Wątek prezentowy- Boże Narodzenie i nie tylko :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-24, 21:35   #1
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969

Wątek prezentowy- Boże Narodzenie i nie tylko :)


Hej. Nie znalazłam wątku, w którym moglibyśmy się podzielić pomysłami na prezenty, gdzie można coś fajnego kupić itd.

Teraz zbliżają się Mikołajki, a za nimi Boże Narodzenie

Wpisujcie, czego i dla kogo szukacie, co już kupiłyście

Ja zamierzam mamie kupić jakąś fajną filiżankę, może być w zestawie z herbatą lub dobrą kawę do niej.

Dla brata i jego dziewczyny planuję kupić kieliszki do wina i ewentualnie wino. Tylko nie wiem czy te kieliszki typowo świąteczne czy może uniwersalne.
Do tego słodycze.

Dla taty nie mam pomysłu Jest gołębiarzem, więc może w tym kierunku pójdę.

Dla kota kupiłam hamak na kaloryfer, dorzucę coś z kocimiętką

Dla suni pewnie piłkę nr 75845703, bo ona kocha piłkę bardziej niż jedzenie

Jak u Was wygląda sytuacja ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z (2).jpg (20,8 KB, 59 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 23:07   #2
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Wątek prezentowy- Boże Narodzenie i nie tylko :)

Super, ciekawe kto tu zajrzy...
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 21:01   #3
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Wątek prezentowy- Boże Narodzenie i nie tylko :)

Hej
U nas będzie tak:
Córka lat 4 dostanie toaletkę,
Młodsza 2 latka klocki wafle,
Mąż klaser,
Mama torebkę,
Tata kamerkę do auta,
Teściowa ciepłe rękawice i to chyba na tyle oczywiście każdy dostanie coś słodkiego i dziewczynki dostaną książki dodatkowo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 12:02   #4
Kazamate
Raczkowanie
 
Avatar Kazamate
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 34
Dot.: Wątek prezentowy- Boże Narodzenie i nie tylko :)

Po pierwsze pytać. Co dana osoba chce dostać. Co roku pytam i zwykle dostaję konkretne odpowiedzi. Często są to rzeczy, które dana osoba by sobie tak czy inaczej kupila. W tym roku na przykład mam na liście chochelkę do naleśników, dzbanek z zaparzaczem do herbaty itp
Po drugie wybierać przedmioty dobrej jakości, które posłużą na lata. Zestaw solidnych sztućców, porządny koc, solidny kubek termiczny to rzeczy, które są inwestycja na długie lata. Często ludzie sami sobie np porządnych kubków, bo są drogie. W to miejsce kupuja na przestrzeni lat kilka tańszych. Może to zabrzmieć głupio, ale najlepszym prezentem jaki dostałam do tej pory jest chyba gruby, ciepły koc, który dostałam od koleżanki na osiemnastkę. Mam go osiem lat, używam właściwie codziennie. Wtedy wydawało mi się, że koc jest dziwnym prezentem, teraz bardzo go doceniam.
Po trzecie jeśli dana osoba nie ma nic przeciwko, śmiało można sięgać po przedmioty z drugiej ręki. Szczególnie książki, komiksy, złota lub srebrna biżuteria itd Można sprawdzić sobie tutaj
Po czwarte warto wybierać rzeczy z naturalnych surowców, najlepiej produkowane lokalnie. Warto przejrzeć też ofertę okolicznych artystów i kupić np gliniany wazon, dekoracyjna misę, drewniane zabawki, makramowe wieszaki na kwiaty itp
Po piąte artykuły spożywcze i zaproszenia na usługi są zawsze dobra opcja. Mamie mojej sympatii kupiłam w tym roku sloiczk dobrego miodu i koszyk orzechów z dziadkiem. Po rozpakowaniu tego zostanie dosłownie skrawek folii, którym zabezpieczone są orzechy, słoik i zgrabny koszyk, który można wykorzystać ponownie na milion sposobów. Super opcja są też vouchery do kina, subskrypcja serwisu z filmami lub serialami, zaproszenie na masaż, voucher do restauracji albo kurs online z certyfikatem. Jeśli ktoś ma konkretne zainteresowania np moda, makijaż, zwierzęta itp to można mu zakupić kurs online behawiorysty albo wizażu czy stylizacji, takich kursów jest całe mnóstwo i można z nich dowiedzieć się mnóstwa ciekawych rzeczy. To dobry prezent

Edytowane przez Kazamate
Czas edycji: 2021-01-02 o 15:18
Kazamate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 19:16   #5
Karolinasdz
Raczkowanie
 
Avatar Karolinasdz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 94
Dot.: Wątek prezentowy- Boże Narodzenie i nie tylko :)

u mnie losujemy jedną osobę dorosłą w rodzinie i tylko jej kupujemy prezent, jeszcze nie wiem co to będzie, ale może jakiś skórzany portfel/zestaw do picia yerby

Dzieciakom kupujemy wszystkim - dla jednego rodzice chcieli ciuszki, dla kolejnego mam zestaw złożony kredek,pisaków, farb w takiej świetnej drewnianej walizce, a dla trzeciego ciastolinę i zestaw małego ogrodnika, który uczy pielęgnować kwiaty w fajnych, dziecięcych doniczkach - trzeba je zasadzić i dziecko uczy się je regularnie podlewać

Zajmuję się rękodziełem, więc dla rodziny zrobię jeszcze jakieś oryginalne, spersonalizowane pudełka z czekoladą w środku
__________________
http://feeleat.pl/ mój blog kulinarny ze zdrowymi przepisami

https://www.facebook.com/pages/Feel-...266639?fref=ts fanpage mojego bloga

https://www.facebook.com/handcrafted_pl-101844181367403 Moja strona z rękodziełem - kartki i upominki dla bliskich od serca!
Karolinasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-07 19:16:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.