Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-11, 23:30   #3001
Mvaiya
Przyczajenie
 
Avatar Mvaiya
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Dzięki dziewczyny!
Może i głupia byłam, że o te podkłady nie zapytałam ale byłam pierwszy raz u dermatologa ( moja poprzednia wizyta u innego to jedna wielka klapa więc nawet nie biorę tego pod uwagę) i uciekł mi ten banał.
Znaczy się ja wiem, że im mniej na mej buzi tym lepiej ale jakoś tak trudno to odstawić. Wiadomo, może akurat jutro spotkam moją miłość życia a ja nie umalowana
A tak poważnie- ograniczę się tylko na uczelnię. Potem będę wszystko zmywać, zakładać oksy i niech wszyscy patrzą na moja krosty :p
Co do podkładów to w swej kolekcji mam dwa:
-rimmel match perfection 101 i jego aktualnie używam
-revlon 030 ten w musie/piance

I cóż, pierwszy dzień tetralysalu za mną. Buźka na noc isotrexinem wysmarowana. Tylko czekać na efekty, please!
Mvaiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 10:41   #3002
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Dziewczyny jestem załamana!
30 na karku a ja pierwszy raz w zyciu dostałam coś ala tradzik-dermatolog oczywiscie powiedziala w nazwie cos po łacinie a na polski oznacza-zapalenie wokół oczne i nosowe!
Czy ktoś sie kiedys z czyms takim spotkał?????
Dostalam tez tetralysal i biore drugi tydzien,ale brac 3 msc?To strasznie długo!!!
I ma jeszcze to cholerstwo wrócić?
Dziewczyny w jakim miejscach na twarzy macie zmiany skórne i jak one wygladaja?
Ja mam malenkie czerwone krostki z bialym plynem w srodku(jakby potówki)

skąd to cholerstwo się wzieło???

Podłamałam się!!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Dziewczyny a któraś z Was robiła sobie może wymaz z trądziku?
Przyszło mi na myśl zeby może coś takiego zrobić.

Bo nie mam pojęcia skąd to coś mogło się wziąść na mojej twarzy!
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:05   #3003
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Leczyłam się tetralysal ok 2-3 lata temu, dwa opakowania pod rząd, byłam wymęczona,źle się po nim czułam, cera poprawiła się, jednak.. po pół roku od kuracji wszystko wróciło.

Stwierdziłam,że już nigdy nie będę brała antybiotyków. Sama uporałam się z moją buzią i na dzień dzisiejszy jestem zadowolona
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:16   #3004
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez sol11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem załamana!
30 na karku a ja pierwszy raz w zyciu dostałam coś ala tradzik-dermatolog oczywiscie powiedziala w nazwie cos po łacinie a na polski oznacza-zapalenie wokół oczne i nosowe!
Czy ktoś sie kiedys z czyms takim spotkał?????
Dostalam tez tetralysal i biore drugi tydzien,ale brac 3 msc?To strasznie długo!!!
I ma jeszcze to cholerstwo wrócić?
Dziewczyny w jakim miejscach na twarzy macie zmiany skórne i jak one wygladaja?
Ja mam malenkie czerwone krostki z bialym plynem w srodku(jakby potówki)

skąd to cholerstwo się wzieło???

Podłamałam się!!

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Dziewczyny a któraś z Was robiła sobie może wymaz z trądziku?
Przyszło mi na myśl zeby może coś takiego zrobić.

Bo nie mam pojęcia skąd to coś mogło się wziąść na mojej twarzy!
może to trądzik kosmetyczny
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:08   #3005
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Thumbs down Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL


biore kuracje tetralysalem juz 1,5 msc wypryski dalej wychodza;/ szczerze to jest gorzej niz bylo na poczatku , ale co najgorsze to ogrooomne czerwone plamy (blizny) mi zostaja ,smaruje epiduo pryszcz i po 2 dniach znika pryszcz ale po nim zostaja mi ochydne paskudne plamy czerowne gorsze chyba od ropni, prawy policzek to mam caly czerwony w plamach normalnie beczec mi sie chce gdy patrze w lustro.... jak myslicie co moge z tymi plamami zrobic ,isc na jakis zabieg ? moze mikrodermabrazja albo peeling ziolowy , albo co kolwiek co mozecie polecic?
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:37   #3006
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość


biore kuracje tetralysalem juz 1,5 msc wypryski dalej wychodza;/ szczerze to jest gorzej niz bylo na poczatku , ale co najgorsze to ogrooomne czerwone plamy (blizny) mi zostaja ,smaruje epiduo pryszcz i po 2 dniach znika pryszcz ale po nim zostaja mi ochydne paskudne plamy czerowne gorsze chyba od ropni, prawy policzek to mam caly czerwony w plamach normalnie beczec mi sie chce gdy patrze w lustro.... jak myslicie co moge z tymi plamami zrobic ,isc na jakis zabieg ? moze mikrodermabrazja albo peeling ziolowy , albo co kolwiek co mozecie polecic?

Na razie trzeba wyleczyc wypryski, potem zajac sie przebarwieniami po nich , ja od siebie polecam ci smarowac syfy nie epiduo a mascia nagietkową.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 15:45   #3007
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Na razie trzeba wyleczyc wypryski, potem zajac sie przebarwieniami po nich , ja od siebie polecam ci smarowac syfy nie epiduo a mascia nagietkową.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ale watpie ze do konca wylecze tradzik tak zeby mi nawet 1 wyprysk nie wyskoczyl , tzn ze dopoki calkowicie nie wylecze tradziku to te plamy bd miala i nic znimi nie bede mogla zrobic?>
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 17:18   #3008
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
ale watpie ze do konca wylecze tradzik tak zeby mi nawet 1 wyprysk nie wyskoczyl , tzn ze dopoki calkowicie nie wylecze tradziku to te plamy bd miala i nic znimi nie bede mogla zrobic?>
co do jednego wyprysku nie wyleczysz, nie wiem jak nasilony jest Twój trądzik ale jak masz ich sporo to lepiej podleczyć skórę, niż stany zapalne traktować kwasami czy mikrodermabrazją,może się pogorszyć.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:46   #3009
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
co do jednego wyprysku nie wyleczysz, nie wiem jak nasilony jest Twój trądzik ale jak masz ich sporo to lepiej podleczyć skórę, niż stany zapalne traktować kwasami czy mikrodermabrazją,może się pogorszyć.
no to lipa
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 19:11   #3010
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
co do jednego wyprysku nie wyleczysz, nie wiem jak nasilony jest Twój trądzik ale jak masz ich sporo to lepiej podleczyć skórę, niż stany zapalne traktować kwasami czy mikrodermabrazją,może się pogorszyć.
Dokładnie tak - nie baw się w żadne zabiegi dopóki na twarzy będziesz miała stany zapalne. Myślę że jak podleczysz cerę antybiotykiem i maściami, jak tych wyprysków będzie mniej, wtedy wybierz się na konsultacje do dermatologa - tylko nie do kosmetyczki, a do lekarza.

I cierpliwości, jak pisałam wyżej. Tetra serio potrzebuje czasami więcej czasu, stąd np kuracje 6cio miesięczne, nie bez przyczyny.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 21:02   #3011
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Dokładnie tak - nie baw się w żadne zabiegi dopóki na twarzy będziesz miała stany zapalne. Myślę że jak podleczysz cerę antybiotykiem i maściami, jak tych wyprysków będzie mniej, wtedy wybierz się na konsultacje do dermatologa - tylko nie do kosmetyczki, a do lekarza.



I cierpliwości, jak pisałam wyżej. Tetra serio potrzebuje czasami więcej czasu, stąd np kuracje 6cio miesięczne, nie bez przyczyny.

Na peelingi tez polecam lekarza albo dobrego kosmetologa, nie kosmetyczki.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 10:53   #3012
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

poczekam jeszcze i sproboje sie podleczyc ale boje sie ze nie wylecze do konca a nawet jak na chwile sie wylecze to po jakims czasie to wroci i znow bede miala takie plamy i blizny a zabieg na marne pojdzie ,no zabiegi nie sa tanie bo w granicach od 100-250 zl .
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 11:20   #3013
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Możesz zawsze zakupić jakiś tonik z kwasami na Biochemii urody albo wykonać sama z zakupionych na stronach takich jak Zrób sobie krem, Mazidła surowców. Przepisów jest mnóstwo, zarówno na tych stronach jak i na samym wizażu.Takie zabiegi to jednak dopiero jak zaleczysz stany zapalne, mnie dermatolog zabroniła wszelkich peelingów (nawet enzymatycznych/chemicznych) podczas kuracji jak i kilkanaście tygodni po.
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:01   #3014
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

zobaczymy co w kwietniu powie mi pani dermatolog,nie wiem boje sie sama kombinowac na swojej twarzy tymi mazidłami albo kupowac w tych drogeriach jakies specyfiki bo juz sie na nich przejechalam..
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 16:51   #3015
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
zobaczymy co w kwietniu powie mi pani dermatolog,nie wiem boje sie sama kombinowac na swojej twarzy tymi mazidłami albo kupowac w tych drogeriach jakies specyfiki bo juz sie na nich przejechalam..
Zostaw twarz w spokoju! Wylecz najpierw stany zapalne, a potem weź się za blizny. Żadne kosmetyczka, a tym bardziej lekarka nie zrobi Ci przy zmianach zapalnych i kuracji antybiotykowej peelingu, bo nie wolno. Drogeryjne pierdoły też zostaw (przynajmniej teraz), bo szkoda kasy.
Blizny potrądzikowe zaczną blaknąć stopniowo. Musisz być teraz cierpliwa
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:26   #3016
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez bumkyckyc Pokaż wiadomość
Zostaw twarz w spokoju! Wylecz najpierw stany zapalne, a potem weź się za blizny. Żadne kosmetyczka, a tym bardziej lekarka nie zrobi Ci przy zmianach zapalnych i kuracji antybiotykowej peelingu, bo nie wolno. Drogeryjne pierdoły też zostaw (przynajmniej teraz), bo szkoda kasy.
Blizny potrądzikowe zaczną blaknąć stopniowo. Musisz być teraz cierpliwa
nie mam zamiaru isc na zadne peelingi spokojnie ,mialam na mysli jakies maseczki albo cos takigo a jezeli nie znikna pryszcze to nigdy nie zwalcze blizn bo nie bedzie mi wolno ;c?, a co myslicie o tym ?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...igdalowym.html
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 17:53   #3017
bumkyckyc
Raczkowanie
 
Avatar bumkyckyc
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 39
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru isc na zadne peelingi spokojnie ,mialam na mysli jakies maseczki albo cos takigo a jezeli nie znikna pryszcze to nigdy nie zwalcze blizn bo nie bedzie mi wolno ;c?, a co myslicie o tym ?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...igdalowym.html
A czemu mają Ci nigdy nie zniknąć? Dopiero zaczęłaś kurację, efekty będą za jakiś czas. Jak się cera ustabilizuje, to wtedy coś na blizny kup/zrób/idź do kosmetyczki. Na razie o nich nie myśl (trochę panikujesz niepotrzebnie) i skup się po prostu na pielęgnacji.
Tego produktu nie znam, ale na blizny polecam kurację zwykłym kwasem migdałowym. Można to u kosmetyczki zrobić lub kupić w necie i samemu. Tylko to kosztuje trochę kasy, ale koleżanki sobie bardzo chwalą.
bumkyckyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 20:39   #3018
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez bumkyckyc Pokaż wiadomość
A czemu mają Ci nigdy nie zniknąć? Dopiero zaczęłaś kurację, efekty będą za jakiś czas. Jak się cera ustabilizuje, to wtedy coś na blizny kup/zrób/idź do kosmetyczki. Na razie o nich nie myśl (trochę panikujesz niepotrzebnie) i skup się po prostu na pielęgnacji.
Tego produktu nie znam, ale na blizny polecam kurację zwykłym kwasem migdałowym. Można to u kosmetyczki zrobić lub kupić w necie i samemu. Tylko to kosztuje trochę kasy, ale koleżanki sobie bardzo chwalą.
nie wiem czy panikuje bo na prawde okropnie duze czerwone blizny (plamy) zostaja i juz sie utrzymuja okolo 2 msc i nawet nie bladna wiec cos jest chyba nie tak..
no ten tonik co dalam link jest na bazie migdałów to jest jakby kwas migdałowy w sumie dobre ma recenzje wiec moze warto kupic
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 22:27   #3019
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
nie mam zamiaru isc na zadne peelingi spokojnie ,mialam na mysli jakies maseczki albo cos takigo a jezeli nie znikna pryszcze to nigdy nie zwalcze blizn bo nie bedzie mi wolno ;c?, a co myslicie o tym ?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...igdalowym.html
super produkt ale nie wiem czy usunie blizny bo stosuje dopiero miesiąc
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 11:59   #3020
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
super produkt ale nie wiem czy usunie blizny bo stosuje dopiero miesiąc
własnie podziel sie doznaniami z tym produktem,jaki on jest ,jak działa,nie zapycha?
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 11:53   #3021
zielonomio0
Raczkowanie
 
Avatar zielonomio0
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 38
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

antybiotyki tylko na chwile pomagaja zwalczyc tradzik, aby podtrzymac efekt musialybysmy je brac caly czas.... regulacja hormonów i przewodu pokarmowego- odstawienie mleka i nic tylko czekac na rezultaty
__________________
Czekając na zbawienie...
zielonomio0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 18:02   #3022
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez zielonomio0 Pokaż wiadomość
antybiotyki tylko na chwile pomagaja zwalczyc tradzik, aby podtrzymac efekt musialybysmy je brac caly czas.... regulacja hormonów i przewodu pokarmowego- odstawienie mleka i nic tylko czekac na rezultaty
mleka nie jem ani bialego pieczywa ,kako ,ale efektow zadnych nie widze wrecz jest gorzej, kuracja trwa juz 1,5 msc smaruje epiduo i aknemycyn i nic...

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

mam taki dylemat bo kiedys ...
wyjechalam na tygodniowy wyjazd i mi przeszedl wmiare tradzik (zawsze wieczorem gdy byl jakis pryszcz dusilam go i smarowalam mascia duac) i jakos przeszlo , teraz mi powiedziano zebym nie dusila nie dusze i po pryszczu zostaja wielkie plaaaaaaaaamy czerwone ktore trzymaja sie juz 2 msc i nawet nie bledna a gdy kiedys wygniotlam syfka przez dzien bylo to miejsce czerwone i wmiare sie juz po 3 dniach ladnie zgoilo a teraz gdy nie gniote twarzy mam jeszcze gorsze plamy niz wtedy gdy gniotłam.... i co mam robic, juz nie wiem..(komu ufac czy lekarzowi czy wlasnemu doswiadczeniu??)
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 11:13   #3023
zielonomio0
Raczkowanie
 
Avatar zielonomio0
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 38
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
mleka nie jem ani bialego pieczywa ,kako ,ale efektow zadnych nie widze wrecz jest gorzej, kuracja trwa juz 1,5 msc smaruje epiduo i aknemycyn i nic...

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

mam taki dylemat bo kiedys ...
wyjechalam na tygodniowy wyjazd i mi przeszedl wmiare tradzik (zawsze wieczorem gdy byl jakis pryszcz dusilam go i smarowalam mascia duac) i jakos przeszlo , teraz mi powiedziano zebym nie dusila nie dusze i po pryszczu zostaja wielkie plaaaaaaaaamy czerwone ktore trzymaja sie juz 2 msc i nawet nie bledna a gdy kiedys wygniotlam syfka przez dzien bylo to miejsce czerwone i wmiare sie juz po 3 dniach ladnie zgoilo a teraz gdy nie gniote twarzy mam jeszcze gorsze plamy niz wtedy gdy gniotłam.... i co mam robic, juz nie wiem..(komu ufac czy lekarzowi czy wlasnemu doswiadczeniu??)
odstaw antybiotyki... i przeczysc jelito grube to bardzo wazne w tego typu problemach.
a co do wyciskania.... sama to robie tylko sterylnie i uwazam ze takie wyciskanie na sile pryszcza nie ma sensu, ale jezeli sam sie prosi nalezy delikatnie go wycisnac i odrazu zdezyfenkowac rece i rane i posmarowac czyms, ja smaruje zawsze davercinem i ładnie sie goi
__________________
Czekając na zbawienie...

Edytowane przez zielonomio0
Czas edycji: 2014-03-18 o 11:16
zielonomio0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 16:54   #3024
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez supriseapple Pokaż wiadomość
własnie podziel sie doznaniami z tym produktem,jaki on jest ,jak działa,nie zapycha?
Nie ma w nim co zapychać.
Rozpromienia cerę poprzez niezwykle delikatne złuszczanie ale też jakby nawilża.Przy tym wcale nie szczypie i nie podrażnia naczynek.
Pisałam już o nim tu https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3304
Ale podkreślam,że używałam go po kuracji kiedy nie miałam już stanów zapalnych.Teraz zrobiłam przerwę bo chwilowo wróciłam do Duacu a boje się ich łączyć.
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2014-03-18 o 17:02
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 17:08   #3025
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez zielonomio0 Pokaż wiadomość
odstaw antybiotyki... i przeczysc jelito grube to bardzo wazne w tego typu problemach.
a co do wyciskania.... sama to robie tylko sterylnie i uwazam ze takie wyciskanie na sile pryszcza nie ma sensu, ale jezeli sam sie prosi nalezy delikatnie go wycisnac i odrazu zdezyfenkowac rece i rane i posmarowac czyms, ja smaruje zawsze davercinem i ładnie sie goi
czemu mam odstawic antybiotyk?ponoc nie mozna go przerywac jakos bede musiala przetrwac jeszcze 1,5 msc ...;/ jak mam to jelito przeczyscic? biore leki oslonowe raz na watrobe raz na jelita i zoladek.
ja tez gdy wyciskam to dezynfekuje spirytusem salicylowym.
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 17:12   #3026
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Ja żałuje,że tak późno zdecydowałam się na Tetralysal.Nie miałabym tylu blizn teraz.Może.zmienie zdanie ale póki co mam spokój prawie 4 miesiące,zobaczymy jak będzie dalej.

Supriseaple ja bym nie odstawiała.Nie masz możliwośći skonsultować się teraz ze swoim dermatologiem ?
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2014-03-18 o 17:16
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 17:59   #3027
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Ja żałuje,że tak późno zdecydowałam się na Tetralysal.Nie miałabym tylu blizn teraz.Może.zmienie zdanie ale póki co mam spokój prawie 4 miesiące,zobaczymy jak będzie dalej.

Supriseaple ja bym nie odstawiała.Nie masz możliwośći skonsultować się teraz ze swoim dermatologiem ?
teraz nie mam jak dopiero poczatek kwietnia :C
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:26   #3028
zielonomio0
Raczkowanie
 
Avatar zielonomio0
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 38
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

moim zdaniem antybiotyki działaja tylko kiedy sie je bierze.. potem wraca ze zdwojoną siłą. tak było u mnie, 2 miesiące po odstawieniu
__________________
Czekając na zbawienie...
zielonomio0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 19:40   #3029
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

Cytat:
Napisane przez zielonomio0 Pokaż wiadomość
moim zdaniem antybiotyki działaja tylko kiedy sie je bierze.. potem wraca ze zdwojoną siłą. tak było u mnie, 2 miesiące po odstawieniu
a co stosowałaś zaraz po odstawieniu ?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 20:12   #3030
supriseapple
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 138
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: TETRALYSAL

ale ponoc nie wolno przerywac bo to jeszcze gorzej wplywa na stan organizmu i cery.
supriseapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-17 23:30:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.