Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-17, 23:39   #4081
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
https://kochamyzwierzaki.pl/pies-w-k...aATzogV6v4dFls

Łezka się kręci. O psie który przychodził do kościoła
Ech.... wierzę, że Tommy spotkał się już tam, w górze z Marią. W sumie wierzę, że zwierzaki w niebie są. No muszą być. Jeśli kiedyś tam trafię, to Andżelka na pewno wyjdzie mi na spotkanie. Przez 18 lat byłyśmy razem na dobre i na złe. Kurczę, za każdym razem, gdy wyciągam jej ukochany kocyk i zabawki to ryczę. Z drugim ukochanym kocykiem została pochowana.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Naprawdę? Widziałam 10 postów, ale może coś mi się źle wyświetliło albo źle spojrzałam (na aplikacji rzadko w ogóle widać te posty).

To się kajam.
Jeśli Cię to pocieszy, to uważam, że jesteś najbardziej limonowata z trzech Limonek, które na forum mi mignęły
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 23:39   #4082
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Chciałam ostatnio wypożyczyć książkę z biblioteki ale okazało się, że jest wypożyczona przez innego użytkownika do 04.02.2020 To już przesada, żeby książkę wypożyczać na prawie 3 miesiące. Nie wiem ja ta osoba to zrobiła, chyba ją przedłużała o te 3 miesiące.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 23:40   #4083
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ech.... wierzę, że Tommy spotkał się już tam, w górze z Marią. W sumie wierzę, że zwierzaki w niebie są. No muszą być. Jeśli kiedyś tam trafię, to Andżelka na pewno wyjdzie mi na spotkanie. Przez 18 lat byłyśmy razem na dobre i na złe. Kurczę, za każdym razem, gdy wyciągam jej ukochany kocyk i zabawki to ryczę. Z drugim ukochanym kocykiem została pochowana.
Sama ryczę jak to czytam..
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 23:43   #4084
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 368
Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;87341839]Chciałam ostatnio wypożyczyć książkę z biblioteki ale okazało się, że jest wypożyczona przez innego użytkownika do 04.02.2020 To już przesada, żeby książkę wypożyczać na prawie 3 miesiące. Nie wiem ja ta osoba to zrobiła, chyba ją przedłużała o te 3 miesiące.[/QUOTE]



Czemu? Skoro jest taka możliwość to nie rozumiem czemu z niej nie skorzystać.
Może ta osoba wyjeżdża i chce mieć ten tytuł, nie wiem. Na pewno ma jakiś powód :p

Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 23:44   #4085
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Jakie to szczęście i dar móc kochać te zwierzaki i choć potem cierpimy i tęsknimy gdy odchodzą to jestem wdzięczna,że było mi to dane . I też mam nadzieję kiedyś jeszcze je spotkać, choć nieraz mam wrażenie,że w innym wracają

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Sama ryczę jak to czytam..
No ja się też teraz uryczalam i musiałam moich zaraz przytulić, a śpią jak suselki obok
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 00:04   #4086
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Czemu? Skoro jest taka możliwość to nie rozumiem czemu z niej nie skorzystać.
Może ta osoba wyjeżdża i chce mieć ten tytuł, nie wiem. Na pewno ma jakiś powód :p

Sent from my iPhone using Tapatalk
Właśnie mnie dziwi, że jest taka możliwość przedłużenia na trzy miesiące z góry. W innych bibliotekach widziałam, że można tylko na miesiąc, a potem ewentualnie na kolejny miesiąc o ile książka nie jest zarezerwowana. Gdyby nie było takiej możliwości i teraz bym ją zarezerwowała to wcześniej bym ją mogła wypożyczyć, a tak muszę czekać do lutego. To już lekka przesada.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 00:38   #4087
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

Jeśli Cię to pocieszy, to uważam, że jesteś najbardziej limonowata z trzech Limonek, które na forum mi mignęły
Dziękuję.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 00:58   #4088
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie znam się. Mnie dziwi ta szopka. Dziecko nie musi być ochrzczone już teraz natychmiast. Może zostać ochrzczone wtedy kiedy potencjalna chrzestna "załatwi papierek". Poza tym już sobie wyobrażam te rozmowy: "X jest chrzestną? Ale jako to, przecież dziecko do chrztu trzymała Y?" "A wiesz, Y jest chrzestną tylko na papierze, tak naprawdę chrzestną jest X." "Tak? A dlaczego tak?" "A bo Y nie załatwiła papierka na czas."
No cyrk

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja się zgadzam, że te pracowe opłatki są idiotyczne.
Co ciekawe, w mojej ex pracy nawet przyszedł ksiądz po kolędzie! Trochę mi to przeszkadzało w pracy muszę przyznać, choć ksiądz był miły, dał mi jakąś książeczkę dla przyszłych panien młodych (byłam tuż przed ślubem), był to kolega szefa, wszyscy ta byli religijni, no ale nie podobały mi się takie religijne praktyki w miejscu i czasie pracy.
W Polsce przez 9 lat pracowalam w roznych firmach i na szczescie nigdy sie nie zetknelam z pracowym oplatkiem. Raz mi sie trafila pracowa wigilia, ale to nie mialo nic wspolnego z oplatkiem, czy w ogole religia, po prostu przekaski i alkohol, wiec rownie dobrze moglo byc to zorganizowane z jakiejkolwiek innej okazji
W ogole za bardzo nie mialam z oplatkiem do czynienia nigdy, bo moja rodzina byla niewierzaca, moj maz z kolei byl wychowany w wierze buddyjskiej, ale od kilkunastu lat jest ateista, wiec swiat nie obchodzimy.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Z tymi lekcjami religii to nie jest wcale tak prosto, bo może w teorii są nieobowiązkowe, ale u mnie w szkole (nie tak dawno temu) alternatywy nie było i wszystkie dzieci z automatu były zapisane na religie. Co się rodzic musiał nagimnastykować, żeby dziecko wypisać... Moim zdaniem po prostu przestrzeń publiczna czymiejsca pracy powinny być wolne od praktyk i symboli religijnych. Chcesz sobie kultywować swoją wiarę? Spoko. Masz od tego swój dom i swoje świątynie. Mnie proszę w to nie mieszać.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
U mnie bylo tak samo, ale jesli dobrze kojarze, to Ty jestes chyba o ok. 10 lat ode mnie mlodsza.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Jeśli Cię to pocieszy, to uważam, że jesteś najbardziej limonowata z trzech Limonek, które na forum mi mignęły
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 08:41   #4089
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Nasza pracowa wigilia wygląda tak, że jest uroczysta kolacja a potem open bar, DJ i tańce do samego rana. Dzielenie się opłatkiem jest zbyt intymne żeby to robić z ludźmi, których się mija w wc i najczęściej wcale nie zna. Nie wiem czego bym miała życzyć koleżance ze stanowiska obok, udanych projektów? Pomyślności? I tak razy 30? Koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 08:47   #4090
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

U mnie w pracy całe szczęście nigdy dzielenia się opłatkiem nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:05   #4091
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
U mnie w pracy całe szczęście nigdy dzielenia się opłatkiem nie ma.
U mnie jest tego typu impreza, ale bez oplatka Po prostu duzo jedzenia i tyle nie mam nic przeciwko

Co do Kubicy - patiasym to nie jest kwestia slabym umiejetnosci, on sie wypromowal chocby tym, ze majac najslabszy bolid potrafil zdobyc jakiekolwiek punkty w teamie Williamsa i jest lepszy od Russella mimo, ze tamten ma duzo lepszy bolid.

A to, ze w kogos wjechal kiedys tam ... to nie jest jakies odstwepstwo od normy. Wczoraj ogladalam F1 (ogladam duuuuzo sportu ) i podczas jednego wyscigu mialy miejsce dwie stluczki, w tym jedna, ktora zrzucila prowadzacych na ostatnie pozycje kiedy to Vettel doprowadził do wypadku z Leclercem. Co ciekawe obaj z teamu Ferrari. Swoja droga to mnie dziwi. Gosc zawalil wyscig calej druzynie, probujac wyprzedzic kolege z teamu, z ktorym teoretycznie powinien wspolpracowac na torze
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 09:34   #4092
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Co do Kubicy - patiasym to nie jest kwestia slabym umiejetnosci, on sie wypromowal chocby tym, ze majac najslabszy bolid potrafil zdobyc jakiekolwiek punkty w teamie Williamsa i jest lepszy od Russella mimo, ze tamten ma duzo lepszy bolid.

A to, ze w kogos wjechal kiedys tam ... to nie jest jakies odstwepstwo od normy. Wczoraj ogladalam F1 (ogladam duuuuzo sportu ) i podczas jednego wyscigu mialy miejsce dwie stluczki, w tym jedna, ktora zrzucila prowadzacych na ostatnie pozycje kiedy to Vettel doprowadził do wypadku z Leclercem. Co ciekawe obaj z teamu Ferrari. Swoja droga to mnie dziwi. Gosc zawalil wyscig calej druzynie, probujac wyprzedzic kolege z teamu, z ktorym teoretycznie powinien wspolpracowac na torze
Naprawdę, na tym polega sukces? I skąd wiesz że ma dużo lepsze auto od Russella, z własnej oceny Kubicy? Co się słyszy o Kubicy to albo rozbił auto, albo niebezpiecznie pojechał, albo do końca nie dojechał. I wystarczy wejść na zagraniczne fora, to nie jest tak że tam sami wrogowie Kubicy są, ale komentarze głównie w stylu kończ waść, wstydu oszczędź. Ileś osób czeka w kolejce do F1, naprawdę powinien im zajmować to miejsce, serio?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:40   #4093
c27114ece7e97a9e5dae0bed5be495ab318e4b93_5e17be829368c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 422
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Naprawdę, na tym polega sukces? I skąd wiesz że ma dużo lepsze auto od Russella, z własnej oceny Kubicy? Co się słyszy o Kubicy to albo rozbił auto, albo niebezpiecznie pojechał, albo do końca nie dojechał. I wystarczy wejść na zagraniczne fora, to nie jest tak że tam sami wrogowie Kubicy są, ale komentarze głównie w stylu kończ waść, wstydu oszczędź. Ileś osób czeka w kolejce do F1, naprawdę powinien im zajmować to miejsce, serio?
Dziwi mnie, że ludzie nie znają sensu tego powiedzenia.
c27114ece7e97a9e5dae0bed5be495ab318e4b93_5e17be829368c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:46   #4094
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=c27114ece7e97a9e5dae0be d5be495ab318e4b93_5e17be8 29368c;87342361]Dziwi mnie, że ludzie nie znają sensu tego powiedzenia. [/QUOTE]

Mnie tez.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:46   #4095
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

https://natemat.pl/290731,dziki-rozk...sbQLyyYiNAUn7M

Prosze jakie dziki pomocne


a i znowu mi wyswietliło w artykule, ze Wenecja pod woda. Bo wczoraj przez przypadek natrafilam na info i przyznam, ze nie wiedzialam, ze tam taka powódź
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:50   #4096
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Slyszałam. Dziki potrafią wyczuć bardzo dobrze różne zapachy, więc są do tego stworzone
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:51   #4097
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=c27114ece7e97a9e5dae0be d5be495ab318e4b93_5e17be8 29368c;87342361]Dziwi mnie, że ludzie nie znają sensu tego powiedzenia. [/QUOTE]Mnie też.

Pewnie nie przeczytali lektury i pamiętają tylko jedno zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 11:09   #4098
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Naprawdę, na tym polega sukces? I skąd wiesz że ma dużo lepsze auto od Russella, z własnej oceny Kubicy? Co się słyszy o Kubicy to albo rozbił auto, albo niebezpiecznie pojechał, albo do końca nie dojechał. I wystarczy wejść na zagraniczne fora, to nie jest tak że tam sami wrogowie Kubicy są, ale komentarze głównie w stylu kończ waść, wstydu oszczędź. Ileś osób czeka w kolejce do F1, naprawdę powinien im zajmować to miejsce, serio?
to sa oficjalne dane - bolid Russella jest lepszy, poniewaz Williams traktuje go jako glownego kierowce, natomiast Kubica jest traktowany jako 'drugi kierowca'. Akurat ogladalam ostatnio sporo wysciagow F1 (moj maz jest fanem) i wcale takich przypadkow duzo nie bylo, a nawet jesli kilka to wciaz miesci sie w granicach statystycznych. I tak, zdobycie jakichkolwiek punktow w wysciagu w F1, zwlaszcza w takich okolicznosciach, jest sukcesem.

Zreszta to glowny powod odejscia Kubicy z Williamsa - niedofinansowanie pojazdow.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mnie też.

Pewnie nie przeczytali lektury i pamiętają tylko jedno zdanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sama jeszcze kilka lat temu robilam ten blad
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 11:25   #4099
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
to sa oficjalne dane - bolid Russella jest lepszy, poniewaz Williams traktuje go jako glownego kierowce, natomiast Kubica jest traktowany jako 'drugi kierowca'. Akurat ogladalam ostatnio sporo wysciagow F1 (moj maz jest fanem) i wcale takich przypadkow duzo nie bylo, a nawet jesli kilka to wciaz miesci sie w granicach statystycznych. I tak, zdobycie jakichkolwiek punktow w wysciagu w F1, zwlaszcza w takich okolicznosciach, jest sukcesem.

Zreszta to glowny powod odejscia Kubicy z Williamsa - niedofinansowanie pojazdow.
Możesz proszę podać oficjalne źródło Williamsa, że Russell ma lepsze auto? Dziękuję z góry.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 13:17   #4100
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Możesz proszę podać oficjalne źródło Williamsa, że Russell ma lepsze auto? Dziękuję z góry.
Nikt w Williamsie tego oficjalnie nie powie natomiast oficjalnie mozna zobaczyc srednie zuzycie opon. A to sa dane konstruktorow, ktore sa podawane podczas wyscigu kiedy kieruja kierowcow do boksu na zmiane ogumienia. Kiedy obaj startowali na miekkich oponach, opony Kubicy zuzywaja sie szybciej niz te Russella (wytrzymuja srednio 3 okrazenia dluzej). Wystarczy obejrzec kilka wyscigow i od razu widac kto ma jaki bolid

W jednym z wyscigow startowali na twardej mieszance, i tak Kubica musial zmieniac opony szybciej niz Russell.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:21   #4101
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Nieeeee, Pati nie ogląda wyścigów, nie słucha komentatorów ani innych ludzi, którzy się znają, ale to Ty musisz udowadniać, że Kubica MA gorsze warunki.
A odkąd przyznał, że już nie chce jeździć dla Williamsa, to w sumie cud, że przeżył te wszystkie wypadki w tych ich gruchotach.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:29   #4102
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Swoja droga wypadki tam nie zaleza zwykle od bolidu jako takiego.

https://www.youtube.com/watch?v=dKYB4fDz5Vc

Ostatni wyscig - naprawde pechowy wypadek bolidow Ferrari, ktora jest jedna z najbogatszych stajni i zwykle znajduje sie w czolowce.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:30   #4103
tennen
Raczkowanie
 
Avatar tennen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 303
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

No i Williams przyznal wprost, ze wycofali go przed koncem wyscigu, bo oszczedzali czesci...
tennen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:33   #4104
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez tennen Pokaż wiadomość
No i Williams przyznal wprost, ze wycofali go przed koncem wyscigu, bo oszczedzali czesci...
nie wycofali go. Rozbil bolid podczas treningu, a ze nie mieli nowych czesci to:
'Mechanicy w krótkim czasie doprowadzili samochód do stanu używalności i uniknęli naruszania ciszy nocnej, która przestrzegana jest w Formule 1. Sporym problemem teamu był jednak brak nowych części. Te powinny mieć do dyspozycji wszystkie zespoły w stawce. Elementy, które zamontowano w bolidzie Kubicy mają starą specyfikację i pochodzą jeszcze z początku sezonu.'
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:36   #4105
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Swoja droga wypadki tam nie zaleza zwykle od bolidu jako takiego.

https://www.youtube.com/watch?v=dKYB4fDz5Vc

Ostatni wyscig - naprawde pechowy wypadek bolidow Ferrari, ktora jest jedna z najbogatszych stajni i zwykle znajduje sie w czolowce.
Ależ się mój mąż wczoraj naklął na Vettela i na Hamiltona..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:39   #4106
tennen
Raczkowanie
 
Avatar tennen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 303
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
nie wycofali go. Rozbil bolid podczas treningu, a ze nie mieli nowych czesci to:
'Mechanicy w krótkim czasie doprowadzili samochód do stanu używalności i uniknęli naruszania ciszy nocnej, która przestrzegana jest w Formule 1. Sporym problemem teamu był jednak brak nowych części. Te powinny mieć do dyspozycji wszystkie zespoły w stawce. Elementy, które zamontowano w bolidzie Kubicy mają starą specyfikację i pochodzą jeszcze z początku sezonu.'
Ale ja mialam na mysli GP Rosji Po tym jak Russell sie rozbil wycofano Kubice zeby oszczedzac czesci.

Edytowane przez tennen
Czas edycji: 2019-11-18 o 13:41
tennen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:55   #4107
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87343133]Ależ się mój mąż wczoraj naklął na Vettela i na Hamiltona..[/QUOTE]

Moj tak samo. A mi bylo zwyczajnie szkoda Albona - mial szanse na dobra pozycje, ale przez pyche Hamiltona stracil te szanse. Z czolowego miejsca wyladowal na koncu stawki. Po wyscigu widzialam wywiad Hamiltona, ktory w sumie lekko podsumowal: No tak, to moja wina, trudno.

Cytat:
Napisane przez tennen Pokaż wiadomość
Ale ja mialam na mysli GP Rosji Po tym jak Russell sie rozbil wycofano Kubice zeby oszczedzac czesci.
a to tak, w GP Rosji tak bylo
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 13:56   #4108
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Moj tak samo. A mi bylo zwyczajnie szkoda Albona - mial szanse na dobra pozycje, ale przez pyche Hamiltona stracil te szanse. Z czolowego miejsca wyladowal na koncu stawki. Po wyscigu widzialam wywiad Hamiltona, ktory w sumie lekko podsumowal: No tak, to moja wina, trudno.



a to tak, w GP Rosji tak bylo
Prawda.
Ale i jak kibicuję Hamiltonowi
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 16:21   #4109
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87343087]Nieeeee, Pati nie ogląda wyścigów, nie słucha komentatorów ani innych ludzi, którzy się znają, ale to Ty musisz udowadniać, że Kubica MA gorsze warunki.
A odkąd przyznał, że już nie chce jeździć dla Williamsa, to w sumie cud, że przeżył te wszystkie wypadki w tych ich gruchotach.[/QUOTE]Perse, naprawdę, nie o to tu chodzi, że się nie znam a FALLinLOVE i Ty sie znacie. Mam prawo się nie znać. Chodzi jedynie mi o rzetelność relacji.
Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
to sa oficjalne dane - bolid Russella jest lepszy
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Możesz proszę podać oficjalne źródło Williamsa, że Russell ma lepsze auto? Dziękuję z góry.
Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Nikt w Williamsie tego oficjalnie nie powie
Teraz możecie sobie na mnie używać i wieszać psy, przyganiać od hipokrytki, ale taki był dialog. Z góry przepraszam, że się dopytywałam. Wnioski niech sobie proszę wszystkie osoby na forum wyciągną z niego same
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 17:33   #4110
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;87341874]Właśnie mnie dziwi, że jest taka możliwość przedłużenia na trzy miesiące z góry. [/QUOTE]

O takiej możliwości słyszałam tylko w przypadku uczelnianych bilbiotek, gdzie wykładowcy akademiccy mogli książki wypożyczać na dłużej niż jeden miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-26 12:31:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.