Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-05, 19:03   #1
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227

Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!


Stala sie mala tragedia - fryzjerka spartaczyla mi wlosy w taki sposob, ze spojrzec nie moge na siebie w lustrze. Mam za krotka grzywke, zbyt mocno pocieniowane wlosy, wygladam strasznie Nie pomaga myslenie, ze grzywka urosnie za 2 miesiace (bo jak wytrzymac 2 miesiace z tym co mam na glowie?) Dodam, ze fryzjer zepsul mi fryzure mimo zdjecia oraz zapewnien ze cieniowac nie moge wlosow bo mi tak zle..... a ja zapuszczalam wlosy....
To tytulem wstepu..... Teraz pytanie do znawczyn i dziewczyn ktore przdluzyly sobie wlosy metoda Great Lengths: czy mozna poprosic o przyczepienie wlosow tylko na grzywce? Ile kosztuje? Cennik na stronach fryzjerskich podaje cene od 900zl(!!!) ale to przeciez chyba na cala glowe, czy moge wziac tylko pare pasemek?
Prosze, pomozcie bo kazde spojrzenie w lustro mnie dołuje..... :[
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 19:38   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Ja mialam to samo-nieszczesna wizja fryzjera, tyle, ze mi wowczas do sylwestra odrosly Sparatoczono mi fryzurke rok temu we wrzesniu, a w grudniu juz bylo ok Stosowalam przez ten czas systematycznie odzywke WAX (chyba jak wiekszosc wizazanek ) oraz wlasnie doczepilam sobie kilka pasemek na grzywce bo mialam strasznie ją wygryzioną Te ceny w salonach toceny podane za doczepianie pasemek na całej głowie Ja doczepilam sobie tylko pare pasemek na grzywce, a koszt jednego to około 8 złotych. I nie przejmuej sie, wloskit o nie zelazo - odrosna (ja tak siebie pocieszałam )
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 19:53   #3
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Dziekuje za odpowiedz
Powiesz mi prosze, jak dlugo trwa doczepianie kilku pasemek na grzywce? I czy jestes zadowolona z rezultatu? (tzn czy wygladaja naturalnie) O ile moge jakos przebolec cieniowane wlosy, to grzywka przyprawia mnie o palpitacje serca..
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:15   #4
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Cytat:
Napisane przez .Apolonia.
Stala sie mala tragedia - fryzjerka spartaczyla mi wlosy w taki sposob, ze spojrzec nie moge na siebie w lustrze. Mam za krotka grzywke, zbyt mocno pocieniowane wlosy, wygladam strasznie Nie pomaga myslenie, ze grzywka urosnie za 2 miesiace (bo jak wytrzymac 2 miesiace z tym co mam na glowie?) Dodam, ze fryzjer zepsul mi fryzure mimo zdjecia oraz zapewnien ze cieniowac nie moge wlosow bo mi tak zle..... a ja zapuszczalam wlosy....
To tytulem wstepu..... Teraz pytanie do znawczyn i dziewczyn ktore przdluzyly sobie wlosy metoda Great Lengths: czy mozna poprosic o przyczepienie wlosow tylko na grzywce? Ile kosztuje? Cennik na stronach fryzjerskich podaje cene od 900zl(!!!) ale to przeciez chyba na cala glowe, czy moge wziac tylko pare pasemek?
Prosze, pomozcie bo kazde spojrzenie w lustro mnie dołuje..... :[
Bardzo Ci współczuję bo znam ten"ból".Odkąd nauczyłam się sama cieniować i obcinać sobie włosy jestem nareszcie zadowolona ,a od fryzjerów uciekam "gdzie pieprz rośnie"
Apropos przedłuzania,na pewno kazda metoda bardzo obciąza włosy,które potem wypadają w sporych ilościach.Wiem to od kolezanek które miały taki problem i mimo tego ze włosy były zdrowe i grube po przedłuzeniu wypadały garściami.Radzę Ci przemyśleć tą decyzję.

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2005-12-05 o 20:16 Powód: błąd.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:29   #5
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

A jesli zrobilabym tylko pare pasemek (na grzywce) to tez moga wypadac? Na pewno nie zamierzam robic na calej glowie.
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:33   #6
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Angi a tak z ciekawości jak sobie sama cieniujesz włoski no i czym.
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:52   #7
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Cytat:
Napisane przez .Apolonia.
A jesli zrobilabym tylko pare pasemek (na grzywce) to tez moga wypadac? Na pewno nie zamierzam robic na calej glowie.
mi sie nic nie dzialo, ja tez bałam sie, czy mi nie powypadają ale w koncu nie robilam ich na calej glowie tylko na grzywce wiec naprawde nie bylo zle o ile dobrze pamietam ja miałam na grzywce chyba 6 dopietych pasemek - efekt dla mnie był ok wreszcie nie wygladalam jak przejechana maszynką owca
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 20:54   #8
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Cytat:
Napisane przez Sara1
Angi a tak z ciekawości jak sobie sama cieniujesz włoski no i czym.
Włoski cieniuję nozyczkami ,warstwowo,ładnie się układają.Kiedyś fryzjerka mi tak scieniowała ale były...nierówne.Owszem zajmuje mi to ponad godzinę,ale przynajmniej mam pewność ze będzie równiutko.Przepraszam ,ze się tak chwalę,ale to takie moje hobby-włosy i pazurki.
Apolonia,dobrze ,ze nie doczepiasz pasemek na całej głowie.Jeśli masz zdrowe cebulki to moze będzie ok,ale sama musisz zaobserwować jaki będzie stan włosów po załozeniu pasemek.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:55   #9
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

a tak w ogole to zaglądalas na stronke w necie?:
http://www.greatlengths.pl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 20:58   #10
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

aha - a moze zdecydowałabys sie na doczpeienie kilku pasemek metodą racoon - jest prostsza w utrzymaniu i tansza oraz bardziej znana i chyba lepiej nadaje sie jednak na doczepienie pasemek na grzywce - mozesz o niej przeczytac na stronce: http://www.racoon.pl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 21:38   #11
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Jeszcze raz dzieki za odpowiedzi. Widze jakies wybawienie z tej opresji ;-)
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 08:46   #12
Annnnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Apropos przedłuzania,na pewno kazda metoda bardzo obciąza włosy,które potem wypadają w sporych ilościach.Wiem to od kolezanek które miały taki problem i mimo tego ze włosy były zdrowe i grube po przedłuzeniu wypadały garściami.Radzę Ci przemyśleć tą decyzję.

Ja od trzech lat przedluzam wlosy co ok 4 miesiace i nigdy nie mialam problemow z nadmiernie wypadajacymi wlosami.moze to zalezy od jakosci np.kleju lub uslugi.
Annnnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 09:51   #13
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Annnnna, a powiedz prosze jaką metodą masz przedłużane włosy?
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:59   #14
Annnnna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 56
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

A wiec na poczatku mialam przyklejane pasemka (dwa razy) potem zmienilam fryzjera ktory mi doradzil zmiane metody na pasemka zaciskane malymi obraczkami dzieki czemu,w przeciwienstwie do kleju, wlos "oddycha" i po n-tym razie nie beda bardzo oslabione.bardziej mi sluzyla metoda przyklejania pod tym wzgledem,ze przy zwiazaniu kitka zgrzewow nie bylo widac, a obraczki trzeba chowac.Jednak wolalam posluchac specjalisty i wybralam druga metode.
Poza tym najwazniejsze.Pierwsze ok.2 tyg.po zdieciu doczepianych wlosow jest i wrazenie ze ma sie swoich 5, ale i nie sa tak puszyste jak przed.Po ok. 2 tyg.zaczynaja odzyskiwac pojemnosc (nigdy nie mialam problemow z nadmiernym wypadaniem wlosow po zdjeciu tych doczeponych) i,jak doradzil mi specjalista moge znow je zalozyc (metoda obraczkowa).
Wazne jest tez zeby ich nie szarpac np. przy rozczesywaniu.
Rowniez ja nigdy nie oszczedzalam na tym zabiegu.Mozna wydac mniej, ale jest prawdopodobienstwo ze zaczna wypadac garsciami(te doczepione) lub zainwestowac w rodzaj wlosa i salon gdzie sie je zaklada.

buziaki
Annnnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 00:17   #15
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

prosze niech ktos napisze jak wyglądają łączenia greath lengths. ja mam robione metodą racoon i mi widac zgrzewy bo mam swoje włosy rzadkie i zgrzewy prześwitują, nie mówiąc o tym co się dzieje gdy wieje wiatr. jak wiec wygląda łączenie greath... podobno to ultradzwięki łączą ale jak to konktetnie wygląda, proszę o pomoc
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 16:25   #16
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Przedłużanie metodą doklejania/doczepiania nie musi być widoczne i nie musi powodowac wypadania włosów - ale musi być zrobione przez specjalistę - znam parę osób które przedłużały w taki sposób, nic u nich nie było widać a włosy nie osłabiły się.
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:43   #17
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Ja juz sama nie wiem co mialam na tej mojej grzywce! (ah, odkopalyscie taki stary watek )
Ale mialam pozniej rozpuszczane te zgrzewy zwyklym acetonem. A te laczenia wygladaly jak przezroczysty klej. Troszke bylo widac, ale to tylko jeden zgrzew przy grzywce, bo byla taaaaaka krotka, ze nic sie nie dalo zrobic, ale nie bylo widac innych laczen. Wlosy mi nie wypadaly pozniej, byly w takim samym stanie jak wczensiej. Zaplacilam 330zl za przedluzenie grzywki
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 00:02   #18
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Ile miałaś pasemek??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:27   #19
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

W sobote ide na przedluzenie wlosow metoda GreatLenghts . Zobaczymy co z tego wyniknie. Troche sie martwie czy moje i tak nie najlepszej jakosci wloscy jeszcze bardziej sie nie oslabia ale ufam ze bedzie to zrobione profesjonalnie...na pewno bede o nie bardzo dbac.
Przedluzanie robie w salonie rekomendowanym przez GL przez fryzjerke po kursie GL...
Mam sie przygotowac na wydatek do 300£ , to zalezy ile pasemek mi doczepi, jak to wszystko wyjdzie...

Zastanawiam sie jednak czy nie zrobic polowy glowy...chyba lepiej nie ryzykowac calej....tzn chce jakby doczepiac co drugie pasemko czy cos w tym stylu .
Aktualnie mam wlosy do ramion i nie bede ich bardzo przedluzac, minimalnie, bardziej mi chodzi o objetosc wiec mysle ,ze krotsz pasma nie beda takie ciezkie jak dlugie...i nie obciaza tak bardzo cebulek.

Ktos ma moze sie podzielic jakimis doswiadczeniami ??
JAkies porady dotyczace pielegnacji...zeby wlosy nie ucierpialy na tym wszystkim.
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 17:57   #20
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Niestety nie mialam nigdy przedluzanych wlosow ale mam nadzieje ze zamiescish zjecia po
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:47   #21
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

athii jak będziesz po to wklej zdjęcie zgrzewu i napisz proszę jak to wyglada, gdzie jest ten salon z greatlenghts
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:45   #22
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Hej Juz jestem PO .
Zrobie sobie dzisiaj fotki.
nie mialam zbyt wielu wlosow i jeszcze do tego cienkie wiec Jade rozdzielala pasemka na pol i dopiero wtedy laczyla je z moimi wlosami.
Nie mam burzy nowych wlosow, tak +60% ; ))....Efekt jest bardzo naturalny i ladny ...Zreszta nie chce wygladac jak barbie :P.
Mam teraz wlosy minimalnie dluzsze...
Nie oddzielaja sie kolorem od naturalnych iszczerze mowiac zastanawiam sie gdzie koncza sie jedne i zaczynaja GL ; ]....
Laczen w ogole trudno sie dopatrzyc , tyle ,ze je czuc, sa dosc twarde niestety ...Kiedy wiaze wlosy czy spie to troche w niektorych miejscach ciagna. Domyslam sie,ze z czasem to minie. (bo wszystkie odpadna :P:P hah...zart hehe )
Wlosy same w sobie sa bardzo miekkie i lekkie...W ogole nie czuje ich ciezaru. Moze osoby ktore maja taaaakie dlugie doczepiane pasma je czuja ...ja nie .
W ogole potwierdzone zostalo ,ze jezeli ktos ma takie delikatne wlosy jak ja to najlepsza jest metoda GreatLenghs , Racoon tez sa ok ale jednak nie dla mnie .

Pasemka maja gwaranje na 6miesiecy bodajrze. Dostalam taka jakby umowe ...Jest tam napisane jaka mniej wiecej moze wystapic utrata wlosow przy noszeniu pasemek , jak o nie dbac itp.
Fryzjerce jeszcze troche zostalo wlosow wiec w kazdej chwili jesli pasemko mi sie odczepi moje je zastapic.
Mniej wiecej co miesiac mam chodzic na przeglad...Jesli dba sie o te wlosy i wymienia uszkodzone pasemka itp to mozna z tym chodzi nawet 6 miesiecy .
Mysle ,ze wczesniej dam im odpoczac ; )...

Do tego kupilam szampon, specjalny plyn pielegnujacy + szczotke.
Raczej czeste wizyty na basenie nie sa zalecane .

W razie czego pytajcie .
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 09:48   #23
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

http://www.youtube.com/watch?v=3JSMeHZW2F8 a tu filmik na ktorym widac caly przebieg doczepiana pasm...tak to wlasnie wyg;ada
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 14:46   #24
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Na tym filmie ta keratyna stała sie przezroczysta moja kolezanka ma biale zlacza to znaczy to ze ma zle zrobione wlosy??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:10   #25
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

na tym filmiku rzeczywiscie łączenia są mało widoczne, dużo bardziej niż racoona. ciekawe tylko gdzie są salony w Plosce które to robią. szczególnie chodzi mi o Rzeszów. gdyby ktoś znał taki salon niech się odezwie.
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:52   #26
Madonna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Athii,

możesz powiedzieć gdzie robiłaś włosy? Może w Warszawie..? też chce sobie przedłużyć metodą Great Lengths. Ile zapłaciłaś? Wyślesz jakieś zdjęcia?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Madonna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 08:18   #27
Madonna123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Dziewczyny, błagam doradźcie mi!!!!!!!! czy możliwe jest żeby przedłużania nie było widać?? Mam mocno pocieniowane włosy, do tego są dość krótkie - gdzieś do połowy szyi.. Trzeba będzie na pewno wszystkie pocieniować, ale co z tyłem ... ?
Madonna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 00:40   #28
eyes85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

mam wloski nprzedluzone metoda gl...moj emialam krotkie i na maxa wystrzepione....ale krotkie krotkie nie takie do ramion:P no i co ...wrazenia.........super bo nic nie widac.....super bo jest sie bardziej sexy nie super......bo swedzi mnie glowa w miejscach gdzie mam zgrzewy.....nie super bo laczenia sa twarde i ogolnie mnie draznia....no i jeszcze zostaly niezbyt dobrze obciete i wygladaja malo finezyzjnie....no ale jestem bardzo wymagajaco jednostkapasemek nie mam na calej glowie tylko po bokach i z tylu.impreza kosztowala 2 tys
eyes85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:59   #29
gann
Raczkowanie
 
Avatar gann
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 30
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

nie wiem jak to było parę lat temu, ale teraz widzialam przedłużone włosy metodą great lengths na własne pczy (bo niestety nie na swojej głowie) i muszę powiedzieć że rewelacja. a koleżanka która je nosi w ogóle nie narzeka na łączenia. Nie wiem czego oczekiwałaś, żeby nic a nic nie było widoczne? przecież to niemożliwe, wtedy to tylko wszczepić włosy można :P głowa nie może swędzieć jeślu włoski są dobrze założone..
gann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:21   #30
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedluzanie metodą Great Lengths - pomożcie!

Hej dziewczyny. A wiecie jak wyglada ściąganie wlosow great lenghts? Dziewczyny na innym wątku piszą ze najlepsza jest metoda na clipy, ale ja mam cienkie włosy i sięgają do końca szyi. Jak uważacie? Jak powinnam przedluzyc włoski? Co sądzicie?
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-17 11:06:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.