Absurdy i zdziwka z grup na fejsie - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-22, 22:16   #691
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Widzialam raz czarny kibel w kwiaty
Od ozdoby kibla to sa te futrzasto recznikowe pokrowce w komplecie z chodniczkiem
Jak widzę to w łazience to nigdy nie mogę zrozumieć - poodoba sie komuś kibel który udaje dywan?

Edytowane przez Fenenna
Czas edycji: 2020-11-22 o 22:17
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 23:39   #692
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Mnie by zdziwiło NIE zaproponowanie tym ludziom na weselu jedzenia tym bardziej,że i tak zostaje go mnóstwo po weselu czy jakiejś innej imprezie. Co mi zależy, że oni zjedzą 3 kotlety?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swojego wesela jeszcze nie mialam, ale tez tak uwazam. Na weselu jest tak duzo jedzenia, ze tez bym poczestowala. Tak samo jak goscia czestuje. Oczywiscie to jest ich praca, ale mysle ze to mily gest, a nie tylko zeby widzieli to jedzenie a nie mogli sprobowac jak tyle tego jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 07:19   #693
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Swojego wesela jeszcze nie mialam, ale tez tak uwazam. Na weselu jest tak duzo jedzenia, ze tez bym poczestowala. Tak samo jak goscia czestuje. Oczywiscie to jest ich praca, ale mysle ze to mily gest, a nie tylko zeby widzieli to jedzenie a nie mogli sprobowac jak tyle tego jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety to nie jest częstowanie tym co jest, a opłata jak za gościa (200-250zł/os). Ale większość ma w umowie, że ma zapewnione wyżywienie jak inni goście, więc nawet nie można kupić pakietu z mniejszą ilością dań
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 08:00   #694
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
No niestety to nie jest częstowanie tym co jest, a opłata jak za gościa (200-250zł/os). Ale większość ma w umowie, że ma zapewnione wyżywienie jak inni goście, więc nawet nie można kupić pakietu z mniejszą ilością dań
Można, zależy od knajpy np. tylko pierwszy ciepły posiłek i jeszcze jeden po północy dla zatrudnionej ekipy, ze stołu wiejskiego normalnie mogli korzystać itd.
Tego jedzenia jest po prostu za dużo i tak, zwłaszcza gdy ktoś pracuje nie ma czasu na konsumpcję.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 09:17   #695
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Od ozdoby kibla to sa te futrzasto recznikowe pokrowce w komplecie z chodniczkiem
Jak widzę to w łazience to nigdy nie mogę zrozumieć - poodoba sie komuś kibel który udaje dywan?
W dodatku taki hmm niehigieniczny fu
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 10:17   #696
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Od ozdoby kibla to sa te futrzasto recznikowe pokrowce w komplecie z chodniczkiem
Jak widzę to w łazience to nigdy nie mogę zrozumieć - poodoba sie komuś kibel który udaje dywan?
Cóż, przynajmniej kibelkowi ciepło w te chłodne, jesienne wieczory...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:21   #697
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
Cóż, przynajmniej kibelkowi ciepło w te chłodne, jesienne wieczory...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W tyłek może byc ciepło, np. ja lubię sobie obcinać paznokcie u stóp albo depilować nogi siedząc na klopie.

I teraz wiecie, człowiek siada na takim zimnym klopie.

Wilka można dostać

Ale jakoś mnie nie kusi ten sierściuch na desce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 12:30   #698
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie wolno. Jeśli ubierzesz przed 6 grudnia, to przychodzi choinkowa policja i zabiera i choinkę, i wyposażenie kącika kawowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Dla mnie osobiście to głupota ubieranie choinki i strojenie domu już teraz, bo potem na święta nie czuję klimatu, ale jakoś lubi to proszę bardzo, nie kumam czemu ludzie pytają innych o takie rzeczy


Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Na grupie osiedlowej nawoływanie, żeby pomóc sklepowi osiedlowemu, który upada przez pandemię. Stwierdziłam: będzie pewnie trochę drożej niż w dyskoncie, ale zrobię jakieś podstawowe zakupy. Poszłam i prawie się przekręciłam. Ser gouda - najzwyklejszy z Mlekovity, który w Carrefour jest za bodajże 3.60 zł, tam kosztował blisko 7 zł. Olej Kujawski - 11 zł. Uznałam, że może kupię chociaż bułki. Malutka sznytka 1,09 zł. Czekolady wedla te małe po 6,60 zł. Ceny absolutnie z kosmosu, wyszłam bez niczego. Trudno mi się dziwić, że o ile przed pandemią ktoś do takiego sklepu w sytuacji awaryjnej wyskoczył, o tyle teraz woli nadrobić i zrobić zakupy w Biedronce czy Carrefourze.

Absurd kolejny - grupa o remontach i wykończeniu. Pani napisała, że szuka ekipy do remontu mieszkania, która nie pije w pracy. W komentarzach stos Januszy, że "kieliszeczek z rana dla kurażu musi być", zarzucanie, że "pewnie chłopa brakuje i się innych czepia", no i rzecz jasna standardowe "jak praca jest dobrze wykonana to co kogo obchodzi, czy chłopaki sobie popili czy nie". Ja tak samo nie wyobrażam sobie zapłacić za pracę ekipie, która pije w pracy. Przecież to ryzykuje wypadkami i niedoróbkami. Poza tym w pracy chyba żadnej się nie pije.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No niestety często w takich osiedlowych sklepikach ceny są z kosmosu i robienie całych zakupów się tam kompletnie nie opłaca. Ja to zawsze w takim sklepie kupuję jakieś pojedyncze rzeczy jak coś gotuje i braknie i szkoda mi czasu bujać się do market. Ale jak patrze ile kosztuje np. kawa czy masło to się za głowę łapie.



[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88304947]Treść usunięta[/QUOTE]


No, ale wiesz ja np. w biurze mam kuchnie, w której jest lodówka, mikrofalówka, dostęp do zlewu. Na takim weselu nie ma opcji iść coś odgrzać, więc dla mnie trochę słabo, żeby mi wyciągali jakieś kanapki albo zamawiali pizze
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:36   #699
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No, ale wiesz ja np. w biurze mam kuchnie, w której jest lodówka, mikrofalówka, dostęp do zlewu. Na takim weselu nie ma opcji iść coś odgrzać, więc dla mnie trochę słabo, żeby mi wyciągali jakieś kanapki albo zamawiali pizze
swoją drogą... już sobie wyobrażam to oburzenie pary młodej jak na salę wbija dostawca jedzenia z kilkoma kartonami pizzy lub pudełkami z chińszczyzną
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:38   #700
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
swoją drogą... już sobie wyobrażam to oburzenie pary młodej jak na salę wbija dostawca jedzenia z kilkoma kartonami pizzy lub pudełkami z chińszczyzną
Hahaha, no...

Wesele zepsute i trzeba by było nowe robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 12:45   #701
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Ja też bym zapewniła jedzenie zespołowi i fotografowi (ale alkoholu nie), ale nie ma co ukrywać, że jest to dodatkowy, dość spory koszt. Koleżanka płaciła 250 zł/talerzyk, miała 5 członków orkiestry, fotografa i kamerzystę. Wyżywienie tych osób kosztowało 1750 zł. To nie jest tak, że na weselu i tak jest dużo jedzenia, bo porcje są odmierzane i płaci się za talerzyk. Chyba że ktoś uznaje, że orkiestra i fotograf mogą chodzić między stołami i zbierać to, co jest na nich zimnego typu te ryby po grecku albo sałatki. Ciepłe posiłki są zawsze liczone od talerzyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 13:26   #702
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

U mojego kuzyna była wódka dla orkiestry i panowie sobie za bardzo pozwolili. I to nie było w 1994 tylko w tamtym roku. Później przyjechali przeprosić, ale co z tego, wesele jest raz.
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:32   #703
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Mnie szczerze mówiąc mocno dziwi, że chyba większość członków tych orkiestr ma w takim razie spory problem alkoholowy. W sezonie orkiestra potrafi grać na weselach czy poprawinach czwartek-niedziela i co, na każdym piją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:43   #704
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Jedzenie dla orkiestry i fotografa jak najbardziej rozumiem. Cenę za ich talerzyki zwyczajnie wliczam do kosztów koniecznych. Źle bym się czuła, gdyby nie dostali oni żadnego jedzenia. Nie wyobrażam sobie, że ktoś je kanapki na moim weselu. Ale absolutnie nie ma możliwości, żeby ktokolwiek z nich dostał alkohol. Są w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:52   #705
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie szczerze mówiąc mocno dziwi, że chyba większość członków tych orkiestr ma w takim razie spory problem alkoholowy. W sezonie orkiestra potrafi grać na weselach czy poprawinach czwartek-niedziela i co, na każdym piją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
podejrzewam, że tak. za darmo to piją. stoi to piją. po alkoholu się przecież lepiej śpiewa i gra.

chociaż wiadomo, nie wszyscy. udało mi się znaleźć zespół który nawet w umowie ma zapis, że nie pija alkoholu na weselu. bardzo na plus

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-11-23 o 13:56
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 15:54   #706
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jedzenie dla orkiestry i fotografa jak najbardziej rozumiem. Cenę za ich talerzyki zwyczajnie wliczam do kosztów koniecznych. Źle bym się czuła, gdyby nie dostali oni żadnego jedzenia. Nie wyobrażam sobie, że ktoś je kanapki na moim weselu. Ale absolutnie nie ma możliwości, żeby ktokolwiek z nich dostał alkohol. Są w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie o to chodzi. Z resztą, oni i tak dostają mniejsze menu i jedzą w międzyczasie. Tak było na weselach na jakich byłam, trochę wędliny, jakaś sałatka, patera placków itp. A alkohol, w żadnym wypadku, kto im go w ogóle pozwala pić?
Mieszkam obok restauracji, swego czasu przeżywała złote lata wesel (z 15 lat temu) i łatwo było poznać kiedy grajki popili, siara okropna. Każdy wokalista zamieniał się wtedy w Maleńczuka Ale dobre to były czasy, wakacje, lato, beztroska
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:45   #707
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie szczerze mówiąc mocno dziwi, że chyba większość członków tych orkiestr ma w takim razie spory problem alkoholowy. W sezonie orkiestra potrafi grać na weselach czy poprawinach czwartek-niedziela i co, na każdym piją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jako barmanka mogę powiedzieć, że tak, większośc osób pracujących w takich klimatach ma problem z alko xd
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:32   #708
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie szczerze mówiąc mocno dziwi, że chyba większość członków tych orkiestr ma w takim razie spory problem alkoholowy. W sezonie orkiestra potrafi grać na weselach czy poprawinach czwartek-niedziela i co, na każdym piją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam wśród znajomych rodzinę, której członkowie grają na weselach (niezależnie od siebie, nie są jednym zespołem). Oprócz jednej osoby, wszyscy mają problem z alkoholem (zarówno kobiety jak i mężczyźni).
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 19:40   #709
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 04:32
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-24, 09:22   #710
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie szczerze mówiąc mocno dziwi, że chyba większość członków tych orkiestr ma w takim razie spory problem alkoholowy. W sezonie orkiestra potrafi grać na weselach czy poprawinach czwartek-niedziela i co, na każdym piją?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W moich rodzinnych stronach wesela są organizowane cały tydzień (nawet w poniedziałki, czy środy i to nie przez pandemię). Znam dobrze parę rozchwytywanych zespołów i niestety oni piją praktycznie cały tydzień. Nigdy nie są pijani, nie zataczają się, ale parę kieliszków na praktycznie każdym weselu wleci. Dla mnie to straszne, ale niestety wiele gwiazd wielkiego formatu też przed każdym koncertem muszą sobie wypić, żeby show się kręcił.
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 09:29   #711
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Z grupy na fb:
Pytanie: Jaki telefon do 400 zł polecacie? Nie ważne parametry, zależy mi na masywnym telefonie.
Odpowiedź: Poco f1 (koszt około 1800zł)

Edytowane przez 9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Czas edycji: 2020-11-24 o 09:32
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 09:56   #712
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Grupa Ikea: czy ktoś łączył te dwa stoliki ze sobą (jak na załączonej inspiracji)? Jak efekt?
Odpowiedzi: ja mam tylko jeden ten stolik, polecam.
I same zdjęcia z pojedynczym stolikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 10:25   #713
Sabrinasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 345
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Grupa Ikea: czy ktoś łączył te dwa stoliki ze sobą (jak na załączonej inspiracji)? Jak efekt?
Odpowiedzi: ja mam tylko jeden ten stolik, polecam.
I same zdjęcia z pojedynczym stolikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odkryłam te tematyczne grupy na fb dopiero stosunkowo nie tak dawno i to jest złoto. Ludzie w ogóle nie czytają tematu, tylko w kółko wklejają te swoje mieszkania, czy urządzenia. Często gęsto nie na temat, byle tylko coś napisać.
Sabrinasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 11:45   #714
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Sabrinasab Pokaż wiadomość
Ja odkryłam te tematyczne grupy na fb dopiero stosunkowo nie tak dawno i to jest złoto. Ludzie w ogóle nie czytają tematu, tylko w kółko wklejają te swoje mieszkania, czy urządzenia. Często gęsto nie na temat, byle tylko coś napisać.
Niestety. Ludzie kompletnie nie czytają tych postów albo mają problem ze zrozumieniem prostych zdań, bo ich odpowiedzi są często zupełnie od czapy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 18:32   #715
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Dziwia mnie ludzie w grupach urodowo/wlosowych wrzucajacy swoje przefiltrowane zdjecia w snaptchacie i pytajacy: co w sobie zmienic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 18:40   #716
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Dziwia mnie ludzie w grupach urodowo/wlosowych wrzucajacy swoje przefiltrowane zdjecia w snaptchacie i pytajacy: co w sobie zmienic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tu chyba chodzi o to ze oczekuja komci ze nic bo jestes taka piekna

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:04   #717
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Tu chyba chodzi o to ze oczekuja komci ze nic bo jestes taka piekna

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Pewnie tak. Tylko, ze te zdjecia sa tak przefiltrowane, ze nawet linii nosa nie widac. Szkoda, ze w prawdziwym zyciu nie ma tak dobrych filtrow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 08:44   #718
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Grupa Ikea: czy ktoś łączył te dwa stoliki ze sobą (jak na załączonej inspiracji)? Jak efekt?
Odpowiedzi: ja mam tylko jeden ten stolik, polecam.
I same zdjęcia z pojedynczym stolikiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest hit!
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-30, 08:42   #719
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Jestem w grupie Pepco.

Kiedyś wrzuciłam tam zdjęcie kupionej w Pepco maseczki na twarz, takiej bawełnianej.

Napisałam, że nie polecam jej kupować, bo się brzydka po praniu robi, sztywna i ogólnie szkoda kasy.

W ciągu pół godziny pod moim postem było już z 50 komentarzy, żaden na temat, były w stylu.

-na pewno źle wypralas.
-czego się spodziewać po Pepco
-one i tak nie chronią, po co kupować
-ja chodzę w kominie i nie mam takich problemów
-dalaś się nabrać na marketing, rządzący wmawiają nam pandemię, której nie ma!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 14:54   #720
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Pytanie: jaki sposób na zbierający się brud w rogach prysznica i brudne uszczelki? Co polecacie?
Odpowiedz: wymień prysznic na wannę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 08:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.