Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 11:42   #1
Aneczka906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 4

Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy


Wiem, że pewnie część z was napisze że pewnie gdzieś już to było albo, że to logiczne że biorąc tabletki antykoncepcyjne nie ma owulacji ale wolę się upewnić, A nigdzie nie mogę znaleźć takiego wątku. Otóż biorę tabletki regularnie 10 miesięcy. Zawsze kończę opakowanie w czwartek i zawsze dostaje krwawienie z odstawienia w niedzielę. I tak było też w tym przypadku. Ostatnia tabletke zazylam w czwartek, a Kochałam się z moim facetem z soboty na niedzielę i doszło do wytrysku w pochwie. Kilka godzin pozniej, doszło do krwawienia z odstawienia. Czy jestem w 100% bezpieczna od zajścia w ciążę? Wiem że krwawienie nie wyklucza nigdy drugiego w 100% A trochę się zaczynam stresować, że mogło dojść do zapłodnienia. Pomóżcie
Aneczka906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 12:26   #2
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy

Wszystko ok. Tabletki zabezpieczają tak samo także w czasie 7-dniowej przerwy. Skoro je bierzesz regularnie, to nie masz powodów do zmartwień.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 12:28   #3
cybilla
Raczkowanie
 
Avatar cybilla
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 33
Dot.: Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy

wszystko jest na pewno okej!
cybilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 13:39   #4
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy

Cytat:
Napisane przez Aneczka906 Pokaż wiadomość
Wiem, że pewnie część z was napisze że pewnie gdzieś już to było albo, że to logiczne że biorąc tabletki antykoncepcyjne nie ma owulacji ale wolę się upewnić, A nigdzie nie mogę znaleźć takiego wątku. Otóż biorę tabletki regularnie 10 miesięcy. Zawsze kończę opakowanie w czwartek i zawsze dostaje krwawienie z odstawienia w niedzielę. I tak było też w tym przypadku. Ostatnia tabletke zazylam w czwartek, a Kochałam się z moim facetem z soboty na niedzielę i doszło do wytrysku w pochwie. Kilka godzin pozniej, doszło do krwawienia z odstawienia. Czy jestem w 100% bezpieczna od zajścia w ciążę? Wiem że krwawienie nie wyklucza nigdy drugiego w 100% A trochę się zaczynam stresować, że mogło dojść do zapłodnienia. Pomóżcie
Nie musisz szukać takiego wątku na forum, ponieważ odpowiedź na twoje pytanie znajduje się w ulotce tabletek, które bierzesz. Generalnie warto czytać ulotki

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 15:53   #5
Aneczka906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy

No niby wiem, że tabletki też zachowują zabezpieczenie w ciągu tych 7 dni jeśli przyjmuje je regularnie i jesli rozpocznę nowe opakowanie 8 dnia, ale jednak trochę się wystraszyłam że doszło do tego podczas tej przerwy, bo podczas normalnego przyjmowania tabletek nie zwracamy uwagi na to czy doszło do wytrysku w pochwie. Dodatkowo biorę też leki na tarczyce dlatego też się wystraszyłam że mogłoby mieć to jakiś wpływ podczas tej przerwy.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Generalnie to czytam ulotki. Wiem że przerwa 7dniowa zachowuje zabezpieczenie, ale wolałam się upewnić pod tym względem bo pierwszy raz doszło do wytrysku w pochwie podczas przerwy między tabletkami. Normalnie podczas ich brania nie przejmuje się tym jak do tego dojdzie. Nie trzeba wszystkich wrzucać do jednego wora. To że ktoś nie czyta nie znaczy że ja też nie, więc generalnie jak nie wiesz co czytam to lepiej nie pisz mi żadnych komentarzy, bo inni potrafią normalnie napisać A takich jak twój nie potrzebuje
Aneczka906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-12, 16:17   #6
Carol99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Gdańsk, Genewa
Wiadomości: 143
Dot.: Wytrysk w pochwie podczas 7dniowej przerwy

To, gdzie doszło do wytrysku ma wątpliwy wpływ. Stosunek przerywany nie zapobiega ciąży. Metodą antykoncepcją są plastry, tabletki, prezerwatywy i inne.
Carol99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-12 17:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.