Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-15, 12:38   #3481
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Właśnie sama nie wiedziałam jeszcze o czym mówię bo nie widziałam katalogu weszłam sobie na stronę i jak wrzuciłam dwie paletki ABH to obniżyło mi cenę do 249 zł, ale zanim się namyśliłam to "promocja" zniknęła więc pewnie będę polować na ten zestaw. Ciekawe jak szybko się wyprzeda
Katalog ważny od 13 do tej pory nie ma zestawu ani w stacjonarkach (przynajmniej u mnie) ani na stronie. S milczy, nie odpowiada nawet na fejsie, więc albo jeszcze nie mają albo będzie kilka sztuk.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 22:36   #3482
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
z rabatem wychodzi za 189zł to chyba całkiem niezła cena jak za 100% jedwabiu?
Ja mam zaburzenia... Czasem myślę kurcze drogo troszkę.... 40 euro... A człowiek się ani nie obejrzy a 100 znika z portfela.... Pójdzie coś przekąsić że znajomymi bez szaleństw i 300 złotych leci w niedrogiej knajpie. Bluzeczka śliczna. Jest. Masz kasę to bierz!

Ja udaje się po prezent urodzinowy jak wrócimy na T. Zakupy bez limitu raz w roku-sponsorowane przez TZ ta. Ale nadmiar posiadanych rzeczy mnie przytłacza dalej. W pl weszłam do Hebe po nacomi świece. Opamietalam się kupiłam i Tylko dwie chociaż na dobrych promocjach były kremy bandi. Mam za dużo do zużycia na już. Potem w R. Po chrupki dla bezdomnych kociakow i kupiłam podkład lovely. Poza sklepami z budowlanka i piekarnia nigdzie nie byłam....więc generalnie nic prawie nie wydałam. Za mało czasu. Ale dobrze mi to zrobi. Za kilka godzin wylot. Ja to bym chciała tydzień tutaj w K. i tydzień na T. Spędzać ew. 2 w zimie

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie ciężko...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 00:26   #3483
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny, zainfekowało mi pocztę wp, nie mogę wysyłać maili, bo ciągle przychodzą mi powiadomienia, że wysyłanie jest odrzucane Będę pisać do administracji i instalować Bitdefendera (to polecają w mailach poczty wp). Polecacie zrobić coś jeszcze, czy może wiecie jak rozwiązać problem??? Help
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 08:13   #3484
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Oktawia Trzymaj się
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 12:57   #3485
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ja mam zaburzenia... Czasem myślę kurcze drogo troszkę.... 40 euro... A człowiek się ani nie obejrzy a 100 znika z portfela.... Pójdzie coś przekąsić że znajomymi bez szaleństw i 300 złotych leci w niedrogiej knajpie. Bluzeczka śliczna. Jest. Masz kasę to bierz!



Ja udaje się po prezent urodzinowy jak wrócimy na T. Zakupy bez limitu raz w roku-sponsorowane przez TZ ta. Ale nadmiar posiadanych rzeczy mnie przytłacza dalej. W pl weszłam do Hebe po nacomi świece. Opamietalam się kupiłam i Tylko dwie chociaż na dobrych promocjach były kremy bandi. Mam za dużo do zużycia na już. Potem w R. Po chrupki dla bezdomnych kociakow i kupiłam podkład lovely. Poza sklepami z budowlanka i piekarnia nigdzie nie byłam....więc generalnie nic prawie nie wydałam. Za mało czasu. Ale dobrze mi to zrobi. Za kilka godzin wylot. Ja to bym chciała tydzień tutaj w K. i tydzień na T. Spędzać ew. 2 w zimie

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------






Super taki prezent zakupy bez limitu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 13:44   #3486
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Smile Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Super taki prezent zakupy bez limitu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ano oszczędź go bo nie wiemy co nas czeka. Ale buty jakieś muszę kupić sportowe na bank. Mam nadzieję że coś sensownego będzie. Mam duze zapotrzebowanie na bawełniane solidne taliowane bluzeczki z krótkim rękawem. Bez napisów, bez wzorów, gladnie z dobrej bawełny ładnie wykończone.

Moje skromne nabytki z PL. Czekolada z grzancem skusila strasznie. Mam dwie na wszelki wypadek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20191115_145544.jpg (112,9 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-11-16 o 13:46
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 16:24   #3487
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

klaskam za wszystkie zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 16:59   #3488
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Witam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija 3 lata od pierwszego dnia w nowej pracy, pamiętam jak się stresowałam...
gratulacje, ale ten czas leci....
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ano... też mi się to nie spodobało...

mega ... nie wiem kiedy to zleciało. Oktawia jak u Ciebie? Ile już latek Ci zleciało? I co w ogóle słychać? Lena, Martusia? Gdzie Wy dziewczynki jesteście?

lody i bluzkę w Orsayu.
https://www.orsay.com/pl-pl/bluzka-w...069660000.html
i ta mnie jeszcze kusi... z rabatem 30%
https://www.orsay.com/pl-pl/bluzka-w...086660000.html

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Ano oszczędź go bo nie wiemy co nas czeka. Ale buty jakieś muszę kupić sportowe na bank. Mam nadzieję że coś sensownego będzie. Mam duze zapotrzebowanie na bawełniane solidne taliowane bluzeczki z krótkim rękawem. Bez napisów, bez wzorów, gladnie z dobrej bawełny ładnie wykończone.

Moje skromne nabytki z PL. Czekolada z grzancem skusila strasznie. Mam dwie na wszelki wypadek.
czekolada wygląda pysznie
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:33   #3489
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Witam serdecznie

Wrzucam Wam zdjęcie zestawu palet. Mimo, że mam Soft Glam to bardzo mnie kusi. Niestety w stacjonarnym sklepie jej brak. Wpadłam dzisiaj po S. po ponad rocznym odwyku i źle się to skończyło.
20191116_192758.jpg

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2019-11-17 o 09:58
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 19:52   #3490
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Wrzucam Wam zdjęcie zestawu palet. Mimo, że mam Soft Glam to bardzo mnie kusi. Niestety w stacjonarnym sklepie jej brak. Wpadłam dzisiaj po S. po ponad rocznym odwyku i źle się to skończyło. Załącznik 7698088

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Podobno stacjonarnie ma być pod koniec przyszłego tygodnia.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 20:56   #3491
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Wrzucam Wam zdjęcie zestawu palet. Mimo, że mam Soft Glam to bardzo mnie kusi. Niestety w stacjonarnym sklepie jej brak. Wpadłam dzisiaj po S. po ponad rocznym odwyku i źle się to skończyło. Załącznik 7698088

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Pokaż co fajnego nabyłas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 21:40   #3492
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dobry deal dla lubiących tusze do rzęs Bobbi Brown: https://www.douglas.pl/Nowo%C5%9Bci-...000090087.html

zestaw dwóch tuszy w cenie niższej niż jeden
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:12   #3493
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Jo malone jest twórcą kilku zapachów w ostatneji kolekcji perfum Zara. Warto poniuchac. Ja postaram się w najbliższym tygodniu podejść gdzieś....

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

Wrzucam Wam zdjęcie zestawu palet. Mimo, że mam Soft Glam to bardzo mnie kusi. Niestety w stacjonarnym sklepie jej brak. Wpadłam dzisiaj po S. po ponad rocznym odwyku i źle się to skończyło. Załącznik 7698088

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Hej, dawno Cie nie było. Ale po roku odwyku nagroda się należy. o kupiłaś?

Ja kończę kawę i na zakupy jedziemy, mam cały dzień wolny więc na spokojnie będzie.

Wczoraj na lotnisku kupiłam Twój styl j jest katalog S. I oferty na święta. Ta podwójna paleta też jest ale pamiętam że jakaś. Mała. Mi się rzuciła w oczy za 100....moge cyknac zdjęcia ofert jak ktoś nie ma. Katalogu ale to już później...
A może ja potrzebuje ta podwójna..... Muszę pomyśleć.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-11-17 o 09:15
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:41   #3494
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Podobno stacjonarnie ma być pod koniec przyszłego tygodnia.
o to będę musiała się przejechać do stacjonarki. Babeczka w S. mówiła, że jeszcze wszystkiego nie dostali i w najbliższych dostawach będą pojawiały się kolejne zestawy świąteczne, ale nie wie czy te z ABH do nich dojadą. Chociaż dalej nie wiem po co mi zapasowa Soft Glam
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Pokaż co fajnego nabyłas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A takie rzeczy napaliłam się na notatnik z kalendarzem, a to zwykły notatnik z 2 stronami z miesiącami ale za cały jeden złoty to mi nie żal. Najlepiej wyszło z boxem, konsultantka była przekonana, że box to ta saszetka z miniakami. Ten duży z emaila i tak był kiepski, więc mi nie zależało na nim.

20191117_103344.jpg

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2019-11-17 o 09:57
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 09:45   #3495
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jo malone jest twórcą kilku zapachów w ostatneji kolekcji perfum Zara. Warto poniuchac. Ja postaram się w najbliższym tygodniu podejść gdzieś....

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------



Hej, dawno Cie nie było. Ale po roku odwyku nagroda się należy. o kupiłaś?

Ja kończę kawę i na zakupy jedziemy, mam cały dzień wolny więc na spokojnie będzie.

Wczoraj na lotnisku kupiłam Twój styl j jest katalog S. I oferty na święta. Ta podwójna paleta też jest ale pamiętam że jakaś. Mała. Mi się rzuciła w oczy za 100....moge cyknac zdjęcia ofert jak ktoś nie ma. Katalogu ale to już później...
A może ja potrzebuje ta podwójna..... Muszę pomyśleć.
Teraz mogę mozolnie odbudować zapasy. (Nie dotyczy tuszów do rzęs - tych dalej mam zatrzęsienie) Życzę udanych zakupów przez te niedziele niehandlowe nigdy nie wiem kiedy sklepy są otwarte.

Edytowane przez Malinum
Czas edycji: 2019-11-17 o 09:57
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 10:48   #3496
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
o to będę musiała się przejechać do stacjonarki. Babeczka w S. mówiła, że jeszcze wszystkiego nie dostali i w najbliższych dostawach będą pojawiały się kolejne zestawy świąteczne, ale nie wie czy te z ABH do nich dojadą. Chociaż dalej nie wiem po co mi zapasowa Soft Glam A takie rzeczy napaliłam się na notatnik z kalendarzem, a to zwykły notatnik z 2 stronami z miesiącami ale za cały jeden złoty to mi nie żal. Najlepiej wyszło z boxem, konsultantka była przekonana, że box to ta saszetka z miniakami. Ten duży z emaila i tak był kiepski, więc mi nie zależało na nim.

Załącznik 7698127

w domku zobaczę dokładnie. Słońce oslepia nic nie widać na telefonie.

U nas otwarte tylko sklepy w strefachturystycznyvh. Normalne supermarkety pozamykane i centra handlowe na północy.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:28   #3497
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
o to będę musiała się przejechać do stacjonarki. Babeczka w S. mówiła, że jeszcze wszystkiego nie dostali i w najbliższych dostawach będą pojawiały się kolejne zestawy świąteczne, ale nie wie czy te z ABH do nich dojadą. Chociaż dalej nie wiem po co mi zapasowa Soft Glam A takie rzeczy napaliłam się na notatnik z kalendarzem, a to zwykły notatnik z 2 stronami z miesiącami ale za cały jeden złoty to mi nie żal. Najlepiej wyszło z boxem, konsultantka była przekonana, że box to ta saszetka z miniakami. Ten duży z emaila i tak był kiepski, więc mi nie zależało na nim.

Załącznik 7698127
🥰🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 21:07   #3498
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
o to będę musiała się przejechać do stacjonarki. Babeczka w S. mówiła, że jeszcze wszystkiego nie dostali i w najbliższych dostawach będą pojawiały się kolejne zestawy świąteczne, ale nie wie czy te z ABH do nich dojadą. Chociaż dalej nie wiem po co mi zapasowa Soft Glam A takie rzeczy napaliłam się na notatnik z kalendarzem, a to zwykły notatnik z 2 stronami z miesiącami ale za cały jeden złoty to mi nie żal. Najlepiej wyszło z boxem, konsultantka była przekonana, że box to ta saszetka z miniakami. Ten duży z emaila i tak był kiepski, więc mi nie zależało na nim.

Załącznik 7698127
bARDZO ZACNE ZAKUPKI

Ja dzis na zakupach bez limitu nie poszalalam, cokolwiek sie podobalo to po chwili namyslu stwierdzalam ze mam bardzo podobna rzecz w szafie. Nic z butow mnie nie urzeklo.
Kupilam sukienke sportowa bawelniana, kombinezon ze spodenkami na lato plus pasek ktory bedzie pasowac do sukienki rowniez oraz do innej granatowej kupionej wczesniej , spodenki eleganckie i spodnie na chlodne dni do PL >
za to TZ jak wpadl do quicksilver to poplynal....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 06:23   #3499
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny, którą pościel z home &you polecacie? Zależy mi żeby trzymała kolor i była łatwa w prasowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-18, 06:26   #3500
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, którą pościel z home &you polecacie? Zależy mi żeby trzymała kolor i była łatwa w prasowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polecam, ale tylko te 100% bawełna mam i nic się nie dzieje, nie traci koloru i nie trzeba prasować - tzn. ja nie prasuję

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
bARDZO ZACNE ZAKUPKI

Ja dzis na zakupach bez limitu nie poszalalam, cokolwiek sie podobalo to po chwili namyslu stwierdzalam ze mam bardzo podobna rzecz w szafie. Nic z butow mnie nie urzeklo.
Kupilam sukienke sportowa bawelniana, kombinezon ze spodenkami na lato plus pasek ktory bedzie pasowac do sukienki rowniez oraz do innej granatowej kupionej wczesniej , spodenki eleganckie i spodnie na chlodne dni do PL >
za to TZ jak wpadl do quicksilver to poplynal....
za zakupy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 07:36   #3501
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
o to będę musiała się przejechać do stacjonarki. Babeczka w S. mówiła, że jeszcze wszystkiego nie dostali i w najbliższych dostawach będą pojawiały się kolejne zestawy świąteczne, ale nie wie czy te z ABH do nich dojadą. Chociaż dalej nie wiem po co mi zapasowa Soft Glam A takie rzeczy napaliłam się na notatnik z kalendarzem, a to zwykły notatnik z 2 stronami z miesiącami ale za cały jeden złoty to mi nie żal. Najlepiej wyszło z boxem, konsultantka była przekonana, że box to ta saszetka z miniakami. Ten duży z emaila i tak był kiepski, więc mi nie zależało na nim.

Załącznik 7698127
za zakupy
Co ładnego dostałaś w tej saszetce?

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, którą pościel z home &you polecacie? Zależy mi żeby trzymała kolor i była łatwa w prasowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Generalnie to chyba każda jest ok. Mam niektóre od 7 lat i nic im nie jest. Kolor ten sam co na początku, niektóre wyglądają jak nowe. Nie polecam tylko tych z jakimikolwiek aplikacjami na poduszce bo jest później niewygodnie i drapie Kupił taką jedną "wypasioną' i teraz nie lubię jej używać.
Wszystkie mi się dobrze prasuje, a co do odczuć dotykowych to najbardziej lubię taką z mikrofibry, najmniej taką pseudosatynową

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Dobry deal dla lubiących tusze do rzęs Bobbi Brown: https://www.douglas.pl/Nowo%C5%9Bci-...000090087.html

zestaw dwóch tuszy w cenie niższej niż jeden
Dziękuję za info nabyłam z rana
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 07:47   #3502
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzień dobry

Dziękuję

Wrzucę później zdjęcie maniaków.

Zamawiala któraś z Was kalendarz adwentowy z Glamshop? Te cienie wyglądają na maleńkie?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 07:53   #3503
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dzięki, lece przegladać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:57   #3504
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Przebieram nogami na myśl o zestawie palet z ABH. Nie mam żadnej, ogółem po rewolucjach zostały mi 2 palety cieni, więc pora zakupic coś nowego dodatkowo mam kod na 10%, więc jak uda mi się upolować to wezmę 2, może ktoś z tu zebranych będzie chciał jedną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 10:01   #3505
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 10:32   #3506
k9871
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Testowałam już odkurzacz do wągrów i urządzenie do peelingu kawitacyjnego zakupione tydzień temu.
Kawitacja - na szpatulce zbierało się sporo syfu, więc chyba działa
Odkurzacz - cudo i ratunek dla osób nieradzących sobie z wągrami na granicy nosa i policzka. Obrzydliwe, ale działa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
k9871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 10:37   #3507
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 10:39   #3508
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez k9871 Pokaż wiadomość
Testowałam już odkurzacz do wągrów i urządzenie do peelingu kawitacyjnego zakupione tydzień temu.
Kawitacja - na szpatulce zbierało się sporo syfu, więc chyba działa
Odkurzacz - cudo i ratunek dla osób nieradzących sobie z wągrami na granicy nosa i policzka. Obrzydliwe, ale działa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za cuda ?

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 10:49   #3509
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87342594]Treść usunięta[/QUOTE]

A jakościowo palety są takie same czy różnią się?
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 10:51   #3510
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.