Najlepsze szkoły, kursy kosmetyczne w Polsce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-05, 19:55   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Pytanie


Jaka jest pani zdaniem najlepsza szkoła kosmetyczna w Polsce? Ta w Poznaniu? A jak jest dobra w Krakowie? Czy za kilka lat dla kosmetyczek będzie praca, czy też zasilą szeregi bezrobotnych? Z góry dziękuję za odpowiedź.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 19:55   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Najlepsze szkoły, kursy kosmetyczne w Polsce?

Jaka jest pani zdaniem najlepsza szkoła kosmetyczna w Polsce? Ta w Poznaniu? A jak jest dobra w Krakowie? Czy za kilka lat dla kosmetyczek będzie praca, czy też zasilą szeregi bezrobotnych? Z góry dziękuję za odpowiedź.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 22:16   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Szkołę poznańską p. Anieli Goc mogę polecić gdyż sama ją ukończyłam kilka lat temu. Uważam ,że szkoła daje tylko podstawy do wykonywania tego zawodu , to tylko przygrywka do tego co czeka młodą kosmetyczkę później. Większości zabiegów trzeba samej się nauczyć , to zawód w którym ciągle trzeba się doszkalać i zdobywać nowe umiejętności. To bardzo trudny i odpowiedzialny zawód - a w dzisiejszych trudnych czasach , dużej konkurencji i zubożenia społeczeństwa to także ciągła walka o klienta. Trzeba być naprawdę profesjonalistą w tej profesji , trzeba pasjonować się tym co się robi aby utrzymać się na rynku. Co do pracy to zależy od miasta - w Szczecinie sytuacja jest tragiczna - co roku szkołę kosmetyczną kończy ok. 60 osób a pracę znajduje może kilka (trzy, cztery). Nawet te młode kosmetyczki ,które zaraz po ukończeniu szkoły odważą się na otwarcie swojego gabinetu nie mają gwarancji ,że zdobędą rynek. Szczerze mówiąc - sytuacja jest bardzo trudna. Ale nie chciałabym Cię zniechęcić - może w Twoim mieście będzie inaczej. Może za kilka lat w całej Polsce będzie lepiej i grupa osób korzystających z usług gabinetów kosmetycznych powiększy się znacznie?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-07, 22:16   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Szkołę poznańską p. Anieli Goc mogę polecić gdyż sama ją ukończyłam kilka lat temu. Uważam ,że szkoła daje tylko podstawy do wykonywania tego zawodu , to tylko przygrywka do tego co czeka młodą kosmetyczkę później. Większości zabiegów trzeba samej się nauczyć , to zawód w którym ciągle trzeba się doszkalać i zdobywać nowe umiejętności. To bardzo trudny i odpowiedzialny zawód - a w dzisiejszych trudnych czasach , dużej konkurencji i zubożenia społeczeństwa to także ciągła walka o klienta. Trzeba być naprawdę profesjonalistą w tej profesji , trzeba pasjonować się tym co się robi aby utrzymać się na rynku. Co do pracy to zależy od miasta - w Szczecinie sytuacja jest tragiczna - co roku szkołę kosmetyczną kończy ok. 60 osób a pracę znajduje może kilka (trzy, cztery). Nawet te młode kosmetyczki ,które zaraz po ukończeniu szkoły odważą się na otwarcie swojego gabinetu nie mają gwarancji ,że zdobędą rynek. Szczerze mówiąc - sytuacja jest bardzo trudna. Ale nie chciałabym Cię zniechęcić - może w Twoim mieście będzie inaczej. Może za kilka lat w całej Polsce będzie lepiej i grupa osób korzystających z usług gabinetów kosmetycznych powiększy się znacznie?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 10:43   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Szkoły kosmetyczne we Wrocławiu

Chciałaby żeby ktoś udzielił mi informacji na temat szkół kosmetycznych we W-wiu.Interesuje mnie wszystko, czyli gdzie one są,ile kosztują,kiedy sie tam trzeba zapisywać(rekrutacja),ila to kosztuje?
Interesuja mnie też kursy kosmetyczne(manicure,maki jaż,itd.)Jeśli ktoś ma na ten temat informacje,to proszę o kontakt:kornelia.o@wp.pl
Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-16, 16:23   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szkoły kosmetyczne we Wrocławiu

Ja w przyszłym roku chyba się wybiorę do Wyższej Szkoły Fizjoterapii, na kierunek kosmetologia. [img]icons/icon10.gif[/img] Na studiach dziennych czas nauki trwa 3 lata. Czesne miesięczne: 490 zł, a wpisowe 150zł.
Nie wiem od kiedy jest rekrutacja, ale chyba od stycznia. [img]icons/icon21.gif[/img] O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej info znajdziesz na stronie http://www.wsf.wroc.pl .

Znalazłam jeszcze Prywatne Policealne Studium Zawodowe
Kosmetyczne nr 1. Tu masz wszystko czego szukasz:
http://edu.wroc.pl/zywirski/studium_...tml#rekrutacja

Pozdrawiam. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-04, 12:16   #7
tisza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 171
Kosmetologia - Studium kosmetyczne

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, czy jeśli mam zamiar zostać kosmetyczką, to rzeczywiście lepiej najpierw ukończyć studium, a następnie ewentualnie iśc na kosmetologię ? Czy na studiach nie nauczą mnie tego czego na studium ? Baardzo prosze o odpowiedź i rozwianie moich watpliwości. Pozdrawiam. Ciao!
tisza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-12-05, 09:45   #8
casteam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 80
Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

idż na Studium, na studiach niestety nie nauczą Cię tego czego byś się nauczyła w studium
casteam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 10:24   #9
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

ja jestem na studiach na kierunku odnowa biologiczna z kosmetologia. to dopiero 1 rok ale jak narazie to mam moim zdaniem niepotrzebne przedmioty typu ekologia filozofia taniec pedagogika psychologia itp. malo mam przedmiotow ktore moga sie przydac w tym zawodzie np fizjologia anatomia i chemia. ale od 2roku zaczna sie praktyczne sprawy np wizaz itp.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 12:58   #10
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

Hejka
Jestem na studium kosmetycznym w krakowie na pierwszym roku. Mam zawodowe przedmioty jak anatomia, chemie surowcow kosmetycznych, fizykoterapia, kosmetologia, dermatologia czy higiena ( a takze jezyk i wf ), wykladowcami sa osoby, ktore dany zawod wykonuja lub wykonywaly. Niektore wykladaja na innych uczelniach Po ok 3-4 miesiacach umiem zrobic henne, dorabiam wykonywaniem tipsow i manicure, znam kilka zabiegow z rodzaju maseczek, masazu. Jestem bardzo zadowolona, ale jest sporo nauki no i trzeba sie przygotowac na niemale koszty. Mimo wszystko warto Polecam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 13:04   #11
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

Ja również po liceum zamierzam iść na kosmetologię ale trochę się wacham.Gdyż chciałam wiedzieć czy na kosmetologi uczą też wizażu.Aha i jeszcze jedno czy po takiej szkole i praktyce ciężko jest znależć pracę?Proszę rozwiejcie moje wątpliwości.Matura już nie długo muszę zdecydować co będę robić w życiu dziękuję
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-02, 17:30   #12
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Dot.: Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

April007 a jak na tym studium wygląda sprawa z wizażem? Macie jakieś zajęcia praktyczne? Jak się nie dostane na UJ to może ten rok wykorzystam na nauke makijażu?
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-02, 19:41   #13
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

Czesc Mamy zajecia z makijazu artystycznego i wieczorowego oraz dziennego ( czyli podstawy wizazu ) ale na drugim roku. Ja skonczylam dopiero pierwszy ale z tego co widzialam to nawet mini pokazy organizuja wiec nauka wyglada calkiem przyjemnie Wiecej bede mogla powiedziec jak sama to przejde
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 11:12   #14
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: Re: Kosmetologia - Studium kosmetyczne

Hej Dziewczyny! Mi to jescze daleko do jakichkolwiek decyzji bo dopiero dostalam sie do liceum, ale podobno od przybytku glowa nie boli. A wiec juz ise pogubilam. Tzn co najlepiej zaczac na jakiej uczelni w jakim miescie. Co po tym czy cos kolejengo zaczac no nie wiem nie moge sie polapac na roznicach miedzy studiami a studium o co chodzi. Z jakim tytulem konczy sie takowe uczeleni?? Prosze o odpoweidzi
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 12:43   #15
***
Raczkowanie
 
Avatar ***
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 97
GG do ***
Exclamation ???kosmetologia W Bydgoszczy????

witam wszystkich którzy sa na kierunku kosmetologii!!!! Ucze sie w bydgoszczy narazie studium kosmetyczne. Potem chce iśc na akademie medyczną(zaocznie). Powiedzcie mi jak jest na tym kierunku czy jak sie uczysz to dasz sobie rade? i jak wygląda przyjęcie jakaś rozmowa mniej więcej na jaki temat czy jak?????? W tym roku nie przyjmowano - martwię się dlaczego??? Ja wybieram sie za 2 lata ale juz powoli sie dowiaduje! dziekuje
*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 12:59   #16
Viki03
Raczkowanie
 
Avatar Viki03
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 49
Exclamation zawód-kosmetyczka

Witam serdecznie!
Zaastanawiam się jaki zawód chciałabym wykonywać w przyszłosci i mam kilka pytań do osób wykonywujących te zawody. Za porady serdecznie dziękuję wszystkim
Chciałabym się dowiedzieć na czym dokładnie polega zawód kosmetyczki i stylistki. Jakie szanse są na znalezienie pracy w tych zawodach? W jakich kierunkach trzeba sie kształcić, jakei mieć preferencje aby uzyskać prace w tym zawodzie? Ile można zarobić? Jakie jest zapotrzebowanie? I jakie są państwa wrażenia dotyczące tych zawodów?
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
Viki03
__________________
Cogito ergo sum.
Viki03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 18:51   #17
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: zawód-kosmetyczka

Ja mam nadzieję pracować od przyszłego roku w tym zawodzie.Kosmetyczka wykonuje w salonie szereg różnych zabiegów-począwszy od henny,depilacji,manicure, pedicure,po zabiegi na ciało i twarz.W zawodzie ma sie do czynienia z różnymi przyrządami,narzedziami i aparaturą jak np.do ultradźwięków,jonoforezy, galwanizacji.Im bardziej ekskluzywny salon tym więcej nowoczesnych aparatur-niestety w szkołach rzadko ma sie z nimi do czynienia-znajomość "wychodzi" dopiero w pracy.
Myśle że szanse na znalezienie pracy jak takie samo jak w przypadku innych zawodów w branży usług.Wieksze szanse ma napewno ta osoba,która zdobywa certyfikaty na różnych szkoleniach kosmetycznych( dla studentów są zniżki),kursy np.paznokci(żeby przedłuzać paznokcie w salonie trzeba mieć certyfikat z kursu).
W zawodzie kosmetyczki trzeba sie cały czas dokształcać,śledzić wszelkie nowości,warto jest studiować to co jest związane ze zdrowiem i urodą np.fizykoterapię,odnowę biologiczną.O zarobkach wiem niewiele-podobno przeciętna pensja to ok.900 zł,ale myśle że to zależy od salonu.
Żeby pracowac jako kosmetyczka trzeba być zdeterminowanym,otwartym na kontakty z ludźmi,nie jest to lekka praca,często towarzyszą jej problemy z kręgosłupem ;p ale to oddczuwa sie po latach pracy.Jeżeli kosmetyka jest Twoją pasja to polecam ten zawód.Ja nie wyobrażam sobie by robić cos innego
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:34   #18
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: zawód-kosmetyczka

pracować jako kosmetyczka to jest praca, która by mnie satysfakcjonowała... ale w moim mieście jest tylko studium akademie prenier, a te szkoły podobno nie cieszą się najlepszą opinią
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 10:07   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Witam serdecznie!
Zaastanawiam się jaki zawód chciałabym wykonywać w przyszłosci i mam kilka pytań do osób wykonywujących te zawody. Za porady serdecznie dziękuję wszystkim
Chciałabym się dowiedzieć na czym dokładnie polega zawód kosmetyczki i stylistki. Jakie szanse są na znalezienie pracy w tych zawodach? W jakich kierunkach trzeba sie kształcić, jakei mieć preferencje aby uzyskać prace w tym zawodzie? Ile można zarobić? Jakie jest zapotrzebowanie? I jakie są państwa wrażenia dotyczące tych zawodów?
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
Viki03
moj salon bedzie za rok otwarty, zapotrzebowanie na DOBRE kosmetyczki jest bo trudno o takie w sumie , kosmetyczka wykonuje zabiegi na twarz (maski , henna , regulacja, masaz...) na ciało zabiegi, pedikir, manikir , jelsi masz specjalizacje lub inny kurs z makijazu mozesz malowac tez, ja pracując w salonie zarabialam wiecej niz 1000 zl , jesli zyskasz sympatie klientów to to przywiązanie jest bardzo wazne ze moga Ci zaufac itd...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 17:06   #20
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: zawód-kosmetyczka

Ja chodzę do Akademie Prenier i uważam że nie jest tak źle, jeżeli jesteś zdecydowana na ten zawód to w każdej szkole zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności( wiem po sobie,bo ucze sie zaocznie i wiele rzeczy muszę "przerobić" sama,praktyczne umiejetnosci zdobywam także poza zajęciami.
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:27   #21
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Akademie Prenier i uważam że nie jest tak źle, jeżeli jesteś zdecydowana na ten zawód to w każdej szkole zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności( wiem po sobie,bo ucze sie zaocznie i wiele rzeczy muszę "przerobić" sama,praktyczne umiejetnosci zdobywam także poza zajęciami.
musze powiedziec, że troche kamień spadł mi z serca
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 08:43   #22
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Akademie Prenier i uważam że nie jest tak źle, jeżeli jesteś zdecydowana na ten zawód to w każdej szkole zdobędziesz potrzebną wiedzę i umiejętności( wiem po sobie,bo ucze sie zaocznie i wiele rzeczy muszę "przerobić" sama,praktyczne umiejetnosci zdobywam także poza zajęciami.

Nie do końca się z tym zgodzę. Miałam na studiach dziewczynę po szkole Prenier i jej wiedza była bliska 0. Dziewczyna ambitna,starała się, czytała prasę kosmetyczną, była na targach ale nie czarujmy sie dobre podstawy musimy wynieść ze szkoły lub/i z zajęć praktycznych w gabinecie. Nie zawwsze dobre chęci wystarczą.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:02   #23
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: zawód-kosmetyczka

i będź tu człowieku teraz mądry
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:16   #24
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

w sumie zalezy duzo od czlowieka , bo studium w ogole podstaw uczy a praktycznej wiedzy ,naprawde szerokiej to trzeba samemu doszukiwac i dokształcac sie, mi tez tylko podtawy daly szkoly...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 14:51   #25
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: zawód-kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez Akszeinga Pokaż wiadomość
Nie do końca się z tym zgodzę. Miałam na studiach dziewczynę po szkole Prenier i jej wiedza była bliska 0. Dziewczyna ambitna,starała się, czytała prasę kosmetyczną, była na targach ale nie czarujmy sie dobre podstawy musimy wynieść ze szkoły lub/i z zajęć praktycznych w gabinecie. Nie zawwsze dobre chęci wystarczą.
I tacy ludzie sie zdażją w tej branży,mysle że trzeba mieć powołanie i jakiś wewnętrzny "talent". Ale z tymi podstawami to prawda,jak na początku źle cos wykonamy to potem to "'zostaje"-trzeba sie oduczać złych nawyków...
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 14:54   #26
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

tak , powołanie i chec chłonięcia bez przerwy wiedzy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:18   #27
Monika Leśna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 87
Dot.: zawód-kosmetyczka

Ja na przykład jestem kosmetyczką ale na drugim roku już wiedziałam że najbardziej interesuje mnie wizaż i taką mam specjalizację. Super jest pracując jako wizażystka mieć szerokie wiadomości na temat budowy skóry, mięśni ,dermatologii itp. Nawet sobie nie wyobrażacie jak często malując klientkę odpowiadam na typowo dermatologiczne pytania. Fajnie by było żebyś znalazła szkołę w której tak jak ja mogłabyś połączyć kosmetykę z wizażem. Potem można robić mnuuuustwo szkoleń. Poszerzyć wiadomości z wizażu i dodać stylizację. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona.
Zgadzam się też z Emilią, tu trzeba pasji i powołania, dobry kontakt z ludżmi i empatia. Pozdrówki
Monika Leśna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 10:54   #28
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: zawód-kosmetyczka

A gdzie i jaką szkołe kończyłaś ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 15:07   #29
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: zawód-kosmetyczka

ja od stycznia także robie specjalizacje z wizażu Skończylam też kurs przedłużania paznokci i przyjezdżam do swoich klientek-dopiero zaczynam,ale zakładanie akrylu sprawia mi naprawdę wileką przyjemność
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:46   #30
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: zawód-kosmetyczka

a ja mam osobny kurs z wizazu, specjalizacji takiej nei brałam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-20 11:19:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.