Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-03, 20:50   #1411
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Rozumiem, że rozważasz temat, bo jesteś zainteresowana rozbiórką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Odpowiadam na pytanie i chciałam odesłać zainteresowane rozbiórką osoby czyli Ciebie i Rosanę do Never, na fragrę po mililitry, bo z jej postu wynika że butelkę kupioną już ma.
Z Twojego wpisu, w tym konkretnym wątku można przypuszczać że rozważasz dopiero zakupienie. I widać że odzew niewielki, czyli z rozbiórki nici. Taka jest idea tego wątku. Po koleżeńsku odesłałem Was do Never, żeby Jej się rozebrało, a Ty i Rosana chociaż po odlewce miały. I wilk city i Manchester City.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:14   #1412
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Nie. Odpowiadam na pytanie i chciałam odesłać zainteresowane rozbiórką osoby czyli Ciebie i Rosanę do Never, na fragrę po mililitry, bo z jej postu wynika że butelkę kupioną już ma.
Z Twojego wpisu, w tym konkretnym wątku można przypuszczać że rozważasz dopiero zakupienie. I widać że odzew niewielki, czyli z rozbiórki nici. Taka jest idea tego wątku. Po koleżeńsku odesłałem Was do Never, żeby Jej się rozebrało, a Ty i Rosana chociaż po odlewce miały. I wilk city i Manchester City.
Ja dziękuję za taką pomoc Pozwól, że sama określę, czy z mojej rozbiórki nici, czy nie. Nie spieszy mi się. Zdaje się, że Ciebie interesowała wymiana - mnie interesuje rozbiórka i wolałabym jednak sama decydować o sprawach z nią związanych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Czy ktoś byłby zainteresowany butikowym YSL Splendid Wood w cenie 942 -20%, czyli 10,05zł/ml?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podbijam, żeby post nie zginął pod lawiną zbędnej dyskusji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 05:29   #1413
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

[QUOTE=MissScareAll;870520 94]Ja dziękuję za taką pomoc Pozwól, że sama określę, czy z mojej rozbiórki nici, czy nie. Nie spieszy mi się. Zdaje się, że Ciebie interesowała wymiana - mnie interesuje rozbiórka i wolałabym jednak sama decydować o sprawach z nią związanych.

To zrób normalną rozbiórkę (z podaniem miejsca zakupu i dowodem zapłaty), a nie dziwne podchody w wątku stworzonym do sondowania, nie używaj innych osób do sprzedaży swoich perfum, na innych forach
Wymianę proponowałam Never, a nie Tobie, bo odezwała się w wątku wymianowo sprzedażowym, do tego stworzonym.
Woalujesz rozbiór, angażujesz osoby trzecie i jeszcze masz jakieś uwagi?
Bez odbioru.

Edytowane przez szozda
Czas edycji: 2019-08-04 o 05:47
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 08:22   #1414
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość

To zrób normalną rozbiórkę (z podaniem miejsca zakupu i dowodem zapłaty), a nie dziwne podchody w wątku stworzonym do sondowania, nie używaj innych osób do sprzedaży swoich perfum, na innych forach
Wymianę proponowałam Never, a nie Tobie, bo odezwała się w wątku wymianowo sprzedażowym, do tego stworzonym.
Woalujesz rozbiór, angażujesz osoby trzecie i jeszcze masz jakieś uwagi?
Bez odbioru.
Jesteś moderatorem jednego i drugiego forum, czy ten inspektorat w sobotę wieczór to dla sportu? A mogę sobie zrobić tak, jak chcę, a nie tak, jak mówi osoba trzecia na wątku, czyt. jak Ty mi mówisz? Ręce opadają. Każda osoba na dwóch niezależnych forach ma prawo napisać na co ma ochotę i nie trzeba się tak angażować w analizowanie tego. Z Never znamy się prywatnie i nie widzimy problemu w postach grzecznościowych. Never proponuje rozbiórkę tam, ja proponuję tu i ot, cała filozofia, krzywdy nikomu nie robimy, a być może dotrzemy do większego grona odbiorców. Rozumiem, że Cię to zdenerwowało, bo nie chcę się wymienić, a rozebrać perfumy, no ale niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2019-08-04 o 08:38
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 09:31   #1415
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Rozbiórki są w wątku rozbiórkowym. I tam sobie rozbieraj co chcesz. Podając zainteresowanym datę zakupu, cenę butelki i fakturę.
W tym wątku nie możesz rozbierać poczytaj regulamin i się do niego zastosuj.
To że Never, nie chciała się wymienić że mną na fragrantice na 5 czy 10 milimitrów, to nie był problem. Setki osób wymienia się, albo i nie, na wątku wymiankowym. Wiele osób odmawia innym wymian i jest to normalne zupełnie. Nie przyszło by mi do głowy mieć o to pretensje. Nie miałam zresztą wczoraj rano pojęcia że flaszka Never, nie jest Never. Gdybym wiedziała że nie jest jej, to nawet bym nie zainteresowała.
Prawdopodobnie nie masz uprawnień do wątku wymianowo, sprzedażowego, a tym bardziej rozbiórkowego na fragrantice, więc robisz to przez kogoś innego.
To nie kwestia sobotnich inspekcji, tylko czystości i przejrzystości rozbiórki.
Wizażanie mają prawo do kupna mililitrów że znanego źródła, za cenę nabycia flaszki, więc przedstaw dowód zakupu, pokaż zdjęcia flachy, odlewek. Nie jest więc tak że możesz sobie rozbierać gdzie chcesz i kiedy chcesz.
I wiesz co jest najlepsze, sama się zadenuncjowałaś że flaszka Never nie jest Never i że nie chodzi Ci o potencjalnych zaintetesowanych rozbiórką, tylko o pokątne rozebranie posiadanej już flaszki. Gdybyś się nie odezwała po moim wpisie niewinnym i bez złych intencji, to nikt by nie dowiedział się o tych dziwnych i niezgodnych z regulaminem forum praktykach. Pomyśl więc przed następnym postem który napiszesz.
Mimo wszystko życzę miłej niedzieli.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 09:45   #1416
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
MissScareAll zamiast się oburzać załóż normalnie rozbiórkę, wtedy będzie wiadomo kogo to w końcu flakon i kto sprzedaje. Ja wyraziłam chęć zakupu i u Never i tu w wątku, ale szczerze mówiąc chyba już mi się odechciało.
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 14:45   #1417
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Jakieś mililitry za tą cenę ma do odstąpienie Never Good Enough na fragrantice w wątku sprzedażowym.
Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
MissScareAll zamiast się oburzać załóż normalnie rozbiórkę, wtedy będzie wiadomo kogo to w końcu flakon i kto sprzedaje. Ja wyraziłam chęć zakupu i u Never i tu w wątku, ale szczerze mówiąc chyba już mi się odechciało.[/QUOTE]

Akurat to nie ja jestem tu osobą, która się oburza. Ale dziękuję Szoździe za przypomnienie, dlaczego po kilkudziesięciu rozbiórkach tu przeprowadzonych, zrezygnowałam z tego. Chciałam do tego wrócić, ale podziękuję

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Rozbiórki są w wątku rozbiórkowym. I tam sobie rozbieraj co chcesz. Podając zainteresowanym datę zakupu, cenę butelki i fakturę.
W tym wątku nie możesz rozbierać poczytaj regulamin i się do niego zastosuj.
To że Never, nie chciała się wymienić że mną na fragrantice na 5 czy 10 milimitrów, to nie był problem. Setki osób wymienia się, albo i nie, na wątku wymiankowym. Wiele osób odmawia innym wymian i jest to normalne zupełnie. Nie przyszło by mi do głowy mieć o to pretensje. Nie miałam zresztą wczoraj rano pojęcia że flaszka Never, nie jest Never. Gdybym wiedziała że nie jest jej, to nawet bym nie zainteresowała.
Prawdopodobnie nie masz uprawnień do wątku wymianowo, sprzedażowego, a tym bardziej rozbiórkowego na fragrantice, więc robisz to przez kogoś innego.
To nie kwestia sobotnich inspekcji, tylko czystości i przejrzystości rozbiórki.
Wizażanie mają prawo do kupna mililitrów że znanego źródła, za cenę nabycia flaszki, więc przedstaw dowód zakupu, pokaż zdjęcia flachy, odlewek. Nie jest więc tak że możesz sobie rozbierać gdzie chcesz i kiedy chcesz.
I wiesz co jest najlepsze, sama się zadenuncjowałaś że flaszka Never nie jest Never i że nie chodzi Ci o potencjalnych zaintetesowanych rozbiórką, tylko o pokątne rozebranie posiadanej już flaszki. Gdybyś się nie odezwała po moim wpisie niewinnym i bez złych intencji, to nikt by nie dowiedział się o tych dziwnych i niezgodnych z regulaminem forum praktykach. Pomyśl więc przed następnym postem który napiszesz.
Mimo wszystko życzę miłej niedzieli.
Ale co Ty masz do tego, że się tak angażujesz? Ja wiem, co się robi w tym wątku i nie złamałam jego regulaminu, zadając konkretne pytanie o chętnych na mililitry, a że Ty piszesz na innym forum do innej osoby i potem tutaj to opisujesz, to już osobna sprawa - przedziwna i mocno nadgorliwa, po co? Jeszcze inspekcja, do czego mam uprawnienia na innym forum, niż Wizaż, poważnie? Równie dobrze możesz szukać wpisów moich albo Never na jeszcze innych forach i tutaj to porównywać i komentować, a na pewno takie by się znalazły, bo się przyjaźnimy Dodaję Cię do ignorów, jesteśmy z innych planet.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2019-08-04 o 14:54
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 15:14   #1418
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Szczerze to nawet nie wiem co napisać.
Wypadałoby chyba zrobić zdjęcia ze wspólnych zakupów z MissScareAll ze Złotych Tarasów.

A tak na poważnie, szozda po co te wpisy?
Z Miss znamy się prywatnie już dobrych kilka lat, poznałyśmy się tutaj właśnie na forum, przez wątek rozbiórkowy, spotkałyśmy się kilka razy i zaprzyjaźniłyśmy. Co więc w tym zlego, że chce pomóc koleżance w sprzedaży ml?

Sama zaproponowałam jej, że wpiszę się na fragrantice bo ona po prostu się tam nie udziela. Nie było chętnych tam więc Miss wpisała się tutaj. Do czego służy ten wątek? Do pytań. Znalazłaby 2-3 chętne osoby na 10 ml, założyłaby wątek rozbiórkowy z PARAGONEM ! i flaszką i poszłoby w try miga więc po co te sceny?

Kto ja kto ale Miss rozbierała tutaj wiele flaszek i ma doświadczenie tak samo jak ja, tak samo jak Ty szozdo, nie wiem czy którejś z Nas by było miło jakby ktos za przeproszeniem wpieprzał się w coś czego dana sprawa nie dotyczy. Ja rozumiem, że trzeba mieć ograniczone zaufanie do ludzi, wiele oszustów wszędzie się czai, tutaj na forum już też kilka się przewinęło ale zapytam jeszcze raz do czego służy ten wątek? Ten watek to nie wątek rozbiórkowy ani zaklepywanie ml, służy on do pytań czy ktos w ogóle jest chętny na ml. Tak jak napisałam znalazłyby się dwie osoby to wtedy Miss założyłaby normalny wątek z rozbiórką i tyle. Jeśli jest cisza to nie zakłada wątku tylko chce sprzedać gdzie indziej to normalne chyba. To nie jest zakazane tutaj. Szczerze, to po tych wpisach odechciało mi się wszystkiego, serio nie spodziewałam się, że jak odmówię Tobie szozdo wymiany, gdzie miałam wyraźnie napisane, że tylko sprzedaż ( mówię o fragrantice ) to posypie się taka lawina jadu.

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

I dodam jeszcze jedno, szanujmy się. Nie mamy po 10 lat, nie jesteśmy w piaskownicy. Z tego co sobie przypominam szozdo ja brałam udział w Twoich rozbiórkach, Ty brałaś udział w moich, tak samo u Miss, ja brałam udział w nich i wiele innych osób. Zanim komuś się napisze czy jest tu świeży, czy chce kogoś oszukać może warto przejrzec jego posty, listę sprawdzonych organizatorów. To forum o naszej pasji, tym co lubimy czyli o perfumach, skupmy się na tym, a oszustów pozostawmy moderatorom. Naprawdę radzę odpuścić i nie patrzeć na wszystkich jak na potencjalnych oszustów i szukac wielkiego spisku tam gdzie go po prostu nie ma.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2019-08-04 o 15:18
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 15:27   #1419
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Możesz mnie dodawać gdzie tylko sobie życzysz, nie zależy mi kompletnie. To akurat nie jest wątek o koleżeńskiej adoracji i wzajemnych sympatiach i wyrzucania z fb.
Zgadzam się że rozbiórki na wizażu są bardzo restrykcyjne , ale to pozwala współuczestnikom i tym samym współwłaścicielom flakonu, zobaczyć go i mieć pewność że: flakon nie jest kradziony, perfumy są oryginalne i kupione krótki czas przed rozbiórką i że nikt ich nie wałuje na cenie mililitrów.
I myślę że to jest jasne co piszę. Oferując więc coś poza głównym wątkiem rozbiórkowym, na różnych forach, obchodząc dokumentację nie powinnaś się dziwić że ktoś ma wątpliwości.
No i tak zupełnie poza protokołem na allegro flakon jest po 550 plus 15 kw.
I ja już kończę wypowiedzi co Splendid Wood. Wszystko co miałam do napisania zostało napisane.

Never, odmowa mi wymiany na 5 ml niczego nie spowodowała, zwróciłam się z zapytaniem do Ciebie, bo jesteś na forum długo i byłam przekonana że to Twoja flaszka. Odmówiłaś i nie ma problemu, milion osób odmawia wymian.
Tylko okazuje się że jednak: może trochę na fragrze, może za pomocą prywatnej korespondencji
na wizażu i coś się sprzeda. Przecież Wy już macie tę flachę, nie sondujecie przed zakupem.
Jestem przeciwniczką pokątnym rozbiórkom bez dokumentów i tyle.

Edytowane przez szozda
Czas edycji: 2019-08-04 o 15:37
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 15:36   #1420
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Z tira spadło i dlatego cena taka. Wydarzenie miało datę jak na zdjęciu, a nawet razem wypadło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paragon.jpg (71,2 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciekawe.jpg (10,6 KB, 48 załadowań)
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2019-08-04 o 15:56
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 15:45   #1421
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Never, odmowa mi wymiany na 5 ml niczego nie spowodowała, zwróciłam się z zapytaniem do Ciebie, bo jesteś na forum długo i byłam przekonana że to Twoja flaszka. Odmówiłaś i nie ma problemu, milion osób odmawia wymian.
Tylko okazuje się że jednak: może trochę na fragrze, może za pomocą prywatnej korespondencji
na wizażu i coś się sprzeda. Przecież Wy już macie tę flachę, nie sondujecie przed zakupem.
Jestem przeciwniczką pokątnym rozbiórkom bez dokumentów i tyle.

Szozdo, dokładnie, sondowanie bo to chyba normalne, że trzeba zapytać kto chce, ile ml i gdzie otwierać ewentualną rozbiórkę . Nikt nie będzie chciał na fragrantice to spoko, ktoś weźmie tam 5 ml to stwierdzisz, że ok no mało poszło, spróbuję na wizażu i zaproszę tą osobę z fragry by wpisała się tutaj w wątku rozbiórkowym, wiele osób tak robi i w czym problem widzisz? Jestem w ogóle pełna podziwu ile trudu sobie zadałaś żeby znaleźć jakiś tańszy flakon na allegro, ciekawe czy i tam mają paragony hm.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-04, 16:12   #1422
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

I z tym papierkiem i flakonem i 30 ml do rozbioru jeszcze bardziej nie rozumiem braku oficjalnej rozbiórki i dziwnych kombinacji alpejskich, za pośrednictwem innych, w różnych miejscach.
Ale ja jestem już stara, podejrzliwa, nieufna i nie mam co robić w weekendy.
Never co do czasochłonnego szukania, to takie okienko jest na allegro i wystarczyło Splendid Wood wpisać, wiem że to trudne i ale mi zajęło z 5 sekund.
I chyba już pora kończyć.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 17:31   #1423
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Never co do czasochłonnego szukania, to takie okienko jest na allegro i wystarczyło Splendid Wood wpisać, wiem że to trudne i ale mi zajęło z 5 sekund.
I chyba już pora kończyć.

Jasne i to jest na miejscu jak ktoś się dopiero rozgląda za kupnem flaszki, gorzej to wygląda jak ktoś już flakon kupił w naprawdę atrakcyjnej cenie z rabatem, a Ty wyjeżdzasz z tekstem, że jednak gdzieś jest taniej i no sory koleżanko kupiłas go w Douglasie i przepłaciłaś, niech każdy kupuje gdzie chce, byle z legalnego i sprawdzonego źródła.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 17:35   #1424
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

No, to chętni na Splendid Wood?
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2019-08-04 o 17:37
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 17:45   #1425
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Never ja nie napisałam że ktoś przepłacił i frajer. Nawet tak nie pomyślałam. Tylko że taki flakon jest na allegro. Więc ktoś mógł kupić za 7,50 ml a sprzedawać za ponad 10 ml. Taka mogła być wątpliwość.
Ale jest wklejone zdjęcie paragonu i nikt w tej chwili nie będzie miał pytań co do świeżości, ceny i źródła pochodzenia tych mililitrów. I o to chodzi.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 17:51   #1426
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Never ja nie napisałam że ktoś przepłacił i frajer. Nawet tak nie pomyślałam. Tylko że taki flakon jest na allegro. Więc ktoś mógł kupić za 7,50 ml a sprzedawać za ponad 10 ml. Taka mogła być wątpliwość.
Ale jest wklejone zdjęcie paragonu i nikt w tej chwili nie będzie miał pytań co do świeżości, ceny i źródła pochodzenia tych mililitrów. I o to chodzi.

No i czas najwyższy zakończyć te uszczypliwości, w ogóle nie potrzebna była ta cała dyskusja na temat wiarygodności Miss i flakonu.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 06:32   #1427
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Możesz mnie dodawać gdzie tylko sobie życzysz, nie zależy mi kompletnie. To akurat nie jest wątek o koleżeńskiej adoracji i wzajemnych sympatiach i wyrzucania z fb.
Zgadzam się że rozbiórki na wizażu są bardzo restrykcyjne , ale to pozwala współuczestnikom i tym samym współwłaścicielom flakonu, zobaczyć go i mieć pewność że: flakon nie jest kradziony, perfumy są oryginalne i kupione krótki czas przed rozbiórką i że nikt ich nie wałuje na cenie mililitrów.
I myślę że to jest jasne co piszę. Oferując więc coś poza głównym wątkiem rozbiórkowym, na różnych forach, obchodząc dokumentację nie powinnaś się dziwić że ktoś ma wątpliwości.
No i tak zupełnie poza protokołem na allegro flakon jest po 550 plus 15 kw.
I ja już kończę wypowiedzi co Splendid Wood. Wszystko co miałam do napisania zostało napisane.

Never, odmowa mi wymiany na 5 ml niczego nie spowodowała, zwróciłam się z zapytaniem do Ciebie, bo jesteś na forum długo i byłam przekonana że to Twoja flaszka. Odmówiłaś i nie ma problemu, milion osób odmawia wymian.
Tylko okazuje się że jednak: może trochę na fragrze, może za pomocą prywatnej korespondencji
na wizażu i coś się sprzeda. Przecież Wy już macie tę flachę, nie sondujecie przed zakupem.
Jestem przeciwniczką pokątnym rozbiórkom bez dokumentów i tyle.
A ja nie rozumiem twoich uwag, ten wątek nie jest miejscem do rozbiórek/sprzedaży, więc nie ma wymagań wrzucania tutaj żadnych "dowodów". Nie ma też zakazu sondowania ani nakazu przeglądania innych niepowiązanych forów.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 09:05   #1428
szozda
Wtajemniczenie
 
Avatar szozda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 549
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;87054671]A ja nie rozumiem twoich uwag, ten wątek nie jest miejscem do rozbiórek/sprzedaży, więc nie ma wymagań wrzucania tutaj żadnych "dowodów". Nie ma też zakazu sondowania ani nakazu przeglądania innych niepowiązanych forów.[/QUOTE]


Czyli zakładając hipotetycznie (abstrahując od tego przypadku, bo rozbiórka została założona i zakup udokumentowany), że ktoś ma już butle (wiemy to z innego wątku, lub sam się przyznał, albo tego nie wiemy) i wrzuca niewinne pytanie czy są chętni na flakon, otrzymuje odpowiedź że są. Po czym okazuje się że nie ma rozbiórki, tylko osoba rzekomo sondująca, mailami dogaduje sprzedaż odlewek, pod stołem, z zainteresowanymi. Bez okazania dokumentów.

I uważasz że to jest w porządku? I nie pisz że takie sytuacje miejsca nie miały.

Ja nie piszę że to była ta konkretna sytuacja, żeby była jasność. Tu wszystko zostało dokończone i zrobione zgodnie ze sztuką.
Moje posty dotyczyły takich akcji i sprzeciwu wobec nich ( z góry piszę że denuncjować personalnie nikogo nie będę), czyli braku ochrony kupujących. I też nie mówię też, o sytuacjach że dogadują się między sobą zaufane wizażanki, które robią ze sobą interesy.
Ale oczywiście to ja jestem erotomanem fantastą.
szozda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 15:16   #1429
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez szozda Pokaż wiadomość
Czyli zakładając hipotetycznie (abstrahując od tego przypadku, bo rozbiórka została założona i zakup udokumentowany), że ktoś ma już butle (wiemy to z innego wątku, lub sam się przyznał, albo tego nie wiemy) i wrzuca niewinne pytanie czy są chętni na flakon, otrzymuje odpowiedź że są. Po czym okazuje się że nie ma rozbiórki, tylko osoba rzekomo sondująca, mailami dogaduje sprzedaż odlewek, pod stołem, z zainteresowanymi. Bez okazania dokumentów.

I uważasz że to jest w porządku? I nie pisz że takie sytuacje miejsca nie miały.

Ja nie piszę że to była ta konkretna sytuacja, żeby była jasność. Tu wszystko zostało dokończone i zrobione zgodnie ze sztuką.
Moje posty dotyczyły takich akcji i sprzeciwu wobec nich ( z góry piszę że denuncjować personalnie nikogo nie będę), czyli braku ochrony kupujących. I też nie mówię też, o sytuacjach że dogadują się między sobą zaufane wizażanki, które robią ze sobą interesy.
Ale oczywiście to ja jestem erotomanem fantastą.

Przesadzasz. Jest regulamin rozbiórek, i należy się go trzymać - a prywatna korespondencja między użytkownikami to sprawa prywatna i nie powinna nikogo obchodzić. A jeśli użytkownik chce kupić odlewkę bez rozbiórkowych formalności - ryzykując - to jego sprawa. Jesteśmy dorośli, i nie róbmy tu państwa policyjnego, zabraniającego czegoś w imię naszego dobra. Idąc tym topem, powinno się zabronić pisać, że czymś pachnę ale źle na mnie leży, bo to może być pokątna oferta sprzedaży...

A kupujący ma ochronę, jeśli kupuje w rozbiórce. Jeśli kupuje poza, robi to na własne ryzyko.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 14:53   #1430
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Może ktoś chciałby rozebrać BeauFord Fathom V ?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:25   #1431
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Byłby ktoś chętny na SoOud Ilham w cenie około 4,95zł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 22:51   #1432
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Byłby ktoś chętny na SoOud Ilham w cenie około 4,95zł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To zależy czy masz paragon
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 23:29   #1433
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To zależy czy masz paragon
Zgłosiłam Modkom, ten dowcip. Przykro to czytać, jak i całą "akcję by paragin"
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 00:05   #1434
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zgłosiłam Modkom, ten dowcip. Przykro to czytać, jak i całą "akcję by paragin"
Dowcip Never zgłosiłaś? Mam nadzieję, że nie zrozumiałam. Przykro to może mi być, ale bynajmniej nie przez Never i jej dowcip - jej wypowiedź była sarkazmem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2019-08-08 o 00:18
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 01:30   #1435
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Zgłosiłam Modkom, ten dowcip. Przykro to czytać, jak i całą "akcję by paragin"

Wiesz, gdyby to była osoba której nie znam prywatnie to pewnie bym tego nie napisała, chociaż mam szczerą nadzieję, że wiecej osób ma na tym forum dystans, chociaż po tym co tu czytam powinnam tą nadzieję dawno stracić .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:00   #1436
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Byłby ktoś chętny na SoOud Ilham w cenie około 4,95zł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jestem chętna na 10-15 ml
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 08:39   #1437
Magia01
Zadomowienie
 
Avatar Magia01
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 883
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Byłby ktoś chętny na SoOud Ilham w cenie około 4,95zł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
10 ml
Magia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:00   #1438
bazka
...
 
Avatar bazka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 304
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Byłby ktoś chętny na SoOud Ilham w cenie około 4,95zł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również chętnie dla siebie co najmniej dyszkę wezmę
__________________
Moja F. ❤
bazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:15   #1439
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Byłby ktoś chętny na SoOud Ilham w cenie około 4,95zł?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym wzięła 5 lub 10

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 09:34   #1440
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Planuję rozbiórkę, chcę sprawdzić czy ktoś byłby chętny

Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
jestem chętna na 10-15 ml
Cytat:
Napisane przez Magia01 Pokaż wiadomość
10 ml
Cytat:
Napisane przez bazka Pokaż wiadomość
Ja również chętnie dla siebie co najmniej dyszkę wezmę
Cytat:
Napisane przez Latiha Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła 5 lub 10

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Super, Dziewczyny, co za miła wiadomość z rana. Bo już miałam rezygnować z ich zakupu, setka to dla mnie za dużo, głownie finansowo ale jednak sytuacja uratowana. W takim razie rozbiorę lada dzień.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-01 10:28:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.