w sumie wyszlo 20 osob. Byl obiad, tort, zimna plyta i na rozchodne jeszcze cos cieplego ale tylko dlatego ze rodzina meza mieszka ponad 200km od nas nie chcieliśmy ich tak wypuszczać w droge bez kolacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:18   #2075
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Bardzo dobry układ . I o to chodzi. Jakbym ja powiedziała lekarzowi, u którego byłam,że przyszłam tylko po skierowanie na badanie, to by mi ani karty ciąży pewnie nie założyli i bym nie dostała tego co chcę czyli skierowania. Musiałabym iść do inne lekarki i spróbować zrobić to co Ty,że przychodze tylko po skierowanie na badania, bo mnie tylko to od nich interesuje, a nie badanie na fotelu, czy co innego. Wolę bys badana przez swojego lekarza, a nie przez dwóch. Tak, generalnie tam nie ma dobrych ginekologów. Jak planowałam 1 ciążę i poszłam na badania kontrole, to ginekolog z lu-medu wypatrzył u mnie nadżerkę. Kazał wypalić. Nie wierzyłam jakoś, bo objawów brak. Poszła do drugiego i znowu to samo słyszę,że jest nadżerka i trzeba wypalić. No to ja poszłam jeszcze do kolejnego i tak obeszłam tam 4 lekarzy.Wkurzyłam się i zadzwoniłam do bratowej, która ma 5 dzieci,żeby poleciła dobrego gina. Poszłam do tej lekarki, która potem prowadziła moją 1 ciążę. Wspaniała osoba i super lekarka. Specjalistka od szyjki macicy. Zrobiła i kolkoskopie i powiedziała,że nie mam żadnej nadżerki! Że mam fizjologiczną aureolę dookoła szyjki taką jak mają dziewice,że niektórym to zostaje, że to jest zdrowa fizjologicznie szyjka,że niektorzy niedouczeni lekarze o tym nie wiedzą. I takim sposobem uniknęłam wypalania zdrowej szyjki! Czasami warto się uprzeć i mieć swój rozum. Nie miałam żadnych objawów, dlatego nie mogłam uwierzyć w nadżerkę. Ostatnio zdjęcie tej mojej zmarłej lekarki wisiał w przychodni, gdzie teraz dalej chodze, tylko do innej już babki i popłakałam się jak zobaczyłam jej zdjęcie. Ratowała życie innym a kobietom chorym na raka szyjki macicy, a sama zmarła na raka. Także ja nie mam zaufania do ginekologów z lux-medu. Po kolkoskopii z wynikiem poszłam do lekarza jeszcze raz w lux-medzie i znowu usłyszałam,że mam nadżerkę! To był już 5ty lekarz. No i wyciągnęłam dokument z pieczątką mojej Pani dr, a on spojrzał zrobił się cały czerwony i powiedział, ok, nie ma Pani nadżerki . I wklepał w komputer co ona tam napisała na kartce.
Oj ja mam nadżerkę od 18 roku życia, nigdy żadnych objawów nie miałam, cumytologie dobre. Umówiłam się że ją usunę po tej ostatniej ciąży żeby się nie rozpaskudziła. Nadżerka rzadko daje jakiekolwiek objawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już dzieciaczki. Jak duże chrzciny robiłyście? Bo dziś luźny temat z mężem był z pozytywnym nastawieniem i mnie zabił trochę swoimi wyliczeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, jedna bliska ciocia z rodziną i chrzestni. Wyszło nam 22 osoby z nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 16:24   #2076
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już dzieciaczki. Jak duże chrzciny robiłyście? Bo dziś luźny temat z mężem był z pozytywnym nastawieniem i mnie zabił trochę swoimi wyliczeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My robiliśmy chrzciny w restauracji. Mieszkamy w bloku i nie mamy miejsca na takie imprezy, a przy tak małym dziecku jakoś też nie mogę sobie wyobrazić stania przy kuchni. Tym razem też pewnie tak będzie, tylko zamiast zamkniętej restauracji wybierzemy pewnie imprezę w plenerze na świeżym powietrzu. Mam już pomysł i miejsce niedaleko nas. Tym razem zaprosimy trochę mniej osób. Bez ciotek i rodzeństwa ciotecznego.Dziadków, chrzestnych, rodziców i rodzeństwo. Wtedy było ok.25osób. Jakbym miała dom i młodszych, sprawnych rodziców, czy teściów do pomocy w kuchni, to pewnie bym robiła chrzciny w domu,ale moi rodzicę mają po 80lat , 77 lat i są zchorowani, a teściowa średnio umie gotować ;-).

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Oj ja mam nadżerkę od 18 roku życia, nigdy żadnych objawów nie miałam, cumytologie dobre. Umówiłam się że ją usunę po tej ostatniej ciąży żeby się nie rozpaskudziła. Nadżerka rzadko daje jakiekolwiek objawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, jedna bliska ciocia z rodziną i chrzestni. Wyszło nam 22 osoby z nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobno są upławy, świąd i pieczenie narządów rodnych,ale jak widać nie zawsze. Ja jak widać miałam jakies przeczucie skoro nie zawsze są objawy.Można ją natomiast wykryć badaniem kolposkopii i mieć 100% pewnośc,że jest zanim się pójdzie na zabieg.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-09-27 o 16:29
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 17:18   #2077
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jeszcze bardzo odległy temat, ale sami bliscy. Rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i chrzesni maluszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 17:59   #2078
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już dzieciaczki. Jak duże chrzciny robiłyście? Bo dziś luźny temat z mężem był z pozytywnym nastawieniem i mnie zabił trochę swoimi wyliczeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko najbliżsi. Rodzice, rodzeństwo, chrzestni. KONIEC A, i zero alko
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 18:25   #2079
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
U nas podobne założenie przy córce skończyło się trzema spalonymi suszarkami i podwojonym rachunkiem za prąd Tym razem kupimy szumisia, bo jednak wyszedłby taniej

Wysłane z mojego Nokia 4.2 przy użyciu Tapatalka
Już po jednej spalonej dałabym sobie spokój zostanę przy szumie z yt/aplikacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 18:34   #2080
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja po prenatalnych
Wszystko ok, doktor zadowolony, wszystko mu się podoba
Ludzik ma 6,81 cm ale uparty od małego i w ogóle się nie chciał przekręcać
Za to pomachał mamie i tacie na dzień dobry a później miał wszystkich w nosie
Doktorek się śmiał, ze z zachowania to na chłopaka wyglada
Dzisiaj z usg wyszło 13+0 wiec zmiana(poród o tydzień wcześniej) w porównaniu do poprzedniej wizyty
Co do chrzcin... nie mam zielonego pojęcia...
co do Szumisia: mam w zamiarze kupić
co do wózków... ostatnio wpadł mi w oko:
-kinderkraft veo 2w1 oraz
-Cybex Leotie Flex wózek głęboko-spacerowy 2w1 CBX
Myśle ze zmienię decyzje jeszcze kilka razy
Podobają mi się wózki mima ale wydają się totalnie niepraktyczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 19:37   #2081
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
No właśnie sama mam plan tylko na najbliższych. A mąż, że jego matka będzie wyzywać, że ich braci i sióstr nie zaprosiliśmy. No mowie ejj, ona już swoje dzieci miała od moich wara . Moje dziecko i tak na ten moment ma dużo "dziadków" bo aż 12. Także w moich obliczeniach wychodzi 20 osób, w obliczeniach męża 60 . Po...ebalo go z leksza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To lekkie przegiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 19:43   #2082
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
A propo objawow, to mi teraz jest najgorzej, jak zaczelam 12 tydzien. Wczesniej raczej bezobjawowo... Wiec nie wiem o co chodzi. Ale kreci mi sie w glowie, robi mi sie slabo w komunikacji. Mdlosci tez doszly, ale tylko jak jestem glodna.
Nie wiem czy to zbyt duze tempo, czy o co chodzi. Licze, ze minie... Moze uda mi sie w weeken troche odpoczac...

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ja właśnie jutro też zaczynam 12 tydzień i wcześniej prawie w ogóle objawów a od paru dni jest mi strasznie słabo, bardzo szybko się męczę i chustę ciągle mi się chce spać. Te mdłości jak jestem głodna mam już trochę dłużej. Ale teraz się nasiliły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już dzieciaczki. Jak duże chrzciny robiłyście? Bo dziś luźny temat z mężem był z pozytywnym nastawieniem i mnie zabił trochę swoimi wyliczeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam tylko dla najbliższej rodziny. Teściowie, rodzice, siostra z mężem i szwagier z dziewczyną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 19:48   #2083
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

No w sumie chyba jednak trochę mnie wybrzuszylo, z góry jakoś wydaje się bardziej płaski

Chociaż może to też być spowodowane bigmackiem, aleez mi dzisiaj smakował

Pierwsze spodnie ciążowe kupione, ale chyba następne serio będę kupować używane bo cena mnie trochę dobila IMG_20190927_194515.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 19:52   #2084
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Gratuluję kolejnej udanej wizyty! Ja planuje zjeść coś słodkiego przed, podobno pomaga na rozruszanie uparciucha.
No czyli tak jak myślałam, mężowi przygrzało .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:04   #2085
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już dzieciaczki. Jak duże chrzciny robiłyście? Bo dziś luźny temat z mężem był z pozytywnym nastawieniem i mnie zabił trochę swoimi wyliczeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robię imprezy w domu. To jest 20-25 osób. I to tylko nasi rodzice i rodzeństwo z rodzinami. (w tym trzy dorosłe osoby bez par więc liczba osób rośnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:08   #2086
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już dzieciaczki. Jak duże chrzciny robiłyście? Bo dziś luźny temat z mężem był z pozytywnym nastawieniem i mnie zabił trochę swoimi wyliczeniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mieliśmy lacznie 13 osob na chrzcinach. Teraz nie wiem co z robimy z chrzestnymi bo malo kto ma slub koscielny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:20   #2087
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja będę robić w jakiejś restauracji bo nie chce mi się stać przy grach. I tak nawiasem to zamówić sobie obiad i jakieś przystawki to wychodzi jakieś 60/70 zł od osoby. Masz imprezę bez roboty i dodatkowo nie musisz tego roznosić i pilnować czy babci Frani nie trzeba zrobić herbaty. Zawsze jakiś grosz w kopertę wpadnie a kupić wszystkie składniki na poczęstunek to na to samo wychodzi. Pomijając fakt że zapraszając tylko rodziców, babcie i rodzeństwo wychodzi mi 25 osób.
A co do szumisiów ta ja jestem raczej na nie bo mnie bardzo wkurza ten dźwięk, zobaczymy czy nie zmieni mi się jak urodze
Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
My mieliśmy lacznie 13 osob na chrzcinach. Teraz nie wiem co z robimy z chrzestnymi bo malo kto ma slub koscielny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A popytaj w kościołach bo nie wszyscy tak rygorystycznie do tego podchodzą. Np. u bratowej w klasztorku pozwolili żebym była świadkową a mam tylko ślub cywilny.
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No w sumie chyba jednak trochę mnie wybrzuszylo, z góry jakoś wydaje się bardziej płaski

Chociaż może to też być spowodowane bigmackiem, aleez mi dzisiaj smakował

Pierwsze spodnie ciążowe kupione, ale chyba następne serio będę kupować używane bo cena mnie trochę dobila Załącznik 7692677

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny brzusio
Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja po prenatalnych
Wszystko ok, doktor zadowolony, wszystko mu się podoba
Ludzik ma 6,81 cm ale uparty od małego i w ogóle się nie chciał przekręcać
Za to pomachał mamie i tacie na dzień dobry a później miał wszystkich w nosie
Doktorek się śmiał, ze z zachowania to na chłopaka wyglada
Dzisiaj z usg wyszło 13+0 wiec zmiana(poród o tydzień wcześniej) w porównaniu do poprzedniej wizyty
Co do chrzcin... nie mam zielonego pojęcia...
co do Szumisia: mam w zamiarze kupić
co do wózków... ostatnio wpadł mi w oko:
-kinderkraft veo 2w1 oraz
-Cybex Leotie Flex wózek głęboko-spacerowy 2w1 CBX
Myśle ze zmienię decyzje jeszcze kilka razy
Podobają mi się wózki mima ale wydają się totalnie niepraktyczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluję udanej wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 21:37   #2088
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja jak sobie pomyślę o wszystkich imprezach, które trzeba będzie zrobić to już mi słabo. Mama mojego męża pokazała na co ją stać podczas przygotowań do naszego wesela z resztą pewnie będzie płacz kiedy będziemy chcieli robić tu gdzie mieszkamy, a nie stamtąd skąd pochodzimy. Bo tyyyyle trzeba jechać. Ale temat odległy i ja nie jestem przekonana do chrzcin, byłabym hipokrytką, chociaż pewnie nie wytrzymałabym suszenia głowy przez innych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-27, 23:28   #2089
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja będę robić w jakiejś restauracji bo nie chce mi się stać przy grach. I tak nawiasem to zamówić sobie obiad i jakieś przystawki to wychodzi jakieś 60/70 zł od osoby. Masz imprezę bez roboty i dodatkowo nie musisz tego roznosić i pilnować czy babci Frani nie trzeba zrobić herbaty. Zawsze jakiś grosz w kopertę wpadnie a kupić wszystkie składniki na poczęstunek to na to samo wychodzi. Pomijając fakt że zapraszając tylko rodziców, babcie i rodzeństwo wychodzi mi 25 osób.
A co do szumisiów ta ja jestem raczej na nie bo mnie bardzo wkurza ten dźwięk, zobaczymy czy nie zmieni mi się jak urodze A popytaj w kościołach bo nie wszyscy tak rygorystycznie do tego podchodzą. Np. u bratowej w klasztorku pozwolili żebym była świadkową a mam tylko ślub cywilny. Fajny brzusio Gratuluję udanej wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciezko jest z tym chrztem w kościołach bo ja żyjąc w związku niesformalnym nie mogłam być chrzestną dla mojej siostrzenicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 07:59   #2090
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Ciezko jest z tym chrztem w kościołach bo ja żyjąc w związku niesformalnym nie mogłam być chrzestną dla mojej siostrzenicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście u nas w kościele ksiądz nie pyta i takie rzeczy ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 08:00   #2091
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej dziewczęta,ja wczoraj już padłam . Badanie długo maluszek nie współpracował nie chciał się ustawić. Wszystko w porządku jedno ujęcie jest tak jakby była dwójka . Pewna jestem ,że jest 1 . U mnie termin się zmienił 30.03.2020/01/04/22/2020 kurcze z USG wyszło 13+4d . Długość 6,46 rośniemy .
Męża nie mogło być z teściową było spoko później mały maraton po galerii i lody

Ja chrzciny w domu ogrodzie ,raczej małe najbliższa rodzina.

Moja babcia na drutach robi ubranko widziałam zaczęła już .. rozczuliłam się

Edytowane przez EwkaP
Czas edycji: 2019-09-28 o 08:06
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 08:17   #2092
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Z chrzestnymi zawsze jest problem. U nas w rodzinie chrzestna starszej w Warszawie mieszkali a i tak co tydzień od piątku do niedzieli byli w naszej rodzinnej miejscowości. Tu Zawsze do Kościoła, tu byli zawsze na wizycie duszpasterskiej a nasz ksiądz wolał zaświadczenia w parafii Warszawskiej gdzie oni przez 6 lat byli 6 razy na 3 kroli jak mówią. No cyrki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 09:11   #2093
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Ciezko jest z tym chrztem w kościołach bo ja żyjąc w związku niesformalnym nie mogłam być chrzestną dla mojej siostrzenicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz to nawet ma sens. Rodzice chrzestni sa po to by wychowac dzi ecko w wierze katoluckiej a zyjac w zwiazku nieformalnym dajesz slaby przykład .
Tak mi to ksiądz tlumaczyl odmawiajac wydania zaswiadczenia o byciu chrzestna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 10:21   #2094
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hej,

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
No w sumie chyba jednak trochę mnie wybrzuszylo, z góry jakoś wydaje się bardziej płaski

Chociaż może to też być spowodowane bigmackiem, aleez mi dzisiaj smakował

Pierwsze spodnie ciążowe kupione, ale chyba następne serio będę kupować używane bo cena mnie trochę dobila Załącznik 7692677


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgrabny brzuszek . Masz podobne spodnie do moich, jak nie takie same.
Ja też ostatnio miałam ochotę na kanapki z maca, ale już mi przeszło jak kilka zjadłam .

Cytat:
Napisane przez sylwiak854 Pokaż wiadomość
Ja po prenatalnych
Wszystko ok, doktor zadowolony, wszystko mu się podoba
Ludzik ma 6,81 cm ale uparty od małego i w ogóle się nie chciał przekręcać
Za to pomachał mamie i tacie na dzień dobry a później miał wszystkich w nosie
Doktorek się śmiał, ze z zachowania to na chłopaka wyglada
Dzisiaj z usg wyszło 13+0 wiec zmiana(poród o tydzień wcześniej) w porównaniu do poprzedniej wizyty
Co do chrzcin... nie mam zielonego pojęcia...
co do Szumisia: mam w zamiarze kupić
co do wózków... ostatnio wpadł mi w oko:
-kinderkraft veo 2w1 oraz
-Cybex Leotie Flex wózek głęboko-spacerowy 2w1 CBX
Myśle ze zmienię decyzje jeszcze kilka razy
Podobają mi się wózki mima ale wydają się totalnie niepraktyczne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cieszę się,że wszystko pięknie .

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Wiesz to nawet ma sens. Rodzice chrzestni sa po to by wychowac dzi ecko w wierze katoluckiej a zyjac w zwiazku nieformalnym dajesz slaby przykład .
Tak mi to ksiądz tlumaczyl odmawiajac wydania zaswiadczenia o byciu chrzestna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chrzestna mojej córki rozwiodła się niedługo po chrzcinach mojej córki i wzięła drugi ślub z innym gościem. Teraz i jego wywaliła z domu. Charakter ma dziewczyna trudny. Pora na trzeciego? Ale ja jej nie chciałam na chrzestną mojej córki, to mój mąż nalegał, bo to jego siostra rodzona..Ja miałam do niej szereg uwag, ale mężowi ustąpiłam, żeby mu nie było przykro. Teraz żałuję tej decyzji, bo nigdy nie była wzorem katolika,czy człowieka, a o to w tym wszystkim chodzi..
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2019-09-28 o 10:37
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 10:53   #2095
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Witam

Ja już po prenatalnych. NT 1.22 wszystko dobrze. Dziecko większe o tydzień, a ostatnio było na równo. No i będzie druga cora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 11:01   #2096
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Witam

Ja już po prenatalnych. NT 1.22 wszystko dobrze. Dziecko większe o tydzień, a ostatnio było na równo. No i będzie druga cora ️️️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajnie . Płeć określili Ci już na usg prenatalnym?Ja mam 7.10 badanie i zastanawiam się czy już będzie można określić płeć.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 11:13   #2097
kami_165
Zadomowienie
 
Avatar kami_165
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 035
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ale fajnie . Płeć określili Ci już na usg prenatalnym?Ja mam 7.10 badanie i zastanawiam się czy już będzie można określić płeć.
Tak. Po kilku sekundach. Zapytał czy chce znać płeć. I powiedział że dziewczynka
Ma prawie 6 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz Dzień
14.09.2013
kami_165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 11:15   #2098
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Tak. Po kilku sekundach. Zapytał czy chce znać płeć. I powiedział że dziewczynka
Ma prawie 6 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Zazdroszczę
Mój ludzik wczoraj był przeokropnie niewspolpracujacy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 12:37   #2099
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Na szczęście u nas w kościele ksiądz nie pyta i takie rzeczy ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Wiesz to nawet ma sens. Rodzice chrzestni sa po to by wychowac dzi ecko w wierze katoluckiej a zyjac w zwiazku nieformalnym dajesz slaby przykład .
Tak mi to ksiądz tlumaczyl odmawiajac wydania zaswiadczenia o byciu chrzestna


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby tak ale są osoby wierzące które z różnych przyczyn nie biorą ślubu kościelnego lub mają tylko cywilny a niektórzy po ślubie kościelnym co są w ogóle nie zachowują się jak katolicy a mogą być chrzestnymi. Tu chodzi tylko o ten papierek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-28, 12:38   #2100
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

U mnie to jak widzi jakieś przeciwwskazania to wygląda to tak, że: hmm no nie wiem, nie powinienem Ci wydawać tego zaświadczenia... Ale wiesz, jak już jesteś to mamy teraz w kościele do wymiany to i tamto, co łaska. Jak zobaczy papierek to i zaświadczenie nagle jest wydane . Masakra jednym słowem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.