Pytanie o skład kremu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 06:43   #1
MegiLena
Rozeznanie
 
Avatar MegiLena
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 684

Pytanie o skład kremu.


Czy ktoś może mi objaśnić ten skład kremu? ( Chodzi mi też o to, czy mnie nie zapcha oraz czy nie posiada jakichś kwasów w składzie ). Z góry dziękuję .


AQUA (SPRING WATER), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ZINC OXIDE (MINERAL UV-FILTER), TITANIUM DIOXIDE (MINERAL UV-FILTER), ALTHAEA OFFICINALIS (MARSHMALLOW) ROOT EXTRACT*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE (NATURAL EMULSIFIER), GLYCERYL ISOSTEARATE (NATURAL EMULSIFIER), POLYHYDROXYSTEARIC ACID (NATURAL DISPERSING AGENT), CETYL ALCOHOL (EMULSIFYING PLANT WAX), CHAMOMILLA RECUTITA (CHAMOMILE) FLOWER EXTRACT*, SODIUM COCO-SULFATE (FROM COCONUT), CAMELLIA SINENSIS (GREEN TEA) LEAF EXTRACT*, LEVULINIC ACID (PLANT DERIVED), ALOE BARBADENSIS (ALOE VERA) LEAF JUICE POWDER*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT*, AROMA [LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) HERB OIL*^], COMMIPHORA MYRRHA (MYRRH) OIL^, ALUMINIUM HYDROXIDE, CETEARYL ALCOHOL (EMULSIFYING PLANT WAX), CETEARYL GLUCOSIDE (PLANT DERIVED EMULSIFIER), STEARIC ACID, XANTHAN GUM (CORN STARCH GUM), CITRIC ACID, INOSITOL, POTASSIUM SORBATE, GERANIOL*, LIMONENE*, LINALOOL*.
MegiLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 10:02   #2
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pytanie o skład kremu.

To czy Cię zapcha zależy od Twojego typu cery. Ze składników aktywnych masz tu olej ze słonecznika, cynk, prawoślaz, są tam emulgatory też, filtr UV, jest kwas polihydroksystearynowy jako przeciwzbrylacz (coś w tym stylu?), rumianek, mieszanka kokosowa, zielona herbata, kwas lewulinowy (kwas karboksylowy i keton zarazem), aloes, rozmaryn, lawenda, balsamowiec mirra (tego jeszcze w kosmetykach nie widziałam wcześniej), potem już same wypełniacze itp.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 11:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.