Prostytutka na pierwszy raz ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 17:37   #1
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32

Prostytutka na pierwszy raz ?


Witam .Mam pytanie głównie do panów...Co myślicie aby na 1 raz udać się do jakiejś laseczki z portalu roksa ? W miescie niedaleko mnie jest pare ładnych 20 paro latek.
Miał ktoś takie doświadczenia i mógłby to dobrze opisać? Warto czy nie warto ? Jak takie spotkanie przebiega ? Proszę o poważne podejście do tematu i godne odpowiedzi.Dodam ze mam 18 lat ,jestem prawiczkiem, dziewczyny nie mam i nie szukam,ponieważ nie mam na to poprostu czasu.Siłownia szkoła,praca
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 17:42   #2
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Witam .Mam pytanie głównie do panów...Co myślicie aby na 1 raz udać się do jakiejś laseczki z portalu roksa ? W miescie niedaleko mnie jest pare ładnych 20 paro latek.
Miał ktoś takie doświadczenia i mógłby to dobrze opisać? Warto czy nie warto ? Jak takie spotkanie przebiega ? Proszę o poważne podejście do tematu i godne odpowiedzi.Dodam ze mam 18 lat ,jestem prawiczkiem, dziewczyny nie mam i nie szukam,ponieważ nie mam na to poprostu czasu.Siłownia szkoła,praca
Żałosne podejście.. gdybym się dowiedziała, że mój chłopak robił to z jakąś dz**** to bym z miejsca z nim zerwała.
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 18:56   #3
Coco97
Raczkowanie
 
Avatar Coco97
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 400
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Masz DOPIERO 18 lat.
__________________
"(...)Wierzę, że śmiech jest najlepszym sposobem na spalanie kalorii. Wierzę w całowanie, dużo całowania. Wierzę w bycie silnym, gdy wszystko wydaje się być nie tak. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny. Wierzę, że jutro jest kolejny dzień i wierzę w cuda".
-Audrey Hepburn
Coco97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:26   #4
niebieskosc4
Raczkowanie
 
Avatar niebieskosc4
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 79
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Nie za bardzo rozumiem po co 18 latkowi prostytutka :-O Już chyba rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby skoczyć do jakiegoś klubu wyrwać pierwszą chętną :P
niebieskosc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:35   #5
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Kwestia tego że tu zapłace a tam nie .. powiedzmy..
Ale ..
to i tak będzie tylko przygodny stosunek a nie coś poważnego więc co to za różnica ??? Poza tym te klubiary tez nie wiadomo ile miały k.... w gębach .. ;d
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:38   #6
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Kwestia tego że tu zapłace a tam nie .. powiedzmy..
Ale ..
to i tak będzie tylko przygodny stosunek a nie coś poważnego więc co to za różnica ??? Poza tym te klubiary tez nie wiadomo ile miały k.... w gębach .. ;d
おもしろい

Tak się o nich wypowiadasz, a sam planujesz seks z prostytutką.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:39   #7
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

A ile pani z Roxy miała, to skąd wiesz? 1/10
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 19:40   #8
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Nie wiem ile miała,a ile miała pierwsza lepsza z klubu ?? a może co impreze sie puszcza nikt nie wie.
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:42   #9
zibi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Dam Ci kilka rad męskim okiem.

Po pierwsze nie słuchaj kobiet. Największym wrogiem kobiety jest Pani lekkich obyczajów i różnego rodzaju kobiety, które nie trzymają się konwenansów. Dlaczego? To bardzo proste. Takie kobiety "psują" rynek matrymonialny kobietom, które szukają trwałego związku. Kobiety będą robiły wszystko, żeby obrzydzić prostytutki. Zwyczajnie to ignoruj i rób swoje.

A ich hipokryzja przerasta wszystko. Iść do łóżka z nowo poznanym facetem w klubie to ok, a skorzystanie z prostytutki to zbrodnia . Większość będzie jeszcze próbowała pisać jakim jesteś nieudacznikiem, bo przecież masa dostępnych kobiet w klubie. Tylko pamiętaj, że w klubie musisz poskakać w okół napalonych samców, postawić kilka drinków, a później MOŻE jakaś zeche wyjść z tobą z klubu i później wieź przepoconą, nawaloną kobietę do domu... Prostytutka to inna bajka. Płacisz, wymagasz i masz to co chcesz.

Nawet nie wiesz ile facetów chodzi na prostytutki . Czasami na męskich spotkaniach, po wypiciu można posłuchać niezłych historii... To są tematy tabu i pamiętaj, żeby nigdy nie przyznawać się kobiecie! Założe się, że conajmniej jedna kobieta tutaj się wpisująca ma chłopaka "dziwkarza", a o tym nawet nie wie i nigdy się nie dowie.

Teraz do rzeczy. Czy warto iść do prostytutki? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Jeżeli nie jesteś zbytnio emocjonalny, nie przywiązujesz wielkiej wagi do seksu i cenisz swój czas to pewnie warto.

A spotkanie przebiega bardzo prosto. Pierw wyszukujesz dziewczyne na roksie. Później idziesz na pewne forum (nie będę podawał nazwy, ale znajdziesz w necie) i czytasz o niej temat. Nie idź w ciemno! Opinie o kobietach są w necie i warto się nimi zainteresować, żeby nie wywalić kasy w błoto. Dzwonisz, podaje ci adres, mówi kiedy przyjśc. Przed przyjściem będzie chciała pewnie jeszcze jeden telefon. Idziesz, wchodzisz, dajesz kasę, idziesz się umyć, a później już wiadomo.

Dobrze to przemyśl!
zibi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:45   #10
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Nie wiem ile miała,a ile miała pierwsza lepsza z klubu ?? a może co impreze sie puszcza nikt nie wie.
Czyli niczym się nie różnią, poza cena. Nie bierzesz udziału w szkolnych konkursach przedsiębiorczości, co?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

A to forum to garsoniera, nie wiem dlaczego kolega obok z dziwkarzy robi jakiś elitarny, sekretny krąg na miarę Fight Clubu. Może mu to jakoś pomaga.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:47   #11
zibi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
A to forum to garsoniera, nie wiem dlaczego kolega obok z dziwkarzy robi jakiś sekretny krąg na miarę fight Clubu.
Może nie każdy tutaj toleruje reklamowanie stron reklamujących prostytutki, ale jak widać tak nie jest . Tak garsoniera i autorze tak jak pisałem dobrze zapoznaj się z tą stroną, żeby nie zaliczyć niespodzianki (kobiety lubią wrzucać nieswoje zdjęcia albo przerabiane w photoshopach itd.)
zibi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 20:00   #12
Rabone
Rozeznanie
 
Avatar Rabone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 625
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

To musi być kolejny troll, nie dajmy się zwariować. ;_;
__________________
24.06.15 - kierowca, pani kierowca, kierowczyni
30.12.15 - ćwiczę hardo


Rabone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:03   #13
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Boże... widzisz i nie grzmisz. Co się porobiło z tymi ludźmi.. 18letni chłopcy wolą iść na prostytutki, niż poczekać na prawdziwą miłość i z nią spędzić swój pierwszy wymarzony raz. :conf used:
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:09   #14
zibi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Rabone Pokaż wiadomość
To musi być kolejny troll, nie dajmy się zwariować. ;_;
No tak, wiele stron kobiet oferujących swoje ciało za pieniądze. Za naszą zachodnią granicą największe burdele w Europie, wielopiętrowe budynki, gdzie mężczyźni sobie wybierają do wyboru do koloru, ale to wszystko kłamstwo, oszustwo, troll. Wszystko to spisek, a te strony i burdele to tylko taki pic na wodę. Mężczyźni z prostytutek nie korzystają!

Niestety realia są trochę inne i chyba trzeba z tym się pogodzić. Żeby było jeszcze łatwiej można powiedzieć, że to tylko najpodlejszy margines, same grubasy i łajdacy, których żadna by nie chciała. Łatwiej z taką wizją pewnie żyć i mnie ona nie przeszkadza . Jak bym miał kiedyś się żenić to też bym taką wizję przestawiał własnej kobiecie.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Boże... widzisz i nie grzmisz. Co się porobiło z tymi ludźmi.. 18letni chłopcy wolą iść na prostytutki, niż poczekać na prawdziwą miłość i z nią spędzić swój pierwszy wymarzony raz. :conf used:
Nic się nie porobiło. Polecam poczytać dawne gazety z czasów przedwojennych (i to nawet przed I. wojną światową). Prostytucja również kwitła i nie było jakiegoś magicznego wieku .

Z resztą nie bezpowodu mówią na to najstarszy zawód świata.
zibi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:11   #15
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

A to forum znałem.Już patrzyłem czy jest tam coś o tych do których chciałem sie udać ale niestety nic
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:12   #16
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Co nie oznacza, że trzeba to praktykować. On ma dopiero 18 lat, jeszcze zdąży spełnić wszystkie fantazje seksualne, ale na litość boską.. Jak w ogóle jeszcze dziecko może wpaść na tak idiotyczny pomysł?
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:15   #17
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Dlaczego idiotyczny pomysł? ja nie widze w tym nic dziwnego ... inni łażą po klubach zaciagaja laski do kibla i wychodzi na to samo.Przygoda to przygoda a czy za pieniadze czy wziąść nawalona laske to to samo. Tylko że tutaj moge sobie jeszcze wybrać jaką chce :P

A ze kobiety to potępiają to już zdążyłem zauważyc : x
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:15   #18
zibi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Co nie oznacza, że trzeba to praktykować. On ma dopiero 18 lat, jeszcze zdąży spełnić wszystkie fantazje seksualne, ale na litość boską.. Jak w ogóle jeszcze dziecko może wpaść na tak idiotyczny pomysł?
Przecież on ma 18 lat, jest pełnoletni i może robić co uważa za słuszne (zgodnie z prawem). Nie brakuje dziewczynek, które swój pierwszy raz mają w wieku 13, 14 lat. Nikt nie wszczyna o to alarmu mimo, że jest to nielegalne według prawa. Nie wiem o co ty się czepiasz. Jeden będzie dojrzały do pójścia na dziwki w wieku 18 lat. Inny nie będzie współżył w ogóle do 30. Dajmy ludziom żyć, a nie wchodzimy im z butami do łóżka. Chłopak zapytał o radę, a ja mu powiedziałem jak wygląda to w praktyce. Zrobi co uważa za słuszne.
zibi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:20   #19
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Spoko, ale niech potem od porządnej dziewczyny nie wymaga szacunku, bo ktoś taki na niego nie zasługuje-tyle w temacie
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 20:24   #20
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Może jeszcze jakiś mezczyzna sie wypowie ? Bo zdanie kobiet na ten temat już niestety znam bardzo dobrze.
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:25   #21
niebieskosc4
Raczkowanie
 
Avatar niebieskosc4
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 79
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

A ja nadal uważam, że osiemnastolatek który musi płacić kobiecie za seks ma jakiś problem ze sobą B)
niebieskosc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:26   #22
zibi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Spoko, ale niech potem od porządnej dziewczyny nie wymaga szacunku, bo ktoś taki na niego nie zasługuje-tyle w temacie
To twoja wizja. Są fanatycy, którzy brzydzą się, bo kobieta się całowała z innym. A w pewnych krajach nawet i tacy, którzy mają problem jak kobieta się spojrzy na innego... Kto ma rację? Kiedy kobieta jest porządną, a kiedy już nie? A kiedy mężczyzna? Byłbym ostrożny z takimi wyrokami, tym bardziej, że są one podyktowane własnymi widzimisie. Prostytucja to nic nowego. Towarzyszyła ludzkości od zawsze. A że duża część kobiet nie może się z tym pogodzić to ich sprawa.
zibi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:35   #23
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez niebieskosc4 Pokaż wiadomość
A ja nadal uważam, że osiemnastolatek który musi płacić kobiecie za seks ma jakiś problem ze sobą B)

Zaspokajanie się ręką niektórym już się znudziło i chcą spróbować czegoś nowego
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 21:47   #24
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

przepraszam, ale w dzisiejszych czasach jak koleś jest zdrowy, w miarę fajny z wyglądu i zadbany, a płaci za seks, to dla mnie to nieudacznik. To jak płacić za ściągnięcie przeglądarki internetowej.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 21:58   #25
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
koleś jest zdrowy, w miarę fajny z wyglądu
Nie każdy jest. Howgh.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:03   #26
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Może jeszcze jakiś mezczyzna sie wypowie ? Bo zdanie kobiet na ten temat już niestety znam bardzo dobrze.

Szukasz innych mężczyzn na fioletowym forum o paznokciach? Nie uważasz, że to conajmniej hm, bezcelowe?




Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Przygoda to przygoda a czy za pieniadze czy wziąść
Do szkoły niech Cię ktoś weŚmie
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:04   #27
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie każdy jest. Howgh.
dziękuję kapitanie oczywistość
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:04   #28
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 095
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Moim zdaniem to nie jest zly pomysl ,jak na pierwszy raz.Tylko ja na Twoim miejscu poszlabym do agencji,poogladalabym na zywo i wybrala jedna.
cleopadra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:10   #29
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie każdy jest. Howgh.
Jego problemem nie jest twarz, tylko że niewiadomo, ile ewentualna sekspartnerkaniezroxy miała penisów w ustach hue hue hue

Howgh
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:11   #30
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Nie ma takiej opcji iść do agencji. Musze z roksa coś wybrać,wczoraj były 2 fajne jedna z 250zl na 100zl za 1h i druga z 200zl na 100zl tanio max,chciałem się dopytać to żadna telefonu nie odbierała hehe widocznie zajęte cały dzień jak taka okazja,nie dziwię się bo laski naprawde bardzo ładne ;P Dzisiaj już tych ofert niestety nie ma

Wygląd fizyczny to nie problem , 2,5 roku siłki i diety zrobiło swoje chodzi tu o to że nie mam czasu na dziewczyne.

Edytowane przez Furth
Czas edycji: 2016-01-16 o 22:12
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 19:49:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.