Jak szybko schudnąć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-09, 23:31   #1
Pastelowaona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 37

Jak szybko schudnąć?


Hej dziewczyny zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mam nadzieję, że mnie nie zjedziecie jak mogę schudnąć w ciągu miesiąca 4-8 kg? Czy to jest realne? Tak nie głodząc się w miarę? Zamierzam postawić na wysiłek fizyczny, 4-5 razy w tygodniu trening interwałowy po ok 40-50 min, czy to da jakiś efekt i realne że tyle schudne? Co do diety to co ograniczyć, jak się "żywic"? Gdyby spadło mi chociaż te 4-6 kg byłabym wniebowzięta. Za wszystkie rady będę bardzo wdzięczna
Pastelowaona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 11:14   #2
Romannka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Chełmno
Wiadomości: 43
Dot.: Jak szybko schudnąć?

myślę, ze już bliżej by ci było do 4 kg w ciągu miesiąca. a jak do tej pory się żywiłaś?
Romannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-05, 13:05   #3
Marsjanka_W
Raczkowanie
 
Avatar Marsjanka_W
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 41
Dot.: Jak szybko schudnąć?

4 kg jest całkiem w porządku... w miarę normalnie i zdrowo..
Marsjanka_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-05 14:05:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.