Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-07, 12:04   #781
belleamie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Meble BRW są kiepskiej jakości, ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest to, że dostarczane są do klienta po 6 tygodniach i do tego niekompletne. Brakuje elementów. Zamówiłam kuchnię w salonie BRW na Głębockiej w Warszawie i dopiero w trakcie montażu okazało się, że brakuje szafki i paru elementów. Złożyłam reklamację i co...i nic. Poziom niekompetencji i olewania klienta osiągnął szczyt - zbywanie klienta, nie odbieranie telefonów, brak odpowiedzi na maile. Czekam już 4 tygodnie i nadal nie mam brakującego towaru.

Jeśli chcecie oszczędzić sobie straconego czasu i mnóstwa nerwów SZCZERZE ODRADZAM zakup w tej firmie!!!!
belleamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 14:00   #782
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Niestety podpisuję się pod opiniami wyżej. Zamówiłam kanapę, czekałam na nią dwa tygodnie ( miała być w przeciągu tygodnia ) po czym przywieźli nie tą co zamówiłam. Zrobiłam taki raban. Zabrali złą kanapę a na swoją czekałam kolejne trzy tygodnie. Masakra, nigdy więcej. Od teraz omijam ten sklep wielkim łukiem
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 20:09   #783
nacik23
Rozeznanie
 
Avatar nacik23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 662
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

jaka cena taka jakość....
nacik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 11:24   #784
bulbet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jakość mebli tego producenta odpowiada standardowi Bodzia. Meble można obejrzeć w "salonach" tej firmy.
Lecz w standardzie obsługi klienta to Bodzio jest arystokracją do black red white.
Miałem do czynienia z reklamacjami w tych firmach.Do Bodzia nie mogę mieć zastrzeżeń.
W black red white 2 razy kupowałem meble i 2 razy spotkałem się z bezhołowiem organizacyjnym dyletanctwem i niesłownością.
Jakieś 4 lata temu reklamowałem śmierdzącą chemią szafę i dopiero po około roku udało mi się ją wymienić na inną (nie chcę zanudzać ilością pism do różnych instytucji).
Miesiąc temu ponownie skorzystałem z oferty tej firmy z montażem mebli.
Podczas montażu okazało się ,iż w zestawie półki były dwa jednostronne zawiasy. Monterzy mieli zgłosić reklamację (do 3 tyg.miała być załatwiona). Po upłynięciu terminu zgłosiłem monit. Monterzy mieli przyjechać w sobotę między 9-12. Nikt się nie odezwał. Po moim monicie panowie powiedzieli, że mogą być później - bo są na montażu. Umówiliśmy się na kolejny kontakt we wtorek. Nikt nie zadzwonił. Dopiero po moim mailu do siedziby firmy następnego dnia zjawili się monterzy i w 20 minut zawiesili półkę.
Przeszło miesiąc trwała reklamacja takiej drobnostki. Zaznaczam, że mieszkam we Wrocławiu 12 km od "salonu" tej firmy.
Podsumowując: dyletanctwo, niesłowność,lekceważenie klientów. Omijać szerokim łukiem
to badziewie.
Żałuję, że wcześniej nie poczytałem opinii o tej firmie.
bulbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 22:44   #785
MalwinaMaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 42
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Średniawka, jakość produktów totalnie losowa, niektóre [dekoracje do domu] są trwałe inne sypią się w kilka tygodni.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2015-04-02 o 18:10 Powód: ukryty link reklamowy
MalwinaMaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:02   #786
darchangela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jakość do niczego. Boki wkładane na takie wsuwane metalowe zapadki chwieją się na boki. W moim przypadku są źle dopasowane: jeden wystaje przed kanapę, drugi jest na styk (różnica 3 cm, to jest widoczne!) Dodatkowo różne oddalenie od korpusu kanapy: jeden na styk drugi oddalony o 2-3 cm, ale to może efekt chwiania w poziomie? No i brudne pokrycie. Jedyny plus to że na obrazku w katalogu Black Red White ładnie wygląda. Tylko w katalogu. Jakość tragiczna. Taka "chińska". Żałuję że kupiłam. Tandeta!

Edytowane przez darchangela
Czas edycji: 2016-08-13 o 14:41
darchangela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 14:40   #787
darchangela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jakość do niczego. Boki wkładane na takie wsuwane metalowe zapadki chwieją się na boki. W moim przypadku są źle dopasowane: jeden wystaje przed kanapę, drugi jest na styk (różnica 3 cm, to jest widoczne!) Dodatkowo różne oddalenie od korpusu kanapy: jeden na styk drugi oddalony o 2-3 cm, ale to może efekt chwiania w poziomie? No i brudne pokrycie. Jedyny plus to że na obrazku w katalogu Black Red White ładnie wygląda. Tylko w katalogu. Jakość tragiczna. Taka "chińska". Żałuję że kupiłam.
darchangela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 08:03   #788
czar_75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 8
Smile Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja również żałuję zakupu! Narożnik nie dość że drogi to tandeta jakich mało! Chwieje się, uchwyty nie pasują do siebie, materiał zaczął się odbarwiać i przecierać. Narożnik tak jakby zapadł się w jednym miejsu.. Wolę jednak poświęcić troche czasu i w internecie znaleźć coś lepszego, bo w brw zamawia się meble z katalogu więc dostajesz kota w worku. Kanapę do pokoju syna zamówiłam z xxx i nie było żadnych problemów. No może jeden - transport w godzinach pracy... ale przecież to też ich praca, nikt nie chciałby pracować od 16-24, poza tym kto wniósł by te meble o tej godzinie Panowie z transportu bardzo mili i pomocni także nie ma co narzekać bo naprawdę pierwsza klasa Godne polecenia

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-17 o 10:09 Powód: reklama po raz 2
czar_75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 09:55   #789
OlaGre
Przyczajenie
 
Avatar OlaGre
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja mam mieszane uczucia co do BRW - ogólnie nie jest źle, ale mają pewne elementy, które są mało trwałe. Mebli od nich mam sporo, główna bolączka mebli pokojowych to zawiasy. Niektóre z nich trzeba co 2 tygodnie dokręcać, bo drzwiczki szafek opadają.
Meble kuchenne mam jakieś 12 lat - tutaj mam jeden zarzut - okleina na szafkach wybrzuszyła się.
Mimo tych niedociągnięć myślę, że za stosunek jakości do ceny jest całkiem niezly. Szafki się nie rozpadają, szuflady jeżdżą płynnie, półki na ścianie wiszą pomimo tony książek na nich.
OlaGre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 20:04   #790
ajkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Meble tragedia, kupiliśmy szafę za 2000 zl, 4-ro drzwiowa, za żadne skarby nie idzie ustawić drzwi. Co za tragedia, nie polecam. Płyta papier, drzwi z lustrem po dniu stania oparte o ścianę wykrzywiły się w łuk. NIE polecam
ajkaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 11:13   #791
borka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jeśli chodzi o BRW to jakby to powiedzieć mam mieszane uczucia. W tamtym roku zamawiałam wersalkę, wszystko było na czas, żadnych usterek problemu z montażem, z zakupu jestem zadowolona. W tym roku zamówiłam szafę, nie dość że realizacja zamówienia opóźniła się o prawie DWA TYGODNIE to jeszcze jedne z drzwi były poobijane (być może stało się to w transporcie), zgłosiłam reklamację a w odpowiedzi uzyskałam odmowę gdyż jak uznał producent... "wada powstała wskutek niewłaściwej eksploatacji produktu przez użytkownika", postanowiłam że nie odpuszczę, napisałam odwołanie, poszłam po poradę do rzecznika praw konsumenta i po trzymiesięcznym boju dostałam nową szafę.
Moim skromnym zdaniem tak nie powinno się traktować klienta, jedno jest pewne zakupów w BRW już więcej nie zrobię.
borka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-18, 20:20   #792
anka2828
Raczkowanie
 
Avatar anka2828
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 60
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Mam kolekcję Ringo ,mają już kilka lat i na razie stoją .Tak super zrobione to nie są i uszkodzić łatwo ,np.drzwi mod szafy mają tendencję do opadania przy częstym otwieraniu i niestety wtedy robią się szpary
anka2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 22:13   #793
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Meble meblami ja jestem strasznie zawiedziona obsługa. Zamówiłam tam sofę, nie tania, czas oczekiwania z 1,5 miesiąca wydłużył się do 2,5 ale ponieważ pan w słuchawce zapewniał mnie że za taką obsuwę należy się rabat i że będę go mogła negocjować przy odbiorze + oczywiście darmowy transport to się zgodzilam i nie zrezygnowałam z zakupów. Po obiecany rabat miałam się udać osobiście do salonu więc umówionego dnia pojechałam na drugi koniec miasta gdzie .. odmówiono mi rabatu. Byłam zszokowana bo akurat jeszcze zdążyłam zauważyć prawie identyczna sofę ok 150 zł taniej na wystawie, więc powiedziałam że chciałabym moja sofę w cenie tej z wystawy bo widzę że są prawie takie same (co równałoby się ok 5% rabatowi ktory w moim mniemaniu mi się należał). Odmówiono mi rabatu i poczułam się jak żebraczka, w dodatku zmarnowałam swój czas i pieniądze żeby dostać się tam. Nie polecam i nigdy już nic tam nie kupię, nieważne jak fajne meble by mieli. I odradzam.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 21:09   #794
Joanna1930
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: meble BlackRedWhite ... wasze opinie??

czy ktos kupil i ma fotele Ludwig kupione BBW /firmy Beta Line /Myslę o ich kupnie, ale jak czytałam wasze opinie o meblach sprzedawanych w BBW to się wacham. Co wy na te fotele dziewczyny?
Joanna1930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:39   #795
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

BRW, zamówione meble za prawie 6 tys. zł


W szafie u syna pęknięty front - reklamacja.


Do mnie do komody dali dwie lewe strony elementu przez co nie mogę do końca złożyć tej komody.


Drugą komodę dali 2 elementy w złym kolorze.


Oni tam chyba w magazynach przy pakowaniu mają samych idiotów, bo żeby w jednej dostawie narobić tyle baboli ?


A znajomy z Niemiec, przyjechał do Polski po mebelki z BRW, zapakował busa, pojechał do Niemiec i też się okazało że brakowało lub złe elementy w paczkach, przez co musiał gonić z Niemiec drugi raz z reklamacją ! Masakra.



Masakra - NIE POLECAM !
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.