Probem z pieszczotą annusa. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-13, 11:19   #1
sen36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39

Probem z pieszczotą annusa.


Z moją TŻ kilkukrotnie próbowaliśmy seksu analnego ale nie wychodziło ponieważ nie potrafiła się rozluźnić. Pomimo wielu prób nic z tego nie wyszło więc daliśmy sobie spokój. Zauważyłem jednak, że podczas minetki pieszczenie odbytu palcem daje jej niesamowite orgazmy. Problem tkwi jednak w tym, że nie bardzo rzadko się na to godzi choć efekty zwalają z nóg - częsty kobiecy wytrysk. Rozmawiałem z nią na ten temat i w sumie nie potrafi powiedzieć czemu zakazuje mi tam ja pieścić. Spotkał się ktoś z czymś takim? Dziwne to dla mnie.
sen36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 12:23   #2
AnkaBzykanka
Anka Bzykanka
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

Też tak miałam, ale chłopak bardzo chciał i w końcu uległam jego namowom, czego wcale nie żałuję
__________________
Uprawiam seks z moim byłym chłopakiem (to on zerwał), którego ja wciąż bardzo mocno kocham, a on mnie lubi
AnkaBzykanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 16:46   #3
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

Myślę, że po prostu nie ma ochoty, Może czuje się nie-komfortowo. Ciężko stwierdzić.
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 14:21   #4
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

Cytat:
Napisane przez sen36 Pokaż wiadomość
Z moją TŻ kilkukrotnie próbowaliśmy seksu analnego ale nie wychodziło ponieważ nie potrafiła się rozluźnić. Pomimo wielu prób nic z tego nie wyszło więc daliśmy sobie spokój. Zauważyłem jednak, że podczas minetki pieszczenie odbytu palcem daje jej niesamowite orgazmy. Problem tkwi jednak w tym, że nie bardzo rzadko się na to godzi choć efekty zwalają z nóg - częsty kobiecy wytrysk. Rozmawiałem z nią na ten temat i w sumie nie potrafi powiedzieć czemu zakazuje mi tam ja pieścić. Spotkał się ktoś z czymś takim? Dziwne to dla mnie.
jeśli próbowaliście, a nie wychodziło - odczuwała wtedy ból? możliwe, że to ją zniechęca. Same pieszczoty mogą być przyjemne, ale jeżeli partnerka myśli, że chcesz pełnej penetracji odbytu, może się nie potrafić rozluźnić, bo wie, że będzie boleć - błędne koło
plus może obawia się, że nie jest tam czysta, albo coś
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 19:09   #5
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

Kobiety mają bariery i psychiczne i fizyczne. Poszukaj w necie są przeróżne. Na pewno nie namawiaj jej na siłę. Co mogę poradzić to pieść ja w ten sposób ile dasz radę. Paluszkiem czy wibtatorem zależy co masz. Przyjdzie dzień że sama o to poprosi. Nie śpiesz się, działaj. Mów że uwielbiasz jak sprawiasz jej tak przyjemność.
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 18:03   #6
sen36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

Porozmawiałem z TŻ. Wyznała, że wstydzi się być tam pieszczona ze względów higienicznych ale sama czynność jest ok. Wyznała mi także, że marzy o użyciu "strap on". Przyznam nieco mną to wstrząsneło
sen36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 15:13   #7
sen36
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

I po wszystkim. Było dość dziwnie...
sen36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 01:41   #8
robertkarucki
Przyczajenie
 
Avatar robertkarucki
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 19
Dot.: Probem z pieszczotą annusa.

Niestety takie rzeczy siedzą głęboko w głowie mi jako facetowi w drugą stronę też sprawia to przyjemność, ale mam jakieś blokady psychiczne przed tym. Coż...
robertkarucki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-28 02:41:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.