Jak szybko schudnąć??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 21:10   #31
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Ręce mi opadają kiedy czytam takie posty. Dziewczyny nie ma diety cud! Nie da się schudnąć 10,20,30 kg w 2 tygodnie! Optymalny i ZDROWY, spadek wagi to 0,5-1kg na tydzień.
Jeżeli już (sorka, że to piszę) "zapracowałyście" sobie na swoje sadełko to nie da się tego zrzucić z dnia na dzień. No, jeżeli już by się udało, bo byście nic nie jadły, to gratuluje:
- wypadających włosów
- łamliwych paznokci
- kruchych kości
- brzydkich zębów
- obwisłej skóry
- braku biustu
- bladej, żółtej skóry.

Jeżeli tak wygląda droga do sukcesu, to gratuluje rozumu.

Jedna rada mż-wr. Mniej żreć, więcej ruchu,a efekty przyjdą same i jak inne dziewczyny zapraszam na dział dietetyki i lekturę.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 21:21   #32
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez wiolusienka00 Pokaż wiadomość
Normalne... A jake sa zupki Rosol z kury..Watpie ze anemia
Nic nie mam jak narazie...
na razie... podaj swój przykładowy jadłospis teraz
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:04   #33
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez wiolusienka00 Pokaż wiadomość
Hejcia Ja schudlam przez poltora miesiaca 13 kg.. Jadlam ale same zupki hinskie.. I nawet nie ma efektow jojo ..Teraz mam 162 wzr.. waga przy tym 56 .. i mam zamiar zrzucic te 6 kg .. Bo mam za niski wzrost co do tej wagi ..Pozdrawiam
I zapewne z tych zupek masz wiele witamin w organizmie
Konserwanty,barwniki,przy prawy.

Same śmieci.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:51   #34
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
I zapewne z tych zupek masz wiele witamin w organizmie
Konserwanty,barwniki,przy prawy.

Same śmieci.

Nic dodać nic ująć, taki "zdrowy"jest właśnie skład tych "zupek", bo do zup to one mają raczej na mile daleko...
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:58   #35
gapcio22
Raczkowanie
 
Avatar gapcio22
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 317
GG do gapcio22
Dot.: Jak szybko schudnąć???

CYTUJĘ:
Czy istnieje jakis domowy sposób na szybkie schudnięcie?
musze schudnąć 10 kg w 2tyg



CHYBA ŻARTUJESZ????I WYMIOTY ??? EHHH...WYKOŃCZYĆ SIĘ CHCESZ?CZY SCHUDNĄĆ?
gapcio22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 19:42   #36
Agati88
Przyczajenie
 
Avatar Agati88
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
GG do Agati88
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Hej! Może chociaż odrobinke Ci pomogę udało mi się w 13 dni stracić 7 kg bez z ćwiczeń. Od poniedziałku zaczynam ponownie sie odchudzać, a moim sposobem jest dieta kopenhadzka. Moja mama też ją stosowała i jak narazie (a minęło juz 2 lata od ostatniej) brak efektu jojo. Tym razem chcę sprawdzić jaki efekt będzie z ćwiczeniami z tym, że nie radze przy ćwiczeniach patrzeć na wagę bo może być mała utrata bo sadełko zamienisz na mięśnie. Pozdrawiam
Agati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 13:21   #37
WhiteLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 11
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez dyskietka Pokaż wiadomość
Pomocy!
Czy istnieje jakis domowy sposób na szybkie schudnięcie
musze schudnąć 10 kg w 2tyg
próbowałam juz zmuszać się do wymiotów ale strasznie pozniej piecze przełyk
teraz mam głodówke ale to tez mało daje
wiem ze mnie pewnie potępicie
ale moze znajdzie sie jakas dobra duszyczka i mi pomoze
moze macie swoje sposoby na szybkie zrzucenie wagi?
Przez wymiotowanie wpędzisz się jeszcze w bulimie... więc radzę z tego zrezygnować... a głodówka hm ona Ci nic nie pomoże jedynie stosowana przez dłuższy okres czasu może przynieść niepożądany efekt jo jo
Radze dużo ćwiczyć.... może bieganie ? taniec ? albo 6 weidera ale to trwa przez 42 dni ... za to efekty są naprawdę niesamowite
Pozdrawiam
WhiteLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-05, 09:37   #38
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Co do zupek chińskich .... odradzam jedzenie ich zbyt często .... . Kiedyś jadałam je w pracy. Prawie codziennie, na przewie. Na nic więcej nie było czasu, a taka zupka na ciepło to i nasyci i wiele kcal nie ma. Wydawało mi się że to tylko kluski i przyprawy, więc co w tym może być niby złego...... w sumie ... dalej nie wiem dokładnie jak to z tymi zupkami jest, ale organizm zdecydowanie pokazał, ze nie jest w stanie tego jeść zbyt długo. Zaczęło się od biegunek i bólu jelit/żołądka, Potem w któryś dzień dostałam takie skurczu w brzuchu, że myślałam, że umrę.... Odstawiłam na parę dni, ale głupia, nie wiedząc czy to po zupach akurat, w któryś dzień znowu sobie zrobiłam no i tym razem to już skończyło się urlopem na żądanie w pracy i dość długim chorobowym. Przez parę dni mogłam chodzić tylko pochylona żeby nie czuć tego okropnego bólu .. z resztą o wyprostowaniu się nie było mowy ..... od tamtej pory nie jem takich zupek ;P
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:00   #39
_ guziczek_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jak szybko schudnąć???

W 2 tygodnie na 100% nie schudniesz 10 kg.W miesiąc schudniesz około xx kg...przynajmniej moja koleżanka schudła.Ona ważyła xxkg teraz waży patologia...No w dwa tygodnie schudniesz jakiś kilogram.Z dziesięcioma nie ma szans.Wpisz w google edytowane

_____________________

Once upon a time...

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2010-05-08 o 10:14 Powód: musiałam! szkodliwe treści
_ guziczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 13:48   #40
Afrykaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 16
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Hej Wizażanki!

Wątek stary jak świat, ale nie powstrzymam się by nie odpowiedzieć.
Przerabiałam kiedyś takie odchudzanie za wszelką cenę. I wiecie co? Tak, udało mi się. Tylko, że na początku podeszłam do tego, powiedzmy, rozsądnie. Zaczęłam stosować tzw dietę rozdzielną. Nie łączyłam białka z węglowodanami. Jadłam do syta, piłam dużo wody, ruszałam się. Schudłam w 2 miesiące 7-8 kg. Czułam się dobrze. Wyglądałam dobrze.

Później, jak zobaczyłam efekty i moją lepszą nową sylwetkę i to, że mężczyźni częściej zaczynają wodzić za mną wzrokiem, z własnej chyba próżności zaczęłam nie tyle głodować co ograniczać się maksymalnie, ale wciąż sobie tłumacząc, że jem, przecież jem. A co z tego że np jabłko na obiad albo jogurt? Najgorsze jest to, że mi to wystarczało.

Byłam szczupła, ładna, cerę zawsze miałam ładną więc zmian nie zauważyłam. Powodzenie też miałam, choć jakoś dziwnie nic nigdy na stałe.
W końcu razem z tym wszystkim jakby nie wiedzieć czemu opadł mi biust, zgubił się, przestałam miesiączkować. Wysiadły mi hormony.
Ginekolog przypisała mi kurację hormonalną, czyli po prostu tabletki anty bo na tym to polega. Nie do końca były dobre, bo w ciągu 2 miesięcy przytyłam 10 kg. Byłam w szoku, byłam zła i zrozpaczona. Absolutnie nie zauważałam tego, że jestem zdrowsza, cerę mam nadal ładną, paznokcie silniejsze, włosy też, że miesiączkuję, mieszczę się w te same ciuchy co przed 'dietą cud', które poprzednio na mnie wisiały.

No, ale w końcu...pogodziłam się z tym. Nie jestem gruba. Jestem kobieca. Mam krągłości. Mam biodra i biust w rozmiarze d. Ćwiczę. Mam płaski brzuch i jędrne pośladki. Mam mężczyznę, przyjaciela i kochanka w jednym. Czuję się dobrze i facetom też się podobam bo sama siebie lubię.

Tak więc, naprawdę nie warto męczyć swoich hormonów, organizmu tylko po to by...właśnie, żeby co? Wejść w mniejsze ciuchy? Podobać się komuś? Każdy kto podoba się sobie podoba się innym.

Dziewczyny. Odchudzajcie się - ok, ale POWOLI i z pewnego rodzaju planem na to wszystko.

Trzymam za Was kciuki.
__________________
Ogólnie zaś chodzi o to, żeby nie być idiotą. Zapuszczaj swój włos i motor. Nie śpij z byle ho-hołotą. .
Afrykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 18:49   #41
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Jak ekspresowo zgubić brzuszek?
Jakieś dobre sposoby na nieznaczne zmniejszenie sadełka (chociaż 3 cm jak najszybciej!) ?

Sola niejodowana?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 18:10   #42
Misia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Hej
Jestem Ciekawa czy autorce tego postu udało się schudnąć owe 10 kilo w dwa tygodnie??
I czy obyło się to bez negatywnych skutków dla zdrowia ??
Jeżeli ktoś zna rezultat to proszę o odpowiedź??
Misia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 11:38   #43
Niunia19000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Ja też bardzo polecam dietę z zupkami chińskimi. Mi bardzo pomogła.
Niunia19000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 09:55   #44
SamiSam_01
Przyczajenie
 
Avatar SamiSam_01
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez 201607111050 Pokaż wiadomość
rozsądna dieta i ruch!
ale i tak cudów nie ma. 10 kilo w 2 tygodnie to głupota.
otóż to!!! :/
__________________
uśmiechnijmy się do siebie - niech to będzie dobry dzień

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-03-25 o 18:39 Powód: edycja cytatu
SamiSam_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-15, 20:15   #45
hederahelix
Raczkowanie
 
Avatar hederahelix
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Deutschland/UK
Wiadomości: 131
Dot.: Jak szybko schudnąć???

A ja nie wiem co sie tak czepiacie. Da sie schudnac jedzac bardzo malo. Nie kazdy ma efekt jojo. Wiekszosc osob, ktore znam zaczely odchudzanie glupio..od troche glodowania i po jakims czasie zaczely dbac o aktywnosc, czytac o zdrowych odzywianiu i zmienily diete na zdrowa. Nie zawsze to prowadzi do chorob. Zamiast straszyc lepiej wytlumaczyc. Poza tym 10 kg nie da sie zrzucic jesli chodzi o powiedzmy tluszcz. Nawet jesli sie "straci" duzo to bedzie to woda, a tego nie chcesz bo odwodnienie jest niemile i zwieksza uczucie glodu. Taki sam wfekt osiagniesz nie jedzac nic i jedzac 900-1000 kcal dziennie. To drugie nie zaburzy Twojego metabolizmu i da Ci energie na troche sportu. Pamietaj ze przecietna spoczynkowa przemiana materii(czyli taka, ktora Twoj organizm potrzebuje by funkcjonowac gdy nie robisz NIC) to okolo 1000-1400 kcal dla kobiety. Zycze powodzenia i dobrych efektow. Polecam troszke wiecej kalorii zeby latwiej Ci bylo schudnac. Pamietaj, ze ten placiutki brzuch przy glodowce to jedynie efekt tego, ze Twoj zoladek nie ma nic w srodku. Lepiej miec plaski brzuch od cwiczen
hederahelix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 21:50   #46
tinka2222
Raczkowanie
 
Avatar tinka2222
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 180
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Niestety chudnięcie to czasochłonny proces - dieta, ćwiczenia i w rok udało mi się zrzucić 8 kg.
tinka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 20:30   #47
Lidoczka
Raczkowanie
 
Avatar Lidoczka
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez hederahelix Pokaż wiadomość
A ja nie wiem co sie tak czepiacie. Da sie schudnac jedzac bardzo malo. Nie kazdy ma efekt jojo. Wiekszosc osob, ktore znam zaczely odchudzanie glupio..od troche glodowania i po jakims czasie zaczely dbac o aktywnosc, czytac o zdrowych odzywianiu i zmienily diete na zdrowa. Nie zawsze to prowadzi do chorob. Zamiast straszyc lepiej wytlumaczyc. Poza tym 10 kg nie da sie zrzucic jesli chodzi o powiedzmy tluszcz. Nawet jesli sie "straci" duzo to bedzie to woda, a tego nie chcesz bo odwodnienie jest niemile i zwieksza uczucie glodu. Taki sam wfekt osiagniesz nie jedzac nic i jedzac 900-1000 kcal dziennie. To drugie nie zaburzy Twojego metabolizmu i da Ci energie na troche sportu. Pamietaj ze przecietna spoczynkowa przemiana materii(czyli taka, ktora Twoj organizm potrzebuje by funkcjonowac gdy nie robisz NIC) to okolo 1000-1400 kcal dla kobiety. Zycze powodzenia i dobrych efektow. Polecam troszke wiecej kalorii zeby latwiej Ci bylo schudnac. Pamietaj, ze ten placiutki brzuch przy glodowce to jedynie efekt tego, ze Twoj zoladek nie ma nic w srodku. Lepiej miec plaski brzuch od cwiczen
To nieprawda. To zbyt mało kalorii, zdecydowanie zaburza metabolizm. Powinno się jeść 2200 najmniej, moim zdaniem. Diety typu 1800 kcal są po prostu niezdrowe, co dopiero 1000.
Wystarczy jeść trochę zdrowiej, więcej warzyw, trochę ćwiczeń. I odradzam czerwoną herbatę, ja źle się po niej czułam. I wypłukuje minerały z organizmu, chyba nawet bardziej niż kawa. Kawa w dużych ilościach też bardzo szkodzi.
Lidoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 08:54   #48
k_gorawski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Drogie Panie - obciąć 500kcal / dzień i tyle ale najpierw trzeba wyliczyć odpowiednie zapotrzebowanie na podstawie trybu życia (praca biurowa, mieszana, aktywna) i tyle. Nie można się głodzić bo to nie przyniesie efektu a wręcz zaszkodzi....
k_gorawski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 18:44   #49
elusia617
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 12
Dot.: Jak szybko schudnąć???

najgorszy w tym wszystkim jest efekt jojo dieta cud a potem wracanie do starych nawyków i waga jeszcze wyższa. powiedzcie mi jak to jest u was przy zaburzeniach psychicznych ? kondycja skóry i włosów ,waga i nałogi? pozdrawiam

Edytowane przez elusia617
Czas edycji: 2020-01-10 o 17:05
elusia617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 19:40   #50
basiahenk
Raczkowanie
 
Avatar basiahenk
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 38
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez elusia617 Pokaż wiadomość
najgorszy w tym wszystkim jest efekt jojo dieta cud a potem wracanie do starych nawyków i waga jeszcze wyższa. powiedzcie mi jak to jest u was przy zaburzeniach psychicznych ? kondycja skóry i włosów ,waga i nałogi? pozdrawiam
Najważniejsze to nie bawić się w żadne szybko odchudzające diety-cud. Po nich ZAWSZE będzie efekt jojo. Najważniejsze to zmienić swoje nawyki krok po kroku i zasmakować w nowym stylu życia.

Najlepiej rozpocząć także na spokojnie. Na początek rano woda z cytryną i miodem. Na śniadanie płatki owsiane z Twoimi ulubionymi dodatkami. Na obiad mięsko lub ryba (jeśli jesz) i porządna porcja warzyw. Do tego trochę wypełniaczy, aby głód nas szybko nie dopadł. Może to być makaron pełnoziarnisty lub kasza. Ja osobiście nie mam czasu stać przy garach, więc wybieram gotową mieszanką np. kaszy i soczewicy (z Rice&More). Na kolacje możesz zjeść pieczone warzywa lub sałatkę (także z kaszą). Gwarantuje, że nie będziesz głodna, a zrzucanie wagi będzie przyjemne. Powodzenia
basiahenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 11:02   #51
mionstka
Raczkowanie
 
Avatar mionstka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 71
Dot.: Jak szybko schudnąć???

mam podobny problem. Staram się schudnąć, ale rozkładam sobie to chudnięcie na miesiące. chce schudnąć na stałe a nie na chwile, bo głodówki są niestety takim rozwiązaniem. wole iść w taką stronę... zdrową stronę.
__________________
dolce vita
mionstka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 14:22   #52
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Jak szybko schudnąć???

W 2 tygodnie schudniesz tyle ewentualnie jeśli będziesz pić tylko wodę i nic nie jeść, ale chyba nie muszę tłumaczyć, że to głupi pomysł
Ja przy normalnej wadze (więc teoretycznie powinno spadać wolniej) najszybsze efekty widziałam, jak połączyłam skakankę co drugi dzień z dietą MŻ Już po jakimś tygodniu czy dwóch widziałam zmiany nawet po ciuchach, w około 1,5 miesiąca schudłam z 56 do 53 kg bez głodzenia się. Skakanka do tej pory dała mi najszybsze rezultaty, nawet bieganie u mnie tak nie działało. Po Chodakowskiej rósł mi tyłek (jeśli komuś na tym zależy to spoko, mi średnio), ale poza tym też fajnie wszystko się wyszczuplało.
W 2 tygodnie cudów się nie osiągnie, a wszystkie durne diety typu master cleanse, dieta kapuściana itp to gwarancja na jojo, jednak na pewno można stracić dobre kilka centymetrów w zdrowy sposób jak się postarasz.
Ogólnie polecam porzucić ten sposób myślenia. Albo prowadzisz zdrowy styl życia by być szczupłą i czuć się ok, albo nie, nie idzie z jednego przejść do drugiego ot tak. Na efekty się czeka, ale długotrwałe efekty to po prostu wynik twoich codziennych wyborów i nawyków, a nie jakichś głupich postanowień, w których wytrwasz 10 dni a potem wrócisz do dawnego zachowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 14:46   #53
Traszanka
Raczkowanie
 
Avatar Traszanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 86
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Ja odstawilam ze swojej diety slodkie napoje, biale pieczywo i wszelakie fastfoody, w ciagu dnia jem glownie zupy, ciemne pieczywo i sałatki albo makaron z warzywami. Po miesiacu stwierdzam, ze w zupelnosci wystarcza mi to aby ładnie i rownomiernie chudnac.
Traszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-22, 17:01   #54
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Jak szybko schudnąć???

może te 10 kg z 40 chcesz zejść ;>
__________________
pani pasztetowa
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-26, 09:56   #55
basiahenk
Raczkowanie
 
Avatar basiahenk
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 38
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez Traszanka Pokaż wiadomość
Ja odstawilam ze swojej diety slodkie napoje, biale pieczywo i wszelakie fastfoody, w ciagu dnia jem glownie zupy, ciemne pieczywo i sałatki albo makaron z warzywami. Po miesiacu stwierdzam, ze w zupelnosci wystarcza mi to aby ładnie i rownomiernie chudnac.
Ja dokładnie to samo, ale zamiast makaronów przerzuciłam się na kasze. I teraz mam takie codzienne wyzwanie kaszowe. Zmieniam tylko dodatki, warzywka i białeczko. Na razie -2kg od początku roku
basiahenk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-28, 19:10   #56
karolina2202
Raczkowanie
 
Avatar karolina2202
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 75
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Cytat:
Napisane przez basiahenk Pokaż wiadomość
Ja dokładnie to samo, ale zamiast makaronów przerzuciłam się na kasze. I teraz mam takie codzienne wyzwanie kaszowe. Zmieniam tylko dodatki, warzywka i białeczko. Na razie -2kg od początku roku
Uuu -2kg od początku roku, gratulacje!

Zazdroszczę ogarnięcia, ja jestem zwyczajnie zbyt leniwa aby codziennie sobie gotować. Ale z tymi kaszami to całkiem dobry pomysł, chociaż ja na ogół wybieram gotowe mieszanki kaszowe. A całą resztę jakoś łatwiej mi do tego wkomponować
karolina2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 11:06   #57
neeevermind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 28
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Takim zachowaniem spowolnisz metabolizm do tego stopnia, że później przyjmując odpowiednią ilość pokarmu organizm będzie wszystko odkładał, a ty nie będziesz wiele jadła, a będziesz tyła. Nie wspomnę jak może odbić się to na Twoim zdrowiu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
neeevermind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 17:14   #58
szminkaczerwona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 9
Dot.: Jak szybko schudnąć???

neevermind ma racje, sama kiedys wpadlam w takie bledne kolo, myslalam ze robie dobrze bo jem malo i zdrowo a kilogramy szly do gory, robilam badania tarczycy bo myslalam ze to wina hormonow ale nie.. to bylo moje zle myslenie. przestawilam sie wiec na koktajle chiashake, one dostarczaja wszystkich witamin i mineralow potrzebnych do prawidlowego dzialania organizmu a jednoczesnie pomagaja zrzucic kilogramowy balast
szminkaczerwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-21, 07:54   #59
driver1983
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 7
Dot.: Jak szybko schudnąć???

Osobiście stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudnę 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane bo to wcale nie tanie produkty i nie pomogło. Więc nie ma szns szybko schudnąć a tymbardziej z tymi wszystkimi oszukanymi suplementami za worek kasy !!! Jakej 2 miesiace temu byłam u nas w Poznaniu w centrum strasznie rozkopane to nasze miasto tak na marginesie i musiałam obejść ulice która byłą zamknieta dla ruchu przy św, Marcinie jest uica l Ratajczaka jest sklep konopny nigdy o nim nie słyszałam konopna farmacja Z ciekawości zaszłam tam i kupiłam pare ciekawych produktów yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł . Sprawdzie u nch na stronce jakie to tanie Yerbe piłam 6 razy dziennie tak polecała mi pani i kapsułkę stosowałam jedna na dzień.
Moja opinia dziewczyny :
W miesiąc może nie schudłam 10 kg , ale 3 kilo ze mnie zeszło
więc jakie wy macie tanie sposoby aby naturalnie gubić z wagę bez całej tej chemii i tych drogich suplementów co nam obiecują w miesiąc idealna wagę ?
driver1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-21 08:54:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:40.