Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-29, 18:00   #31
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Cytat:
Napisane przez Alienika_ Pokaż wiadomość
Ale to napisałeś...
Ale do rzeczy. Ja bym z TAKĄ kobietą nie chciała być.
Dlaczego?
Przez 3 lata nie jest mnie pewna? !!!
To kiedy będzie?
Po 30? A może nigdy?

I jeszcze to dziecinne tłumaczenie, gdy jej dasz pierścionek to będzie pewniejsza ha ha ha śmiech na sali
Nie wzięła pod uwagę tego iż po możesz ją zostawić?
Że w łóżku kompletnie do siebie nie pasujecie i zwyczajnie dalsza znajomość nie będzie miała żadnego sensu?

Ja bym z nią na poważnie porozmawiała, a jakby zdania nie zmieniła to : papa
Ciekawa logika:

dziewczyna po 3 latach - jak ona może nie być Ciebie pewna po takim czasie?? ma Ci dać!
facet o 3 latach - ok, nie musisz się oświadczać, przeciez możęsz nie być jej pewny
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 19:41   #32
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ciekawa logika:

dziewczyna po 3 latach - jak ona może nie być Ciebie pewna po takim czasie?? ma Ci dać!
facet o 3 latach - ok, nie musisz się oświadczać, przeciez możęsz nie być jej pewny
No jednak jest różnica. Zaręczyny to pierścionek. Byc moze i planowanie życia razem. Jak by mi facet powiedział, że seks po ślubie to bym powiedziała do widzenia. Potem sie okaże, ż eona ma libido=0 i seks raz na 2 miesiace jest ok, a on będzie miał ochotę. Ryba psuje się od głowy, związek od seksu. Jak coś zaczyna ie pasowac w sferze seksualnej to często przenosi sie na życie poza sypialnią.

Poza tym "wymuszanie" pierścionka jest tym samym kalibrem co wymuszanie seksu. Udowodnij, że mnei kochasz i te sprawy.

Dziwnie to wygląda. Dla mnie prowo. Dziwię się jak można tkwić w takim związku. Już po paru miesiącach bym szczerze porozmawiała co i jak, jakie plany, czy po ślubie, zaręczynach, czy może nei jest gotowa itp. Bo z tej opowiastki wynika, że jak facet się nei oświadczy to seksu nigdy nie będzie= on jej nei podnieca, ona nie chce z nim seksu, nie myśli o nim w takich kategoriach. Można sie przytulać i całowac nawet i 10 lat, ale jeżeli wiemy na czym stoimy.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 00:59   #33
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
No jednak jest różnica. Zaręczyny to pierścionek. Byc moze i planowanie życia razem. Jak by mi facet powiedział, że seks po ślubie to bym powiedziała do widzenia. Potem sie okaże, ż eona ma libido=0 i seks raz na 2 miesiace jest ok, a on będzie miał ochotę. Ryba psuje się od głowy, związek od seksu. Jak coś zaczyna ie pasowac w sferze seksualnej to często przenosi sie na życie poza sypialnią.

Poza tym "wymuszanie" pierścionka jest tym samym kalibrem co wymuszanie seksu. Udowodnij, że mnei kochasz i te sprawy.

Dziwnie to wygląda. Dla mnie prowo. Dziwię się jak można tkwić w takim związku. Już po paru miesiącach bym szczerze porozmawiała co i jak, jakie plany, czy po ślubie, zaręczynach, czy może nei jest gotowa itp. Bo z tej opowiastki wynika, że jak facet się nei oświadczy to seksu nigdy nie będzie= on jej nei podnieca, ona nie chce z nim seksu, nie myśli o nim w takich kategoriach. Można sie przytulać i całowac nawet i 10 lat, ale jeżeli wiemy na czym stoimy.
Zaręczyny to pierścionek, być może planowanie życia razem? Mówisz o jakimś ułamku procentów, zazwyczaj zaręczyny to jak najbardziej planowanie zalegalizowania związku

Związek psuje się od seksu? A mi się wydaje, że jest właśnie zazwyczaj odwrotnie - nieporozumienia w sypialni są efektem nie zaspokojenia innych życiowych potrzeb. Braku poczucia bezpieczeństwa również

Nie żebym jakoś specjalnie broniła tej dziewczyny z tematu ale może nie popadajmy w jakieś dziwne teorie...
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 16:06   #34
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Cytat:
Napisane przez MoniaS93 Pokaż wiadomość
Zaręczyny to pierścionek, być może planowanie życia razem? Mówisz o jakimś ułamku procentów, zazwyczaj zaręczyny to jak najbardziej planowanie zalegalizowania związku

Związek psuje się od seksu? A mi się wydaje, że jest właśnie zazwyczaj odwrotnie - nieporozumienia w sypialni są efektem nie zaspokojenia innych życiowych potrzeb. Braku poczucia bezpieczeństwa również

Nie żebym jakoś specjalnie broniła tej dziewczyny z tematu ale może nie popadajmy w jakieś dziwne teorie...
No są 2 teorie. U jednych seks wpływa na jakość życia poza sypialnią i problemy stricte łóżkowe przenikają i te "domowe". Ktoś jest ciągle niezaspokojony, druga osoba ma mniejsze libido i albo odmawia albo zgadza sie wbrew sobie. Często słaby seks też psuje zwiazek. Najczęsciej zdrady s az powodu braku seksu lub jego słabego poziomu, rzadko facet szuka kobiety do robienia kanapek czy ciasteczek, częściej kochanka jest od seksu. Podobnie kobiety- zdradzają bo facet jest kiepski, bo się nie stara, bo brak komplementów, bo jest ciągle zmęczony i robi to na odwal się lub wcale. Seks jest nieodzowną cześcią związku- oczywiście w wieku 80 lat bardziej marginalną i nie stanowi trzonu jak się ma 20-30-40 lat, kiedy potrzeby są większe. W drugiej teorii to życie codzienne wpływa na seks. I tak jest. Za dużo obowiązków, zmęczenie i słaby/lub bark seksu. Ale z powodu zmęczenia nikt nikogo nie zdradza czy też nie zostawia. Raczej pewnego dnia spotyka osobę, która wyzwala w nim/jej podniecenie, przypomina się brak seksu i voila! Nie znam faceta, który odszedł od kobiety bo miał z nią za dużo świetnego seksu. Znam sporo kobiet, które trwały w miernym zwiazku bo seks był genialny. Oczywiście moim zdaniem jak wszystko oprócz seksu jest złe w zwiazku i sie sypie to trzeba pakować manatki i tak. Do prostytutek też nie chodzą ci, którym brakuje bezpieczeństwa w związku, domowych obiadów, prania skarpetek tylko seksu. Tudzież podnieca ich płacenie za seks lub mają jakis fetysz seksu z nieznajomym.

Co do zaręczyn- od jakichs 2 lat widzę plagę zaręczyn. Nie wiem czym jest to spowodowane, ale byc może statusem na fb. Tak sobie domnemuję. Niektórzy chcą być po prostu na wyższym levelu związku. Ale ślub to tak za kilka lat. Koniec konców, sporo par po paru mięsiacach czy po roku, dwóch sie rozstaje. A zaręcza sie wiele 18-20-22-letnich dziewczyn i chłopaków. Pierścionek to nowa forma szpanu. Oczywiście w przypadku ludzi 25+ zareczyny kończą sie ślubem ( no dużo rzadziej spotykam się z 27-letnią narzeczoną, która nie planuje slubu, u 18-latek jest to częstsze).
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:28   #35
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Nie wiem czy akurat pierścionek to nowa forma szpanu bo sama prawdopodobnie będę przysięgać właśnie w ok. 22-23 roku życia, w ogóle jakoś np. w moim gronie ta plaga zaręczyn minęła, zaręczają się raczej ci, którzy chcą wziąć ślub

Co do tego co napisałaś o seksie - ok, rozumiem o co ci chodziło
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:30   #36
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Monia, jeżeli liczba w niku to Twój rok urodzenia, to jestem w szoku W tak młodym wieku zaręczyny. No ale nie znam Cię, więc moze masz to dokładnie przemyślane
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:47   #37
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Ale ja nie jestem zaręczona DDD Napisałam tylko, że pewnie będę brała ślub młodo tzn. pod koniec studiów, te 22-23 to tak orientacyjnie rzuciłam. 24 to koniec studiów więc coś takiego pewnie mniej więcej. Znam dużo dziewczyn, które po lic/inż brały ślub, nie jest to dla mnie żadna egzotyka. Każda para to inna historia, jest różnica wieku między mną a TŻ i wiele innych czynników. Nieważne

Autorze, i jak sprawa się rozwiązała? Rozmawiałeś poważnie ze swoją dziewczyną?
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-02, 16:45   #38
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Może autor dostał od swojej kobiety bana na forum?

A tak poważnie - zgadzam się z wami że to zwyczajna manipulacja. Dobrze widzę jak wiele młodych dziewczyn wymusza na swoich partnerach zaręczyny odbierając temu spontaniczność, sama jestem jeszcze bardzo młoda a już mi się zaręczyn odechciało od tego ciągłego "Zobacz, mój chłopak już mi się oświadczył a twój tobie jeszcze nie? Pewnie cię nie kocha..." Cała ta wyjątkowość poproszenia wybranki o rękę straciła sens od kiedy ludzie zaczęli masowo, na pokaz się zaręczać i zaręczyny zrywać, kiedyś to było nie do pomyślenia, pierścionek był obietnicą prawie tak wiążącą jak sam ślub a teraz jest tylko kolejnym etapem "chodzenia". Ehhh...

Do autora - zastanów się dobrze czy chciałbyś być z nią do końca życia.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 00:59   #39
busch
Rozeznanie
 
Avatar busch
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 697
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Ja trochę nie rozumiem, w jaki sposób można spotykać się z kimś 3 lata i bez jakichś poważnych (np. moralno-religijnych) przesłanek nie chcieć bliskości z kochaną osobą. Dla mnie miłość wiąże się też ze sferą erotyczną i jakoś nie wyobrażam sobie powstrzymywać się przez trzy lata wspólnych spotkań, przesiadywania razem, przytulania się itd., jeśli naprawdę podoba mi się osoba, z którą się spotykam. Jeśli dziewczyna autora wątku nie jest aseksualna i nie jest bardzo religijna (chociaż to drugie w zasadzie można wykluczyć, bo wtedy warunkiem byłby dopiero ślub), to trudno jest mi sobie wytłumaczyć jej zachowanie inaczej, niż jakimś rodzajem wyrachowania i zimnej kalkulacji, niemającej nic wspólnego z prawdziwym uczuciem.

Rozumiem że można nie być pewnym kogoś przez pierwsze kilka miesięcy, ale myślę że z czasem - jeśli dwoje ludzi się naprawdę kocha - to naturalne będzie przełamywanie takich barier poprzez wzajemne przyciąganie. Zwłaszcza, że w dobie powszechnej i bardzo skutecznej antykoncepcji w zasadzie co stoi na przeszkodzie, by spróbować przenieść związek na bardziej cielesny poziom? Zwłaszcza że w seksie nie chodzi tylko o rozładowanie popędu płciowego, ale też nawiązanie intymnej bliskości, akceptację siebie nawzajem, swoich ciał i nakierowanie na sprawianie sobie nawzajem przyjemności.

Oczywiście może być też tak, że dziewczyna jest aseksualna i po prostu tego wszystkiego nie potrzebuje, ale wtedy pozostaje pytanie czy autor chce się zaręczać z taką osobą, kiedy sam jednak chciałby seksu. Bo jeśli chce, to już w ogóle robi się z tego transakcja handlowa - jedna strona kupuje od drugiej seks za pierścionek, ze świadomością że prawdopodobnie ze względu na różnice popędów i tak to wszystko się rozpadnie i zaręczyny nie mają nic wspólnego z chęcią budowania razem życia.
busch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 07:09   #40
przecinakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 123
Dot.: Seks dopiero po ślubie,teraz że jak dostanie ona pierścionek.. co myśleć

Cierpliwy jesteś. Ja bym ja już dawno pogonił. Teraz dasz jej pierscionek, pozniej sobie w łóżku nie podpasujecie i co dalej ? Brac slub w takim przypadku i sie meczyc ?
przecinakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.