Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-12, 20:56   #1081
asiunia0078
Raczkowanie
 
Avatar asiunia0078
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Dzięki! No właśnie o to mi chodziło żeby się dowiedzieć czy ja to mogę jeszcze zareklamować. Cały czas się bałam czy już nie za późno
asiunia0078 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 14:08   #1082
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

Przypinam się do wątku.
W maju kupiłam top - polówkę w Housie. Miałam go na sobie kilka razy i z lewej strony obok guzików zaczął się rpzchodzić materiał. Jakby było go za mało w miejscy zszycia. Sama nie dałabym rady tego zszyć więc zaniosłam do reklamacji. Pani w sklepie napisała, że wadę wykryto w lipcu, a zareklamowałam top we wrześniu. Dzisiaj po dwóch tygodniach dzwonię i dowiedziałam się, że reklamacja nie została uwzględniona, ale Pani nie wie jesvcze dlaczego, bo nie dotarła jecsze do dokumentów. czy moga odrzucić taką reklamację?? Dodam, że top nie był tani, bo kosztował 60zł. Co myślicie?
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:06   #1083
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Przypinam się do wątku.
W maju kupiłam top - polówkę w Housie. Miałam go na sobie kilka razy i z lewej strony obok guzików zaczął się rpzchodzić materiał. Jakby było go za mało w miejscy zszycia. Sama nie dałabym rady tego zszyć więc zaniosłam do reklamacji. Pani w sklepie napisała, że wadę wykryto w lipcu, a zareklamowałam top we wrześniu. Dzisiaj po dwóch tygodniach dzwonię i dowiedziałam się, że reklamacja nie została uwzględniona, ale Pani nie wie jesvcze dlaczego, bo nie dotarła jecsze do dokumentów. czy moga odrzucić taką reklamację?? Dodam, że top nie był tani, bo kosztował 60zł. Co myślicie?
Generalnie na zgłoszenie wady masz 2 miesiące, więc jeśli powiedziałaś, że zauważyłaś to na początku lipca a poszłaś zglosić w połowie lub pod koniec września, to z góry reklamacje rozpatruje się negatywnie i już nic z tym nie zrobisz...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 16:13   #1084
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: House - reklamacja

mam pytanie, może ktoś się orientuje:
kupiłam kurtkę w c&a 2 tygodnie temu, po przyjściu do domu odcięłam metki ale jak przymierzyłam kurtkę to stwierdziłam że to jednak nieudany zakup. chciałabym ją zwrócić. czy przyjmą mi w sklepie kurtkę z nieprzyczepioną metką? na paragonie jest napisane że przyjmują towary z przypiętą metką ale w sklepie nie było to napisane. ostatecznie myślę o przypięciu tej metki agrafką ale może nie będą robili problemów?
pchła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 17:49   #1085
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez pchła Pokaż wiadomość
mam pytanie, może ktoś się orientuje:
kupiłam kurtkę w c&a 2 tygodnie temu, po przyjściu do domu odcięłam metki ale jak przymierzyłam kurtkę to stwierdziłam że to jednak nieudany zakup. chciałabym ją zwrócić. czy przyjmą mi w sklepie kurtkę z nieprzyczepioną metką? na paragonie jest napisane że przyjmują towary z przypiętą metką ale w sklepie nie było to napisane. ostatecznie myślę o przypięciu tej metki agrafką ale może nie będą robili problemów?
tak jak wszedzie - zazwyczaj sie tych metek nienaruszonych trzymaja; watpie, zeby Ci przyjeli, ale probowac mozesz [wyjatki sie zdarzaja]
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:50   #1086
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Generalnie na zgłoszenie wady masz 2 miesiące, więc jeśli powiedziałaś, że zauważyłaś to na początku lipca a poszłaś zglosić w połowie lub pod koniec września, to z góry reklamacje rozpatruje się negatywnie i już nic z tym nie zrobisz...
No właśnie wróciłam ze sklepu niedawno wrrr. Dowiedziałam się, że reklamacja nie została uznana, bo no właśnie "materiał nie jest wadliwy". Ale nie dostałam nawet żadnego potwierdzenia, czy pisma, że reklamacja zrozpatrzona negatywnie. tak się zastanawiam, czy w ogóle wysyłali tą moją reklamację do centrali. Niby mogę sobie bluzkę zszyć sama, ale wydaje mi się, że nawet jak to zrobię, to będzie się dalej rozchodziła.
Aha ma druku reklamacji kobitka wpisała że defekt zauważyłam 25 lipca, a reklamacja składana była 28 września
Co mogę zrobić?? Może napisać jakieś oficjalne pismo i podpiąć tą moją nieszcęsną reklamację??
Co poradzicie, bo szkoda mi i bluzki i 60 zł.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 20:30   #1087
contras
Przyczajenie
 
Avatar contras
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Dwa tygodnie temu kupiłam w Zarze rurki (skinny). Po dwóch dniach noszenia strasznie rozciągnęły się w pasie i na pupie :/ Praktycznie powiększyły się o 2 rozmiary, mogę je zdjąć bez rozpinania zamka. Uprałam je w nadziei, że się skurczą i wrócą do początkowych rozmiarów. Po upraniu rzeczywiście się zbiegły ale ponownie szybko rozciągnęły.
Czy takie zachowanie spodni jest podstawą do reklamacji? Jeśli w sklepie nie będzie już tego modelu (i rozmiaru) nie będę mogła udowodnić jak bardzo się rozciągnęły w stosunku do nieużywanych. Czy mam jakieś szanse na złożenie i pozytywne rozpatrzenie reklamacji? Trochę boję się, że tylko się wygłupię przychodząc z takim problemem.
contras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 21:37   #1088
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez contras Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu kupiłam w Zarze rurki (skinny). Po dwóch dniach noszenia strasznie rozciągnęły się w pasie i na pupie :/ Praktycznie powiększyły się o 2 rozmiary, mogę je zdjąć bez rozpinania zamka. Uprałam je w nadziei, że się skurczą i wrócą do początkowych rozmiarów. Po upraniu rzeczywiście się zbiegły ale ponownie szybko rozciągnęły.
Czy takie zachowanie spodni jest podstawą do reklamacji? Jeśli w sklepie nie będzie już tego modelu (i rozmiaru) nie będę mogła udowodnić jak bardzo się rozciągnęły w stosunku do nieużywanych. Czy mam jakieś szanse na złożenie i pozytywne rozpatrzenie reklamacji? Trochę boję się, że tylko się wygłupię przychodząc z takim problemem.
Ze spodniami mam podobnie. Też niestety kupiłam w Housie tak jak koszulkę iniby ładne i fajne, ale po pierwszym noszeniu wyglądają jak dresy., Tak się kolana wypchały, że wstyd chodzić Wyprałam i wróciły do poprzedniego stanu, ale boję się je zakładać. Chyba z tego wszystkiego zrobię sobie z nich krótkie. Bo mam już dość, ostatnio co nie kupię, to ląduje w reklamacji wrrr
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:30   #1089
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
No właśnie wróciłam ze sklepu niedawno wrrr. Dowiedziałam się, że reklamacja nie została uznana, bo no właśnie "materiał nie jest wadliwy". Ale nie dostałam nawet żadnego potwierdzenia, czy pisma, że reklamacja zrozpatrzona negatywnie. tak się zastanawiam, czy w ogóle wysyłali tą moją reklamację do centrali. Niby mogę sobie bluzkę zszyć sama, ale wydaje mi się, że nawet jak to zrobię, to będzie się dalej rozchodziła.
Aha ma druku reklamacji kobitka wpisała że defekt zauważyłam 25 lipca, a reklamacja składana była 28 września
Co mogę zrobić?? Może napisać jakieś oficjalne pismo i podpiąć tą moją nieszcęsną reklamację??
Co poradzicie, bo szkoda mi i bluzki i 60 zł.
Nie muszą tego wysyłać do centrali, może rozpatrzyć np. menadżer, ale pismo chyba powinni ci jakieś dać (uzasadnienie negatywnego rozpatrzenia)... Możesz złożyć odwołanie od decyzji reklamacji, ale generalnie wg prawa złożyłaś reklamację kilka dni za późno i 2 miesiące minęły, dziwię się, że teraz Ci tego nie powiedzieli, ale może się nie skapnęli po prostu..
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 08:07   #1090
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Nie muszą tego wysyłać do centrali, może rozpatrzyć np. menadżer, ale pismo chyba powinni ci jakieś dać (uzasadnienie negatywnego rozpatrzenia)... Możesz złożyć odwołanie od decyzji reklamacji, ale generalnie wg prawa złożyłaś reklamację kilka dni za późno i 2 miesiące minęły, dziwię się, że teraz Ci tego nie powiedzieli, ale może się nie skapnęli po prostu..
Ale ja pytałam babkę w sklepie, czy to ma jakiś wpływ na decyzję, to powiedziała, że nie. A ta date to ustaliła sobie sama kobieta w sklepie. Zapytała mnie kiedy zauważyłam wadę, to powiedziałam, że miesiąc, może dwa temu a ona sobie wpisała datę 25 lipca. A ja nie zwróciłam na to uwagi.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:32   #1091
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: House - reklamacja

Reklamacje musi być rozpatrzona przez rzeczoznawcę. Wiele sieciówek robi tak, że reklamacje są analizowane przez np menedżera i to on wydaje "decyzje". Jednak nie oznacza to tego że reklamacja została odrzucona. Zawsze możesz się zapytać o opinię rzeczoznawcy, bo od tego on jest :tak:
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 20:44   #1092
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

No właśnie nie doastałam żadnej opinni. Chyba jednak złoże jakieś mądre pismo. Jak coś takeigo może wyglądać, nie wiecie? Tzm jakoś mądrze heh
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:05   #1093
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Reklamacje musi być rozpatrzona przez rzeczoznawcę. Wiele sieciówek robi tak, że reklamacje są analizowane przez np menedżera i to on wydaje "decyzje". Jednak nie oznacza to tego że reklamacja została odrzucona. Zawsze możesz się zapytać o opinię rzeczoznawcy, bo od tego on jest :tak:
Uważasz, że w sieciówkach pomimo tego, że rzeczoznawca orzeknie, że reklamacja jest zasadna, to menadżer sobie ją odrzuca?
Tam gdzie ja pracowałam to menadżer wydawal decyzję i nie szło to wcale do rzeczoznawcy. Dopiero po odwołaniach wysyłało się towar do analizy przez rzeczoznawcę i kolejna decyzja była prze zniego wydawana.
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:08   #1094
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Uważasz, że w sieciówkach pomimo tego, że rzeczoznawca orzeknie, że reklamacja jest zasadna, to menadżer sobie ją odrzuca?
Tam gdzie ja pracowałam to menadżer wydawal decyzję i nie szło to wcale do rzeczoznawcy. Dopiero po odwołaniach wysyłało się towar do analizy przez rzeczoznawcę i kolejna decyzja była prze zniego wydawana.

Własnie to mam na myśli
że jak składa się reklamacje to zamiast być rozpatrywaną od razu przez rzeczoznawcę opinie wydaje kierownik
a nie wszyscy wiedzą o tym że mogą się od tego odwołać bo wiążące jest to co orzeknie rzeczoznawca
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 08:05   #1095
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

A czy mogę się odwołać od decyzji ustnej? Bo pisemnej nie dostałam.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:16   #1096
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Myślę, że zawsze możesz
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:35   #1097
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
A czy mogę się odwołać od decyzji ustnej? Bo pisemnej nie dostałam.

no pewnie, ustna jeszcze bardziej jest na Twoją korzyść bo jakby co to nie mają jak udowodnić że reklamacja została rozpatrzona negatywnie

a podpisywałaś coś?
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 21:38   #1098
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Nie wiem czy to dobry wątek ale nie chce zakładać nowego. Otóż podobają mi się jedne buty z deichmanna - niestety chciałabym czarne a zostały tylko brązowe. Czy jest możliwość zamówienia butów w sklepie? Czy trzeba czekać na dostawę?
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 15:49   #1099
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

Podpisałam tylko to jak składałam reklamację. Jak ją odpierałam, to nic nie podpisywałam i tylk odostałam ustną informację, żę reklamacja nie została uwzględniona.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 15:58   #1100
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Podpisałam tylko to jak składałam reklamację. Jak ją odpierałam, to nic nie podpisywałam i tylk odostałam ustną informację, żę reklamacja nie została uwzględniona.

no to mogą się wypchać

idź jeszcze raz
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 17:05   #1101
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: House - reklamacja

Ale tym razem to chyba z pismem a nie tylko z drukiem reklamacji??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 16:29   #1102
paulinka20_dance
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: House - reklamacja

jak myślicie, jeśli kupiłam dziś buty w CCC i okazały się wadliwe (kupowałam na szybko, jak zwykle) to mogę je zwrócić mimo że nie wzięłam pudełka (mama stwierdziła, że to zbędny bagaż) a kobietka przy kasie zaznaczała, że nie będzie zwrotu bez pudła.
na paragonie mam napisane: w ciągu 30 dni, towar nieużywany z nienaruszoną etykietą wyłącznie w punkcie dokonania zakupu za okazaniem paragonu.
z tym, że te buty żadnej etykiety nie mają.
uda mi się je zwrócić? albo chociaż zamienić na takie same tylko nie wadliwe?
paulinka20_dance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 17:18   #1103
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: House - reklamacja

Cytat:
Napisane przez paulinka20_dance Pokaż wiadomość
jak myślicie, jeśli kupiłam dziś buty w CCC i okazały się wadliwe (kupowałam na szybko, jak zwykle) to mogę je zwrócić mimo że nie wzięłam pudełka (mama stwierdziła, że to zbędny bagaż) a kobietka przy kasie zaznaczała, że nie będzie zwrotu bez pudła.
na paragonie mam napisane: w ciągu 30 dni, towar nieużywany z nienaruszoną etykietą wyłącznie w punkcie dokonania zakupu za okazaniem paragonu.
z tym, że te buty żadnej etykiety nie mają.
uda mi się je zwrócić? albo chociaż zamienić na takie same tylko nie wadliwe?
Skoro można zwracać tylko z pudłem, to chyba logiczne, że nie możesz.
Zaś co do reklamacji, to jak się nie mylę nie podlegają jej wady jawne widoczne w momencie zakupu. Ale zawsze możesz iść spróbować się dogadać...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 19:33   #1104
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

czy to prawda ze w NY nie przyjmuja zwrotow? nie wiedzialam o tym ;/ jaa kupilam plaszcz a jest jednak za maly, 269 zl:| fuck.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 20:38   #1105
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
czy to prawda ze w NY nie przyjmuja zwrotow? nie wiedzialam o tym ;/ jaa kupilam plaszcz a jest jednak za maly, 269 zl:| fuck.
Zwrotów nie przyjmują, ale możesz wymienić na większy rozmiar.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:06   #1106
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Zwrotów nie przyjmują, ale możesz wymienić na większy rozmiar.

tylko, że większego już nie ma ;/
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:45   #1107
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
tylko, że większego już nie ma ;/
Postaraj się chociaż wymienić na inne rzeczy…
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:11   #1108
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
tylko, że większego już nie ma ;/
przyjmują zwroty!!
od około 2 miesięcy to się zmieniło
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:18   #1109
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
przyjmują zwroty!!
od około 2 miesięcy to się zmieniło
Poważnie?! A po jakim czasie od zakupu można zwrócić towar?
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:31   #1110
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: Polityka sklepów zwrot/wymiana/reklamacja/odłożenie towaru

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Poważnie?! A po jakim czasie od zakupu można zwrócić towar?
nie chce wprowadzać w błąd ale 7 albo 14 dni (nie pamiętam, sama kiedyś zwracałam bluzkę, ale to było 2 miesiące temu, a że w każdym sklepie jest inny czas na zwrot/wymianę to już mi się terminy mylą)
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 16:52:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.