Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl

Notka

Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl Na tym forum znajdziesz wszystkie konkursy organizowane przez Redakcję.

 
 
Narzędzia
Stary 2017-10-12, 19:47   #271
wicia203
Przyczajenie
 
Avatar wicia203
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Zdecydowanie bordowy kapelusz! Zakochała się ostatnio w dodatkach w tym kolorze- to absolutnie jesienny odcień, który nie jest jednak ponury i wnosi w szare dni odrobinę świeżości i barw! Bordo to dla mnie kolor pewnej siebie kobiety, która jest odrobinę tajemnicza i niedostępna, dlatego jest dla mnie intrygujący i zawsze z chęcią sprawdzam w praktyce, czy naprawdę ma aż tak magiczne działanie! Dlaczego kapelusz? Otóż, uwielbiam je nie tylko jesienią, są pięknym dodatkiem, nietuzinkowym (tak, nadal tak niewiele z nas nosi kapelusze!), chronią przed wiatrem i chłodem, a do tego pomagają wyrazić siebie! Jesień- mimo wszystko uwielbiam ją właśnie za to, że mogę sobie znaleźć swój must-have! I w ubiorze i w kosmetycznych nowościach!
__________________

Weź udział w konkursie Dove i wygraj atrakcyjne nagrody!
wicia203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 20:31   #272
Moonioz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Tej jesieni zakochałam się w ciepłym kolorze mlecznej czekolady - w kilku sklepach zwróciły moją uwagę miękkie płaszcze i poncha w tym kolorze - marzy mi się taki wełniany ciepły płaszczyk, pod nim sukienka w zwierzęcy motyw L'AF CASSI ze strony eyeforfashion i szmaragdowozielone dodatki. Zestaw awangardowy, ale nie krzykliwy, ultrakobiecy ale nie przesłodzony. Dobry i na wyjście z koleżankami i na randkę i na długi jesienny spacer
Moonioz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 20:57   #273
Martyska12
Przyczajenie
 
Avatar Martyska12
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have to sukienka , jesienią nie rezygnuję z pokazywania nóg! Czuję sie bardzo kobieco nosząc sukienki, w tym sezonie stawiam na najmodniejszą czerwień, długość do kolana, dla mnie sukienka ma w sobie to coś, tę magię, dzięki której czuję się jak księżniczka i dumnie prezentuję swoje nogi ( wyćwiczone przez całe wakacje podczas jazdy na rowerze ).
Martyska12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 20:57   #274
magdamagdalena441
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień - każdą - nie tylko tę tegoroczną to oczywiście mąż. Najlepiej ciepły mąż, taki który ogrzeje przede wszystkim zmarznięte stopy! Przytuli, pocieszy, powie dobre słowo, tak by jesienną depresję odstraszyć. A jak to nie pomoże to chociaż tabliczkę czekolady przyniesie. Ciepły mężczyzna jesienią i zimą szczególnie to chyba must have każdej kobiety. A tak już całkiem na poważnie. Jeśli chodzi o mój must have na jesień w mojej szafie to będzie to oczywiście typowy dla wiecznego zmarzlucha sweter! Najlepiej szary, mój ulubiony. Do jesiennej aury pasuje idealnie, choć mój nastrój wcale nie musi być taki szary. A wręcz przeciwnie, gdy mojemu ciału ciepło to i duszy cieplej się robi. Numer dwa to kożuch, oczywiście sztuczny! Taki krótki, ciepły, beżowy, modny i idealny na pierwsze chłody. Mój trzeci must have to kwiaty w jesiennym wydaniu. Sukienki i bluzki w kolorach jesieni, w kwiaty, pomarańcze, zielenie, brązy. Romantyczne, ciekawe, bardzo kobiece i jesienne, a jednocześnie takie letnie, przywołujące ciepłe wspomnienia.
magdamagdalena441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 21:07   #275
Martyna_Autumn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Uwielbiam jesień i pełna energii witam ją w swoim życiu. Jest to dla mnie czas refleksji i transformacji, również w garderobie. Czepię radość z chłodniejszej pogody za oknem i zmieniających się kolorów, to one są moją główną inspiracją. Must have, nie tylko tej jesieni, to po prostu kobiecość. Przejście z barw jasnych, czyli bieli, żółci i błękitu na bardziej odważne i zdecydowane, jak czerwień czy czerń. Jestem przeciwniczką wszechogarniającej powtarzalności, jaką proponują nam wszędobylskie sieciówki. Beżowe, oversizowe swetry, ciężkie buty i styl wiecznej nastolatki, to już było! Nadszedł czas na wyeksponowanie tego co w nas najlepsze, dzięki np. połączeniu spódnicy ołówkowej z czerwonym golfem i to wszystko z tkanin dobrej jakości. Z wiekiem zrozumiałam jak powinno się kompletować garderobę, aby służyła nam przez kilka sezonów. Jestem kobietą i swoją siłę i pewność siebie chcę przekazać również poprzez ubranie. Tworząc listę zakupów dopisuję do niej to co mi brakuję, a nie kreuję na nowo całego swojego wizerunku według trendów na trzy miesiące. Na czele listy na jesień 2017 znalazł się czarny kombinezon, który z pewnością idealnie sprawdziłby się na niejednym spotkaniu biznesowym czy kolacji i to właśnie jest mój ,,must have”, czyli klasycznie, elegancko i przede wszystkim kobieco.
Martyna_Autumn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 21:13   #276
onlyme30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój jesienny must have to płaszczyk w nieco swetrowym wydaniu.
Wzorem będzie tu duża krata w kolorze ciemnego brązu z pomarańczowym akcentem, by poczuć się prawdziwie jesiennie.
Koniecznie też kolorowe poncho z frędzlami, bo otuli mnie w nieco cieplejsze dni.
Oraz długa kamizelka z futerkiem z kolorze zgniłej zieleni, bo w tym kolorze odkryłam swoje nowe oblicze
onlyme30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 21:22   #277
aducha6662
Zadomowienie
 
Avatar aducha6662
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 1 392
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Trendy na sezon jesień/zima 2017 w tym roku okazały się dla mnie łaskawe. Przewijają się w nich rzeczy, w których jestem zakochana od lat! Co jest moim MUST HAVE? Ciężko napisać mi jedną rzecz dlatego wymienię kilka, tych, które kocham, które mam w swojej szafie i, które całe szczęście wracają i szturmem podbijają ulice najbardziej modowych stolic świata
1. Kożuchy, kożuszki, kożusiunie. Uwielbiam! Szczególnie te imitujące baranie. Całe szczęście, widziałam już pokazy kilku projektantów, którzy dodali ten motyw do kurtek i płaszczy. Mogę więc ze stoickim spokojem wyciągnąć z szafy moją ostro-bordową skórę, ocieplaną kożuszkiem a'la barania wełna. Ufff, a już 2 lata wisiała nieużywana.
2. Jeans - tak modny i wreszcie powszechnie widziany na ulicach nie tylko na pupie. Oversize'owe katany - to jest to! Każda z nas powinna mieć taką w szafie i wpleść ją do jesiennego looku. Ja posiadam taką ozdobioną dżetami i "naprasowankami". Już chyba więcej hitów modowych na jednym ciuchu być nie może.
3. Ostatnia rzecz, która nie raz przewinie się w mojej jesiennej stylizacji? Czerwień. Koszule w czerwoną kratę, dopasowane sukienki również w czerwoną pepitkę. Czerwień, czerwień, krata, krata i jeszcze raz czerwień i kwiata! + szarość i kwiaty. Wspaniałości !
Wystarczy mieć kilka takich rzeczy, by każda stylizacja wyglądała obłędnie, warto pogrzebać w zdjęciach z tegorocznych pokazów mody na sezon jesień/zima, zapoznać się z nimi i odkopać nasze ciuchy z zeszłych sezonów. Na pewno stworzymy niezapomniane i wyjątkowe looki.
aducha6662 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 21:47   #278
komaxowa
Przyczajenie
 
Avatar komaxowa
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień tą, zeszłoroczną i każdą inną to ciepły płaszcz, przydają się też ciepłe sweterki. Taki zestaw sprawia, że z uśmiechem i bez telepania się z zimna mogę iść przez ponure, jesienne dni.
komaxowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 22:01   #279
dareen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na tegoroczną jesień to czerwona, wełniana spódnica.
Pozwala przełamać szaro-burą aurę w deszczowe dni, zdecydowanie ożywia i zwraca uwagę na stylizację. Pozwala na stworzenia eleganckiego zestawu, jak również odważnej kreacji na imprezę.
dareen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 22:07   #280
annasikora985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 7
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Jako, że szanse na "złotą, polską jesień" w tym roku są nikłe, a czeka mnie dużo wyjazdów. Mój must have to parasol, eleganckie kalosze, i przeciwdeszczowy trencz. Najlepiej w kolorach black and blue. By wspomnieniami morza, gór, i nieba przełamać nieco szarość jesiennych dni. Oby tylko dotrwać jakoś do wiosny
annasikora985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 22:16   #281
Umi_Batumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój jesienny must have to:
-czarne poncho obszyte futerkiem
-grafitowe legginsy
-buty na wysokim słupku
-szara tunika
Pozdrawiam serdecznie
Umi_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-12, 22:54   #282
leoniu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Ja mam plan na tę jesień - mam plan i nie zawaham się go wykonać. Potrzebuję swetra. Wełnianego, ciepłego, do otulania. Dużego. Zero w nim ma być seksowności (wełna jednak gryzie ) , ma być za to miękkość i podnoszenie temperatury.
Widzę go w wersji pasiatej, biało-niebieskiej. Z kieszeniami. Kieszenie jesienią są konieczniejsze niż latem i to jest fakt niepowtarzalny, choć nie koniecznie wyjaśnialny - zważywszy, że jest to sweter z gatunku tych niepokazywalnych, domowych.

I ja ten sweter zamierzam sama sobie wydziergać, wydziać, zrobić na drutach. Gruby sweter, gruba wełna, grube druty - tylko w tej wersji to może udać się tej jesieni.
Waham się, czy iść minimalistycznie i postawić tylko na paski, czy może zaszaleć i dorzucić warkocze (więcej ciepła!), sploty,oczka prawe i lewe...

I aż się cieszę na to robienie na drutach. Dawno się w to nie bawiłam. A większego must have jesiennego na bank nie ma!
leoniu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 22:56   #283
lola_92
Przyczajenie
 
Avatar lola_92
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Od listopada zeszłego roku przeszłam na wegetarianizm (nie wykluczam przejścia na weganizm). To niedługi czas, ale już zdążyłam zauważyć rewelacyjne efekty zmiany diety, nie tylko te etyczne, że spadł mi kamień z serca, ale przede wszystkim zmiany w wyglądzie. Wagę zawsze miałam w normie, właściwie co bym nie jadła waga zawsze stała w miejscu, ale nie ukrywam, że zrzucone 3 kg przez ostatni rok sprawiły, że jeszcze lepiej czuję się w swoim ciele. Poza tym odkryłam jakim dobrem są bańki chińskie regularnie używane w walce z cellulitem. Na tyle lubię eksponować to co lubię w sobie najbardziej- zgrabne nogi po mamie , że moim must have tej jesieni są czarne kozaki na obcasie z wysoką cholewką i niedługa rozkloszowana spódniczka... taki zestaw sprawia, że czuję się kobieco i promiennie, a tą porą roku trzeba się jakoś uszczęśliwiać by nie dać się chandrze, prawda?
__________________

Be one less person hurting animals.
Be the generation that ends animal exploitation.
Kill bad vibes, not animals.
I do not support horse carriages.
Dedicate myself to helping animals so much because there so many people dedicated to hurting them.
lola_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 22:58   #284
sylwia7207
Raczkowanie
 
Avatar sylwia7207
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

- S: Modo, Modo powiedz przecie co jest największym must have tej jesieni na świecie?
- M: To jest dobre pytanie, które zadają w tym roku wszystkie Panie!
- S: Wiele pięknych rzeczy w sklepie Eye For Fashion widziałam i tak sobie pomyślałam , że nowa bluzka na jesień będzie doskonała !!
- M: Ja Moda Tobie Sylwia powiem, że tej jesieni będzie modne wszystko co łączy kolory turkusu i czerwieni ! W sklepie Eye For Fasion takie oto cudo dla Ciebie poszukałam abyś jesień w kolorami w modzie rozkochała!
- S: Doskonały wybór Modo moja kochana i czuję ,że idealnie będzie mi ta bluzka pasowała !

Tak Kochani ta oto bluzka to jest mój modowy must have tej jesieni. Klasyczny fason z połączonymi kolorami niewinnego turkusu i miłosnej czerwieni to duet bardzo zgrany ! Niech moc ooops Moda będzie z nami ! A to jest cudeńko w której się zakochałam : https://eyeforfashion.pl/pl/odziez/b...f-moony,p-8758
__________________
31.12.2008 - poznaliśmy się
24.12.2011- zaręczeni
08.06.2013- ślubujemy

sylwia7207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 23:01   #285
MonaRhosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Niezależnie od pory roku zawsze stawiam na kwintesencję kobiecości. Tak jak jesień jestem zmienna i kapryśna Kiedy sady kusząco się rumienią, chłodny wiatr silnym ramieniem swoim otula liście jak z bajki kolorowe, wesoło wirujące na horyzoncie, senny pejzaż pod parasolem swoim skrywa z zarysem triumfującego uśmiechu bukiet z czerwonych kiści jarzębin, żołędzi, szyszek oraz słodkich jeżyn, w popiele pieką się ziemniaki i drażnią subtelną wonią delikatne kubki smakowe, zaś gospodyni zwana Jesienią plony liczy, strojąc atrakcyjnie drzewa jak na paradę. Zgubione łzy deszczu mienią się rosą na smakowitych grzybach, jeże radośnie wędrują po lasach, wiewiórki z błyskiem w oczach tańczą pośród rozrzuconej palety farb, brzózki i jałowce witają wędrownych miłym szelestem, a zakochani w parku podgrzewają czułością jak w kominku jesienny klimat. A ja stawiając na kreacje z ornamentami kwiatowymi wyszywanymi na koronkach czuję się w pełni radosna, bowiem optymistyczne barwy niosą ukojenie, w radość zamieniają wszelkie smutki. Kiedy z głębi piersi natury płyną złotą smugą nitki babiego lata, leśny aromat, który czule tuli wszystkie hojne dary, wiatr śpiewak grający sentymentalne melodie trafiające prosto w serce, unikalne tęsknodię, nalewki z dzikiej róży, pachnące szuwary i enigmatyczna aura... ja czuję, że oszukałam cykl pór roku, okrywając się kwiatowymi wzorami Wtedy lubię, gdy wiatr bawi się z liśćmi w chowanego, błękit na nieboskłonie mgliście się chmurzy, przekomarzając się ze mną, a ja wyławiam z pejzażu stoicki spokój i malowniczą, przepełnioną filozoficznym akcentem aurę, wtulając się w ciepły szal z haftowanymi różami
MonaRhosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-12, 23:05   #286
polswe88
Przyczajenie
 
Avatar polswe88
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańsk/Pruszcz Gdanski
Wiadomości: 6
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Zaczarowany ołówek to must have mojej jesienne szafy? Heh nie ... Ale już czarująca ołówkowa spódnica TAK ! 🙂 Nie oszukujmy się jest to klasyk i baza do innych stylizacji. Pasuje do biura jak i wypady z koleżankami na miasto. Idealnie podkresli nasze kształty (dyskretnie chowając dodatkowe kg &#128522 jeśli jest dobrze dobrana oczywiście. Moda ma różne wariactwa ale ta spódnica była, jest i zawsze będzie w krainie mody (Co roku zawsze mozna uroizmaicic ją albo calą stylizacje o aktualne trendy) ale ... właśnie ta ponadczasowoś pozwala wpisać się kanon mody a to mogą tylko nieliczni tak jak w muzyce czy sztuce. Na zakończenie cytat Coco Chanel który idealnie to podsumowuje „Moda przemija, styl pozostaje”.
polswe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 07:58   #287
madzia_makeupartist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Must have tej jesieni to prosto skrojony długi płaszcz w stylu długiej i ciepłej marynarki otulajacy mnie przed silnymi jesiennymi podmuchami wiatru. Klasyczny i prosty , dodający szyku i klasy . Bez względy na okazję dopasowujący się do każdej stylizacji. Sukienka i botki , czy poszarpane jeansy i trampki, ten jeden magiczny element który podkreśli i nada charakteru całości. To w 100 % mój MUST HAVE nie tylko tej jesieni
madzia_makeupartist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 09:35   #288
cassidy85
Przyczajenie
 
Avatar cassidy85
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Paleta barw jesieni to kolory bardzo mi bliskie. Jesienią są moje urodziny i zawsze w tym czasie lubię podkreślać swój wygląd odpowiednim kolorem.Mój must have jesieni to lakier do paznokci z balety barw jesiennych czyli brązy, odcienie ciemnej butelkowej zieleni, i wszelkie czerwienie, fiolety i bordowe kolory. Uwielbiam dobierać do jesiennego stroju kolor paznokci zazwyczaj dopasowuję go do jakichś dodatków z mojej garderoby czyli jakiegoś szalika, komina, chusty czy lekkiej czapki. W jesiennym okresie uwielbiam intensywne kolory na paznokciach z barw jesieni, odcieni ziemi. Dlatego to jest obowiązkowy element jesienią u mnie - fokus na jesienne pazurki które pasują do cieplejszych stylizacji.
cassidy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 10:33   #289
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 707
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Dziękujemy Wszystkim

Zbieranie zgłoszeń zostało zakończone

aniolek
Konkurs zakończony 12.10 o godzinie 17.00
Proszę już nie odpowiadać na zadanie konkursowe

aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-13, 16:54   #290
marqe99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4
Post Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moim must have na jesień jest sukienka w retro kwiaty do tego wężowe buty , beret oraz szary overszie'owy sweter . Jest to idealny komplet żeby wyglądać tego sezonu modnie ale zarazem jest w nim bardzo ciepło . Zestaw ten pasuje prawie do każdej kobiety i będzie się w nim czuć bardzo atrakcyjnie . Polecam go każdej kobiecie .
marqe99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 18:30   #291
boskabulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have bez którego nie ma dla mnie jesieni to torba w kolorze głębokiej musztardy, która rozweseli każdy, nawet najbardziej deszczowy i ponury dzień
boskabulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-13, 19:49   #292
halinamii
Przyczajenie
 
Avatar halinamii
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 12
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój "must have" na tegoroczną jesień to wełniany, ciepły płaszcz. W modnym kolorze - camel. Jest to praktyczna, ale i bardzo modna rzecz tego sezonu. Pasuje do większości stylizacji i do tego jest ciepły.
halinamii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 15:14   #293
kasiaaa27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Moje must have na tegoroczna jesień ? To proste !
Każda z nas chce wyglądać jak najlepiej czy dla swojego faceta, czy też dla dobrego samopoczucia i czucia się atrakcyjną. Tej jesieni jest to ciepły klasyczny płaszczyk z bucikami na obcasie zmieniam styl od teraz 100% elegancji ! Czas zmienić z tym i zacząć ubierać się stosownie do wieku Oczywiście nie może zabraknąć też dodatków w tym roku myślałam o odcieniach szarości lub pastele. Mimo wszystko w całym stroju musi znaleźć się akcent czerni bo to mój ulubiony kolor
kasiaaa27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-14, 16:50   #294
aguss_iek
Raczkowanie
 
Avatar aguss_iek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 159
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Na stronie, gdzie ogłoszony był konkurs w punkcie dwa napisane jest: ''Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.''
W regulaminie napisane jest do kiedy trwał konkurs(12.10.2017-godz.17:00).
Kłania się nauka czytania ze zrozumieniem...
aguss_iek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-15, 18:15   #295
marcelina1607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have tegorocznej jesieni to zdecydowanie długi płaszcz w jasnym kolorze , np. w przepięknym beżu. Do tego czarne skórzane botki na obcasie , które dodadzą pazura. Pod płaszczem każdy zwykły t-shirt będzie wyglądał dobrze , dlatego warto go mieć w szafie. Obok płaszcza w mojej garderobie. znajduje się jeszcze kapelusz , który uzupełni look. Moim must havem jest ta stylizacja , która sprawi , że nawet w pochmurną pogodę będę wyglądać dobrze.
marcelina1607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-15, 18:17   #296
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Dziewczyny konkurs już się skończył
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-16, 23:08   #297
jestem_zachwycona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have na jesień to zdecydowanie klasyczny, pastelowy płaszcz, który nada każdej stylizacji szyku i elegancji! Ściąga spojrzenia i sprawia, że w każdym miejscu, w którym się zjawię wyglądam jak milion dolarów. Nieważne co mam pod spodem!
jestem_zachwycona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:23   #298
Patka0_0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój must have to KWIATY KWIATY i jeszcze raz KWIATY Nosiłabym je na wszystkim. Zwiewna sukienka w kwiaty do tego ramoneska skórzana i botki. Ulubione Żakiet w KWIATY , t-shirt, jeansy i botki. Można by tak bez końca.!
Patka0_0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 08:53   #299
woolie28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Mój absoulutny must have na tegoroczną jesień to milutkie futerko bez rękawów, które grzeje mnie w chłodne dni i jednocześnie dodaje wyrafinowania do stroju. Do tego ciepłe kakałko i wosk "Spiced Orange" z Yankee Candle pachnący w pokoju.
woolie28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-17, 12:26   #300
AgataD
COMMUNITY MANAGER Klubu Recenzentki
 
Avatar AgataD
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 0
Exclamation Dot.: Wygraj voucher na zakupy i przygotuj swoją szafę na jesień!

Kochane,

bardzo dziękujemy za wszystkie Wasze odpowiedzi konkursowe!

Oto szczęściary, do których trafi voucher o wartości 500zł na jesienne zakupy w sklepie www.eyeforfashion.pl :

agutka 1623
iwona993
kamar98
kasia2006222
velouria


GRATULUJEMY!
__________________
Dołącz do grupy Klubu Recenzentki na Facebooku.
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 0 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
AgataD jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkursy Redakcyjne Wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 13:26:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.