laserowe usuwanie piegów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-11-23, 20:38   #1
sarah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 4

laserowe usuwanie piegów


Zapytałam sie juz na forum Kosmetyczka radzi , ale niedoczekałam sie odpowidzi. Mam nadzieje , ze Pan doktor mi wszelkich informacji na temat laserowego lub jakiegokolwiek innego usuwania piegów. Chciałabym wiedziec ile taki zabieg kosztuje, jakie są efekty i jak długo sie utrzymują, gdzie mozna go wyponać i czy są jakies przeciwwskazania do tego typu zabiegu ? Bardzo mi zalezy na tych informacjach. Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrwaiam.
sarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-24, 11:02   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: piegi :(

Hej,a próbowałaś może kremu "FlosLeku"na przebarwienia?
Ja męczę się z całym mnóstwem pieprzyków,a zwłaszcza sporo jest ich na twarzy-i wydaje mi się,że po 2 mc-ach od stosowania kremu sa jaśniejsze!
Kobieto,przecież piegi w porównaniu z pieprzykami są o wiele mniej widoczne,więc bardzo możliwe,że u Ciebie efekt byłby lepszy i szybszy!!!
Polecam też stosowanie starej,dobrej cytrynki(soku,codzienni e.Trochę szczypie).Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-25, 08:53   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: piegi :(

Przejrzyj rady o usuwaniu przebarwień, jest ich na forum kilka, również mojego autorstwa. Jednak mam złą wiadomość: większość metod nieinwazyjnych nie likwiduje

piegów na zawsze, wracają w promieniach wiosennego słońca... Ich usunięcie jest najtrudniejsze. Usuwanie laserem jest skuteczne, dość trwałe, lecz kosztowne i

trudno zagwarantować, czy nie zamienią się w odbarwienia widoczne już przy niewielkiej opaleniźnie. Właściwie w każdym regionie Polski wykonuje się takie zabiegi.

Warto dowiedzieć się jednak, czy stosuje się właściwy dla tych zmian rodzaj lasera, ale to już zupełnie inny problem.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 16:11   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: piegi :(

chciałabym miec piegi! naprawdę nie żartuję i nie denerwujcie się na mnie, ale po opalaniu w czasie wakacji wychodzi mi trochę piegów i czasem zastanawiam się co zrobić żeby nie zniknęły... ale zawsze znikają!
pzdr.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-18, 18:47   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: piegi :(

WITAM!

Mam piegi na ramionach, to pamiątka po oparzeniach jakich doznałam w dzieciństwie. Latem mam przeogromną ilość piegów na nosie. Wtedy mają większą powierzchnię niż zazwyczaj. Mimo to, bardzo je lubię. Uwielbiam również, gdy mają je inni. Chyba nikt nie uzna mnie za wariatkę.

POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIE PIEGUSY I PIEGUSKI, MONIA
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 00:07   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: piegi :(

Przyznaję, że często mam mieszane uczucia walcząc z piegami u pacjentki u której wyglądają po prostu ładnie i uważam, że najczęściej dodają uroku, twarz jest wtedy dużo bardziej interesująca i z reguły stanowią dość istotny element typu urody i fototypu skóry. Niestety niektórzy posiadacze piegów potrafią walczyć z nimi do ostatniej plamki, choć wydaje mi się, że w tym wypadku raczej nie warto tym bardziej, że ta walka jest trudna. Ale to już problem natury nie medycznej a filozoficznej. Robienie z brunetki blondynki i na odwrót jest chyba ulubionym zajęciem kobiet a raczej się nikt temu nie dziwi.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 08:43   #7
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: piegi :(

No właśnie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma [img]icons/icon12.gif[/img]
Też mi się piegi podobają, strasznie chciałabym je mieć i do tego chciałabym być ruda [img]icons/icon10.gif[/img] . A matka natura się nie postarała i jestem blondynką - kompletnie niepiegowatą [img]icons/icon41.gif[/img]

Dobrze byłoby się tak powymieniać [img]icons/icon12.gif[/img]

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-10, 22:53   #8
gosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4
Re: piegi :)

Ach PIEGI!!! Unikam słońca i mam ich z roku na rok coraz mniej i wcale nie cieszę się z tego powodu! Zawsze dziwię się dziewczynom ,które usiłują walczyć z tym darem natury. Kocham piegi do tego stopnia, ze zdarzalo mi sie specjalnie dla nich chodzic na solarium . [img]icons/icon12.gif[/img].... Czego sie nie robi się dla urody.... [img]icons/icon7.gif[/img]
Ach, gdyby istanialy jakieś PREPARATY POWODUJĄCE, LUB PRZYŚPIESZAJĄCE POJAWIANIE SIĘ PIEGÓW, albo przynajmniej UTRWALAJĄCE PIEGI...
gosiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-10, 23:05   #9
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: piegi :)

Sorry, ale nie przesadziłaś z tym preparatem na pojawianie się piegów??!
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 10:49   #10
gosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4
Re: piegi :)

Dorixx napisał(a):
> Sorry, ale nie przesadziłaś z tym preparatem na pojawianie się piegów??!

Przesadzilam o tyle, ze takich preparatow nie ma. ;( Czy jest w tym cos dziwnego, ze podobaja mi sie piegi? Ktoś lubi opalenizne i opala sie, ktos lubi ladny makijaz, wiec sie maluje, ja lubie piegi.... i chce miec ich wiecej. Twarz wygląda z nimi o wiele ladniej. Przynajmniej moja [img]icons/icon12.gif[/img]...
gosiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-11, 11:41   #11
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: piegi :)

Wybacz poprostu, poraz pierwszy z czymś takim się spotkałam [img]icons/icon7.gif[/img] Poprostu uważam ,że za dużo piegów to też nie dobrze. Moja kuzynka ma 27 lat i do tej pory kompleks na punkcie swoich piegów . Ma ich DOSŁOWNIE całą twarz, tak, że tylko oczy jej dobrze widać i nawet nie poznałabyś jaką ma karnącję, gdyż wszystko przykrywają piegi. Ona robi wszystko by choć trochę je wybielić, i wierz mi wygląda to naprawdę nieestetycznie. O ile kilka piegów moze dodać urody o tyle pieg na piegu może wpędzić w kompleksy.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-11, 12:14   #12
gosiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 4
Re: piegi :)

Z tym się zgodzę. Co zadużo to niezdrowo. [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam.
gosiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:43   #13
Ankaaa999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Re: piegi :)

ja tam mam mało piegów, ale strasznie mnie denerwują... byłam już pytać się o ten zabieg laserowy to ten cały specjalista powiedział mi że w moim wieku nie ma sensu... zaraz mi się odnowią... a poza tym jest to drogi zabieg. szczerze mówiąc się zdziwiłam że mi tak odradzał:P polecił mi krem la roche posay za 87 zł i bloker anthelios 60 żeby się nie robiły... używam tego wybielającego już z 3 tyg. i raczej nie widze różnicy:P nie wiem po co było kasę wydawać... ale podobno rezultaty będą widoczne po 2-3 miesiącach... okaże się! pzdr;]
Ankaaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:58   #14
dr Małgorzata Chomicka-Janda
Raczkowanie
 
Avatar dr Małgorzata Chomicka-Janda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 51
Dot.: Re: piegi :)

Niestety nie mogę ci pomoc bez przeprowadzenia diagnozy. Istnieje bardzo dużo różnych znamion , które są nazywane "pieprzykami".
dr Małgorzata Chomicka-Janda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 15:29   #15
jokas
Raczkowanie
 
Avatar jokas
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 42
Dot.: piegi :(

też bym sie chciala dowiedzieć ile kosztuje zabieg usówania piegów -laserowy.... lubie drobne małe piegi bo są urocze. piegi mam tylko na nosie policzkaach i brodzie nigdzie indziej tylko że te piegi jakby się zlewają i tworzą plamki największa ma srednice 1 cm i uwierzcie mi to nie wyglada atrakcyjnie
jokas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 11:16   #16
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Smile Dot.: laserowe usuwanie piegów

Witam! Ja także miałam ogromny problem z piegami i bardzo mi to przeszkadzało! Odradzam stosowanie różnych kremów wybielających bo to tylko wyrzucenie pieniędzy! Stosowałam przeróżne drogie kremy i nic mi to nie dało! Bardzo długo zwlekałam z laserowym ich usunięciem lecz w końcu się zdecydowałam Zabieg troche boli, ale da się wytrzymać teraz mam piękną gładziutką twarz i nie mam nawet jednego piega! Usunięcie kosztowało mnie 300zł (lecz cena zależy od ilości przebarwień na twarzy). Muszę powiedzieć że bardzo jestem zadowolona i serdecznie polecam! A tak na marginesie to wiek nie ma znaczenia ja mam 20 lat i nikt mi nie gadał głupot że w takim wieku nie ma sensu, już siedziałam długo na słonku i jakoś mi się nie odnowiły. Pozdrawiam
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:13   #17
diarika
Raczkowanie
 
Avatar diarika
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 49
Dot.: laserowe usuwanie piegów

lara1 gdzie usuwałaś piegi? w jakiej klinice?
diarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 22:26   #18
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: laserowe usuwanie piegów

a nie laserowe usuwanie? czym? jak się je wybiela? ja mam pełno malutki wygląda jakbym miała brudną buzie :/
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 10:31   #19
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez diarika Pokaż wiadomość
lara1 gdzie usuwałaś piegi? w jakiej klinice?
Piegi usuwałam w Warszawie w Centrum Dermatologii Laserowej "Lasermed", http://www.lasermed.pl/
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 16:15   #20
muffinek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez lara1 Pokaż wiadomość
Witam! Ja także miałam ogromny problem z piegami i bardzo mi to przeszkadzało! Odradzam stosowanie różnych kremów wybielających bo to tylko wyrzucenie pieniędzy! Stosowałam przeróżne drogie kremy i nic mi to nie dało! Bardzo długo zwlekałam z laserowym ich usunięciem lecz w końcu się zdecydowałam Zabieg troche boli, ale da się wytrzymać teraz mam piękną gładziutką twarz i nie mam nawet jednego piega! Usunięcie kosztowało mnie 300zł (lecz cena zależy od ilości przebarwień na twarzy). Muszę powiedzieć że bardzo jestem zadowolona i serdecznie polecam! A tak na marginesie to wiek nie ma znaczenia ja mam 20 lat i nikt mi nie gadał głupot że w takim wieku nie ma sensu, już siedziałam długo na słonku i jakoś mi się nie odnowiły. Pozdrawiam
Pytanie do Lara1.
Z tego co napisałaś to jesteś po laserowym usuwaniu piegów. To też jest moja zmora i chciałabym się ich pozbyć. Zastanawiam się nad tym jak dawno je usuwałaś i ile razy po tym się opalałaś. Bo jeżeli one wracają, a czytałam że czasami mogą się po takim usuwaniu nawet plamy zrobić, jeżeli wystawisz buzię na słońce to to chyba nie ma sensu :-(
muffinek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 14:26   #21
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: laserowe usuwanie piegów

polecam Wam bardzo ciekawy artykuł na temat przebarwień http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=664
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:46   #22
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez muffinek2 Pokaż wiadomość
Pytanie do Lara1.
Z tego co napisałaś to jesteś po laserowym usuwaniu piegów. To też jest moja zmora i chciałabym się ich pozbyć. Zastanawiam się nad tym jak dawno je usuwałaś i ile razy po tym się opalałaś. Bo jeżeli one wracają, a czytałam że czasami mogą się po takim usuwaniu nawet plamy zrobić, jeżeli wystawisz buzię na słońce to to chyba nie ma sensu :-(

Piegi mogą wrócić,ale nie muszą A jeśli martwisz się,że wyjdą to zakup dobry krem z filtrem fotostabilny i będziesz miała buźkę chronioną przed słonkiem Pozdrawiam
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 13:37   #23
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Racja, że mogą wyjść Ci z powrotem, ale nie muszą. Mi np nie wyszły, teraz całe wakacje sie opalałam nad morzem i nie tylko i nie wyszły mi. Zabieg robiłam tylko raz... Jeśli uważasz że nie ma sensu to poprostu nie rób zabiegu i tyle. Kto nie spróbuje ten nie wie
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:29   #24
muffinek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez lara1 Pokaż wiadomość
Racja, że mogą wyjść Ci z powrotem, ale nie muszą. Mi np nie wyszły, teraz całe wakacje sie opalałam nad morzem i nie tylko i nie wyszły mi. Zabieg robiłam tylko raz... Jeśli uważasz że nie ma sensu to poprostu nie rób zabiegu i tyle. Kto nie spróbuje ten nie wie
Lara u mnie jest taki problem, że nie mieszkam w Polsce i przyjeżdżam do niej raz na rok, powiedzmy na 2 tygodnie. W związku z czym mogłabym mieć przeprowadzony tylko jeden zabieg, gdyż muszą być zachowane odstępy między zabiegami. Z tego co czytałam zabiegów potrzeba kilka, gdyż jeden powoduje jedynie rozjasnienie piegów, więc każdorazowe opalanie powoduje, że one i tak wyjdą. U mnie w zimie są prawie niewidoczne, dopiero w lecie jest masakra. Zastanawiam się czy w Twoim przypadku miałaś tylko jeden czy więcej, no i oczywiście jakim laserem wykonywany był zabieg. Z tego co kojarzę to są trzy rodzaje. A wierz mi, że zależy mi na tym bardzo, żeby pozbyć się tego paskudztwa z mojej twarzy.
muffinek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:25   #25
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Wiesz ja też czytałam że zabieg trzeba wykonać kilka razy a to wcale nie prawda, wiem na własnym przykładzie. Robiłam raz i nie widze powodów do powtórzenia zabiegu. Owszem jest kilka rodzajów laserów, ale jeśli sie zdecydujesz na zabieg to wybór laseru zostaw lekarzowi u którego wcześniej bedziesz miała wizyte. Jak masz problem to poszukaj jakiejść kliniki laserowej w państwie w którym mieszkasz, przecież w Polsce nie musisz robić. Jeśli nie jesteś pewna podjęcia się tego - nie pytaj na forach i nie patrz na opinie innych tylko idź do specjalisty który Ci powie wszystkie za i przeciew i dobrze doradzi.
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:14   #26
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: laserowe usuwanie piegów

pojawił się nowy, całkiem specjalistyczny artykuł http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=697 warto poczytać.. ja moich piegow bym nigdy nie usunęła !
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 15:48   #27
muffinek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez lara1 Pokaż wiadomość
Wiesz ja też czytałam że zabieg trzeba wykonać kilka razy a to wcale nie prawda, wiem na własnym przykładzie. Robiłam raz i nie widze powodów do powtórzenia zabiegu. Owszem jest kilka rodzajów laserów, ale jeśli sie zdecydujesz na zabieg to wybór laseru zostaw lekarzowi u którego wcześniej bedziesz miała wizyte. Jak masz problem to poszukaj jakiejść kliniki laserowej w państwie w którym mieszkasz, przecież w Polsce nie musisz robić. Jeśli nie jesteś pewna podjęcia się tego - nie pytaj na forach i nie patrz na opinie innych tylko idź do specjalisty który Ci powie wszystkie za i przeciew i dobrze doradzi.
Lara, jak zwykle kolejne z moich mądrych pytań. Otóż czy piegi miałaś usuwane z całej twarzy czy tylko np. z nosa. Pytam się, gdyż cena jaką podałaś jest dość niska, jeżeli chodzi o całą twarz. Jak dowiadywałam się u siebie w rodzinnym miasteczku-jest dwa razy większa.
muffinek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 15:38   #28
dajryja04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: laserowe usuwanie piegów

ja mam pytanie do lara1: te piegi to miałaś juz od dzieciństwa czy pojawiły Ci się po "spaleniu" się na słońcu? bo ja mam swoje odkąd pamiętam i boje się że nie bedzie sie dało usunac ich za pierwszym razem =/
dajryja04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 12:57   #29
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Dot.: laserowe usuwanie piegów

Cytat:
Napisane przez muffinek2 Pokaż wiadomość
Lara, jak zwykle kolejne z moich mądrych pytań. Otóż czy piegi miałaś usuwane z całej twarzy czy tylko np. z nosa. Pytam się, gdyż cena jaką podałaś jest dość niska, jeżeli chodzi o całą twarz. Jak dowiadywałam się u siebie w rodzinnym miasteczku-jest dwa razy większa.

usuwałam z całego nosa i takie pojedyncze z czoła i górnej wargi

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dajryja04 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do lara1: te piegi to miałaś juz od dzieciństwa czy pojawiły Ci się po "spaleniu" się na słońcu? bo ja mam swoje odkąd pamiętam i boje się że nie bedzie sie dało usunac ich za pierwszym razem =/
w dzieciństwie też miałam ale bardzo delikatne, z czasem mi sie przyciemniły. To czy masz od dzieciństwa czy nie to nie jest istotne, niektórzy mają od niedawna piegi i też muszą powtarzać zabieg, gdyż to zależy od Twojej skóry a nie od tego ile czasu masz piegi
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:33   #30
dajryja04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: laserowe usuwanie piegów

a jakim laserem usuwalas, IPL? bo ja bym sie chciala ich pozbyc z nosa i spod oczu ale nie mam kasy zeby robic 5 zabiegow a boje sie ze jeden niewiele da...
dajryja04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 22:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.