Wiem że to forum tylko dla kobiet ale... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 06:14   #1
Darekqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Unhappy

Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...


Cześć.

Jestem chłopakiem:) i mam pytanie do was. Mam problemy z długością stosunku i szukam jakiegoś żelu, sprayu znieczulającego miejscowo. Próbowałem kilku środków i jedyne co mi pomaga to żel z prezerwatywy durex proforma która nasączona jest od wewnątrz środkiem zawierającym 5-procentową benzokainę. Poszukuje właśnie czegoś takiego co można stosować w tamtych miejscach. Wiem ze temat może być dla was obcy i niemiły ale raczej do lekarza nie chce się z tym udawać.

Pozdrawiam.
Darekqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 06:56   #2
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

po pierwsze-to forum dla wszystkich, nie tylko dla kobiet
po drugie temat nie jest obcy i niemily
no i po trzecie-moze idz do apteki niech ci coś dobiorą, a jak nie to chyba nie unikniesz wizyty u lekarza(nie ma co sie go bac )
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 07:45   #3
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Ja tez za bardzo nie wiem co Ci doradzic, ale znajac Nasze Wizazanki, zaraz ktoras Ci cos konkretnego doradzi, one znaja sie na wszystkim
Pozdrawiam i mniej stresu zycze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 07:52   #4
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Wiesz co po pierwsze to zaden obciach mieć problem i szukać rozwiązania. Po drugie hmm... ja bym jednak radzila wizytę lekarską. Pare lat temu mój mąż (wtedy nie był moim mężem) miał właśnie taki problem - 3 min i po stosunku. W końcu się przełamał i udał sie do lekarza. Okazało się, że przyczyną były bakterie zgromadzone w cewce moczowej i to zakażenie bakteryjne powodowało problemy ze wzwodem i jego utrzymaniem. No i po pierwsze musieliśmy się leczyć oboje (więc warto chociaż dla partnerki się poświęcić) a po drugie kuracja zadziałała w 100% a może nawet w 1000%

Myślę, że nie warto się wstydzić. Szukając półśrodków typu żele możesz sobie jedynie zaskodzić a tutaj chodzi przede wszystkim o twoje zdrowie i twoje erotyczne życie. Zastanów się nad tym. A wizyta u urologa nie jest taka straszna, podobna do kobiecych wizyt u ginekologa, może trochę żenujące i zawstydzające ale na prawde do przezycia, a nawet można się przyzwyczaić.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:14   #5
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Jesli sie okaze ze nie jest to problem natury medycznej o ktorym napisala Klarissa, pozostaje tylko cwiczenie.
Wiem ze mozna sobie wytrenowac przedluzenie stosunku. Materialy na ten temat mozna znalezc w necie. Takie treningi daja bardzo dobre efekty i wlasciwie po tygodniu czuje sie znaczna roznice w jakoscin seksu.
Musisz tylko miec czas i jakies niekrepujace miejsce do takich praktyk.
Sposobem na przedluzenie jest takze przerywanie intensywnych akcji kiedy czujesz ze zbliza sie wytrysk. Gdy emocje troche opadna mozna kontynuowac. I tak kilka razy podczas stosunku.
A zele, kremy czy masci na przedluzenie stosunku mozna nabyc takze na allegro i w wirtualnych sex shopach.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 08:56   #6
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
Jesli sie okaze ze nie jest to problem natury medycznej o ktorym napisala Klarissa, pozostaje tylko cwiczenie.
Wiem ze mozna sobie wytrenowac przedluzenie stosunku. Materialy na ten temat mozna znalezc w necie. Takie treningi daja bardzo dobre efekty i wlasciwie po tygodniu czuje sie znaczna roznice w jakoscin seksu.
Musisz tylko miec czas i jakies niekrepujace miejsce do takich praktyk.
Sposobem na przedluzenie jest takze przerywanie intensywnych akcji kiedy czujesz ze zbliza sie wytrysk. Gdy emocje troche opadna mozna kontynuowac. I tak kilka razy podczas stosunku.
A zele, kremy czy masci na przedluzenie stosunku mozna nabyc takze na allegro i w wirtualnych sex shopach.
Nie chodzi mi o to, że zele są złe albo na pewno jest na coś chory. Ale ja bym zaczęla od ewentualnego wyeliminowania takiej możliwości. Trudno znalezc przyczynę tego... u nas akurat była taka bardzo prozaiczna, chociaż mój mąż nie jest specjalnie "długodystansowcem" ale to co się działo kiedyś było extremalnie krótkie i wiem jak to dobija oboje partnerów.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:19   #7
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

A ja nie zaprzeczam ze to może być problem o którym napisałaś.
I również uważam ze trzeba na początek to właśnie wykluczyć.
Jednak znalazłam kiedyś na kompie artykuły pdf o technikach przedłużania stosunku i wiem ze mój TZ trochę z nich skorzystał. Znaczy sie - dużo sie poprawił...
Lekarz jak najbardziej może pomóc, na pewno cos doradzi.
A żele są chyba dla tych bardziej leniwych lub tych którym nic innego nie pomogło.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 11:44   #8
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Dziewczyny dobrze gadaja musisz sobie hierarchie tych sposobow wyznaczyc. Na pewno zele, jak dla mnie powinienes usmiescic na samym koncu, chocby dlatego, ze jest to uciazliwe i malo spontaniczne.
Co do lekarza to musisz sobie pomyslec, ze dla niego to czy Ty czy kto inny nie ma znaczenia. On skupia sie na przypadku, na swojej pracy, nie robi to juz na nim wrazenia i tak naprawde to z nim bedziesz mogl najlepiej i najbardziej otwarcie porozmawiac na ten temat bojest specjalista. Jesli chodzi o cwiczenia to czy uwarzasz, ze to wielkie podniecenie powoduje taka szybka reakcje? Czy raczej dzieje sie to gdzies tak poza swiadomocia.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:39   #9
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

oprocz tego co napisaly dziewczyny powyzej (specjalne treningi) dorzucilabym taki maly sprytny sposob, rowniez opisywany w wielu miejscach. Mianowicie - dwa stosunki jeden po drugim. Pierwszy owszem bedzie taki krociotki jak zwykle, ale jesli zalezy ci rowniez na odczuciach partnerki (a zakladam, ze glownie z tego powodu napisales tego posta) to po pierwszym wytrysku nie zostawiaj sobie wiele czasu na odpoczynek czy zabiegi higieniczne tylko od razu (w miare mozliwosci) bierz sie do roboty po raz drugi. Ten drugi stosunek bedzie z pewnoscia dluzszy i pozwoli rowniez partnerce czerpac przyjemnosc ze zblizenia.
jeszcze jednym ze sposobow jeststosowanie jak najkrotszej gry wstepnej - wiadomo, ze ona bardzo podnieca i moze skonczyc sie wytryskiem zanim jeszcze dojdzie do regularnego stosunku.
powodzenia w cwiczeniach i glowa do gory - z czasem bedzie normalnie. Wiekszosc mezczyzn przez to przechodzi, tylko zaden sie nie przyznaje przed kolegami!
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 21:32   #10
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Ja w durexie extra safe nie mogłem dojść, laska miała już dość. Ma najgrubsze ścianki więc i bodźce są też słabe.
Może jesteś za bardzo najarany...
Abstrachując od tematu to np. żydzi- generalnie chodzi o osoby obrzezane (czyli nie mającego napletka) mają (z tego co podają naukowcy) o 25% mniej czułe na bodźce penisy. Może i to się przekładać na długość stosunku.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-23, 20:59   #11
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

mój TŻ też miał problem w durexaxh przedłużających stosunek

a Tobie napisze (wizażanki napisały już bardzo wiele), że praktyka czyni mistrza
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 08:23   #12
Darekqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Dziękuje wam wszystkim za pomoc i czekam na następne posty w tym temacie ale na pewno nie omieszkam skorzystać z waszych rad. Pozdrawiam !
Darekqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 09:06   #13
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Wiem że to forum tylko dla kobiet ale...

Kiedy czujesz,że zbliża Ci się wytrysk zciśnij penisa u nasady.To zachamuje dopływ krwi i osłabi trochę podniecenie.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.