Zapuszczam włosy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-10, 08:56   #1
mertyfr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1

Zapuszczam włosy :)


Hej wszystkim
Jest to mój pierwszy temat tutaj wiec zacznę od początku.Mam 21 lat i Od zawsze chciałem zapuścić długie włosy jednak ze względu na gęstość moich włosów zazwyczaj szybko to się kończyło dlaczego? Zawsze odpadalem nawet nie w okresie przejściowym tylko po prostu scinalem je bo się zbyt szybko poddawalem dodatkowe muszę dodać że mam te włosy czarne nieco falowane a z tyłu włosów mam słynne ,,koguciki'' co zawsze po przebudzeniu wyglądały okropnie i by wyglądac jak człowiek musiałem przed wyjściem te włosy umyć by wyglądać jak człowiek. Ostatni raz byłem u fryzjera we wrześniu i wtedy fryzjerka ścięła mi włosy tak jak zazwyczaj czyli tył i boki na zero z powodu wygody a górę trochę skróciła potem pewnie wstawię zdjęcie jak aktualnie wyglądam a teraz przechodzę do meritum i liczę na Wasze zdanie i pomoc dodam jeszcze tylko że moim celem na teraz będzie zapuszczenie włosów do ramion.
1) Czy jest jakiś sposób by poradzić sobie z tymi,, kogucikami'' czy zostaje mi to przeboleć?
2) Powinienem co jakiś czas podcinac te włosy czy zostawić je samej sobie? Bo różne słyszę opinie na ten temat a myślę że ze mną byłoby tak że gdybym poszedł do fryzjera to znowu bym wrócił do momentu startowego : D
3) jak przetrwać ten nieszczęsny moment którego jeszcze nie zaznalem ? Będzie to na pewno już jakąś świadomość tego : D
4) Co wy sądzicie o dłuższych włosach u faceta?
Czekam na wasze opinie i rady a potem prześle może jakaś fotkę jak to wygląda aktualnie : ) jeżeli do złego działu dałem swój post to prosiłbym o przeniesienie go w prawidłowe miejsce)
pozdrawiam Gabriel.


Wysłane z mojego HTC One A9s przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mertyfr
Czas edycji: 2018-10-10 o 10:15
mertyfr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-10 09:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.