Trudne klientki - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-21, 08:52   #61
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Trudne klientki

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Kina z tym boryka sie kazda z nas.

Tak wiem...

Nowe klientki, to albo przyjda albo nie. dokładnie pól na pól. I bardzo rzadko dzwonia aby powiedziec, ze ich nie bedzie. Lepiej! My zawsze bierzemy numery telefonu, ale wówczas panie nieodbieraja (czyzby sie wstydziły? )

Mam nadzieje, ze sie wstydza. Gorzej gdyby odbieraly i udawaly, ze nic sie nie stalo (oh faktycznie wylecialo mi z glowy... jestem na kawie u znajomej/u fryzjera/masazysty/w domu przed telewizorem.. ale nic straconego... ma pani czas jutro?)

Gorzej z kursantkami.
Miałam w styczniu taka historie- u nas przed szkoleniem nalezy zapłacic zaliczke , pani niewpłaciła, dzwonie do niej na kilka dni przed kursem "Oj bede będę na pewno, ale teraz dziecko chore, nie dałam rady wpłacic, ale zaraz lece do banku i wpłacam". Na dzień przed szkoleniem, kasy nie ma- dzwonie "Na 100% bede, ale nie miałam zupełnie głowy do tej zaliczki, strasznie przepraszam".Na szkoleniu sie nie pojawiła i juz nie odbierała telefonu... ogólnie u mnie klientki raczej rzadko kogoś "ukatrupiaja", wola chore dzieci - tez niezła wymówka.
Niestety, prze takie panie, jezeli azlicvzka na szkolenie nie wpłynie w ciągu tygodnia od zapisu telefonicznego- wykreslamy....
Bo o ile, jezeli nie przyjdzie klientka, to tracisz 2-3 godziny, o tyle, jezeli nie przyjdzie kursantka- 2-3 dni...
Ja bym padla na zawal z nerwow. Podziwiam za cierpliwosc
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 09:42   #62
Paulinakaczucha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Trudne klientki

Hejka. Tak mnie też się zdarzają trudne dziewczyny. Miałam jakiś czas temu taka sytuacje że przyszła do mnie klienta tylko na ściągnięcie hybrydy po czym po tygodniu przyszła zrobić kolor. Gdy przyszlo do wyboru koloru poprosiła o ten co ostatnio więc go wyjelam na stolik. Po czym ona zaczela się że mną wyklucac że nie miała takiego, że miała taki inny czerwony. Na to jej pokazuje w moim notatniku jaki kolor wybrała bo sobie to notuje na to ona że nie prawda ona chce tamten i ja jej mowie grzecznie że tamten kolor niestety skończył się pół roku temu i nie ma go w ofercie już. Byla oburzona. A właśnie wczoraj doświadczyłam też nie miłej sytuacji ponieważ na dzisiaj byłam umówiona z kumpela na malowanie na 18ta rece. Biorę od niej tyle co za materiały i mój czas. Wiecie? Taka przysługa kolezenska. Piszę do niej wczoraj przypomnienie że miałyśmy się zgadać jeszcze czy będzie mogła wcześniej wpaść typu 17 ta to jeszcze nogi zrobimy. Bo 18 ta na obydwie sprawy to dla mnie już za późno. Na to ona oddzwania i takim gburowatym tonem do mnie ze ona była że mną umówiona na to i to na 18 ta i ona przyjdzie. Ja jej tłumacze że to było do dogadania. Ona zaczęła byc nie miła i pyta to w takim razie na którą ja ze nie wiem może 16ta? 16:30 17ta? A ona do mnie z fochem że co ja sobie wyobrażam że ona ma dziecko i prace i że nie ma tyle czasu wolnego co ja :O normalnie mnie zatkało ponieważ raz ze ja mam dwoje dzieci pracę i obowiązki o a to samo tylko że ma 1 dziecko. To do niej nie podobne. Wyrzyla się na mnie. Napisałam jej oficjalnego smsa to na co się umawialiśmy i jeśli nie jest zadowolona z moich usług które są kolezenskie i cena również to może sobie poszukać innej dziewczyny albo jakiś salon. No dramat. Mówię Wam dziewczyny mam taką zgage po tym. A to w dodatku jest mama kolegi mojego syna z klasy. Sytuacja dość nie komfortowa. Co byście na moim miejscu zrobiły? Jak Sobie radzicie z taką zgaga?
Paulinakaczucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-11 10:42:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:51.