Jaką patelnię kupić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-13, 17:00   #1
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Cool

patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?


ponieważ podobno najzdrowsze jest smażenie z niewielką ilością tłuszczu chciałabym kupić patelnię do ktorej jedzonko się nie przykleja i nie przypala

mam jednak problem z wyborem..

znalazłam patelnie z firmy Teflan - ale one mają jakieś dziwne opisy tych "powłok nieprzywierających" i nie wiem czy to teflon :0

widziałam też firmy emalia (jakoś tak) - dużo tańsze, jest napisane że teflonowe - ale nie wiem jak z jakością i nie mają takiego czerwonego kółka na środku..

no i chciałam się tu poradzić
co Wy używacie? czy ważny jest rodzaj tej powłoki? jakie macie doświadczenia z takimi patalniami?
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 17:25   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?

Ja polecam patelnie Tefala. Ja mam taką z czerwonym kółeczkiem w środku Kładziesz ją na chwilkę na rozgrzaną kuchenkę i czekasz aż to kółeczko zrobi się bardziej czerwone i takie kreseczki, które są w nim znikną. Po czym możesz kłaść na patelnie co chcesz bez kropelki tuszczu.

Ja robiłam na niej naleśniki z serem. Tylko ten ser biały nie kładłam na usmażone już naleśniki tylko zmiksowałam razem z ciastem. Na zwykłej patelnie nawet z olejem trudno było je odkleić i przywierały mi do patelni, bo wiadomo, że ser jest dość ciężki. Zrobiłam na tefalowej patelni i wszystko poszło gładko i szybko. Uwielbiam nalesniki więc od razu zakochałam się w tej patelni Dodatkowo super się ją myje. Nic do niej nie przywiera, więc pare ruchów zmywaczkiem i patelnia czyściutka.

Moja patelnia to chyba ten model Tefal Vitafit 24cm. Pewna nie jestem bo to był prezent, ale ta moja wygląda dokładnie jak ten model tefala
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:20   #3
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?

ja właśnie też czegoś takiego szukam, bo wszystko mi się przypala... a jaka cena tego cuda?
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:44   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
ja właśnie też czegoś takiego szukam, bo wszystko mi się przypala... a jaka cena tego cuda?
Jak już pisałam był to prezent Ale poszukałam w necie i ja mam tą:http://www.megamedia.pl/agd-drobne-d...tafit-24cm.php Tu kosztuje 125zł
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:47   #5
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?

W takim razie nie na moją skromną kieszeń. Ale dziękuję
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:11   #6
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez Maggie_90
W takim razie nie na moją skromną kieszeń. Ale dziękuję
Nie ma sprawy Na szczęście ja nie musiałam tyle wydawać Na pewno można znaleźć tańsze i równie dobre. Ja naprawde jestem z niej zadowolona. Nie miałam wcześniej żadnych innych teflonowych więc trudno mi porównać ją z inną.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:51   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: patelnia teflonowa i inne "nieprzywierająca" - którą wybrać?

czy to nie powinno być na moim gotowaniu takie troszke OFf Topic pytanko!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 17:46   #8
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
patelnie Tefal

Zamierzamy z TŻ wykosztować się raz a porządnie i kupić patelnię Tefala, bo znów kolejna patelnia z promocji w supermarkecie nadaje się do wyrzucenia Chcemy postawić na Tefal bo ceny nie są jeszcze takie najgorsze, a jakość (jak mniemamy) chyba niezła. Mamy rację?
Powiedzcie, jak Wam się na Tefalu smaży? Jak z trwałością tych patelni? Jaki macie model itp. itd.
I jeszcze jedno - czy to prawda, że na niektórych modelach Tefala można smażyć zupełnie bez tłuszczu? Wypatrzyliśmy na Allegro taki zestaw http://www.allegro.pl/item120606511_...tka_tefal.html i w sumie się zastanawiamy, bo cena korzystna, tylko nigdzie nie możemy znaleźć informacji o tym co to za model dokładnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 18:03   #9
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: patelnie Tefal

Ja mam taka jak na zdjęciu jest to Tefal Wok koszt o ile dobrze pamietam to ok 120 zł
Dla mnie niestety nie ma sie nad czym zachwycać ot zwykła patelnia, nie różni sie niczym od patelni którą kupiłam za 10 zł w IKEA( oczywiście ta z Ikea jest mniejsza) Gdybym miała jeszcze raz wybierać nie kupiłabym jej, za droga i bez rewelacji
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 18:27   #10
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: patelnie Tefal

Ja nie mialam wprawdzie nigdy patelni tefala, ale zdecydowanie polecam patelnie Zeptera. Mam ja juz od dluzszego czasu i nigdy nie wyladowala na niek nawet kropelka oleju Nic sie nigdy nie przypalilo, no i patelnia wydaje sie byc naprawde trwala.
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 18:52   #11
bawetti
Raczkowanie
 
Avatar bawetti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 185
Dot.: patelnie Tefal

Ja miałam chyba każdego rodzaju patelnie... te droższe i te tanie, i moge powiedziec, że od dłuższego czasu posiadam tylko te tefal... .
Aktualnie szukam patelni tefal takiej specjalnej na smazenie naleśników .

Uwazam że TEFALE są najlepsze .

A co do smazenia, to nie wiem niepróbowałam nigdy bez tłuszczu.
bawetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 19:07   #12
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: patelnie Tefal

też po którejś z kolei wyrzuconej 'promocyjnej'patelni kupiłam tefala, fakt trochę kosztował mam ten model z czerwonym kółkiem na środku
jest rewelacyjna , można smażyć bez tłuszczu, szybciutko się nagrzewa i nie przypala - zdecydowanie polecam !
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:31   #13
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: patelnie Tefal

Cytat:
Napisane przez bawetti
Aktualnie szukam patelni tefal takiej specjalnej na smazenie naleśników .
widziałam w Geanie taką.

Ja mam Berghoffa i też jestem zadowolona, ale tefala kiedyś sobie zafunduję, dla porównania.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:41   #14
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: patelnie Tefal

Magda polecam Ci patelnie z ikei - nieprzywierającym dnem. Jest tania (kosztuje ok 10 zl) a mialam jedna dość długo, potem się popsuła bo z lenistwa myłam w zmywarce, czego akurat nie polecam. Nastepna sprawuje sie rownie dobrze.
Mam porownanie z tymi hipermaketowymi i tu masz racje - one faktycznie sie szybko psuja. Ta z ikei nie. Polecam ja
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:42   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: patelnie Tefal

Cytat:
Napisane przez _Roxi
też po którejś z kolei wyrzuconej 'promocyjnej'patelni kupiłam tefala, fakt trochę kosztował mam ten model z czerwonym kółkiem na środku
jest rewelacyjna , można smażyć bez tłuszczu, szybciutko się nagrzewa i nie przypala - zdecydowanie polecam !
A masz taką specjalną do smażenia bez tłuszczu czy tą "zwykłą" patelnię Tefal?
Cytat:
Napisane przez Ela
widziałam w Geanie taką.
A ja w Carrefour. I te do naleśników i te do wszystkiego są teraz na promocji. Ale i tak na Allegro taniej Choć tam akurat naleśnikowych nie widziałam
Cytat:
Napisane przez Rena
Magda polecam Ci patelnie z ikei - nieprzywierającym dnem. Jest tania (kosztuje ok 10 zl) a mialam jedna dość długo, potem się popsuła bo z lenistwa myłam w zmywarce, czego akurat nie polecam. Nastepna sprawuje sie rownie dobrze.
Mam porownanie z tymi hipermaketowymi i tu masz racje - one faktycznie sie szybko psuja. Ta z ikei nie. Polecam ja
Ja to bym może się i skusiła na nią, ale TŻ marudzi, że jak mamy kupić kolejną patelnię, to już porządną. Inna sprawa, że ta z Ikei za 9,9zł jest za mała trochę, szukamy większej. Miałam ją nawet dzisiaj w rękach będąc w Ikei i w sumie myślałam czy by mimo wszystko nie wziąć, ale jak się skusimy na zestawi 2 patelni z Allegro (ten, do którego link jest w pierwszym poście), to ta będzie zbędna. Co innego, jak kupimy jedną dużą patelnię - wtedy prędzej czy później i tą dokupimy - moja w tym głowa W końcu czasem i mała patelnia się przydaje
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:14   #16
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: patelnie Tefal

ta mała z ikei jest ok, mam ja juz długo teraz kupiłam mamie.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 23:16   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: patelnie Tefal

Nie wierzę, że nikt więcej nie ma Tefala
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:44   #18
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: patelnie Tefal

Mam 3 patelnie tefala, małą, średnią i dużą. Generalnie - wolałabym mieć 1 tefala niż 10 innych. One naprawdę są warte swojej ceny. Są bardzo wytrzymałe, łatwo się je myje, nic się nie przypala (a przynajmniej nie przywiera), no chyba że ktoś naprawdę nie umie smażyć, to wtedy przypali. Naprawdę polecam, warto je kupić.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 12:29   #19
nelka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 40
GG do nelka26
Dot.: patelnie Tefal

Ja też mam patelnię Tefala Inicia, to chyba jedna z tańszych, kosztowała w markecie ok. 30 zł. Mam ją już parę lat i może nie wygląda już jak nowa, ale jestem zadowolona. Nic nie przywiera, jednak zupełnie bez tłuszczu nie smażę, bo mi nie smakuje. Mojej mamie kupiłam taką samą i tez się zachwyca, polecam.
nelka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-17, 13:42   #20
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: patelnie Tefal

Ja mam komplet patelni/rondlów Tefal z serii Ingenio. Świetnie się sprawują, nie zamieniłabym ich na żadne inne. Mięso, ryba, warzywa smażą się równomiernie. Nic do nich nie przywiera, a przez to łatwo je domyć (zwykle smażę na oleju, bez to tylko niektóre warzywa np. bakłażan). Mam je już ponad rok i choć używam często, to nie widać na nich prawie śladów użytkowania. Są bardzo wytrzymałe. Kilka razy spadły mi z hukiem na kafelki w kuchni i za wyjątkiem jednego wgniecenia od zewnętrznej strony (wewnątrz jest ok) to nic się nie stało. Emalia z nich nie odpryskuje, nie wspominając już o naprawdę dużej trwałości samej powłoki teflonowej. Polecam.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:33   #21
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: patelnie Tefal

Też smażę tylko na tefalu Doskonale trzymają ciepło, nic nie przywiera, samży się równomiernie. Naprawde polecam. Za swoją dałam 60zł, chyba nie jest to jakaś zawrotna suma, tym bardziej że to wydatek na długi czas.
Miała też tą z Ikea ale mimo tego że jest całkiem niezła to jednak nie jest to samo.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:21   #22
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: patelnie Tefal

Mam patelnię Tefal z Thermospotem. Sprawuje się świetnie. Smażę na niej czasem bez tłuszczu. Nic nie przywiera, ani nie przypala się.

Mam również patelnię z Ikei. Niby wszystko jest ok, ale pośrodku zrobiło się wybrzuszenie, które sprawia, że gdy wyleję na nią np. ciasto naleśnikowe, wszystko spływa na boki.

Uważam, więc że Tefal wart jest swojej ceny.
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 09:43   #23
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: patelnie Tefal

Też mam Tefal Ingenio i jestem bardzo zadowolona, ale pozostałe coś mi się szybko zużywają, np. wczoraj musiałam się pozbyć nalesnikowej, bo zaczęła palić.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:19   #24
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: patelnie Tefal

też mam tefala, z tym kółeczkiem, i bardzo ją lubię. Głównie dlatego że smaże zazwyczaj bez tłuszczu i wszystko jest ok. Mam taką srebrną od spodu z napisami "smacznego" w kilku (nastu?) językach. Celebrations chyba się nazywa.
Kupiona w markecie na przecenie
A co do porównania - od lat używamy w domu z teflonem, ale zwykle miały krótki żywot i wogóle. Ale mam jeszcze jedną która nie jest teflona ale też jest dobra (chociaż bardzo stara). Chodzi o to że patelnia musi być ciężka. Bez kitu, ale uważam że im cięższa tym jest lepsza
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 08:00   #25
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: patelnie Tefal

Moja patelnia Tefala z czerwonym kółeczkiem świetnie się sprawuje. Kosztowała chyba 40 zł. (nie pamiętam dokładnie), nic się nie przypala, idealnie i łatwo się zmywa.
Smażę zawsze z jakimś olejem (ale daję tylko troszkę tłuszczu) i wszystko ładnie wychodzi
Polecam.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:18   #26
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: patelnie Tefal

Cytat:
Napisane przez nelka26
Nic nie przywiera, jednak zupełnie bez tłuszczu nie smażę, bo mi nie smakuje.
Ja też nie smażę bez tłuszczu, nawet jeśli nic nie przywiera, odrobina tłuszczu nie zaszkodzi. Nie lubię np. takich suchych naleśników, więc każdy smżony jest na kropelce oleju.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:29   #27
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: patelnie Tefal

Jaj mam zestaw tefala- 2 patelnie (te z czerwonym kółeczkiem) i patelnię do naleśników- i wszystkie są super.

Nie odkształcają się (największej od jakiegoś roku używam parktycznie codziennie), równomiernie nagrzewaja i trzymają ciepło. Teflon się nie zdziera.

Myśle, że są warte swojej ceny
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:59   #28
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: patelnie Tefal

A czy orientujecie się może czy jest jakaś znaczna różnica pomiędzy "zwykłymi" patelniami Tefal, a tymi specjalnymi do smażenia bez tłuszczu? Bo TŻ się uparł, że chce taką beztłuszczową, a ja się zastanawiam czy jest sens dopłacać za tą "opcję" Czy nie można spokojnie smażyć bez tłuszczu na każdym Tefalu, skoro niektóre z Was tak robią...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 22:05   #29
miss.didi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 111
Dot.: patelnie Tefal

bez tluszczu to chyba na każdej pokrytej teflonem? A wydawało mi się że tefal tylko takie robi
miss.didi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 22:15   #30
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: patelnie Tefal

Cytat:
Napisane przez miss.didi
bez tluszczu to chyba na każdej pokrytej teflonem? A wydawało mi się że tefal tylko takie robi
No właśnie też się zastanawiam czy aby przypadkiem nie można smażyć bez tłuszczu na każdej patelnii teflonowej

Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam, ale pewnie lada dzień spróbuję, bo kupiłam dzisiaj wspomnianą patelnę z Ikea za 8,99zł Co prawda Tefal'a nadal planujemy kupić, ale że modele, jakie nas interesują chodzą koło stówy, to na razie odpuszczamy.

Na razie kupiliśmy pralkę więc budżet domowy został mocno nadszarpnięty

O patelni pomyślimy za jakiś miesiąc... Także mamy teraz więcej czasu do namysłu i tym chętniej wysłuchamy wszelkich rad
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 23:59:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.