Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-17, 12:02   #4261
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Piękna, jesienna pogoda, leżę pod kocykiem i oglądam świąteczny film, czego chcieć więcej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja kilka dni temu tez lezalam i ogladalam film swiateczny,bylo milo,ale przyznam ze czekam na slonce i ciepelko ,sa mi potrzebne do szczescia jedynie moze czego bym sobie zyczyla to lata bez upalow bo nie przepadam za upalami chociaz i te kiedys mi nie przeszkadzaly
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 19:33   #4262
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
mam wrażenie, że w naszym klimacie po zimie jest od razu lato xD
To nie wrażenie
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-17, 20:49   #4263
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 843
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
To nie wrażenie
Ostatnimi laty tak jest. Od razu bylo czesto baaardzo cieplo nawet juz w kwietniu. Tylko teraz cos dluga zima.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 10:32   #4264
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Nie ma już prawdziwej wiosny i prawdziwej jesieni (dobra może tylko marnych kilka dni w roku) bo jest przeskok od razu na upały albo mrozy. 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-18, 19:29   #4265
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Tak jest. W piątek jak wracałam z pracy to kolega z Ukrainy pytał się czy u nas jest wiosna (bo komentowałam z koleżankami pogodę ) czy po zimie od razu lato

U mnie dzisiaj przyjemne 13* , pochmurno ogólnie, na chwilę wyszło słońce tyle co wróciłam ze spaceru z psem
Bez słońca ciepło, a jak wyszło na chwile to myślałam, że się ugotuję na balkonie

Latem siedzenie na południowym balkonie u mnie odpada. Chyba, że ktoś gustuje w saunach
Dobrze, że od wschodu mam jabłonkę, to się tam chowamy w okresie letnim, a w razie czego zostaje mi północna część. Albo...garaż

Dodaję fotki z zeszłego roku, z końca kwietnia. A teraz... Dalej jest łyso
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w (1).JPG (168,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (2).JPG (117,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (3).JPG (139,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (4).JPG (125,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (5).JPG (163,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w (6).JPG (141,7 KB, 33 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-19, 10:08   #4266
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

obawiam się o drzewka owocowe, większość kupiona 2 lata temu i w ubiegłym roku. Wczesna czereśnia już zaczyna wypuszczać pąki znów będę musiała przykrywać włókniną w okresie maja...
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-02, 13:05   #4267
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
obawiam się o drzewka owocowe, większość kupiona 2 lata temu i w ubiegłym roku. Wczesna czereśnia już zaczyna wypuszczać pąki znów będę musiała przykrywać włókniną w okresie maja...
Ja w zeszłym roku kupiłam w Dino gruszkę, czereśnię, wiśnię i śliwkę i tylko śliwka się nie przyjęła.
Ale nie okrywałam nic na przymrozki.

Przedwczoraj posadziłam krzewy owocowe- maliny, jeżyny, porzeczki, borówkę, aronię. I bzy. 22 krzewy chyba posadziłam. Jak mi się wydawało, że za mało ich na skarpę tak po posadzeniu stwierdziłam, że nie mam już miejsca
Starałam się sadzić symetrycznie, ale w związku z tym, że skończyłam jak było ciemno, słabo to wyszło

Wczoraj wyplewiłam w wiosennej rabacie i wzięłam się za poziomki i truskawki. Przyszła mama i poszła warzywnik ogarnąć, a że miałyśmy tylko jedne widły- drugie złamałam przy sadzeniu, bo tam zbita trawa jest- to poszłyśmy razem.
Ścieżka nam tylko została, ale dzisiejszy deszcz nieco pokrzyżował mi plany, bo chciałam dokończyć. No cóż, muszę poczekać.

W końcu rozkwitły drzewa owocowe. Mam 3 mirabelki na skarpie, ale cudnie pachnie
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-02, 17:08   #4268
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Moja czereśnia kwitnie. W zeszłym roku były już owoce zawiązane. A dziś jedynie kwiaty.
No i martwię się czy będą jakieś owoce, bo zimno jest i pszczół jeszcze nie widać

IMG_2532.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-03, 14:46   #4269
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Moja czereśnia kwitnie. W zeszłym roku były już owoce zawiązane. A dziś jedynie kwiaty.
No i martwię się czy będą jakieś owoce, bo zimno jest i pszczół jeszcze nie widać

Załącznik 7747707


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W tym roku coś późno wiosna przyszła. Ja w zeszłym roku miałam mało jabłek, zaledwie kilkanaście kwiatów naliczyłam
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-03, 14:54   #4270
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
W tym roku coś późno wiosna przyszła. Ja w zeszłym roku miałam mało jabłek, zaledwie kilkanaście kwiatów naliczyłam

A jak w tym roku przewidujesz? Będzie lepiej? Bo ja się nie znam, ale na moje oko to może być nawet gorzej niż w zeszłym...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-03, 15:33   #4271
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mój kot już się przypasł jak więc wnioskuje, że zima będzie ostra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podczytuję wątek od początku i musiałam zacytować

Sprawdziło się!

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
A jak w tym roku przewidujesz? Będzie lepiej? Bo ja się nie znam, ale na moje oko to może być nawet gorzej niż w zeszłym...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szczerze mówiąc to też się zastanawiam...
Od zeszłego roku prowadzę notatki odnośnie temp. i pogody- w ciągu dnia wpisuję obserwacje.
Zbierałam się do tego kilka lat, ale mi nie wychodziło. Sprawdziło się w zeszłym roku, że jesień była deszczowa i zimą zamiast deszczu padał śnieg.
Wcześniej jak jesień była pogodna to zimą padało.

Liczę na to, że w piecu tylko jeszcze w maju będę paliła, w zeszłym roku do końca maja grzałam
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-03, 15:48   #4272
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Podczytuję wątek od początku i musiałam zacytować

Sprawdziło się!

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



Szczerze mówiąc to też się zastanawiam...
Od zeszłego roku prowadzę notatki odnośnie temp. i pogody- w ciągu dnia wpisuję obserwacje.
Zbierałam się do tego kilka lat, ale mi nie wychodziło. Sprawdziło się w zeszłym roku, że jesień była deszczowa i zimą zamiast deszczu padał śnieg.
Wcześniej jak jesień była pogodna to zimą padało.

Liczę na to, że w piecu tylko jeszcze w maju będę paliła, w zeszłym roku do końca maja grzałam

Do końca maja? W jakim regionie Polski? Bo mi się wydaje, że w tym roku wiosna jest dużo chłodniejsza, mimo, że „stabilna”, w sensie, że nie ma dużych skoków temperatur, ale w zeszłym roku mam wrażenie, że średnia temperatura była wyższa i było cieplej...
Ale ja takich skrupulatnych notatek nie piszę, więc w sumie nie wiem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-03, 20:10   #4273
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Do końca maja? W jakim regionie Polski? Bo mi się wydaje, że w tym roku wiosna jest dużo chłodniejsza, mimo, że „stabilna”, w sensie, że nie ma dużych skoków temperatur, ale w zeszłym roku mam wrażenie, że średnia temperatura była wyższa i było cieplej...
Ale ja takich skrupulatnych notatek nie piszę, więc w sumie nie wiem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jelenia Góra. W dzień było znośnie, ale kąpać się o 4 rano już nie

Tak, ta jest ogólnie chłodniejsza.
Rok temu u mnie było podobnie wg. moich zapisków
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 06:29   #4274
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Nam nadawaja na niedziele 30 stopni pozyjemy zobaczymy ,na razie codziennie jest dwanascie ,dzisiaj do tego porywisty zimny wiatr przez nastepne dwa trzy dni ma byc tak samo,w niedziele bylismy na deptaku nad rzeka mialam watowana kurtalke i czapke bo wialo ale bylo przyjemnie slonecznie poki zaby nie lece z nieba jestem zadowolona pomimo ze troche zimno ale da sie wyjsc na spacer,w nastepnym tygodniu mamy z mezem wolne caly tydzien i tak by mi sie przydaly sandaly ale my jeszcze od grudnia wyszystko zamkniete mamy z malymi wyjatkami bo teraz znow mamy mozliwosc zakupow na termin ale trzeba miec test juz sprawdzalam w tk maxxie godzina czasu na zakupy w h&M i zara mniej z tym ze hmmmmmmmmmm,ja w kwietniu bylam na zakupach i obkupilam sie nawet w primarku bez limitow i terminow ale jechalismy do miasteczka z niska zachorowalnoscia i tam jakby nie maseczki i zamkniete restauracje wydawalo sie ze nie ma korony ,szkoda ze teraz juz tej opcji nie maja chyba to wszystko ojeje i zamowie sandaly przez neta a maz no coz on lubi na miejscu pomacac ,przymierzyc,widziec ....wiec niech czeka na zabawienie i cud az zachorowalnosc spadnie ponizej 50 lub 35 bo tak to zmieniaja ze juz sama dokladnie nie wiem jaka bariere wyznaczyli ,jak na wolnym dopisze nam pogoda to mam pare fajnych pomyslow na spedzenie wolnego czasu pomimo wszystko
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 06:35   #4275
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Nam nadawaja na niedziele 30 stopni pozyjemy zobaczymy ,na razie codziennie jest dwanascie ,dzisiaj do tego porywisty zimny wiatr przez nastepne dwa trzy dni ma byc tak samo,w niedziele bylismy na deptaku nad rzeka mialam watowana kurtalke i czapke bo wialo ale bylo przyjemnie slonecznie poki zaby nie lece z nieba jestem zadowolona pomimo ze troche zimno ale da sie wyjsc na spacer,w nastepnym tygodniu mamy z mezem wolne caly tydzien i tak by mi sie przydaly sandaly ale my jeszcze od grudnia wyszystko zamkniete mamy z malymi wyjatkami bo teraz znow mamy mozliwosc zakupow na termin ale trzeba miec test juz sprawdzalam w tk maxxie godzina czasu na zakupy w h&M i zara mniej z tym ze hmmmmmmmmmm,ja w kwietniu bylam na zakupach i obkupilam sie nawet w primarku bez limitow i terminow ale jechalismy do miasteczka z niska zachorowalnoscia i tam jakby nie maseczki i zamkniete restauracje wydawalo sie ze nie ma korony ,szkoda ze teraz juz tej opcji nie maja chyba to wszystko ojeje i zamowie sandaly przez neta a maz no coz on lubi na miejscu pomacac ,przymierzyc,widziec ....wiec niech czeka na zabawienie i cud az zachorowalnosc spadnie ponizej 50 lub 35 bo tak to zmieniaja ze juz sama dokladnie nie wiem jaka bariere wyznaczyli ,jak na wolnym dopisze nam pogoda to mam pare fajnych pomyslow na spedzenie wolnego czasu pomimo wszystko
Ja jutro wybieram się do galerii. Muszę kupić sandały dla siebie i dziecka, zrobić spore zakupy w Rossmannie, odwiedzić kilka sklepów z ciuchami, a nuż coś mi wpadnie w oko, no i zostawić w pralni płaszcze zimowe. Będę tam rano, tuż po otwarciu, to tłumów raczej nie będzie.
U nas świeci słońce, ale tak wieje, że głowę urywa Mam nadzieję, że na koniec maja/ początek czerwca, pogoda się ustabilizuje i będzie 20-25°, bo planujemy przyspieszony urlop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 06:51   #4276
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja jutro wybieram się do galerii. Muszę kupić sandały dla siebie i dziecka, zrobić spore zakupy w Rossmannie, odwiedzić kilka sklepów z ciuchami, a nuż coś mi wpadnie w oko, no i zostawić w pralni płaszcze zimowe. Będę tam rano, tuż po otwarciu, to tłumów raczej nie będzie.
U nas świeci słońce, ale tak wieje, że głowę urywa Mam nadzieję, że na koniec maja/ początek czerwca, pogoda się ustabilizuje i będzie 20-25°, bo planujemy przyspieszony urlop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zabierz mnie ze soba kupie sobie sandaly i pewnie tez tylko na sandalach by sie nie skoczylo ja bede obsrwowala sytucaje bo tu sie wszystko zmienia co chwile moze cos sie uda nam wywinac my w tym roku tez wyjatkowo wczesnie zaplanowane mamy wakacje ma byc hiszpania ale sytuacja niepewna wiec mamy nadzieje na dobra pogode w niemczech chociaz ,bo juz nie wiem wole w razie czego miec plan b jakis
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 07:06   #4277
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Zabierz mnie ze soba kupie sobie sandaly i pewnie tez tylko na sandalach by sie nie skoczylo ja bede obsrwowala sytucaje bo tu sie wszystko zmienia co chwile moze cos sie uda nam wywinac my w tym roku tez wyjatkowo wczesnie zaplanowane mamy wakacje ma byc hiszpania ale sytuacja niepewna wiec mamy nadzieje na dobra pogode w niemczech chociaz ,bo juz nie wiem wole w razie czego miec plan b jakis
Hehe, nie ma sprawy
Mam nadzieję, że u nas już nie pozamykają galerii i tylko będą wszystko stopniowo otwierać. My mieliśmy wyjeżdżać w sierpniu, ale tak się potoczyło, że musimy 2 m-ce wcześniej, dlatego trochę boję się o pogodę. Nie oczekuję upałów, chciałabym, żeby było max 25° i bez deszczu. Jedziemy w moje rodzinne strony i nad morze. Zagraniczne wakacje zrobimy sobie, jak sytuacja z pandemią się uspokoi i jak dzieć podrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 07:12   #4278
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Hehe, nie ma sprawy
Mam nadzieję, że u nas już nie pozamykają galerii i tylko będą wszystko stopniowo otwierać. My mieliśmy wyjeżdżać w sierpniu, ale tak się potoczyło, że musimy 2 m-ce wcześniej, dlatego trochę boję się o pogodę. Nie oczekuję upałów, chciałabym, żeby było max 25° i bez deszczu. Jedziemy w moje rodzinne strony i nad morze. Zagraniczne wakacje zrobimy sobie, jak sytuacja z pandemią się uspokoi i jak dzieć podrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
25 stopni i mnie by wystarczylo my zawsze jezdzimy w sierpniu a w tym roku jakos na samym poczatku lipca sie uparlam (mialam naiwna nadzieje na koniec tego wszystkiego) i tak sobie myslalam ze gdyby to co zaplanowalismy nie wypalilo to moze Krakow na tydzien uwielbiam to miasto albo cos w tutaj gory albo nie wiem hamburg albo w kilka miast po pare dni o ile hotele jeszcze beda istnialy i beda otwarte
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-04, 11:11   #4279
zimnaaa
Raczkowanie
 
Avatar zimnaaa
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Nawet w sumie 18 stopni to już by było coś. Brakuje mi witaminki D!!!! Czekam na ten moment, a tutaj pisze, że przez tydzień dzień w dzień ma padać deszcz.
zimnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 15:27   #4280
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

U mnie dzisiaj 18 stopni i słoneczko
Już się cieszę na niedzielę bo ma być 24
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-07, 08:53   #4281
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku kupiłam w Dino gruszkę, czereśnię, wiśnię i śliwkę i tylko śliwka się nie przyjęła.
Ale nie okrywałam nic na przymrozki.
ja muszę niestety okrywać bo nauczona poprzednim sezonem jestem, gdzie nie przykryłam i zimna Zośka zniszczyła mi wiele pąków kwiatów m.in. brzoskwini, czereśni, jabłonki.
a drzewa kupowałam w ogrodniczych centrach bo zależało mi na konkretnych odmianach np. śliwa Renkloda, czereśnia Burlat.

Edytowane przez szakal165
Czas edycji: 2021-05-07 o 08:54
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-08, 13:02   #4282
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

IMG_2585.jpg
Spojrzałam na te spodnie w miniaturce i się ucieszyłam „ojej spodnie w laski świąteczne”
Czy to znak, że już czekam na święta? Haha!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-08, 13:33   #4283
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Załącznik 7748080
Spojrzałam na te spodnie w miniaturce i się ucieszyłam „ojej spodnie w laski świąteczne”
Czy to znak, że już czekam na święta? Haha!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To oznacza tylko jedno ,ze swieta juz (za pol roku) tuz tuz ,takim jak my to tylko swieta w glowie ,zleci szybko i znow wszystkie bedziem plotkowac o tym jak i gdzie je spedzamy
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-08, 13:36   #4284
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
To oznacza tylko jedno ,ze swieta juz (za pol roku) tuz tuz ,takim jak my to tylko swieta w glowie ,zleci szybko i znow wszystkie bedziem plotkowac o tym jak i gdzie je spedzamy

Nie mogę się doczekać. Nawet tak sobie myślałam ostatnio, że już za tydzień już połowa maja! Zaraz czerwiec, lipiec... zleci to migiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-08, 18:59   #4285
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać. Nawet tak sobie myślałam ostatnio, że już za tydzień już połowa maja! Zaraz czerwiec, lipiec... zleci to migiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wczoraj o tym myślałam

Nawet ostatnio choinki oglądałam, bo marzy mi się taka do dołu-mam na pniu- bo przez 2 lata ani sunia, ani kocica krzywdy jej nie wyrządziły, nawet się nie interesują, więc doszłam do wniosku, że chciałabym taką dużą

Na razie cieszę się tą 'wiosną' : mam cudne tulipany, niedługo będę siała warzywa, posiałam dużo kwiatów Zobaczymy, co z tego będzie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tulip (1).jpg (104,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tulip (2).jpg (173,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tulip (3).jpg (63,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tulip (4).jpg (59,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scar.jpg (198,7 KB, 40 załadowań)
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-08, 19:13   #4286
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Wczoraj o tym myślałam

Nawet ostatnio choinki oglądałam, bo marzy mi się taka do dołu-mam na pniu- bo przez 2 lata ani sunia, ani kocica krzywdy jej nie wyrządziły, nawet się nie interesują, więc doszłam do wniosku, że chciałabym taką dużą

Na razie cieszę się tą 'wiosną' : mam cudne tulipany, niedługo będę siała warzywa, posiałam dużo kwiatów Zobaczymy, co z tego będzie

Pięknie u Ciebie i to piękne psisko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 14:14   #4288
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Pieknie tam u was dziewczyny ja kupilam wczoraj kwiaty na balkon sobie ale nie mam kiedy posadzic bo wciaz leje a ja juz bym chciala je posadzic i podziwiac
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 15:39   #4289
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

IMG_2673.jpg

U mnie dziś pięknie. Pogrillowaliśmy z rodzinką, bo akurat przyjechałam na weekend.
Jutro już ma padać, więc wykorzystaliśmy dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-05-15, 16:12   #4290
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XI

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Załącznik 7748729

U mnie dziś pięknie. Pogrillowaliśmy z rodzinką, bo akurat przyjechałam na weekend.
Jutro już ma padać, więc wykorzystaliśmy dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale ladne niebieskie niebo, zjadlabym grila
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-25 18:58:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.