prezent dla ch這paka! :) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Jest to forum po鈍i璚one pomys這m na 鈍i徠eczne prezenty. Gor帷o prosimy dzieli si na tym forum wszelkimi problemami i pomys豉mi zwi您anymi z prezentami.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-01-02, 20:55   #1
_jvliv
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Smile

prezent dla ch這paka! :)

13 lutego m鎩 ch這pak ma urodziny a na drugi dzie ju Walentynki <3 Wiem, 瞠 jeszcze masa czasu, ale zawsze mam tak, 瞠 kupuje prezenty du穎 wcze郾iej, bo potem jest problem jak trzeba b璠zie wszystko kupi/wymy郵e/zrobi na ostatni chwile, nie lubi tego, naprawd :/
No wi璚 tak. Nie znam go wcale jako szczeg鏊nie d逝go, ale wiem o nim naprawde du穎 rzeczy, wiadomo
Macie jakie propozycje na prezent dla Niego? My郵a豉m nad tym, 瞠by kupi ramk i zrobi kola Naszych zdj耩, kt鏎ych po ka盥ym spotkaniu jest coraz wi璚ej. Druga opcja to bransoletki lub naszyjniki z pierwszymi literkami naszych imion, ale my郵, 瞠 literk "" b璠zie trudno znale潭 Trzecia opcja to bielizna z Calvina Klein'a lub Tommy'ego Hilfiger'a

Piszcie co s康zicie o moich pomys豉ch i je郵i macie jakie inne pomys造 to pisa 鄉ia這
_jvliv jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-02, 23:23   #2
Elfir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 842
Dot.: prezent dla ch這paka! :)

znasz go bardzo dobrze i tu si pytasz co kupi?

Ramka ze zdj璚iami - osobi軼ie nie znam facet闚, kt鏎ych by to kr璚i這, ale mo瞠 jaki romantyczny, delikatny, nie鄉ia造 nastolatek si zachwyci?

Podobnie bransoletki/naszyjniki - on nosi bi簑teri? Nie uzna tego za hmm...wybacz s這wo, ale to cytat: "pedalskie". Jeste pewna, 瞠 to prezent dla niego a nie dla ciebie?

Bielizna - piszesz, 瞠 nie znasz go d逝go a chcesz robi bardzo intymne prezenty. On mia豚y ci kupowa bielizn? Matka ci pyta, co dosta豉 od ch這paka, to powiesz, 瞠 gacie?

Jakie on ma hobby?

Kiedy stw鏎ca sk豉da ten 鈍iat, mia mn鏀two znakomitych pomys堯w, jednak uczynienie go zrozumia造m jako nie przysz這 mu do g這wy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2016-01-02 o 23:30
Elfir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-03, 00:12   #3
kisielova
ReklaMO(D)瞠rca.

Wiadomo軼i: 10 190

Prawd powiedziawszy zgadzam si z Elfir.
Nie znasz ch這paka, jeste軼ie chwil razem, a chcesz mu prezentowa bielizn? Nie bardzo.

Nie znam faceta, kt鏎y cieszy豚y si z bransoletek albo innych wisiork闚, a zw豉szcza takich z literkami. To raczej domena kobiet.

Ramka ze wsp鏊nym zdj璚iem no... skoro musisz. Ale powa積ie, nie licz na ogromn rado嗆 z takiego prezentu.

Czy ten ch這pak ma jakiekolwiek hobby? Jakiej muzyki s逝cha? Czyta ksi捫ki, gra w co, a mo瞠 jaki sport? Mo瞠 psuje mu si portfel albo chcia豚y nowe dywaniki do samochodu? A mo瞠 lubi Star Wars i oszala豚y na punkcie jakiego gad瞠tu? Albo jest majsterkowiczem? Napisz te, ile ma lat, bo inaczej wybiera si prezent dla gimnazjalisty, a inaczej dla trzydziestolatka.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-01-03 o 00:14
kisielova jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-03, 14:39   #4
_jvliv
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kisielova Poka wiadomo嗆
Prawd powiedziawszy zgadzam si z Elfir.
Nie znasz ch這paka, jeste軼ie chwil razem, a chcesz mu prezentowa bielizn? Nie bardzo.

Nie znam faceta, kt鏎y cieszy豚y si z bransoletek albo innych wisiork闚, a zw豉szcza takich z literkami. To raczej domena kobiet.

Ramka ze wsp鏊nym zdj璚iem no... skoro musisz. Ale powa積ie, nie licz na ogromn rado嗆 z takiego prezentu.

Czy ten ch這pak ma jakiekolwiek hobby? Jakiej muzyki s逝cha? Czyta ksi捫ki, gra w co, a mo瞠 jaki sport? Mo瞠 psuje mu si portfel albo chcia豚y nowe dywaniki do samochodu? A mo瞠 lubi Star Wars i oszala豚y na punkcie jakiego gad瞠tu? Albo jest majsterkowiczem? Napisz te, ile ma lat, bo inaczej wybiera si prezent dla gimnazjalisty, a inaczej dla trzydziestolatka.
kocha je寮zi na 造篤ach, ale nie wiem co mog豉bym mu kupi zwi您anego z tym.. Ko鎍zy 17lat w lutym.. Prezent na Walentynki i jednocze郾ie na urodziny to dobry pomys? Czy mo瞠 jednak lepiej kupi osobno? Albo tylko na jedn z tych okazji?
Stary 2016-01-03, 17:48   #5
Elfir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 842

na walentynki to kup mu czekolad z sercem, albo co w tym stylu.

Jak lubi 造篤y to mo瞠 torb na 造篤y? Czy tylko 造篤y go kr璚? A co robi latem?

Kiedy stw鏎ca sk豉da ten 鈍iat, mia mn鏀two znakomitych pomys堯w, jednak uczynienie go zrozumia造m jako nie przysz這 mu do g這wy.
T.Pratchett
Elfir jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-03, 18:40   #6
Imany
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam

My郵 瞠 fajnym pomys貫m by豚y np T-shirt - jakby Ci si uda這 znale嗆 z motywem 造瞠w - tym lepiej. Dodatkowo s teraz wyprzeda瞠 wi璚 mo瞠 znalaz豉by co w korzystnej cenie . Tak jak poprzedniczka uwa瘸m 瞠 "zwyk造ch" ch這pc闚 raczej nie interesuj bransoletki, zawieszki (s wyj徠ki ale to sama powinna wiedzie - je郵i mu si to podoba to ju nosi co podobnego). Inne moje propozycje: brelok do kluczy, scyzoryk (je郵i to typ harcerza.Na walentynki wystarczy co s這dkiego
Stary 2016-01-03, 20:00   #7
_jvliv
Przyczajenie

Dzi瘯uj za pomys skorzystam
Stary 2016-01-04, 16:33   #8
lems
Przyczajenie

Je郵i chcesz mu kupi jak捷 fajn koszulk to polecam Ci sklep [URL=www.nieczytamregulami nu.pl][COLOR=#1155cc][FONT=Arial] - maj bardzo du篡 wyb鏎 m瘰kich koszulek i t-shirt闚 z nadrukami.

Czas edycji: 2016-01-04 o 17:32 Pow鏚: link, reklama
lems jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-05, 16:53   #9
karis1502
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 475

Pod陰cz si do w徠ku coby nie 鄉ieci M鎩 luby natomiast b璠zie mia nied逝go urodziny. Jest wielkim fanem pewnej artystki i chcia豉bym kupi mu co z ni zwi您anego. Pomy郵a豉m o najnowszej p造cie i o wielkim plakacie 60x90 z podobizn wspomnianej. P造ta to pewniak aczkolwiek plakat wyda mi si r闚nie fajnym pomys貫m, tym bardziej, 瞠 stale co tam sobie na 軼ian dokleja. Poradzicie?
karis1502 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-08, 19:24   #10
monia9595
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Hej Karis,

Polecam wrzuci np. na allegro.pl imi i nazwisko artystki, kt鏎 Tw鎩 luby wielbi. Cz瘰to znajdziesz takie upominki na kt鏎e trudno samemu wpa嗆.

Zdj璚ie w antyramie to tak瞠 fajna opcja.
monia9595 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-09, 18:34   #11
esPappa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Ju to chyba nawet pisa豉m w podobnym w徠ku - a co np. z przeja盥磬 czo貪iem czy monster truckiem? Takimi rzeczami faceci jaraj si niezale積ie od wieku Albo jakie strzelanie
esPappa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-13, 17:24   #12
grapelollipop
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Postanowi豉m kupi narzeczonemu zegarek na urodziny, rozwa瘸m ten: http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/...kie.html#12390
albo ten:
http://timetrend.pl/zegarki/13110-lo...-rh884bx9.html
na oba mam 10% zni磬i jak zap豉c kart kredytow to nie zbankrutuj a tak co my郵icie?
grapelollipop jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-13, 17:53   #13
italiano38
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Pod pierwszym linkiem wyskakuje du穎 zegark闚. Drugi przez kolory paska mocno kojarzy mi si z TH. Mo瞠 te nie pasowa do wszystkiego. Ja osobi軼ie lubie zegarki z metalow bransolet. Mo瞠sz pomy郵e o grawerze z jak捷 dedykacj, wtedy taki zegarek zyskuje dodatkowe symobliczne znaczenie i b璠zie zawsze pami皻a, 瞠 to prezent od Ciebie.

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez monia9595 Poka wiadomo嗆
Hej Karis,

Polecam wrzuci np. na allegro.pl imi i nazwisko artystki, kt鏎 Tw鎩 luby wielbi. Cz瘰to znajdziesz takie upominki na kt鏎e trudno samemu wpa嗆.

Zdj璚ie w antyramie to tak瞠 fajna opcja.
Monia je瞠li my郵isz, 瞠 zdj璚ie w antyramie to prezent na kt鏎y czeka standardowy ch這pak, to jeste w du篡m b喚dzie
Stary 2016-01-14, 16:46   #14
grapelollipop
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 197

Hmm u mnie wyskakuje zegarek, ale dorzucam zdj璚ie Pomys z grawerem by豚y super, ale narzeczony nie lubi zegark闚 z bransolet mam te zni磬 do toys4boys, tam to w og鏊e tyle dobrodziejstwa ale chyba ju w tym wieku wi瘯szy po篡tek z zegarka
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg thumbnail.jpg (13,7 KB, 8 za豉dowa)
grapelollipop jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-18, 10:20   #15
MikaoSza
BAN sta造

Wiadomo軼i: 5

Albo koszulk z nadrukiem, co takiego - koszulki z nadrukiem warszawa, wiesz tak, 瞠by sama wymy郵i豉 napis, albo projekt, b璠zie to wtedy osobisty i praktyczny pomys, a do tego 鄉ieszny

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-26 o 16:47 Pow鏚: Link.
MikaoSza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-18, 13:26   #16
niebieskie_oczko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 298

Patrz帷 na twoje propozycje pod k徠em mojego faceta, to 瘸den nie by豚y trafiony, no mo瞠 opr鏂z bielizny.
Kola ze zdj璚iami jest mily, ale cz這wiek obejrzy raz i postawi i chyba rzadko do tego wraca. Mo瞠 zamiast waszych zdj耩, zr鏏 swoje w pikantnej wersji?
Co do b造skotek to np. m鎩 T nosi tylko zegarki. I w sumie w鈔鏚 znajomych ma這 kt鏎y facet nosi jakie bransoletki czy 豉鎍uszki.

Wszystko jednak zale篡 od upodobania faceta, wi璚 wiesz sama najlepiej, czy mu si to spodoba.

Jak jeste軼ie kr鏒ko to ja bym poleca豉 jaki gad瞠t elektroniczny, co nawi您uj帷ego do jego hobby albo co praktycznego.
Podr騜e 2014: Wiede, Bratys豉wa, Londyn, Lw闚, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Pary
K&K
niebieskie_oczko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-01-25, 20:03   #17
red_eye
Przyczajenie

Cze嗆 ja te pod陰cz si w徠ku. M鎩 ch這pak r闚nie ma urodziny w lutym i mam dylemat odno郾ie do prezentu. Mam do嗆 du篡 bud瞠t i zastanawiam si nad dwiema opcjami. Pierwsza opcja to bilet na Polska Noc Kabaretow - bardzo lubi kabarety i lubi je na郵adowa, ja sama te ch皻nie p鎩d. Druga opcja to gra planszowa iKNOW, ostatnio pokazywa mi j w ksi璕arni, m闚i帷, 瞠 jest fajna i kiedy musi sobie j kupi. i nie wiem co lepsze, jednorazowe wyj軼ie czy gra? nie mog si zdecydowa co my郵icie?
red_eye jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-01, 18:54   #18
nelciak
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 988

Cytat:
Napisane przez red_eye Poka wiadomo嗆
Cze嗆 ja te pod陰cz si w徠ku. M鎩 ch這pak r闚nie ma urodziny w lutym i mam dylemat odno郾ie do prezentu. Mam do嗆 du篡 bud瞠t i zastanawiam si nad dwiema opcjami. Pierwsza opcja to bilet na Polska Noc Kabaretow - bardzo lubi kabarety i lubi je na郵adowa, ja sama te ch皻nie p鎩d. Druga opcja to gra planszowa iKNOW, ostatnio pokazywa mi j w ksi璕arni, m闚i帷, 瞠 jest fajna i kiedy musi sobie j kupi. i nie wiem co lepsze, jednorazowe wyj軼ie czy gra? nie mog si zdecydowa co my郵icie?
Gra豉m w t gr. Moim zdaniem na d逝窺z met jest nudna. Mnostwo pytan jest megaciezkich do odgadniecia w polskich realiach, np. jakies dotyczace skandynawskich politykow.
nelciak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-09, 12:51   #19
MarsiAngel59
Przyczajenie

Ja cz瘰to przygotowuje kolacje z niespodziank - oczywi軼ie w sensie odpowiedniego klimatu. W tym roku r闚nie planuj tak uczyni, a 瞠by klimat by odpowiedni pare ozd鏏 nie zaszkodzi

Czas edycji: 2016-02-09 o 14:30 Pow鏚: link, reklama
MarsiAngel59 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-02, 16:00   #20
Pinqua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

dla ch這paka to mo積a kupi np. jaki fajny multitool albo scyzoryk - oczywi軼ie jaki dobry a nie z bazarku
Pinqua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-03, 15:32   #21
kajunia25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

mo瞠 jaka fajna ksi捫ka? Na przyk豉d bear grylls - trenuj dla siebie?
kajunia25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-03, 20:56   #22
Marmu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:
Napisane przez Pinqua Poka wiadomo嗆
dla ch這paka to mo積a kupi np. jaki fajny multitool albo scyzoryk - oczywi軼ie jaki dobry a nie z bazarku
A jak to jest dobry? No sorry ale takich rzeczy to si na bazarku nie kupuje
Stary 2016-03-08, 11:19   #23
autoprezent
Autoprezent

Ja polecam prezent w postaci niezapomnianego prze篡cia. Dobrym rozwi您aniem dla faceta (bo chyba ka盥y kocha samochody) mo瞠 by zakup vouchera na jazd Ferrari. To daje wielk frajd. Uwierz
autoprezent jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-08, 20:53   #24
Novikau
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ja mia豉m podobny problem i zdecydowa豉m si na sk鏎zany portfel m瘰ki Paolo Peruzzi <reklama> Dodatkowo zam闚i豉m grawer wewn徠rz z naszym ulubionym cytatem. Polecam taki pomys na prezent. Mojemu facetowi portfel Peruzzi super przypad do gustu.

Czas edycji: 2016-03-08 o 21:49 Pow鏚: reklama
Novikau jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-10, 21:43   #25
Marmu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152

Cytat:
Napisane przez kajunia25 Poka wiadomo嗆
mo瞠 jaka fajna ksi捫ka? Na przyk豉d bear grylls - trenuj dla siebie?
My郵isz, 瞠 dobry trening jest si wstanei zrobi tylko z ksi捫ki? Kto musi Ci pokaza jak si przecie robi niekt鏎e 獞iczenia!
Stary 2016-03-11, 13:39   #26
bulkacebulka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

przeciez to tylko cos w stylu poradnika. taka ksiazka zawiera pomys造, triki , podpowiedzi. tak jak tego samego autora ksiazka o survivalu-czytasz dla fanu nie nauczy cie przetrwania na syberii
bulkacebulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-14, 13:17   #27
alinka0987
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4

Wydaj mi si, 瞠 faceci nie za bardzo lubi ramki ze zdj璚iem, a bransoletki to ju odpadaj, zbyt romantyczne. Bielizna to troch za ekstrawagancki prezent moim zdaniem. Jak nie masz jeszcze pomys逝 to zobacz sobie ofert tego sklepu:<nieumiemczytacreg ulaminu.pl>

Czas edycji: 2016-03-14 o 17:39
alinka0987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-17, 17:11   #28
kajunia25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Cytat:
Napisane przez alinka0987 Poka wiadomo嗆
Wydaj mi si, 瞠 faceci nie za bardzo lubi ramki ze zdj璚iem, a bransoletki to ju odpadaj, zbyt romantyczne. Bielizna to troch za ekstrawagancki prezent moim zdaniem. Jak nie masz jeszcze pomys逝 to zobacz sobie ofert tego sklepu:<nieumiemczytacreg ulaminu.pl>
Ja ostatnio zauwa篡豉m trend u facet闚 na bransoletki z jakimi narz璠ziami itp. To si nazywa chyba multitool. Fajnie to wygl康a tylko jest strasznie drogie.
kajunia25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-21, 14:53   #29
Klaudynnia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Ja preferuje praktyczne prezenty. Jak Tw鎩 ch這pak cz瘰to jest poza domem to mo瞠 power bank? Ja kupi豉m swojemu z firmy forever i jest zadowolony
Klaudynnia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-22, 11:25   #30
my29butterfly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

To zalezy od charakteru Twojego ch這paka. jestem pewna, 瞠 m鎩 np na pewno nie ucieszy豚y si z jaki barnsoletek i naszyjnik闚. Og鏊nie raczej stawiam na praktyczne prezenty. Z tych propozycji najbardziej by豉bym za bielizn ale i tak jak dla mnie najlepszy pomys na prezent to ksi捫ka
my29butterfly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
prezent dla ch這paka, urodziny, walentynki

Nowe w徠ki na forum Prezenty

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2018-02-25 17:46:28

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.