Jaki laser wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-04, 16:41   #1
Marysiaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2

Jaki laser wybrać?


Piszę z dość nietypową sprawą. Niedawno dowiedziałam się że mam problemy z tarczycą, jeszcze niewiadomo dokładnie co to, diagnozowanie w toku, lekarz mówi że to coś rzadko spotykanego. Prawdopodobnie w związku z tym zaczęło się pojawiać na mojej twarzy (głównie nad wargą) i nie tylko, owłosienie. Ale nie w takiej ilości jaką mogłaby mieć dziewczyna. Stało się to strasznie uciążliwe, praktycznie codziennie muszę o to zadbać bo inaczej nie jestem w stanie wyjść z domu. Jest to dla mnie bardzo duży problem. Chciałabym się zdecydować na depilację laserową. Czy taka depilacja pomoże mi w jakimś stopniu? Jaki laser i salon wybrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marysiaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 13:30   #2
benzodiazepina
Przyczajenie
 
Avatar benzodiazepina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki laser wybrać?

Hej, nie wiem,w jakim mieszkasz mieście, ale w każdym z większych miast dostępne są salony wyposażone w lasery Light Sheer Duet. To do tej pory najlepszy z dostępnych w Polsce laserów pomagający usuwać niechciane owłosienie. Absolutnie nie daj się namówić na żadne zabiegi "laserem" IPL, ponieważ nie przynoszą efektów. W efektywności wykonywanego zabiegu laserem Light Sheer Duet ma ogromne znaczenie, żeby włos był dobrze napignentowany (czarny), a cera jasna -wtedy osiąga się najlepsze efekty. Ja korzystałam wielokrotnie z zabiegów tym laserem i pozwoliło mi to na zmniejszenie, niestety nie na eliminację problemu, a zdawało mi się, że włosy mam dość ciemne. Pamietaj, że musisz wykonać serię zabiegów, więc najlepiej wykupić od razu pakiet co najmniej 5 zabiegów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
benzodiazepina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 09:25   #3
Marysiaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki laser wybrać?

Wielkie dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez benzodiazepina Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem,w jakim mieszkasz mieście, ale w każdym z większych miast dostępne są salony wyposażone w lasery Light Sheer Duet. To do tej pory najlepszy z dostępnych w Polsce laserów pomagający usuwać niechciane owłosienie. Absolutnie nie daj się namówić na żadne zabiegi "laserem" IPL, ponieważ nie przynoszą efektów. W efektywności wykonywanego zabiegu laserem Light Sheer Duet ma ogromne znaczenie, żeby włos był dobrze napignentowany (czarny), a cera jasna -wtedy osiąga się najlepsze efekty. Ja korzystałam wielokrotnie z zabiegów tym laserem i pozwoliło mi to na zmniejszenie, niestety nie na eliminację problemu, a zdawało mi się, że włosy mam dość ciemne. Pamietaj, że musisz wykonać serię zabiegów, więc najlepiej wykupić od razu pakiet co najmniej 5 zabiegów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wielkie dzięki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marysiaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 13:17   #4
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Jaki laser wybrać?

Te wloski są cienkie i jasne czy typowo ciemne i mocne? Bo depilacja laserowa zadziala tylko na te drugie i musisz to wiedziec zanim wywalisz kase w błoto.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-09 14:17:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.