Ziaja antyperspirant Bloker - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 13:35   #91
Lidia2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Antyperspirant rewelacja!!! Do tej pory stosowalam antidral. Pieklo strasznie pachy byly na maksa przesuszone i obolale po pewnym czase stosowania. A po blokerze z ziaji zero pieczenia, zero podrażnienia i wchłania się bardzo szybko. POLECAM!!!! Stosuje co drugi dzień na noc od ponad dwóch miesięcy.
Lidia2023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 09:15   #92
KOCHAMnoc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Po ilu dniach działa ten bloker?
KOCHAMnoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 10:06   #93
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Odp: Ziaja antyperspirant Bloker

U mnie zaczął działać tak po kilku użyciach. Musiałam też znaleźć swój sposób aby nic nie piekło.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 10:41   #94
Pudelska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 18
Odp: Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Cytat:
Napisane przez Falbanaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam bloker jakies 2,3 tygodnie temu
pierwszy raz swędzialo, ale stwierdzilam ze poswiece sie dla dobra suchych pach ;p
na drugi dzien posmarowalam i myslalam ze umre, pol nocy nie spalam, tak mnie swedzialo ze myslalam ze wydrapie skore chociaz sie powstrzymywalam, ale dodatkowo palilo tak ze myslalam ze oszaleje, na nastepny dzien rano nie moglam ruszach rekami, a dotyk bluzki sprawial mi bol, pachy mialam cale czerwone, jakby poparzone, wiec trzeci dzien dalam sobie spokoj
kolejne dwa razy podjechalam do niego pare dni pozniej, nalozylam go ciupinke , bo stwierdzialam ze moze za obficie poprzednio popsmarowalam, niestety znowu to samo tzn. swedzenie i palenie bez efektu poparzenia wiec troche delikatniej
dzisiaj znowu go zastosowalam i nie dalam rady, zmylam po pol godzinie bo palilo tak ze plakac mi sie chcialo pachy znowu mam czerwone i nie moge ich dotknac:/
nie wiem czemu tak sie dzieje bo widzialam duzo pozytywnych opinii, a mam dosyc mokrych pach wiec swedzenie jestem w stanie przezyc ale to palenie sprawia bol ze plakac sie chce, a moje pachy nie sa jakies mega delikatne ....ale chyba jednak sobie daruje moze sprobuje jakiejs drozszej wersji blokera innej firmy,moze sprobuje z tym kremem nawilzajacym hmmm
Mialam dokładnie to samo z tym blokerem :/ jakieś 2 min po posmarowaniu pach czułam jakby mi ktoś gorącym pogrzebaczem dłubał pod pachami! Myślałam, że się przekręcę :P zmyłam jak najszybciej. Drugi raz - dokładne to samo. Zakończyłam przygodę z blokerem za to dobrze się spisuje antyperspirant z Ziai taki do skóry wrażliwej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pudelska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 11:18   #95
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Odp: Ziaja antyperspirant Bloker

Ja stosuje go na dobrze wysuszone pachy i tak minimum 24h po depilacji (jeśli oczywiście nie mam żadnych ran itp). Zakładam bluzkę bez rękawów i nie ubieram np. szlafroka itp. Staram się też żeby dobrze wyschlo zanim się poloze spać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 08:34   #96
Half_Light
Przyczajenie
 
Avatar Half_Light
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

hej, ja tez kiedys kupilam ten bloker i mam podobne problemy. strasznie mnie skora szczypie po aplikacji, czasami dostajee takich bolesci, ze boje sie ze rozdrapie sobie skore :/ nigdy nie mialam takich problemow, tylko po zastosowaniu tego blokera
Half_Light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:31   #97
Subiektywnie na Fali
Przyczajenie
 
Avatar Subiektywnie na Fali
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

ja kiedyś go używałam, ale zdecydowanie mi się nie sprawdził...
okropny zapach i pieczenie po jego aplikacji wystarczająco mnie zniechęciły
Subiektywnie na Fali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 08:39   #98
aniaaa1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Witajcie Dziewczynki* muszę się koniecznie wypowiedzieć na temat "blokera".......Zaczn ę od początku,czego ja to nie używałam zaczynając od zwykłych i tych lepszych drogeryjnych antyperspirantów poprzez apteczne przy tym bardzo drogie środki przeciw poceniu.Nic nie działałodosłownie nic mój problem był na tyle silny że oprócz koszulek.sukienek itp itd w kolorze czarnych nie ubrałam nic innego byle by się nie wstydzić mokrymi pachami do samych żeber mój problem był naprawdę poważny.Pójście na imprezę ,gra w siatkówkę czy cokolwiek innego wiązało się z mokrymi pachami i niestety wstydem zupełnie przez przypadek koleżanka zapytała :"używałaś juz blokera?tego z ziaji? zdziwiona powiedziałam nie.........to kup zobaczysz,podobno jest świetny.Sluchajcie,na drugi dzień pobiegłam do rossmana i kupiłam,cena to tylko 7zł......zaaplikowałam raz,drugi,trzeci na noc..........iiiiii???suc ho....)) ale niespodziewanie znajomi zaproponowali wypad w góry,zwykły 1dniowy,i pierwsze co pomyślałam to...." O BOŻE NIE!!!ZNOWUU!!! "wiadomo ubrałam czarną koszulkę żeby się nie wstydzić słuchajcie,sprawdzałam co 5min moje paszki......a one były SUCHE!!!!!tak,tak,suche )) wysiłek był spory,wyjście na Kasprowy to nie takie hoop siuuup a okazało się że zwykły bloker za 7zł...uczynił po prostu cuda!!!! Polecam go gorąąąąco
aniaaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 09:21   #99
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Ziaja antyperspirant Bloker

Jeżeli chodzi o wszelkiej maści blokery to jestem w tym weteranką. Zmagam się z hiperhydrozą i nie działa na mnie żaden antyperspirant, nawet niektóre blokery. Był okres kiedy chciałam zrobić sobie operację...
Przez około rok stosowałam Antidral, następnie zrobiłam sobie zalecaną przerwę lecz niestety po tym przestał działać. Podczas aplikacji bardzo swędziały pachy, jednak dało się do tego przyzwyczaić.
W kolejnych latach testowałam wiele niedziałających na mnie blokerów w tym Ziaji, oprócz pieczenia nie było żadnych efektów.
Aż w końcu trafiłam na Activblock. Działa świetnie. Używam go od ok. 3 lat. Dzięki niemu nie muszę ukrywać plam pod pachami. Na początku pieczenie było uporczywe, ale na pewno mniej denerwujące niż podczas stosowania Antidrali. Z czasem pieczenie stopniowo słabło.
Jak bywa z tego typu produktami nie należy ich stosować na podrażnione pachy.
__________________
1 II 2014
przysiady, deseczka, brzuszki, ściana płaczu
30 I 2014
walka z cellulitem (ćwiczenia na uda i pośladki)
+ czy w ciągu miesiąca przygotuję się do zrobienia szpagatu?
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 10:21:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:35.