Na dnie desperacji ,pomocy ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-07, 11:32   #31
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Napisz mu, żeby jej uszył majteczki z guziczkami. Na pewno doceni. Ciocia "dobra rada" z ciebie, szkoda, że rady znów jak z poradnika dla gospodyń domowych.
Porównania banalne do bólu, parsknęłabym śmiechem i większość wizażanek chyba też, na takie grafomańskie porównania.

Edytowane przez kalincia
Czas edycji: 2014-07-07 o 11:35
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:37   #32
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez alaba71 Pokaż wiadomość
Każda kobieta lubi być doceniana ,chwalona i wielbiona .Jeśli nie mówisz jej kocham cię lub robisz to rzadko zanika w niej świadomość ,że ją kochasz .Staraj się też być oryginalny.Inny od innych facetów.Może powiedz jej wiersz arabski lub zaproś na taneczną imprezę.Większość arabskich wierszy jest o miłości ,kobiecie i o seksie.Wiersze Haruna -al Raszida potrafią przemówić do każdej.Powiedz jej np.
,,Ktoś przyrównał do gałązki cudne ciało twoje
lecz jest w tym powiedzeniu i błąd i obraza
gałązki są piękne gdy się w liść ustroją
ty zaś najpiękniejsza jesteś gdy się jawisz naga''
Taniec pobudza człowieka jeśli nie umiesz poproś by cie nauczyła.To już da pewien impuls.Oprócz tego ważne abyś był zawsze romantyczny.Spacery po parku .Randki,ale też wesoły i ujmujący.Pokaż ,że ci na niej zależy.Powiem tak warto przeczytać jakąś książkę o miłości potem posłużyć się jakimś cytatem.To serio sporo daje.Przyrównuj ją do Szecherezady jeśli jest ciemna bądź Afrodyty.Jej oczy do księżyców a piersi do jabłuszek.Powiedz jej kiedy się budzę rankiem ma pierwsza myśl jest zawsze przy tobie.Nic nie jest jeszcze stracone.Podobno przerwy nawet pomagają przynajmniej niekiedy.Powodzenia rycerzu
Instrukcja jak zostać przyjaciółmi aż do końca swych dni. Nie widziałem dawno tak oryginalnego trolla. Aczkolwiek nie śmieszne, raczej przerażające.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:38   #33
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Instrukcja jak zostać przyjaciółmi aż do końca swych dni. Nie widziałem dawno tak oryginalnego trolla. Aczkolwiek nie śmieszne, raczej przerażające.
Przerażające, bo ona tak na serio...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:34   #34
adrian122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 48
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Nie znalazlem na forum wiec pytam...

Schemat -

byly chlopak - przyjaciel - chlopak

Ktoras z was to przerabiala?
adrian122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 21:18   #35
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez adrian122 Pokaż wiadomość
Nie znalazlem na forum wiec pytam...

Schemat -

byly chlopak - przyjaciel - chlopak

Ktoras z was to przerabiala?
Ale nie ogarniasz, że NIE ma reguły?? To może zależeć od 1000 róznych czynników, w tym jednego dosyć ważnego - czy spotka kogoś innego? Albo ogólnie od tego, co wydarzy się w jej życiu, bo rózne wydarzenia wpływają na nasze decyzje.

Ja mogę powiedzieć trochę od innej strony, że znam przypadki:
1) Faceta, co rzucił mi koleżankę (nie znam powodu), a po miesiącu było ,,Ale ja się pomyliłem!"
2) Faceta, z którym ja się kolegowałam i chciałam czegoś więcej, ale on chyba wtedy nie. Ponieważ jestem nerwowa, to swoje zainteresowanie okazywałam... kłócąc się z nim Któregoś dnia mocno go zjechalam, on napisał mi, że już nie ma ochoty absolutnie ze mną kiedykolwiek rozmawiać. Nawet list miłosny mu napisałam, ale zero. No po jakimś miesiącu zmienił zdanie i padło pytanie ,,A co się tak ostatnio nie odzywałaś?" I autentycznie sugerował, że chce czegoś więcej. Ale ja już nie chciałam

Faceci to jednak idioci chwilami... W drugą stronę to nie znam przykładów.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 22:39   #36
mansi
Raczkowanie
 
Avatar mansi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 240
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Wszystko jest możliwe. A czas pomaga w ustalaniu priorytetów.
Poczekaj trochę, odpocznijcie od siebie i zobaczysz, czy Twoje uczucie będzie tak samo silne za pół roku, jak jest teraz.

I pamiętaj, nic na siłę.
mansi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 11:19   #37
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez mansi Pokaż wiadomość
Wszystko jest możliwe. A czas pomaga w ustalaniu priorytetów.
Poczekaj trochę, odpocznijcie od siebie i zobaczysz, czy Twoje uczucie będzie tak samo silne za pół roku, jak jest teraz.

I pamiętaj, nic na siłę.
Też racja. Miałam takiego faceta co mnie rzucił, bo ,,już tego nie czuje".

Płakałam, prosiłam, chciałam się dla niego zmienić etc.
Kontaktu potem nie było, ale ja po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że nawet gdyby on zdecydował się wrócić, to ja bym chyba już nie umiała. Zastanawiałabym się, dlaczego chce wrócić, skoro przecież tego nie czuł (i czy teraz na pewno czuje?) i czy jeżeli powiedzial mi, że to nie już to samo, bo raz się pokłócilismy, to teraz będe musiała się stresować, aby go przypadkiem nie urazić i żeby znowu mnie nie zostawił.

Na pewno proszenie jej o cokolwiek niczego nie zmieni, bo wtedy tylko zawracasz głowę, ona się męczy i tylko bardziej chce ucieć, by mieć spokój. Jedyne co możesz zrobić to spróbowac za jakiś czas zbudować jakieś luźne stosunki koleżeńskie.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 00:59   #38
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez adrian122 Pokaż wiadomość
Te dziewczyny ktore uwaznie sledza forum wiedza ze podobny watek juz zalozylem ,ale ten ma byc troszke inny ,moze obszerniejszy .
Wynika z desperacji mojej ,nie potrafie juz .."zwiedlem" zupelnie

Do rzeczy -

Najwspanialsza dziewczyna .Jedyna.
Spotykalismy sie 5 miesiecy. Cudownych miesiecy ,pelnych namietnosci , rozmow ,zaufania i niesamowitego porozumienia .
Wszystko bylo a jednak czegos zabraklo...

Spedzalismy ze soba mnostwo czasu , wiem teraz ze za duzo ,bo uczucie nie zdazylo rozkwitnac ,a my gdzies pomiedzy jednym dniem a drugim - gleboko zatesknic . Wiem ze ja zaglaskalem ,bylem zawsze ..
Nie klamalem ,nie oszukiwalem ,nie klocilem sie z nia...taka powiedzmy pi_zda ze mnie byla.Wiem.

Po tych kilku miesiacach przestala chciec sie widywac ,powiedziala mi ze nie czuje do mnie nic i nie widzi sensu zeby to ciagnac . Umarlem. Teraz umieram codziennie ,az dzisiaj doszly mnie lzy i mysli ,ze chcialbym sie wiecej nie obudzic... Probowalem pytac ,cos rozmawiac chociaz nie plaszczylem sie czy nie blagalem zeby wrocila... Ona nie chciala mi nic powiedziec ,dlaczego skad..przez co ...

Gdzies tam po przeczytaniu stosow stron i milionow historii i porad ,pomyslalem - zdejme ja z tego piedestalu ,nie ona jest najwazniejsza.

Kocham ja ,ale walczyc trzeba z glowa ,dlatego teraz skupiam sie na sobie - ogarniam co jeszcze nie ogarniete ,dbam o siebie ,rozwijam siebie i zainteresowania. Nie dla niej ,ale dzieki niej...dla siebie..
..z tym ze za jakis czas ,kilka miesiecy najpewniej kiedy faktycznie przejde zmiane zauwazalna i trwala ,kiedy emocje juz opadna itp - sproboje jeszcze raz ,zadzwonic ,napisac - jak kolega - umowic sie na piwo ,spacer.
Postarac sie zakolegowac ,poznac lepiej i pokazac z tej najlepszej strony.Na nowo. Od nowa...
Czy to ma sens?


Tak jeszcze wczoraj myslalem ,a dzisiaj umieram wewnetrznie...usycham...

Ktos powiedzial mi ze dziewczyna znalazla sobie we mnie odskocznie po dlugim ,bo 4letnim , zwiazku ..Zauroczenie przeszlo i koniec.Nara..

Dziewczyny !
Czy moja sytuacja jest beznadziejna ?
Czy komus bedac w takiej sytuacji lub podobnej sie udalo?
Czy udalo sie jakos rozbudzic pozadanie ,fascynacje po czasie?
Czy za jakis czas mozliwe jest ze to jej zauroczenie mna pojawi sie znowu? Jesli za dlugi czas wlasnie pojawie sie w jej zyciu na nowo?
Czy ktos moze mi dac krople w morzu nadziei ?
Czy moge cos zrobic ??

Kocham ja jak jeszcze nigdy nikogo ,a nie mam 20 lat i troche w zyciu przeszedlem i dziewczyn poznalem...ale nigdy takiej

Nigdy nie prosilem a teraz krzycze - POMOCY!!!
Byłeś w tym "związku" bluszczem , a teraz też ją osaczasz.
Daj jej i sobie czas.
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:40   #39
adrian122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 48
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez StraVvberry Pokaż wiadomość
Byłeś w tym "związku" bluszczem , a teraz też ją osaczasz.
Daj jej i sobie czas.
tak ,masz racje.

ale czy cos jeszcze moze z tego byc?
adrian122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 12:44   #40
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Na dnie desperacji ,pomocy !

Cytat:
Napisane przez adrian122 Pokaż wiadomość
tak ,masz racje.

ale czy cos jeszcze moze z tego byc?
Jasne, że może. Na przykład sądowy zakaz zbliżania.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-12 13:44:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.