rudawy odcien - jak sie pozbyc?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-11, 14:39   #121
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jak ukryć rudy odcień

jakiś czas temu robiłam loreal casting : ,,czekoladę'' - 535. Nakładałam na blond włosy i wyszedł jasny brąz z mahoniem, szampon się spierał, ale ja nadal nie mogłam odzyskać swojego odcienia blond, kolor sprał się tylko do ciemnego blondu + rudy poblask. Kupiłam z Joanny Multi Soft Color - Księżycowy Blond. I o dziwo rudość zniknęła to był strzał w dziesiątkę
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 16:51   #122
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez Calabrie Pokaż wiadomość
Przerabiam ten temat parę lat i chyba mogę śmiało stwierdzić, że nie ma ta to jakiegoś złotego środka, który da zadowalający efekt. Z koloryzacji popielami, podwójnymi popielami, popielami z metalikiem, głownie Majirel (chociaż przetestowałam już chyba wszystkie profesjonalne farby w popielatych odcieniach ) przerzuciłam się na hennę i muszę przyznać, że jestem najbardziej zadowolona z samego koloru tuz po i odcienia do jakiego się spłukuje. Nie jest to mega chłodny kolor, ale rudości też doszukać się nie można, gdyż w moim przypadku spłukuje się na taki różowo szary (utrzymany jednak w jak najbardziej chłodnej tonacji)
Mogę zapytać jakiej henny użyłaś że wyszedł chłodny kolor?
Właśnie się przymierzam do hennowania ale większość zdjęć po- przedstawia właśnie ciepły odcień

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
na małej miseczce wielkosci bulionówki wlej atrament (jeden nabój) i dolej wody do samych brzegów i lej az woda bedzie niebieska ale juz nie tak bardzo napigmentowana, wylej to sobie na włosy, odsacz, nie spłukuj, zawin turban i voila
u mnie niestety nie podziałało, rudy refleks nadal jest a dodam że mam włosy na poziomie średniego/ciemnego blondu ale nie są jakieś mega ciemne
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 08:05   #123
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Dziewczyny mam mały problem,otóż:
Pofarbowałam sobie włosy na kolor cappuccino i wyszedł mi blond jednak ma on ciepły odcień i w świetle mam złoto miedziane refleksy... Można się ich pozbyć jakąś płukanką? Jeśli tak to jaką? Gdzie taką płukankę można kupić?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 09:30   #124
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam mały problem,otóż:
Pofarbowałam sobie włosy na kolor cappuccino i wyszedł mi blond jednak ma on ciepły odcień i w świetle mam złoto miedziane refleksy... Można się ich pozbyć jakąś płukanką? Jeśli tak to jaką? Gdzie taką płukankę można kupić?
płukanką raczej nie,tzn nie znam takiej na rude włosy.. ale da się wypłukać szamponem przeciwłupieżowym
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:19   #125
Ivyy
Przyczajenie
 
Avatar Ivyy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 16
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Pare dni temu byłam u fryzjera. Chciałam uzyskac ciemny blond.
Fryzjerka zapewniala mnie, ze nie wyjda za ciemne , ani nie beda rude.
Wywalilam kupe kasy a kolor jest koszmarny.
Nie dosc, ze sa ciemne to maja rudawy odcien. Co moge z tym zrobic, aby uzyskac ten ciemny blond ?
Zdjecie w zalaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1394.jpg (59,2 KB, 119 załadowań)
Ivyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:40   #126
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Niebieski szampon/płukanka/etc

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
płukanką raczej nie,tzn nie znam takiej na rude włosy.. ale da się wypłukać szamponem przeciwłupieżowym

kurczę... dzisiaj wstałam,spojrzałam w światło dziennie i w ogóle te całe włosy są tak jakby lekko rude..
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 12:51   #127
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez Ivyy Pokaż wiadomość
Pare dni temu byłam u fryzjera. Chciałam uzyskac ciemny blond.
Fryzjerka zapewniala mnie, ze nie wyjda za ciemne , ani nie beda rude.
Wywalilam kupe kasy a kolor jest koszmarny.
Nie dosc, ze sa ciemne to maja rudawy odcien. Co moge z tym zrobic, aby uzyskac ten ciemny blond ?
Zdjecie w zalaczniku
hmm dlatego wlasnie nie chodze do fryzjera.. obiecuje złote góry- bierze kase a na końcu daje.. spalony las..
aa ja bym dała wypłukać się tej rudości.. możesz użyć jakiegoś szamponu lekko rozjaśniającego z rumiankiem lub miodem dla blond włosów.. z nadzieją że zadziała a jak po 1-2 tyg nie zadziała to może lekka kąpiel rozjaśniająca..? nie wiem co ci jeszcze doradzić..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 13:06   #128
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

A ja mam jeszcze pytanie, bo dzisiaj tak na spokojnie usiadlam,aby przyjrzec sie tym moim wlosom i: one sa koloru blond,ale w swietle daja one zlote (nie rude) refleksy. Natomiast dopiero w przyciemnionym pomieszczeniu przy oknie daja rudawa poswiate,ale tak bardziej na gorze. (wiem,skomplikowane troche). Czy lepiej jest uzywac odzywki rumiankowo miodowej i plukac w szamponie przeciwlupiezowym czy moze lepiej kupic taki szampon z henna dla brazowych wlosow? Co wyplukaloby choc troche to zloto i miedz a nie poglebilo? Czym sobie nie zaszkodze?
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2012-08-26 o 13:11
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 13:18   #129
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze pytanie, bo dzisiaj tak na spokojnie usiadlam,aby przyjrzec sie tym moim wlosom i: one sa koloru blond,ale w swietle daja one zlote (nie rude) refleksy. Natomiast dopiero w przyciemnionym pomieszczeniu przy oknie daja rudawa poswiate,ale tak bardziej na gorze. (wiem,skomplikowane troche). Czy lepiej jest uzywac odzywki rumiankowo miodowej i plukac w szamponie przeciwlupiezowym czy moze lepiej kupic taki szampon z henna dla brazowych wlosow? Co wyplukaloby choc troche to zloto i miedz a nie poglebilo? Czym sobie nie zaszkodze?
dla brązowych ci przyciemni włosy.. moze lepiej próbować rozjaśnić.. tymi odżywkami..

a co do zaszkodzenia to szampon przeciwłupieżowy wysusza włosy reszta nie powinna nic im zaszkodzić
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 14:45   #130
Ivyy
Przyczajenie
 
Avatar Ivyy
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 16
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hmm dlatego wlasnie nie chodze do fryzjera.. obiecuje złote góry- bierze kase a na końcu daje.. spalony las..
aa ja bym dała wypłukać się tej rudości.. możesz użyć jakiegoś szamponu lekko rozjaśniającego z rumiankiem lub miodem dla blond włosów.. z nadzieją że zadziała a jak po 1-2 tyg nie zadziała to może lekka kąpiel rozjaśniająca..? nie wiem co ci jeszcze doradzić..

A jakiej firmy , albo gdzie mozna taki kupic, bo nigdy nie miałam z takimi do czynienia?
Teraz wyjezdzam na 2 tygodnie, wiec nic juz nie kupie.
Tylko słonce mi jeszcze bardziej "zrudzi" ten odcien :/
Ivyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 15:43   #131
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
dla brązowych ci przyciemni włosy.. moze lepiej próbować rozjaśnić.. tymi odżywkami..

a co do zaszkodzenia to szampon przeciwłupieżowy wysusza włosy reszta nie powinna nic im zaszkodzić
z tym zaszkodzeniem to chodzilo mi o to,zeby nie wywolac jeszcze bardziej tej rudosci wiec postanowilam rozjasniac jednak
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2012-08-26 o 15:45
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 16:59   #132
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez Ivyy Pokaż wiadomość
A jakiej firmy , albo gdzie mozna taki kupic, bo nigdy nie miałam z takimi do czynienia?
Teraz wyjezdzam na 2 tygodnie, wiec nic juz nie kupie.
Tylko słonce mi jeszcze bardziej "zrudzi" ten odcien :/
z tego co wiem z joanny był taki żółty szampon z rumiankiem.. a inne firmy.. nie wiem przejdz sie po rossmanie czy schleckerze na pewno coś znajdziesz..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-20, 20:56   #133
Earvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 65
Dot.: Srebrny szampon / rudawy odcień / farbowanie

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
FeelingGood
mi osobiście pomagał na rudawe odcienie fioletowy szmpon z joanny, przygaszał je nieco i wypłukiwało sie ładnie spróbuj. na odrostach nie było widać różnicy. a na tych rozjaśnianych gdzie było mnóstwo odcieni od rudych po czerwienie to przygaszał je ładnie. Mi pomaga
A dokładnie który? Wrzosowy, czy jakiś inny?
Earvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 14:33   #134
nick11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: roznice miedzy plukanka SREBRNA , NIEBIESKA i RÓŻOWA

różowe płukanki również niwelują odcień żółci na blondzie ale i dodatkowo dają poświatę takiego delikatnego różu nie mocnego lecz stonowanego
nick11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 11:16   #135
_monka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Mam problem. Mój naturalny kolor włosów to taki szary/mysi blond. W zeszłym roku zachciało mi się sombre, w którym niestety nie czułam się za dobrze - było za jasne. Przyciemnialam kolor u fryzjera dwa razy, lecz za każdym razem po kilku myciach się on wypłukiwał (farba była nakłada na całość, również na moje naturalne od skóry włosy). Dałam spokój, lecz po miesiącu nadal mi się nie podobał ich kolor, nie cuzłąm się w nim dobrze. Wtedy pofarbowalam całość wella illumina 7/81 u fryzjera i kolor wyszedł bardzo zbliżony do mojego naturalnego. Niestety również splukiwal się przy myciach. Po czasie znowu przestało mi się to podobać (rudawy przy skorze) i zakupiłam sama taka farbe + wodę 1,9% kolor wyszedł zdecydowanie ciemniejszy niż ten uzyskany w salonie i z czasem się splukiwal. Dwa razy farbowalam tak sama włosy. Na ten moment kolor splukuje się nadal, na dodatek pozostawiając miedziano/rudy refleks co bardzo mi się nie podoba Szczególnie od skóry są miedziano-rude, dalej również lecz przebija się ten rozjaśniany blond.
Czym mogłabym wypłukać ten kolor? Żeby bardziej szedł w blond. Tak aby powrócić bardziej do mojego zblizonego koloru czyli naturalnego blondu?
Jakieś szampony? Płukanki?


POMÓŻCIE !
_monka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 20:41   #136
avie24
Przyczajenie
 
Avatar avie24
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
jaka plukanka?

Czesc dziewczyny,

Mam z natury kasztanowe włosy. Jakoś ok. rok temu zafarbowałam włosy na czarno farbą trwałą, czerń wypłukała się i zostały mi rude refleksy. Jaką płukanka moge zniwelowac ta rudosc? Ewentualnie jak inaczej moge sobie z tym poradzic, zafarbowalabym na jeden kolor, ale skoro farby poprostu nie trzymają mi się na włosach..

\pozdrawiam
avie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 23:32   #137
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: jaka plukanka?

Cytat:
Napisane przez avie24 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,



Mam z natury kasztanowe włosy. Jakoś ok. rok temu zafarbowałam włosy na czarno farbą trwałą, czerń wypłukała się i zostały mi rude refleksy. Jaką płukanka moge zniwelowac ta rudosc? Ewentualnie jak inaczej moge sobie z tym poradzic, zafarbowalabym na jeden kolor, ale skoro farby poprostu nie trzymają mi się na włosach..



\pozdrawiam
Przed farbą możesz zrobić pigmentację aby kolor lepiej się trzymał.

Co do rudego, spróbuj niebieskiej płukanki albo szamponu Matrix brass off

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 09:19   #138
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: jaka plukanka?

sub
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 19:14   #139
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Jak się pozbyć rudości?

Witam,
Zeszłego lata ufarbowałam swoje włosy na truskawkowy blond, a mój naturalny kolor to jasny popielaty brąz, z czego połowa włosów jest już całkowicie siwa. Miesiąc temu zdecydowałam się na to, aby powrócić do swego naturalnego odcienia, natomiast koniecznie zależy mi na tym, aby był to kolor chłodny. Użyłam farby , która pięknie chwyciła i złapała nawet siwe włosy - niestety mijają trzy tygodnie od użycia, a ja mam ponownie rude włosy... jak pozbyć się tego rudego odcienia włosów? Zakupiłam nawet w tym celu specjalny profesjonalny szampon Fanola No Orange, ale niestety brak jakichkolwiek efektów. Błagam doradźcie cokolwiek, bo nie mogę już patrzeć na te rudości, a farbowanie włosów co trzy tygodnie niespecjalnie do mnie przemawia...
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 17:30   #140
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Proszę tu mała ściąga, jak neuralizowac niechcianych kolor/odcień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_20190315-182800.jpg (83,4 KB, 32 załadowań)
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 17:54   #141
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: rudawy odcien - jak sie pozbyc??

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Proszę tu mała ściąga, jak neuralizowac niechcianych kolor/odcień
Mam szampon z niebieskim pigmentem, ale nie pomaga. Zastanawiam się nad użyciem niebieskiego tonera, może to pomoże
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 18:54:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:52.