Odzywka do rzęs Revitalash - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 11:42   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Odzywka do rzęs Revitalash



Masz dość słabych i wypadających rzęs? Chcesz uwodzić pięknym i naturalnym wachlarzem długich, grubych i mocnych rzęs oraz regularnym łukiem brwi? Wypróbuj rewolucyjną odżywkę, która stymuluje wzrost rzęs i brwi.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 18:19   #2
WANGWANG
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziewczyny, to nie jest produkt, który możecie dostać w drogerii, perfumerii, itp.! Poleciła mi go kosmetyczka, z której usług korzystam naprawdę ładnych parę lat. Mam do niej pełne zaufanie i tylko dlatego zdecydowałam się na zakup. Przyznam, że na początku podchodziłam nieco sceptycznie, jednak już po sześciu tygodniach zauważyłam pierwsze efekty! I nie tylko ja! Nawet mój chłopak, który zazwyczaj nie zwraca uwagi na takie rzeczy dostrzegł, że moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe! Kuracja może nie należy do najtańszych (60zł. miesięcznie), ale biorąc pod uwagę efekty, naprawdę warto!!
WANGWANG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-01, 20:33   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez WANGWANG Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie jest produkt, który możecie dostać w drogerii, perfumerii, itp.! Poleciła mi go kosmetyczka, z której usług korzystam naprawdę ładnych parę lat. Mam do niej pełne zaufanie i tylko dlatego zdecydowałam się na zakup. Przyznam, że na początku podchodziłam nieco sceptycznie, jednak już po sześciu tygodniach zauważyłam pierwsze efekty! I nie tylko ja! Nawet mój chłopak, który zazwyczaj nie zwraca uwagi na takie rzeczy dostrzegł, że moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe! Kuracja może nie należy do najtańszych (60zł. miesięcznie), ale biorąc pod uwagę efekty, naprawdę warto!!
reklama...ale po co jak wyżej jest juz opłacona?Co to ma znaczyć?Proszę niech ktos zobaczy na profil tej osoby i tej drugiej gdzie wypowada sie na temat owej odzwki...tylko te posty i niedawno zarajestrowane i nic wiecej...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 08:11   #4
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hmm, fajne ma recenzje na KWC, same 5, szkoda tylko że wszystkie oceniajace osoby zarejestrowały się w listopadzie i grudniu i mają zero lub jeden komentarz
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:53   #5
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Czy w mailu z odpowiedzią konkursową trzeba podać tylko odpowiedź, czy coś jeszcze?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:58   #6
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez WANGWANG Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to nie jest produkt, który możecie dostać w drogerii, perfumerii, itp.! Poleciła mi go kosmetyczka, z której usług korzystam naprawdę ładnych parę lat. Mam do niej pełne zaufanie i tylko dlatego zdecydowałam się na zakup. Przyznam, że na początku podchodziłam nieco sceptycznie, jednak już po sześciu tygodniach zauważyłam pierwsze efekty! I nie tylko ja! Nawet mój chłopak, który zazwyczaj nie zwraca uwagi na takie rzeczy dostrzegł, że moje rzęsy są zdecydowanie dłuższe! Kuracja może nie należy do najtańszych (60zł. miesięcznie), ale biorąc pod uwagę efekty, naprawdę warto!!
Co za parszywy spamer...

Usunąłem, czekam na kolejne klony, żeby obciążyć firmę za reklamę.

Jak pójdzie tak dalej, to nie zamieścimy ani jednego newsa od tej firmy i usuniemy ich produkty z KWC.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
Hmm, fajne ma recenzje na KWC, same 5, szkoda tylko że wszystkie oceniajace osoby zarejestrowały się w listopadzie i grudniu i mają zero lub jeden komentarz
Wyczyściłem, ktoś się pomylił najwyraźniej myśląc, że KWC spamuje się bezproblemowo...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:51   #7
monikaskwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 38
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

No to teraz ja coś napiszę.
Mojej mamy kosmetyczka przetestowała ten specyfik na sobie i jak twierdzi mama efekt jest piorunujący. Mam nie widziała tej Pani jakiś czas więc porównanie ma, Pani twierdz, że nie ma przedłużonych ani zagęszczonych "sztucznie" rzęs.
Osobiście poczekam z zakupem do momentu pokazania się większej liczby komentarzy
monikaskwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 18:14   #8
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

A ja jestem ciekawa, czy te dwa komentarze na KWC znowu nie są reklamowe, te osoby oceniały też tylko tę odżywkę. Ale może po usunięciu tamtych spamerskich już takich nie ma. Za mną też chodzi straszna ochota na tę odżywkę, ale ta cena.... ja już tak długo czekam na komentarze na KWC ;-)
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 16:05   #9
Madziaa1
Raczkowanie
 
Avatar Madziaa1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

JAaa mam ta odzywke kupilam z allegro i jestem bardzo zadowolona. Efekty naprawde super na swieta kupię mamie na prezent, bedzie drogi prezent ale na pewno skuteczny.
Polecam tez tusz. Tylko moim zdaniem lepiej brazowy bo czarnyy jest az za czarny, a braz taki ciemny ze prawie czarny. Dziwna maja palete kolorow.
Madziaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 11:29   #10
AgiO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziewczyny
Nie ma sie co zastanawiac.Ta odzywka naprawde dziala.Uzywam jej od pazdziernika.To naprawde,naprawde dziala.Mam piekne,dlugie,naturalne,c iemne, a przede wszystkim naturalne rzesy i jestem szcesliwa.
Ewa
AgiO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 15:36   #11
redobsession
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

ja też w końcu się skusiłam, używałam od listopada, nie codziennie, bo mi na początku podrażniała powieki a skóra na brwiach też była przesuszona -bo ja używałam też na brwi. I nawet przy niecodziennym używaniu - czasem nawet przy kilkudniowej przerwie (skóra już mi się w zasadzie przyzwyczaiła zupełnie) działa!!!!! Rzęsy mi raczej nie pociemniały ale są dłuższe, gęstsze, mocniejsze, nie są jeszcze super długie według mnie, ale jak pomaluję je wydłużającym tuszem, to już trzy osoby mnie pytały, czy przedłużałam . A i jestem zachwycona brwiami - też się zagęściły!!! i jestem zadowolona nawet bardziej niż z rzęs, bo zawsze miałam problem z brwiami - były rzadkie od połowy brwi - do zewnętrznego kącika oka i zawsze podstawowym elementem makijażu, nawet jak miałabym nic innego nie malować to było zagęszczanie ich kredką - teraz już praktycznie nie muszę, choć nadal im kształt poprawiam ale się zagęściły widocznie. Teraz powiem, że naprawdę warto tyle wydać, nawet jak by była droższa ta odżywka to bym kupowała. Polecam, na zdrowie ;-).
redobsession jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 17:03   #12
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

witam,
ja rowniez sie skusilam i stosuje revitalash codziennie od marca, mamy maj i dzisiaj mijaja rowne 2 mies staosowania - efekty widac.
Pierwszych kilka dluzszych rzes zauwazylam juz po 4 tyg teraz po 8 tyg - przyznaje efekty sa. rzesy sa dluzsze o ok 1cm (ok - moje naturalne po hennie mialy ok 1cm). Zastosowana z tuszem wydluzajacym daje spektakularny efekt. Ja jestem zadowolona, a to dopiero 2mies kuracji.

uwagi:
1. przez pierwszy tydzien mialam podraznione oczy.
2. nosze soczewki kontaktowe i nie mam problemow.
3. rzesy na lewej powiece rosly mi szybciej i byly dluzsze - ale w nastepnych tygodniach wyrownaly sie.


Zachcianka droga, ale lepiej zainwestowac w odzywke niz przedluzac rzesy i niszczyc je. Moim zdaniem - godna polecenia.
pozdr.

Edytowane przez s_sara@wp.pl
Czas edycji: 2011-05-03 o 17:08
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:16   #13
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

hej dziewczyny, czy ktoras z Was jest juz po całej kuracji? intersuje mnie jak długo utrzymuje się efekt i czy stosujecie później 2 - 3 razy w tyg ? jakieś skutki uboczne? osłabione cebulki u nasady rzęs? wypadające rzęsy?

z góry dzięki za info - pozdr.
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 09:06   #14
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cześć dziewczyny ja także skusiłam się na odżywkę Revitalash, używam jej dopiero od tygodnia i niecierpliwie czekam na efekty
musze przyznać że przy kilku pierwszych stosowaniach piekły oczy i powieki, teraz już lepiej, tym bardziej że na początku chyba źle ją nakładałam...
Jaki macie techniki nakładania tej odżywki? Na same rzęsy u nasady czy też na skórę? Niektórzy mówią żeby nakładać jak eyeliner (czyli na skórę??), ja nakładam tylko na rzęsy wzdłuż ich nasady.
I jakie macie sposoby żeby odżywka nie dostała się do oczu, a żeby równocześnie nałożyć jej wystarczająco dużo?
Pozdrawiam
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:30   #15
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej - ja nakładam jak eyeliner, na skóre powieki ale u samej nasady rzęs. nie nakładam dużo - cieniutko i mam wtedy pewnieść, że odżywka nie dostanie się do oka.

Pzdr.
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:42   #16
marta_iza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Hej dziewczyny,
jestem zainteresowana tą odżywką, ale nie wiem gdzie można ja kupić i ile kosztuje? Sprawdzałam na allegro, ale nic takiego nie ma. Proszę o pomoc.
marta_iza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 18:57   #17
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez marta_iza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jestem zainteresowana tą odżywką, ale nie wiem gdzie można ja kupić i ile kosztuje? Sprawdzałam na allegro, ale nic takiego nie ma. Proszę o pomoc.
Cześć! ja kupiłam na ebay'u. na allegro pamiętam że niedawno byly wiec moze popatrz niedlugo bo moze sie pojawiaja co jakis czas. ja polecam ebaya, wyszlo mi taniej niz na allegro. odzywke mozna tez dostac w roznych salonach spa, na polskiej stronie revitalash jest lista tych salonow z tego co pamietam.
ja odzywki niestety juz nie uzywam... mialam od niej zaczerwienione i przekrwione oczy i to mimo ze nakladalam bardzo ostroznie i wydaje mi sie ze wcale nie dostawala sie do oczu, ale sama bliskosc wystarczala zeby oczy byly przekrwione...
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 12:07   #18
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez s_sara@wp.pl Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, czy ktoras z Was jest juz po całej kuracji? intersuje mnie jak długo utrzymuje się efekt i czy stosujecie później 2 - 3 razy w tyg ? jakieś skutki uboczne? osłabione cebulki u nasady rzęs? wypadające rzęsy?

z góry dzięki za info - pozdr.
Po ok 4-5 miesiącach stosowałam już tylko 2x w tygodniu dla podtrzymania efektu. Jednak w tym okresie wyraźnie rzęsy zaczęły się wymieniać i uzyskany wcześniej efekt trochę osłabł. Chyba powypadały te najdłuższe i prawdę mówiąc byłam tym lekko rozczarowana. Zwiększyłam częstotliwość stosowania do 3x w tygodniu i po około 2 tygodniach wracam do poprzedniego efektu. Myślę, że tak naprawdę nie ma to nic wspólnego z tą częstotliwością, ale zwyczajnie przyszedł czas na wymianę rzęs. Przecież nie są one wieczne.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:49   #19
Way
Raczkowanie
 
Avatar Way
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez marta_iza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jestem zainteresowana tą odżywką, ale nie wiem gdzie można ja kupić i ile kosztuje? Sprawdzałam na allegro, ale nic takiego nie ma. Proszę o pomoc.
Tu są
http://www.sklepestetyka.pl/ext/prod...FRsu3wod61Y4bQ

Przyznam, że nie słyszałam o tym, może w przyszłości i ja spróbuję. Póki co używam 9 tydzień Careprost, efekt już jest widoczny, a to dopiero połowa kuracji Z natury mam rzęsy dość jasne i krótkie
-obecnie ściemniały-(wyglądają jak po brązowej hennie),
-wydłużyły się o kilka mm,
- jakoś szczególnie nie zagęściły, ale widzę wzrost nowych (wiem, że można zwalić to na naturę, wszak rzęsy odrastają...ale zapewne nie w takiej ilości jak widzę)...zobaczymy po "przepisowych" 16 tygodniach
__________________
72-...-66-65,865-64-63-62

Way jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-07, 19:42   #20
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Way Pokaż wiadomość
Tu są
http://www.sklepestetyka.pl/ext/prod...FRsu3wod61Y4bQ

Przyznam, że nie słyszałam o tym, może w przyszłości i ja spróbuję. Póki co używam 9 tydzień Careprost, efekt już jest widoczny, a to dopiero połowa kuracji Z natury mam rzęsy dość jasne i krótkie
-obecnie ściemniały-(wyglądają jak po brązowej hennie),
-wydłużyły się o kilka mm,
- jakoś szczególnie nie zagęściły, ale widzę wzrost nowych (wiem, że można zwalić to na naturę, wszak rzęsy odrastają...ale zapewne nie w takiej ilości jak widzę)...zobaczymy po "przepisowych" 16 tygodniach
Way powiedz proszę czy Careprost jest na receptę? Czy lekarze dają receptę bez problemu?
Ja zniechęcona podrażnieniami oczu po Revitalash kupiłam Lilash... Zamówiłam na ebayu i póki co czekam aż przyjdzie
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 07:43   #21
Way
Raczkowanie
 
Avatar Way
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
Way powiedz proszę czy Careprost jest na receptę? Czy lekarze dają receptę bez problemu?
Ja zniechęcona podrażnieniami oczu po Revitalash kupiłam Lilash... Zamówiłam na ebayu i póki co czekam aż przyjdzie
Nie wiem jak careprost, ale lumigan nie tak łatwo zdobyć.
Zależy na jakiego lekarza trafisz. Jeden powie absolutnie, nie. Drugi, że jesteś dorosła i jak naprawdę przedstawisz sprawę, powie, że to Twoja broszka i receptę wypisze (czytałam na różnych forach). Popytaj znajomych, może ktoś ma w rodzinie zaufanego lekarza, który pomoże Ja osobiście kupiłam na Allegro. Chciałam Lilash, ale jednak cena mnie powaliła.
A Revitalash przyniósł jakieś efekty?
__________________
72-...-66-65,865-64-63-62

Way jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-08, 22:56   #22
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez Way Pokaż wiadomość
Nie wiem jak careprost, ale lumigan nie tak łatwo zdobyć.
Zależy na jakiego lekarza trafisz. Jeden powie absolutnie, nie. Drugi, że jesteś dorosła i jak naprawdę przedstawisz sprawę, powie, że to Twoja broszka i receptę wypisze (czytałam na różnych forach). Popytaj znajomych, może ktoś ma w rodzinie zaufanego lekarza, który pomoże Ja osobiście kupiłam na Allegro. Chciałam Lilash, ale jednak cena mnie powaliła.
A Revitalash przyniósł jakieś efekty?
Ja używałam Revitalash chyba ok. 2,5 tygodnia i muszę przyznać że nawet po takim krótkim czasie widziałam efekty, oczywiście bardzo delikatne, ale na pewno zauważyłam, że coś ruszyło w dobrym kierunku - pojawiły się pojedyncze dłuższe rzęsy i też rzęsy zaczęły się delikatnie podwijać. Ogólnie byłam zła że muszę przerwać "kurację" bo myślę że gdybym używała dłużej efekt byłby naprawdę fajny, no ale niestety robiły mi się przekrwione oczy zresztą mam wrażenie że nie do końca mi to przeszło, mam trochę żyłek na gałce ocznej a wydaje mi się że ich nie miałam... Postanowiłam przejść się do okulistki i zapytać co w ogóle sądzi o tych preparatach, bo one wszystkie działają na podobnej zasadzie tj mają podobne składniki, podpytam też o te na receptę
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-16, 12:37   #23
tequillaaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar tequillaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 607
GG do tequillaaaaaa Send a message via Skype™ to tequillaaaaaa
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Dziewczyny j a mam na zbyciu odżywkę jakby ktos chcial...sama przedluzam rzęsy regularnie wiec po prostu nie jest mi potrzebna,a dostalam ja w prezencie. Na allegro dostalam maila z pogrózkami od revitalash ze nie moge jej sprzedawac bo to korzystanie ze znaku firmowego czy cos wiec lezy nieuzywana
tequillaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 15:20   #24
SylviZet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam serdecznie.
Chętnie kupię tę odżywkę

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez tequillaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny j a mam na zbyciu odżywkę jakby ktos chcial...sama przedluzam rzęsy regularnie wiec po prostu nie jest mi potrzebna,a dostalam ja w prezencie. Na allegro dostalam maila z pogrózkami od revitalash ze nie moge jej sprzedawac bo to korzystanie ze znaku firmowego czy cos wiec lezy nieuzywana
Witam serdecznie.
Chętnie kupię tę odżywkę
Poproszę o kontakt pod adresem e-mail: sylvizet@wp.pl
Pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez SylviZet
Czas edycji: 2011-08-02 o 15:22
SylviZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 06:19   #25
s_sara@wp.pl
Przyczajenie
 
Avatar s_sara@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 16
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

dzieki za odpowiedz margop
w takim razie zaczne stosowac 3x w tyg, bo tak jak mowisz, te najdluzsze wypadly i efektu brak.
zastanawialam sie nawet vzy nie powtorzyc kuracji 3 mies i czy nie powiennam stosowac codziennie odzywki.

Edytowane przez s_sara@wp.pl
Czas edycji: 2011-09-07 o 06:24
s_sara@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:04   #26
lorin30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Cytat:
Napisane przez marta_iza Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jestem zainteresowana tą odżywką, ale nie wiem gdzie można ja kupić i ile kosztuje? Sprawdzałam na allegro, ale nic takiego nie ma. Proszę o pomoc.
Podaję linka do aukcji allegro chodzi o revitalash http://allegro.pl/show_item.php?item=1876290272

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez SylviZet Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Chętnie kupię tę odżywkę

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


Witam serdecznie.
Chętnie kupię tę odżywkę
Poproszę o kontakt pod adresem e-mail: sylvizet@wp.pl
Pozdrawiam cieplutko.
http://allegro.pl/show_item.php?item=1876290272 Link do aukcji
lorin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 22:18   #27
Beata1234bb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam,
jestem nowa na forum - od razu prostowanie nie jestem podstawiona. Odżywkę używam dzięki mojej córce, która ma gabinet kosmetyczny i mogła ją zakupić. Stosuję ją od połowy lipca i z dnia na dzień moje rzęsy są piękniejsze. Wydłużyły się, lekko zgęstniały i same się podkręcają. Odżywka jest droga ale uważam, że warto zainwestować bo starcza na 6 miesięcy albo dłużej. Po przeliczeniu na koszt miesięczny to małe pieniądze. Równolegle z odżywką testuję mascarę tej firmy - świetna, świetna i już. Rzęsy mega długie, super się nią modeluje i nawet po 2,3 godzinach jak się pociągnie nią końcówki rzęs to dalej je wydłuża. Naprawdę polecam bo warto. Też byłam niedowiarkiem i lekko przestraszona ceną. Teraz mi przeszło jak widzę takie efekty. Wszyscy je zauważyli bo pytają się czy nie mam zagęszczonych i wydłużonych rzęs. Moja córka swoje miała b. długie a teraz ma mega długie, sięgają aż do połowy brwi. Jeszcze raz polecam.
P.S. Proszę nie brać pod uwagę złośliwych porad ani komentarzy. Niektórzy coś słyszeli ale nie wiedzą gdzie a drudzy nie mieli produktu i się wymądrzają.Jestem strasznym alergikiem i nic mi się nie dzieje.
Beata1234bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 22:16   #28
kleopatra125
Przyczajenie
 
Avatar kleopatra125
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź Rzgów
Wiadomości: 15
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Witam serdecznie podobnie jak poprzedniczka prowadzę studio urody i mam Revitalash w sprzedarzy. Jeśli ktoś jest z łodzi i jest zainteresowany to proszę o kontakt. Produkt w bardzo konkurencyjnej cenie ,odbiór osobisty w u mnie w salonie. Co do efektów to się nie wypowiem bo była by to reklama
kleopatra125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 23:05   #29
kleopatra125
Przyczajenie
 
Avatar kleopatra125
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź Rzgów
Wiadomości: 15
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-03-13 o 12:44
kleopatra125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 22:47   #30
Jaskowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ząbki koło Warszawy
Wiadomości: 1
Dot.: Odzywka do rzęs Revitalash

Kleopatra jestem zainteresowana czekam na mail?
Jaskowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-10 09:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.