25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-31, 15:25   #1
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205

25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?


Po 3 latach bycia związku, potem pół roku dochodzenia do siebie, nareszcie odżyłam. Zaczęłam umawiać się na randki, flirtować, ogólnie stwierdziłam że nie ma co siedzieć samej w domu i z życia trzeba korzystać.

Poznałam chłopaka (październik). W listopadzie zasnęliśmy razem, wiadomo coś tam próbował, przy okazji wspomniał, że jest prawiczkiem i bardzo chce mieć to już za sobą. Miał 25 lat. W końcu nie zrobiliśmy tego, a po 2 tygodniach znajomość się posypała (z mojej inicjatywy, jednak to nie było to...).

Zaczęłam umawiać się z innym, również starszym ode mnie (25 lat) chłopakiem. Po mniej więcej miesiącu (wczoraj wieczorem) zaprosiłam go do siebie. Całowanie, poszliśmy do łóżka, już bez ubrań a on mi mówi, ze w sumie to nigdy z żadną dziewczyną tego nie robił. Było ciemno i dobrze, że nie widział mojego zdziwienia na twarzy - kolejny prawiczek? 25 letni? O co chodzi????
Stwierdziłam, że spróbujemy, niestety (chyba ze stresu) znajomy nie miał wzwodu... I skończyło się na wspólnym spaniu.

Zastanawiałam się dzisiaj, czy to normalne, zeby w tym wieku być prawiczkiem? Dodam, że zarówno pierwszy, jak i drugi znajomy urodą nie grzeszą, ale nie są również brzydcy (tzw. przeciętni), ale nie są nieśmiali, nietowarzyscy.

Czemu przyciągam takich chłopaków?

Nie wiem co dalej, moje życie seksualne było dość barwne (z tym chłopakiem z którym byłam 3 lata), a tutaj miałabym wszystkiego ich uczyć...

Dzięki za odpowiedź
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:42   #2
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Ponieważ kobiety chcą sypiać z atrakcyjnymi facetami a nie z byle kim, zazwyczaj atrakcyjny facet (których jest mniej) ma wiele partnerek na raz i ilość tych partnerek atrakcyjnego mężczyzny jest wprost proporcjonalna do ilości mniej atrakcyjnych mężczyzn nie posiadających nikogo. (ponieważ ilość kobiet i mężczyzn na świecie jest bardzo zbliżona).

Żeby kobieta została uznana za atrakcyjną zazwyczaj wystarczy sam wygląd i to wynikający z urodzenia. Mężczyźnie jest potrzebne dużo więcej, siła charakteru, siła mięśni, status, pewność siebie itd.

Więc 25 letnie prawictwo jest oczywiście negatywnym zjawiskiem i świadczy o dysfunkcjach ale jest też wcale zjawiskiem występującym rzadko.
Wizaż zazwyczaj krytykuje takie stwierdzenia ale dziewictwo/prawictwo powinno tracić się w wieku ok 17-20.

Pozdrawiam
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:47   #3
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ponieważ kobiety chcą sypiać z atrakcyjnymi facetami a nie z byle kim, zazwyczaj atrakcyjny facet (których jest mniej) ma wiele partnerek na raz i ilość tych partnerek atrakcyjnego mężczyzny jest wprost proporcjonalna do ilości mniej atrakcyjnych mężczyzn nie posiadających nikogo. (ponieważ ilość kobiet i mężczyzn na świecie jest bardzo zbliżona).

Żeby kobieta została uznana za atrakcyjną zazwyczaj wystarczy sam wygląd i to wynikający z urodzenia. Mężczyźnie jest potrzebne dużo więcej, siła charakteru, siła mięśni, status, pewność siebie itd.

Więc 25 letnie prawictwo jest oczywiście negatywnym zjawiskiem i świadczy o dysfunkcjach ale jest też wcale zjawiskiem występującym rzadko.
Wizaż zazwyczaj krytykuje takie stwierdzenia ale dziewictwo/prawictwo powinno tracić się w wieku ok 17-20.

Pozdrawiam
Nie chciałam o tym pisać, ale takie myśli przemknęły mi przez głowę.
Dlaczego w ciągu tak krótkiego okresu czasu spotkałam na swojej drodze dwóch starszych prawiczków? Czym ich musiałam przyciągnąć?
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:55   #4
agu115
Raczkowanie
 
Avatar agu115
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 44
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

I to będzie norma. W dobie internetu i smatfonów, coraz bardziej zanikają umiejętności kontaktowania się z innymi w sposób realny. Takich dużych chłopców, prawiczków będzie coraz więcej, bo nie będą potrafić nawiązać jakichś relacji z kobietami.

Jednak będą dwie skrajności. Będziemy mieć młodzież, która bardzo szybko będzie miała swój pierwszy stosunek seksualny i takich, którzy swój pierwszy raz będą mieć koło 30-tki.
__________________
Jak poznać zdradę <<polecam Forum zdrady
agu115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 15:58   #5
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
Nie chciałam o tym pisać, ale takie myśli przemknęły mi przez głowę.
Dlaczego w ciągu tak krótkiego okresu czasu spotkałam na swojej drodze dwóch starszych prawiczków? Czym ich musiałam przyciągnąć?
Nie mam pojęcia. Może to zwykły przypadek?

A jak właściwie poznałaś jednego i drugiego? Bo po 25 letnim prawiczku bym się nie spodziewał, że przejmie inicjatywę... Taka osoba raczej czeka aż wszystko sie stanie samo. Może to Ty zainicjowałaś te znajomości?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:03   #6
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Może to zwykły przypadek?

A jak właściwie poznałaś jednego i drugiego? Bo po 25 letnim prawiczku bym się nie spodziewał, że przejmie inicjatywę... Taka osoba raczej czeka aż wszystko sie stanie samo. Może to Ty zainicjowałaś te znajomości?
Pierwszego poznałam na urodzinach u kolegi, potem znalazł mnie na facebooku, dużo pisaliśmy, zaczęlismy się spotykać.

Drugiego - na wydarzeniu organizowanym przez stowarzyszenie studentów (wizyta w muzeum ), potem poszliśmy większą grupą na kawę, on z kolei nie jest 'facebookowy' więc następnego razu jak się zobaczyliśmy zaprosił mnie na spacer, potem kolejny, i kolejny.
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:08   #7
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Wygląda dość normalnie :P

No to czekamy na trzeciego prawiczka.
Na razie pozostaje przy tezie, że to przypadek

Biedactwo
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 16:12   #8
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Wygląda dość normalnie :P

No to czekamy na trzeciego prawiczka.
Na razie pozostaje przy tezie, że to przypadek

Biedactwo
a gdzie ty poznajesz swoje dziewczyny?
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:17   #9
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
a gdzie ty poznajesz swoje dziewczyny?
xD

W sumie gdybym miał tak serio podsumować to wychodzi na to, że na wizażu

Czemu pytasz?
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:21   #10
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Ponieważ kobiety chcą sypiać z atrakcyjnymi facetami a nie z byle kim, zazwyczaj atrakcyjny facet ma wiele partnerek na raz
Podobna sytuacja jest z atrakcyjnymi dziewczynami, im ładniejsza tym zawsze więcej facetów wokół niej i tym mniejsze szanse, że dziewica
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:23   #11
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
Podobna sytuacja jest z atrakcyjnymi dziewczynami, im ładniejsza tym zawsze więcej facetów wokół niej i tym mniejsze szanse, że dziewica
To trochę inaczej działa :P Bo mają duże zainteresowanie i wtedy wymagania rosną. Zazwyczaj wybierze tych kilku najlepszych a pozostała setka zostaje spławiona (oczywiście uogólniam stereotypowo)
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 16:25   #12
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
To trochę inaczej działa :P Bo mają duże zainteresowanie i wtedy wymagania rosną. Zazwyczaj wybierze tych kilku najlepszych a pozostała setka zostaje spławiona (oczywiście uogólniam stereotypowo)
No ale kilku najlepszych i tak ma
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:41   #13
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Chyba nie ma co rozmyślać, że przyciągasz takich facetów - po prostu, czysty przypadek.

Jak dla mnie 24-25 letni prawiczek to raczej rzadkie zjawisko, ale osobiście znam 3 takich panów, wszystko z nimi w porządku pod względem fizycznym, mogą się podobać, ale po prostu - żadna fajna dziewczyna się nie trafia, a z byle pierwszą lepszą tego robić nie chcą - i słusznie

Ja bym w sumie wolała trafić na takiego, niż z długą listą podbojów na koncie, często jednorazowych
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 16:55   #14
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Też nigdy nie wiadomo czy mówi prawdę, może mieć jakieś niechlubne doświadczenie(a) na koncie ale woli do nich się nie przyznawać
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 13:23   #15
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Chyba nie ma co rozmyślać, że przyciągasz takich facetów - po prostu, czysty przypadek.

Jak dla mnie 24-25 letni prawiczek to raczej rzadkie zjawisko, ale osobiście znam 3 takich panów, wszystko z nimi w porządku pod względem fizycznym, mogą się podobać, ale po prostu - żadna fajna dziewczyna się nie trafia, a z byle pierwszą lepszą tego robić nie chcą - i słusznie

Ja bym w sumie wolała trafić na takiego, niż z długą listą podbojów na koncie, często jednorazowych


też znam jednego takiego pana, kumpel mojego Tż, ma lat 26, jest zabawny i inteligentny, prezentuje się całkiem dobrze, aale najzwyczajniej w świecie tego jeszcze nie robił. może nie poznał jeszcze tej odpowiedniej dziewczyny? nie wiem. ale nie uważam, żeby było z nim coś nie tak.
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 17:32   #16
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

A któż to jest niby ta "odpowiednia dziewczyna" ?
Śmiem wątpić by to nie była zwykła wymówka pozwalająca wyjść chociaż trochę z twarzą z takiej sytuacji.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:21   #17
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez pstrag_w_pomaranczach Pokaż wiadomość
Dlaczego w ciągu tak krótkiego okresu czasu spotkałam na swojej drodze dwóch starszych prawiczków? Czym ich musiałam przyciągnąć?
Możliwe, że to zwyczajny przypadek.

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 24-25 letni prawiczek to raczej rzadkie zjawisko, ale osobiście znam 3 takich panów, wszystko z nimi w porządku pod względem fizycznym, mogą się podobać, ale po prostu - żadna fajna dziewczyna się nie trafia, a z byle pierwszą lepszą tego robić nie chcą - i słusznie
Tak, jak mówisz – są 24 czy 25-latkowie, którzy nigdy nie uprawiali seksu, bo czekają na kobietę, którą uznają za odpowiednią. Myślę jednak, że autorka nie trafiła na mężczyznę z tej grupy, bo tacy raczej po miesiącu znajomości nie proponowaliby seksu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 21:12   #18
pstrag_w_pomaranczach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 205
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Możliwe, że to zwyczajny przypadek.



Tak, jak mówisz – są 24 czy 25-latkowie, którzy nigdy nie uprawiali seksu, bo czekają na kobietę, którą uznają za odpowiednią. Myślę jednak, że autorka nie trafiła na mężczyznę z tej grupy, bo tacy raczej po miesiącu znajomości nie proponowaliby seksu.
I wydaje mi się, że trafiłaś w samo sedno... Gdyby byli tacy wytrwali w czekaniu na tą jedyną, to by nie ciągnęli mnie tak szybko do łóżka. Ten drugi już mi proponował seks jak po raz pierwszy się pocałowaliśmy...
pstrag_w_pomaranczach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 21:12   #19
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
A któż to jest niby ta "odpowiednia dziewczyna" ?


Śmiem wątpić by to nie była zwykła wymówka pozwalająca wyjść chociaż trochę z twarzą z takiej sytuacji.


Mierzysz wszystkich swoja miarą Nie każdy facet chce "byle umoczyć", nie ważne z kim. Są tez tacy, którzy do seksu potrzebują uczucia, zaufania itd. A by stworzyć głębszą relację to właśnie potrzebna jest "odpowiednia dziewczyna".

Przy czym faktycznie, ci dwaj nie sprawili takiego wrażenia.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-01, 21:31   #20
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Mierzysz wszystkich swoja miarą Nie każdy facet chce "byle umoczyć", nie ważne z kim. Są tez tacy, którzy do seksu potrzebują uczucia, zaufania itd. A by stworzyć głębszą relację to właśnie potrzebna jest "odpowiednia dziewczyna".

Przy czym faktycznie, ci dwaj nie sprawili takiego wrażenia.
Chyba twoją. Jestem osobą która potrzebuje uczucia i zaufania gdybyś miała co do tego wątpliwości. Tylko jak można w wieku 25 lat takiej nie znaleźć? Trzeba nie szukać albo wgl z domu nie wychodzić

Chyba, że ktoś naoglądał się wyfotoshopowanych modelek i chińskich bajek to się nie dziwie, że wymagania z kosmosu albo liczbą że ta "odpowiednia dziewczyna" sama im wejdzie do pokoju przez okno i się oświadczy ze łzami w oczach "bo szukałam cie całe życie"

Sorki, autorka poszła z jednym do łóżka i mu nawet nie stanął. Nijak mi to nie pasuje do faceta który ma wymagania i wie czego chce, bardziej do jakiegoś wystraszonego płaczka :P No chyba, że autorka miała wypalić "hej ja też zbieram znaczki" i wtedy wzwód +100% bo "zainteresowania"

W sumie nie wiem do końca o co mi chodzi więc mam nadzieje ze rozumiesz xD
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 09:44   #21
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Chyba twoją. Jestem osobą która potrzebuje uczucia i zaufania gdybyś miała co do tego wątpliwości. Tylko jak można w wieku 25 lat takiej nie znaleźć? Trzeba nie szukać albo wgl z domu nie wychodzić





Chyba, że ktoś naoglądał się wyfotoshopowanych modelek i chińskich bajek to się nie dziwie, że wymagania z kosmosu albo liczbą że ta "odpowiednia dziewczyna" sama im wejdzie do pokoju przez okno i się oświadczy ze łzami w oczach "bo szukałam cie całe życie"





Sorki, autorka poszła z jednym do łóżka i mu nawet nie stanął. Nijak mi to nie pasuje do faceta który ma wymagania i wie czego chce, bardziej do jakiegoś wystraszonego płaczka :P No chyba, że autorka miała wypalić "hej ja też zbieram znaczki" i wtedy wzwód +100% bo "zainteresowania"





W sumie nie wiem do końca o co mi chodzi więc mam nadzieje ze rozumiesz xD


"chyba twoja", co za celna riposta Jestes u pani.

Można nie znaleźć takiej dziewczyny przez 15-20-25 lat. Zwłaszcza, ze z czasem jest coraz trudniej.

A cala reszta tlumaczen niepotrzebna, dopisałam przeciez, ze akurat bohaterowie mi na romantykow-idealistów nie wyglądają.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 09:46   #22
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Nie wiem czym się niepokoisz. Nie było okazji, nie był w stałym związku to lepiej, że jest prawiczkiem, niż miałby bardzo bogate doświadczenie. Kto co lubi
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 19:53   #23
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
dziewictwo/prawictwo powinno tracić się w wieku ok 17-20.
chyba ci cos na głowę spadło.. ja mam prawie 26 i zero sexu i co? jestem gorszy z tego powodu? mam się powiesić? widać że Twój nick idealnie odwzorowuje twoje myślenie. dziękuję Dobranoc

Pozdrawiam


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 23:07   #24
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;49566949]Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2[/QUOTE]

Opanuj cytowanie zanim zaczniesz odpowiadać. Popraw to.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 12:13   #25
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Nad czym chcesz rozmyślać ?
Nie, nie jest to normalne. To jest fakt, że są tacy faceci a to czy złe czy dobre zależy tylko od interpretacji konkretnej kobiety.

Życie jest coraz trudniejsze, internet jest coraz powszechniejszy (na szczęście). Ale oba ty czynniki sprawiają, że takich osób będzie coraz więcej.
W internecie można poznać codziennie kilkanaście osób. W realu ile, dwie ? Mam na myśli tak w miarę, czyli pójść przynajmniej na tą kawę i chwilę pogadać. (nawet nie biorąc pod uwagę tego, że w internecie szybciej i więcej się dowiemy o danej osobie niż normalnie).
Inna sprawa, że tzw. osoby siedzące w internecie zazwyczaj mają wyższy poziom wiedzy niż jakaś tam głupia statystyczna. To samo nawet na wizażu, przeciętna wizażanka będzie miała większy poziom wiedzy niż przeciętna dziewczyna poznana na ulicy.

Znam faceta, który ma nie wiem z 23-24 lata. Teraz ma dopiero pierwszą dziewczynę. I mogę się założyć, że 7 na 10 kobiet by pomyślała, że bliżej mu do 20 na koncie niż 1 bo jest w miarę przystojny, atrakcyjny, mądry i trochę świntuch z niego.
A z tego co mi powiedział wszystkie dziewczyny jakie mu się podobały poznawał przez internet a między innymi nie chciał związku na odległość a zniżanie standardów tylko dlatego, że nie mógł poznać podobnie fajnej dziewczyny w okolicy byłoby głupotą.

Nie będę tu przytaczał jego dokładnej sytuacji z racji lenistwa oraz tego, że tego typu wątek był już poruszany nie raz oraz również takiej możliwość, że mogłaby ta osoba zostać rozpoznana.

Ale dla mnie takie coś jest normalne a może nawet na plus bo świadczy o silnym charakterze.

Natomiast tych dwóch przytoczonych przez autorkę panów trochę mnie dziwi. Okej, mija 25 lat z jakiegoś tam powodu nie zamoczył za przeproszeniem. Ale o ile tu na tym forum tolerancja jest większa a dużej części użytkowniczek by nie przeszkadzało małe doświadczenie partnera to dziwi mnie, że dwóch facetów praktycznie obcej dziewczynie której nie znają mówi o swoim stanie po miesiącu znajomości.
I nawet gdy ja się stawiam na ich miejscu to bym po prostu nie powiedział o tym, skoro chciałbym mieć to już za sobą. A w razie czego powiedziałbym, że mam małe doświadczenie, obojętnie jaki kit.

I nie, wątpie byś znów trafiła na prawiczka.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-01-03 o 12:20
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 15:56   #26
arrekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 72
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość

Więc 25 letnie prawictwo jest oczywiście negatywnym zjawiskiem i świadczy o dysfunkcjach ale jest też wcale zjawiskiem występującym rzadko.
Wizaż zazwyczaj krytykuje takie stwierdzenia ale dziewictwo/prawictwo powinno tracić się w wieku ok 17-20.

Pozdrawiam
Hahaha, może wprowadzimy ustawę ,że do 20 roku życia, będzie nakaz stracenia dziewictwa.
A tak na poważnie, to mówienie o kimś, kto ma 25 lat i jest prawiczkiem ,że jest gorszym, albo głupszym to generalizowanie.
Uważam ,że wielu kawalerów którzy mają 25, czy nawet więcej lat jest prawiczkami.
Ludziom , różnie się losy życia układają, znam osobę która czekała z pierwszym razem do ślubu, takie przekonania, a że ślub był w wieku 32 lat, to i prawictwo trwało do 32 roku życia.
Znam kilku kawalerów, którzy mają po 30, i więcej lat, u niektórych z nich podejrzewam, że nigdy kobiety nie mieli.
Z moich obserwacji wynika, że główną przyczyną takiego stanu rzeczy , jest nieśmiałość, naprawdę nieśmiałym jest trudniej, szczególnie nieśmiałym facetom.
Kolega z podwórka, kawaler 34 lata, wiem ,że prawiczek, nigdy nie miał dziewczyny, ale to fajny facet, przystojny, sumienny, porządny, zadbany, nie głupi, nie ćpa,nie pije, nie ku..i się ,nie imprezuje ,jest..... nieśmiały w stosunku do dziewczyn, i tak przespał swe młodzieńcze lata, został sam. Teraz w tym wieku jest już ciężko kogoś porządnego znaleźć, tym bardziej , jak się nie jest typem imprezowicza, i nie szaleje na dyskotekach. Oczywiście można powiedzieć ,że mógł kogoś w pracy, czy szkole znaleźć , ale jak w szkole sami chłopcy , a w pracy też żadnych kobiet ,bo taki zawód ma wyuczony i wykonywany, no to nie było za bardzo okazji , aby kogoś poznać.
Znam też kilku byłych kawalerów w pracy, którzy żenili się w wieku około 35-40lat, i teraz są szczęśliwi, za młodu byli nieśmiali, nie mieli szczęścia do miłości, ale całe szczęście ,że im się udało.
Nie wszyscy są przebojowi, śmiali, "dyskotekowi",ale za to mają inne talenty, inne plusy. Jedni maja talent do podrywania kobiet , inni do zarabiania, a inni jeszcze mają dobre serce.
Dziewczyno, czy ty szukasz faceta do związku ?, czy tylko do sexu?, bo jak do związku , to nie wiem co ty się jeszcze zastanawiasz, że on ma 25 lat i jest prawiczkiem?, przecież to lepiej, bo znaczy ,że jest porządny .
Nie miał dziewczyny , nie miał sexu. Lepiej by było, gdyby poszedł do burdelu ?, czy przeleciał pierwsza lepszą, podpitą na dyskotece?
Zrozum w końcu ,że porządni faceci mają tyle kobiet , ile związków.
Jak ktoś ma 25 lat i pięć partnerek za sobą, to znaczy że mu to za bardzo łatwo przychodzi, i że będąc z tobą, może cię prędzej czy później zdradzić.
Znam takie panie, których faceci byli bardzo zabawni ,śmiali , dyskotekowi, one myslały że im się trawił królewicz, a rok , albo dwa po ślubie , zdrada.
Jeden mój kolega, miał dziewczynę parę lat , a w międzyczasie spotykał się z kilkoma innymi na sex, ożenił się teraz, ale jeszcze jego fajna małżonka będzie przez niego, nie raz płakać.
Moja mi powiedziała ,że miała jednego przede mną, nawet gdybym się dowiedział ,że jest dziewicą(ma 25 lat) , to i tak byłbym bardziej zadowolony , niż gdybym się dowiedział ,że miała już pięciu.
arrekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 11:21   #27
201709120941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 608
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez arrekk Pokaż wiadomość
główną przyczyną takiego stanu rzeczy , jest nieśmiałość, naprawdę nieśmiałym jest trudniej, szczególnie nieśmiałym facetom.
Kolega z podwórka, kawaler 34 lata, wiem ,że prawiczek, nigdy nie miał dziewczyny, ale to fajny facet, przystojny, sumienny, porządny, zadbany, nie głupi, nie ćpa,nie pije, nie ku..i się ,nie imprezuje ,jest..... nieśmiały w stosunku do dziewczyn, i tak przespał swe młodzieńcze lata, .
jakbym czytał o sobie :-D ale taka prawda. nieśmiałość = trudność w poznaniu fajnej kobiety ( a takich coraz mniej jeśli w ogóle są)


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
201709120941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 12:49   #28
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Też nie chciałabym prawiczka +25 O.o dla mnie to... dziwne. Ja religijnych osób nie rozumiem i nie mogłabym z taką być, ale pewnie nie chodzi o to.
Po prostu... nie. Jak można bez tego żyć?
Pomyślałabym, że coś z nim nie tak.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 13:25   #29
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też nie chciałabym prawiczka +25 O.o dla mnie to... dziwne. Ja religijnych osób nie rozumiem i nie mogłabym z taką być, ale pewnie nie chodzi o to.
Po prostu... nie. Jak można bez tego żyć?
Pomyślałabym, że coś z nim nie tak.
Co z nim nie tak? Może nie miał dziewczyny, może nigdy nie poznał żadnej z którą chciałby się związać a nie chciał mieć dziewczyny "na jeden raz", co w tym niezwykłego. W dobie internetu i kolorowych pism wszystkim się wydaje że 25 letni prawiczek czy dziewica to rzecz tak niezwykła że zdjęcie mu zrobić, w ramkę i pokazywać w muzeum, podczas gdy takich osób jest MASA i nie ma w tym ani nic dziwnego, ani nienormalnego, ani nie świadczy to o żadnym zaburzeniu.

Co do tego "jak można bez tego żyć" - przejdź się kiedyś pogadać z pierwszym lepszym seksuologiem albo spytaj swoją własną ginekolog ile jest osób, które po prostu tego nie lubią, albo mają bardzo małe potrzeby w tym zakresie, pomijając już fakt ile jest kobiet, którym nie sprawia to przyjemności a wręcz odczuwają to jako coś nieprzyjemnego. I znowu - kwestia osobnicza, niekoniecznie świadcząca o tym że "coś jest nie tak".
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 13:37   #30
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: 25-letni prawiczek - miałyście kiedyś taką sytuację?

Cytat:
Napisane przez GgochaA Pokaż wiadomość
Co z nim nie tak? Może nie miał dziewczyny, może nigdy nie poznał żadnej z którą chciałby się związać a nie chciał mieć dziewczyny "na jeden raz", co w tym niezwykłego. W dobie internetu i kolorowych pism wszystkim się wydaje że 25 letni prawiczek czy dziewica to rzecz tak niezwykła że zdjęcie mu zrobić, w ramkę i pokazywać w muzeum, podczas gdy takich osób jest MASA i nie ma w tym ani nic dziwnego, ani nienormalnego, ani nie świadczy to o żadnym zaburzeniu.

Co do tego "jak można bez tego żyć" - przejdź się kiedyś pogadać z pierwszym lepszym seksuologiem albo spytaj swoją własną ginekolog ile jest osób, które po prostu tego nie lubią, albo mają bardzo małe potrzeby w tym zakresie, pomijając już fakt ile jest kobiet, którym nie sprawia to przyjemności a wręcz odczuwają to jako coś nieprzyjemnego. I znowu - kwestia osobnicza, niekoniecznie świadcząca o tym że "coś jest nie tak".
Ale to jest MOJE zdanie i JA tak uważam, że to nienormalne. Jestem mądrzejsza niż wyglądam (), więc nie musisz mi tego pisać i wyjaśniać, o co chodzi z ludźmi z niskim libido albo takimi, co "nie spotkali" odpowiedniej dziewczyny. Ja mówię, że nie rozumiem, a nie że ich nie ma.
JA nie chciałabym mieć prawiczka ani 25-letniego, ani 18-letniego.
Wiem, że niektórzy późno rozpoczynają współżycie, ale jeśli tu w opisu wynika, że facet jest sympatyczny, miły, fajny, nie brzydki, a nie uprawiał seksu (nie tylko nie miał dziewczyny, bo seks można uprawiać bez związku), to coś jest nie tak.
Może jest romantykiem?
a może aseksualny?
Może nieśmiały i niskie poczucie własnej wartości (choć tego nie widać)
może nie uznaje seksu bez zobowiązań?
może nie spotkał odpowiedniej kobiety? (patrz. wyżej)

Mimo wszystko nie rozumiem. Nigdy mu się nie chciało?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-16 17:56:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.