Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 19:48   #601
nasionko
Raczkowanie
 
Avatar nasionko
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 193
Dot.: Biura Podróży

Dziś byłam w Itace po katalog Hiszpanii.. i co zauważyłam? Zdjęcia hotelu Alhambra są pomylone.. zdjęcia Alhambry są pod innym hotelem. wiem bo Oshinka dała mi real zdjęcia Alhambry więc mimo wszystko research na forach jest niezastąpiony:P
__________________
LaLaLaLa
nasionko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:13   #602
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Biura Podróży

Ja właśnie wrócilam z Hiszpanii-biuro Rainbow Tours;zero zastrzeżeń, wszystko w jak najlepszym porządku!

Teraz rozglądam się za jakąs tanią ofertą w sierpniu-również Hiszpania...
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 16:32   #603
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
Przeczytałam wiele opinii o Sun&fun. Na forach były one dosyć negatywne, a na tym wątku całkiem niezłe. Nie wiem co myśleć gdyż jadę na wakacje z tym biurem podróży, co o nim sądzicie ?
ja bylam w maju w Egipcie z Sun&Fun i jestem zadowolona
przedstawiciele bp na lotnisku punktualni, samolot na czas i bardzo fajne linie (AMC Airlines), na lotnisku w Sharm pomoc z szybkim zalatwieniem spraw wizowych, osobiscie zakwaterowali nas do hotelu. z rezydentem sie nie widzielismy tzn. mielismy umowione spotkanie (tylko my bylismy w naszym hotelu z tego biura), ale rezydent nie przyszedl przez 10 minut to TZ stwierdzil, ze wraca na plaze, bo w sumie nie ma interesu do rezydenta
wycieczki kupowalismy w lokalnym biurze podrozy, a komunikacja z biurem bardzo sprawnie odbywala sie przez na biezaco aktualizowana tablice ogloszen (o wycieczkach, godzinach wylotu, codziennych dyzurach rezydentki). z hotelu odebrano nas rowniez punktualnie i sprawnie wrocilismy do Polski. ja nie ma zadnych zastrzezen - bylam bardzo zadowolona
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:20   #604
kamma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Biura Podróży

Aklina - a w jakim rejonie Hiszpanii byłaś? Ja planuje wyjazd z Rainbow na Costa Brava, myślę że będzie to Malgrat de Mar i byłabym wdzięczna za opinie wizażanek na ten biura i miejscowości
kamma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:12   #605
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez kamma22 Pokaż wiadomość
Aklina - a w jakim rejonie Hiszpanii byłaś? Ja planuje wyjazd z Rainbow na Costa Brava, myślę że będzie to Malgrat de Mar i byłabym wdzięczna za opinie wizażanek na ten biura i miejscowości
Santa Susana,czyli praktycznie Malgrat,bo te miejscowości są tak blisko siebie,że w sumie stanowią całość
Jak dla mnie to były tylko dwa minusy-morze bardzo szybko robiło się głębokie i sklepy nie były tak fajne jak w Blanes czy LLoret,ale spokojnie można się wybrać tam kolejką.
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:54   #606
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Santa Susana,czyli praktycznie Malgrat,bo te miejscowości są tak blisko siebie,że w sumie stanowią całość
Jak dla mnie to były tylko dwa minusy-morze bardzo szybko robiło się głębokie i sklepy nie były tak fajne jak w Blanes czy LLoret,ale spokojnie można się wybrać tam kolejką.
Potwierdzam
Już praktycznie przy brzegu jest dość duży spadek
Blanes jest blisko Santa Susana i Malgrat de Mar
z tego co pamiątam to kolejka jedzie tylko do Blanes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,0 KB, 16 załadowań)
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:45   #607
Ywanka
Zadomowienie
 
Avatar Ywanka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: TOS
Wiadomości: 1 590
Dot.: Biura Podróży

Byłam na wycieczce w Egipcie z biurem podróży Sun&Fun: http://www.sunfun.pl/
Szczerze polecam!
__________________
Dzieci są jedyną formą nieśmiertelności, której możemy być pewni....
Ywanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 18:53   #608
kamma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Biura Podróży

Aklina, Oshinek - dziękuję bardzo i pozdrawiam
kamma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:38   #609
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
Potwierdzam
Już praktycznie przy brzegu jest dość duży spadek
Blanes jest blisko Santa Susana i Malgrat de Mar
z tego co pamiątam to kolejka jedzie tylko do Blanes
Do Blanes,ale od razu spod stacji jest autobus

Kamma jakbys jeszcze cos chciala wiedziec to bardzo chetnie pomoge
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:59   #610
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: Biura Podróży



Gdy byliśmy na dwudniowej wycieczce w Tunezji, to ludzi z Sun&Fun rezydentka w tym czasie wymeldowała z hotelu o czym poinformowała przez komórkę.Goście nie mieli gdzie wracać, a rezydentka nie była w stanie załatwić drugiego hotelu do końca ich pobytu.[/QUOTE]

No wiadomo, że w każdym biurze zdarzają się wpadki, większe czy mniejsze (ta chyba należała do większych), ale ja osobiście byłam z Sun&Fun zadowolona. A nasi znajomi nie znający języka angielskiego wyjechali z TUI - w końcu renomowanym biurem - i na lotnisku nie było żadnego polskojęzycznego przedstawiciela biura. Nie mogli się dogadać w sprawie dojazdu do hotelu i oczywiście strasznie się zestresowali na samym początku. My byliśmy generalnie zadowoleni z obsługi w TUI, ale nie było wcale idealnie. Kwestia szczęścia?
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 22:23   #611
kamma22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Biura Podróży

W czasie pobytu w Malgrat chciałabym spędzić jak najwiecej czasu w Barcelonie. Malgrat to chyba dobre miejsce wypadowe do zwiedzania stolicy Katalonii; już się nie mogę doczekać! Ciekawa jestem Aklina czy podróżowałaś kolejką do Barcelony. Podróż zajmuje ponoć około godziny; mam nadzieję, że mój plan jest realny.
kamma22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 16:22   #612
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Biura Podróży

Tak wybralam sie ta kolejką do Barcelony,jechała trochę ponad godzinę...Więc zwiedzac możesz bez zadnych przeszkod
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 18:50   #613
Aiishaa
Raczkowanie
 
Avatar Aiishaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 102
Dot.: Biura Podróży

a wiecie cos o biurze Czerwiński travel? i najlepiej z wyjazdami do Rimini:P bo jade 6 sierpnia...
Aiishaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 22:21   #614
juja87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 16
Dot.: Biura Podróży

Dziewczyny blagam doradzcie!!!
Planuje Turcje badz Tunezje we wrzesniu, ale nie wiem z jakiego biura;/
Juz jeden wyjazd w tym roku mi sie nie udal i nie chcialabym tego powtorzyc.
Myslalam o rainbowtours, itace i alfa star.
Czy znacie jakies biura oprocz itaki ktore oferuja wycieczki 8 dniowe???
juja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 18:40   #615
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez juja87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny blagam doradzcie!!!
Planuje Turcje badz Tunezje we wrzesniu, ale nie wiem z jakiego biura;/
Juz jeden wyjazd w tym roku mi sie nie udal i nie chcialabym tego powtorzyc.
Myslalam o rainbowtours, itace i alfa star.
Czy znacie jakies biura oprocz itaki ktore oferuja wycieczki 8 dniowe???
większość biur sprzedaje wycieczki, w których jest 7 noclegów. związane jest to z przelotami - ten sam samolot zawozi i odbiera turystów, więc wycieczki trwają od pn do pn, od wt do wt itd...

z tym, że niektóre biura reklamują to jako tydzień, a inne jako 8 dni. tak naprawdę to jest 7 noclegów i 6 pełnych dni pobytu na miejscu, czasami jak fajnie uda się zgrać przeloty (czyli wylot bardzo rano, a powrót po południu) to wyjdzie prawie 7 pełnych dni, ale nie zawsze tak się udaje, najczęśniej przylot jest późnym wieczorem, a wyjazd wcześnie rano.

dopiszę jeszcze, że jeśli powrót jest bardzo późno, np. o godzinie 21.00, to najczęśniej z pokoju trzeba się wykwaterować o godz. 12.00, bo inaczej trzeba zapłacić za następną dobę. czasami biurom podróży udaje się wynegocjować z hotelem przedłużenie doby hotelowej, jednak najczęśniej trzeba swoje bagaże zostawić i czekać na transfer.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-08-08 o 18:42
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:25   #616
woressa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Biura Podróży

Nie polecam zdecydowanie biura podróży Primatour kielce. Byłam ostatnio w Bułgarii. Warunki lokalowe które były przedstawione w katalogu znacząco odbiegały od tych które były na miejscu. Posiłki kiepskie, organizacja do bani. Rezydent mówi, że "nei mam dla was czasu bo mam dużo grup na głowie". Porażka, porazka porażka . Nigdy więcej wojny i Primatouru Kielce
woressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:42   #617
frodo75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 99
Dot.: Biura Podróży

Jesli Turcja lub Tunezja to zdecydowanie polecam Wezyr Holidays
frodo75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:30   #618
CECYLA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 43
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez juja87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny blagam doradzcie!!!
Planuje Turcje badz Tunezje we wrzesniu, ale nie wiem z jakiego biura;/
Myslalam o rainbowtours, itace i alfa star.
Po pierwsze to nie panikuj! Itaka ma dosyć fajne last minute a poza tym na bieżąco podaje aktualne informacje, śledź ich stronę a nic nie umknie Twojej uwadze. Myślisz o objazdówce czy takich typowych leniwych wczasach?
CECYLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:59   #619
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Biura Podróży

A co sądzicie o biurze Neckermann? Nie mam orientacji, bo to nasz 1-szy zagraniczny urlop. Z góry dzięki
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 11:37   #620
wisherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Dot.: Biura Podróży

Candy80 z tego co mi wiadomo ludzie raczej odradzają neckermanna. Znajomi moich znajomych (wiem brzmi dziwnie ) korzystali z ich usług i byli niezadowoleni. Bo po pierwsze, pokoje znacznie odbiegały od tych jakie niby mili w ofercie (były dużo mniejsze i nie tak komfortowe jak na obrazku), a po drugie, rezydentka była ponoć bardzo niesympatyczna (z wielką łaską udzielała odpowiedzi na pytania dotyczące proponowanych wycieczek i kazała samemu sobie sprawdzać co wchodzi w skład oferty - ztem pytam się od czego ona tam jest??). Więcej szczerze powiedziawszy nic mi nie wiadomo, ale jak Ci znajomi stwierdzili nie tylko oni narzekali na organizację.
Sama mam podobny problem, bo za rok chciałabym pojechać na obóz z Camp America. W sumie biuro dość znane, bo już nie raz obiła mi się ta nazwa o uszy, ale zastanawiam się jak to wszystko faktycznie wygląda. Ofertę mają bardzo ciekawą (praca połąćzona z nauką języka, a do tego możliwość zwiedzania Stanów w wolnym czasie). Bardzo nakręciłam się na ten wyjazd, bo USA (chociażby z amerykańskich filmów), to takie niesamowite miejsce.
Macie może jakieś doświadczenia na temta Camp America??? Bardzo jestem ciekawa wszelkich opinii
wisherka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:20   #621
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Biura Podróży

A ja szczerze mogę polecić Itakę. Niedawno wróciłam z Cypru i absolutnie wszystko mi się tam podobało; rewelacyjny hotel z jeszcze fajniejszym basenem, przy samym morzu. Jedzenie wspaniałe i obfite, spokój w hotelu (a to dla mnie ważne, bo nie funkcjonuję , jak się nie wyśpię), przemiła obsługa, hotel faktycznie-jak obiecali- 5 minut od portu i tyle samo od centrum. Wycieczki świetnie zorganizowana, a i pani rezydent kompetentna i naprawdę wyczerpująco odpowiadała na nasze 100 pytań.Można było do niej dzwonić w każdej chwili, nie okazywała zniecierpliwienia. Teraz szukam innych ofert Itaki, bo myślę, że warto. Moi znajomi też zadowoleni z Itaki.
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 21:28   #622
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: Biura Podróży

No i poszło - podróż poślubna wybrana; lecimy na Kretę właśnie z Neckermannem.
Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Znajomi właśnie wrócili i są baardzo zadowoleni. Jestem dobrej myśli, dzięki za odzew .

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez wisherka Pokaż wiadomość
Candy80 z tego co mi wiadomo ludzie raczej odradzają neckermanna.Bo po pierwsze, pokoje znacznie odbiegały od tych jakie niby mili w ofercie (były dużo mniejsze i nie tak komfortowe jak na obrazku), a po drugie, rezydentka była ponoć bardzo niesympatyczna (z wielką łaską udzielała odpowiedzi na pytania dotyczące proponowanych wycieczek i kazała samemu sobie sprawdzać co wchodzi w skład oferty - ztem pytam się od czego ona tam jest??). Więcej szczerze powiedziawszy nic mi nie wiadom.
My jesteśmy nastawieni na zwiedzanie, więc pewnie, że jak ktoś spędza większość dnia w hotelu, to można się do wielu rzeczy przyczepiać. a co do obrazków w katalogu - wiadomo, że one w 100% nie oddają efektu na żywo, ale też nie przesadzajmy, że aż tak są retuszowane! A co do rezydenta - jako nowożeńcy jesteśmy nastawieni na siebie, raczej unikamy spędów rodzin z dziećmi więc co mi tam; wystarczy minimum uprzejmości, nikt nie spędza z nim wielu godzin. Będzie dobrze.
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html

Edytowane przez Candy80
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:33
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 23:26   #623
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Biura Podróży

ja tam w ogole nie biore sobie do serca zdjec w katalogu wchodze na holidaycheck, a tam jest mnostwo zdjec real ludzi ktorzy tam juz byli (razem z recenzjami) i wtedy mozna sobie zobaczyc kazdy szczegol miejsca w ktore sie wybieramy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:14   #624
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Biura Podróży

Neckerman - ciężka sprawa... kiedyś jeździłam z tego biura bardzo czesto,raz było dobrze,a raz nie...Akurat z Kreciy byłam średnio zadowolona( hotel był bardzo w porzadku, ale pokoje ,ktore dostalismy juz mniej;bez klimatyzacji,w jakimś bocznym skrzydle...).
Ogólnie-raczej nie polecam.
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 15:03   #625
lezeniebykiem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Biuro podróży dla wyluzowanych

Edycja.

Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2009-09-15 o 13:12 Powód: Reklama.
lezeniebykiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 13:23   #626
19czarna87
Raczkowanie
 
Avatar 19czarna87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam gdzie jeszcze nie był nikt...
Wiadomości: 165
Dot.: Biura Podróży

A jest ktoś kto myśli o zimowisku?
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów i postawy bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Edytowane przez 19czarna87
Czas edycji: 2009-11-25 o 18:12
19czarna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 09:32   #627
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez 19czarna87 Pokaż wiadomość
A jest ktoś kto myśli o zimowym z TOUR CLUBem??
O czym piszesz? O obozie narciarskim?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 13:44   #628
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja tam w ogole nie biore sobie do serca zdjec w katalogu wchodze na holidaycheck, a tam jest mnostwo zdjec real ludzi ktorzy tam juz byli (razem z recenzjami) i wtedy mozna sobie zobaczyc kazdy szczegol miejsca w ktore sie wybieramy
Również polecam holidaycheck. Zawsze wchodze zanim zarezerwuję gdzieś wycieczkę. Najbardziej wiarygodne opinie i zdjęcia turystów.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 21:35   #629
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: Biura Podróży

Oprócz holidaychecka polecam również wakacje.pl i tripadvisor, ten ostatni dodatkowo pokazuje jakie narodowości do jakich hoteli jeżdżą
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:53   #630
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Neckerman - ciężka sprawa... kiedyś jeździłam z tego biura bardzo czesto,raz było dobrze,a raz nie...Akurat z Kreciy byłam średnio zadowolona( hotel był bardzo w porzadku, ale pokoje ,ktore dostalismy juz mniej;bez klimatyzacji,w jakimś bocznym skrzydle...).
Ogólnie-raczej nie polecam.
Moim zdaniem Neckermann jest jednym z najbardziej solidnych biur na polskim rynku. Zwróciłabym tylko uwagę na produkt Neckermann Hit - w tym katalogu są najtańsze i raczej kiepskie hotele. Ludzie, często spodziewają się niewiadomo czego, bo przecież jadą z Neckermannem,a nie patrzą, że wybrali słaby hotel w niskiej cenie.

Cytat:
Napisane przez wisherka
Znajomi moich znajomych (wiem brzmi dziwnie ) korzystali z ich usług i byli niezadowoleni. Bo po pierwsze, pokoje znacznie odbiegały od tych jakie niby mili w ofercie (były dużo mniejsze i nie tak komfortowe jak na obrazku)
A może znajomi znajomych kupili ofertę pokoju - ruletka/pokoju oszczędnościowego. Często touroperatorzy z wyższej średniej i wysokiej półki mają w kontrakcie najlepsze pokoje w hotelu (po remoncie, najlepiej położone), a czasami dodatkowo sprzedają pokoje ruletki, one są tańsze, ale już są spoza kontraktu i mogą być o niższym standardzie i nie mieć np. balkonu/klimatyzacji.

Trzeba mieć świadomość co się kupuje i za co się płaci - wtedy nie ma bezpodstawnych zażaleń i wszyscy są zadowoleni.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.