Mój nowy facet przyznał się, że... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 07:54   #61
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Też usłyszałam taką rewelację jak autorka wątku i co - i nico. To normalne że sobie chłopy wyobrażają to i owo, ale na bogini pewnych rzeczy nie powinni mówić
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 18:52   #62
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Jaka gówno burza się tu zrobiła
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:21   #63
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
Też usłyszałam taką rewelację jak autorka wątku i co - i nico. To normalne że sobie chłopy wyobrażają to i owo, ale na bogini pewnych rzeczy nie powinni mówić
Ja usłyszałam od podglądacza z przeciwka, że jak się opalam na balkonie, to jemu... No, wszystko usłyszałam. Naprawdę, wolałabym tego nie usłyszeć.
Od nowego faceta też nie. Na szczęście nie trafiło mi się.


A na balkonie ukrywam się teraz za rozwieszonym praniem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:33   #64
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
O czym wy w ogole rozmawiacie ze taki temat wyszedl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może o seksie..?

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Co jest głupiego w mówieniu że ktoś się masturbuje myśląc o swojej dziewczynie / swoim facecie?
Wg mnie nic i nie rozumiem oburzenia większości osób w wątku.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:37   #65
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Może o seksie..?
Wg mnie nic i nie rozumiem oburzenia większości osób w wątku.
Ja też nie rozumiem, ok, gdybym usłyszała to od obcego faceta, albo na samym początku znajomości, to raczej poczułabym się nieswojo. Ale skoro są razem 2 tyg, to jakiś etap spotkań i randek już przeszli.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 19:44   #66
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Ja też nie rozumiem, ok, gdybym usłyszała to od obcego faceta, albo na samym początku znajomości, to raczej poczułabym się nieswojo. Ale skoro są razem 2 tyg, to jakiś etap spotkań i randek już przeszli.
Może to i dosyć szybko, te 2 tygodnie, sprawa indywidualna. Ale samo "wyznanie" jak najbardziej w porządku, nic zdrożnego w nim nie widzę Wszystko zależy od kontekstu, okoliczności, jakości relacji i tak dalej.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 21:58   #67
Alex_iss
Przyczajenie
 
Avatar Alex_iss
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Nie wiem, co facet chciał tym wyznaniem osiągnąć. Zwykła gafa? Czy może dla niego takie wyznania są normalne? A może chciał usłyszeć odpowiedź "Po co się masturbujesz myśląc o mnie, skoro możesz mnie mieć tu i teraz?" Zatkałoby mnie, potem możliwe że zaczęłabym się śmiać i zapytałabym czy tym wyznaniem chciał zrobić na mnie wrażenie? Ale komplement? Jako komplement, to ja traktuje słowa "Pięknie wyglądasz w tej sukience kochanie"
Alex_iss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 22:31   #68
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Zrozum, że jeśli nie jesteś trollem, to tym gorzej. Ja chcę wierzyć, że takich kobiet nie ma. Więc może lepiej mi niczego nie udowadniaj
W porządku, jednak prosiłabym, abyś od tej pory przestała nazywać mnie trollem.
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:51   #69
evve93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 33
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

My kobiety oczekujemy jednak większej delikatności w kwestii rozmów o seksie. To dla nas normalne, nie jesteśmy facetami żeby otwarcie i wulgarnie, bezpośrednio gadać o takich rzeczach. Oni potrafią przy każdym spotkaniu ot tak o tym gadać i myślą, że z nami to przejdzie. Ich rozum myśli, że jak już się nami podniecają to to jest komplement. No chyba jak z nami są to to jest naturalne że ich podniecamy. Zresztą czasami nic nie trzeba robić aby im stanął, vide przykład z opalaniem na balkonie. Takie teksty są nie na miejscu, kiedyś przeczytałam "waliłbym cię całą noc taka jesteś zaje....sta", szybko uciekłam z tej relacji. faceci, skupcie się na emocjach, a nie tylko na ciele, będzie ciekawiej i mniej przewidywalnie.
evve93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 11:51   #70
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
My kobiety oczekujemy jednak większej delikatności w kwestii rozmów o seksie. To dla nas normalne, nie jesteśmy facetami żeby otwarcie i wulgarnie, bezpośrednio gadać o takich rzeczach. Oni potrafią przy każdym spotkaniu ot tak o tym gadać i myślą, że z nami to przejdzie. Ich rozum myśli, że jak już się nami podniecają to to jest komplement. No chyba jak z nami są to to jest naturalne że ich podniecamy. Zresztą czasami nic nie trzeba robić aby im stanął, vide przykład z opalaniem na balkonie. Takie teksty są nie na miejscu, kiedyś przeczytałam "waliłbym cię całą noc taka jesteś zaje....sta", szybko uciekłam z tej relacji. faceci, skupcie się na emocjach, a nie tylko na ciele, będzie ciekawiej i mniej przewidywalnie.
Mów za siebie. Nie ma czegoś takiego jak "my kobiety".
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:12   #71
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
My kobiety oczekujemy jednak większej delikatności w kwestii rozmów o seksie. To dla nas normalne, nie jesteśmy facetami żeby otwarcie i wulgarnie, bezpośrednio gadać o takich rzeczach. Oni potrafią przy każdym spotkaniu ot tak o tym gadać i myślą, że z nami to przejdzie. Ich rozum myśli, że jak już się nami podniecają to to jest komplement. No chyba jak z nami są to to jest naturalne że ich podniecamy. Zresztą czasami nic nie trzeba robić aby im stanął, vide przykład z opalaniem na balkonie. Takie teksty są nie na miejscu, kiedyś przeczytałam "waliłbym cię całą noc taka jesteś zaje....sta", szybko uciekłam z tej relacji. faceci, skupcie się na emocjach, a nie tylko na ciele, będzie ciekawiej i mniej przewidywalnie.
No popatrz, jestem kobietą i strasznie lubię gadać o seksie. Dla mnie to jest komplement. Co teraz, pewnie Twój świat legł w gruzach?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 13:25   #72
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
No popatrz, jestem kobietą i strasznie lubię gadać o seksie. Dla mnie to jest komplement. Co teraz, pewnie Twój świat legł w gruzach?
Ja to bym się cieszyła, że o mnie wtedy myśli a nie o innej
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:38   #73
evve93
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 33
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

To może wy tak lubicie, jednak ja i znane mi kobiety nie lubią, gdy ich mężczyzna traktuje je jak swoich kumpli od piwa. Facet ma mieć inne zachowanie do kolegów, inne do swojej kobiety, a jeszcze inne do rodziny itp. Jeśli mówi mi takie rzeczy jak kumplom, to coś tu jest nie tak w moim mniemaniu. Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała. Tak samo z masturbacją, seksem. Z kumplami może gadać, że całą noc robił sobie dobrze, ale do mnie takie teksty? Bez przesady. Związek ma być też oparty na przyjaźni, no ale są granice. Tak samo nie chcę, aby przy mnie oddawał mocz albo defekował, jak to czynią niektórzy na kumpelskich męskich wyjazdach.
Granica kobieta vs kumple ma być zachowana.
evve93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:40   #74
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
To może wy tak lubicie, jednak ja i znane mi kobiety nie lubią, gdy ich mężczyzna traktuje je jak swoich kumpli od piwa. Facet ma mieć inne zachowanie do kolegów, inne do swojej kobiety, a jeszcze inne do rodziny itp. Jeśli mówi mi takie rzeczy jak kumplom, to coś tu jest nie tak w moim mniemaniu. Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała. Tak samo z masturbacją, seksem. Z kumplami może gadać, że całą noc robił sobie dobrze, ale do mnie takie teksty? Bez przesady. Związek ma być też oparty na przyjaźni, no ale są granice. Tak samo nie chcę, aby przy mnie oddawał mocz albo defekował, jak to czynią niektórzy na kumpelskich męskich wyjazdach.
Granica kobieta vs kumple ma być zachowana.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:50   #75
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
To może wy tak lubicie, jednak ja i znane mi kobiety nie lubią, gdy ich mężczyzna traktuje je jak swoich kumpli od piwa. Facet ma mieć inne zachowanie do kolegów, inne do swojej kobiety, a jeszcze inne do rodziny itp. Jeśli mówi mi takie rzeczy jak kumplom, to coś tu jest nie tak w moim mniemaniu. Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała. Tak samo z masturbacją, seksem. Z kumplami może gadać, że całą noc robił sobie dobrze, ale do mnie takie teksty? Bez przesady. Związek ma być też oparty na przyjaźni, no ale są granice. Tak samo nie chcę, aby przy mnie oddawał mocz albo defekował, jak to czynią niektórzy na kumpelskich męskich wyjazdach.
Granica kobieta vs kumple ma być zachowana.
Ma tak być, bo Ty tak mówisz?
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:55   #76
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Znaczy ja to jednak wolałabym żebym to ja była częścią jego seksualnego uniwersum a nie jego koledzy (ej, Kuba, całą noc se dobrze robiłem!). xD
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:00   #77
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
Znaczy ja to jednak wolałabym żebym to ja była częścią jego seksualnego uniwersum a nie jego koledzy (ej, Kuba, całą noc se dobrze robiłem!). xD
No ja tak samo. Zostałam jednak oświecona, że mój związek jest z kosmosu, skoro nie chowamy się z żadnymi fizjologicznymi sprawami i w dodatku możemy rozmawiać o wszystkim! Naprawdę, wizaż uświadamia.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 14:55   #78
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Ja kobieta, świntuszę ile wlezie, także podczas seksu. Jestem również wulgarna. Rozmawiam o seksie z mężczyznami. Co z tego? Wszystko można powiedzieć ,trzeba tylko wyczuć ,co ,kiedy i do kogo wypada i można .U autorki nie zniesmaczyło mnie ,że to powiedział ale ,że powiedział nie będąc na etapie aż takiej intymności.Przecież oni nawet nie sypiają jeszcze ze sobą. Dlatego zabrzmiało to tak jakby chciał ten proces urabiania przyspieszyć.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:41   #79
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
To może wy tak lubicie, jednak ja i znane mi kobiety nie lubią, gdy ich mężczyzna traktuje je jak swoich kumpli od piwa. Facet ma mieć inne zachowanie do kolegów, inne do swojej kobiety, a jeszcze inne do rodziny itp. Jeśli mówi mi takie rzeczy jak kumplom, to coś tu jest nie tak w moim mniemaniu. Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała. Tak samo z masturbacją, seksem. Z kumplami może gadać, że całą noc robił sobie dobrze, ale do mnie takie teksty? Bez przesady. Związek ma być też oparty na przyjaźni, no ale są granice. Tak samo nie chcę, aby przy mnie oddawał mocz albo defekował, jak to czynią niektórzy na kumpelskich męskich wyjazdach.
Granica kobieta vs kumple ma być zachowana.
hahahahahahhaha o losie <3 a Ty udajesz przy nim, że masz inny układ pokarmowy i organizm niż wszyscy ludzie??
,,Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała." haha serio byś zerwała z powodu pierda??
A wiesz co ja uważam? że jeśli facet może ze mną CZASEM czuć się jak z dobrym kumplem - to bardzo fajna relacja. Ostatnio usłyszałam właśnie takie słowa od swojego faceta i uważam to za komplement. Myślisz, że ten Twój facet będzie się cieszył , gdy wychodząc na spotkanie z Tobą będzie musiał zakładać sztywny garnitur, mankieciki kołnierzyki wyprasowane, i czuć się skrępowanym, uważać na słowa, na zachowanie itp? Będzie się czuł, jak na spotkaniu z królową angielską, a nie swoją kobietą Nie wnikam, ile jesteście razem i w wasz związek, ale masz specyficzne podejście.
Oczywiście są sytuacje, w których naprawdę , naprawdę powinno się mieć wyczucie i takt, miałam tak. że podczas seksu mój były dochodząc, spierdział mi się na cycki. Na początku bardzo się z tego śmiałam, ale później doszła do mnie fala obrzydzenia .... no i smrodu
no cóż XD jesteśmy tylko ludźmi, ale w takiej chwili to mógł się powstrzymać

Edytowane przez BiliLili
Czas edycji: 2016-06-23 o 16:47
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 18:24   #80
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
To może wy tak lubicie, jednak ja i znane mi kobiety nie lubią, gdy ich mężczyzna traktuje je jak swoich kumpli od piwa. Facet ma mieć inne zachowanie do kolegów, inne do swojej kobiety, a jeszcze inne do rodziny itp. Jeśli mówi mi takie rzeczy jak kumplom, to coś tu jest nie tak w moim mniemaniu. Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała. Tak samo z masturbacją, seksem. Z kumplami może gadać, że całą noc robił sobie dobrze, ale do mnie takie teksty? Bez przesady. Związek ma być też oparty na przyjaźni, no ale są granice. Tak samo nie chcę, aby przy mnie oddawał mocz albo defekował, jak to czynią niektórzy na kumpelskich męskich wyjazdach.
Granica kobieta vs kumple ma być zachowana.
A więc nastała chwila oświecenia. Ty i twoje znajome nie jesteście reprezentatywną grupą. Nie każda kobieta lubi dwulicowych facetów, którzy przed nią udają, że nie pierdzą.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 18:25   #81
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Ja kobieta, świntuszę ile wlezie, także podczas seksu. Jestem również wulgarna. Rozmawiam o seksie z mężczyznami. Co z tego? Wszystko można powiedzieć ,trzeba tylko wyczuć ,co ,kiedy i do kogo wypada i można .U autorki nie zniesmaczyło mnie ,że to powiedział ale ,że powiedział nie będąc na etapie aż takiej intymności.Przecież oni nawet nie sypiają jeszcze ze sobą. Dlatego zabrzmiało to tak jakby chciał ten proces urabiania przyspieszyć.
Po dwóch tygodniach zazwyczaj jest się na etapie poznawania i te pierwsze chwile intymności są niewinne, nacechowane delikatnością. Ja na tym etapie o żadnej masturbacji nie chciałabym słyszeć.
Dla mnie to zresztą zbyt intymny temat, bym chciała o tym rozmawiać. A słuchać o cudzej, to już w ogóle.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:03   #82
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez evve93 Pokaż wiadomość
To może wy tak lubicie, jednak ja i znane mi kobiety nie lubią, gdy ich mężczyzna traktuje je jak swoich kumpli od piwa. Facet ma mieć inne zachowanie do kolegów, inne do swojej kobiety, a jeszcze inne do rodziny itp. Jeśli mówi mi takie rzeczy jak kumplom, to coś tu jest nie tak w moim mniemaniu. Przy nich może nawet pierdzieć, oni będą się śmiać jak to faceci, ale gdyby robiłby to przy mnie, to bym go upomniała albo zerwała. Tak samo z masturbacją, seksem. Z kumplami może gadać, że całą noc robił sobie dobrze, ale do mnie takie teksty? Bez przesady. Związek ma być też oparty na przyjaźni, no ale są granice. Tak samo nie chcę, aby przy mnie oddawał mocz albo defekował, jak to czynią niektórzy na kumpelskich męskich wyjazdach.
Granica kobieta vs kumple ma być zachowana.
Racja, brawo, tak!

I niech sypia też z kumplami, z partnerką to nie przystoi.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 19:11   #83
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

A Wasi teżeci defekują z kolegami czy pozwalacie im w domu? I jeśli to pierwsze, to jak oni to robią na tych męskich wyjazdach, skoro robią to przy innych? Mają takie wspólne toalety czy w krzakach?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:14   #84
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A Wasi teżeci defekują z kolegami czy pozwalacie im w domu? I jeśli to pierwsze, to jak oni to robią na tych męskich wyjazdach, skoro robią to przy innych? Mają takie wspólne toalety czy w krzakach?
mój chodzi do centrum handlowego jak ja jestem w domu, toć to wstyd tak, zapowiedziałam że jak się wysika podczas mojej obecności w mieszkaniu to z nami koniec
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:27   #85
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

eee, ten watek zaczął wymiatać: defekowanie, pierdzenie, bekanie, jako przejaw zwiazkowej wspólnoty, porozumienia i wielkiej love krove forever.

Ja tam ogarniam że ludzie maja jak mają, mój partner też, ale jednak wolę jak mi nie opowiada o swoich wypróżnieniach, spuszczaniach z krzyża i w dodatku wolę jak "się przedemną kryje" i jednak zamyka drzwi do WC jak idzie na siku czy inne, a bąki wole jak puszcza gdzies indziej niz obok i nie bardzo mnie interesują (mało powiedziane, kompletnie sobie nie zyczę) opowieści o tym.

Co innego porozmawiac o fizjologii owej, jak się ma problem a co innego raczyć się tym na codzień. Co innego gorące chwile i gorace opowieści, a co innego walnąc dziewczynie z którą się jeszcze nie sypia nawet takim kulomiotem.
Co innego przewijać i sprzątać po chorym partnerze, a co innego łazić razem na kupę.

No ale, pewniemamdobanizwiązekchy basiępochlastam.

Kady ma prawo nie akceptować co mu się podoba i to wcale nie znaczy ze ma do bani zwiazek, zycie seksualne, jest zacofany, inne pierdoły wizazowe.
Nie ma obowiazku kwiczeć ze szczęścia i brać za wielki mi komplement opowieści o masturbacji, kalpy w tyłek, szczypy w cycka czy inne tego typu seksualne atrakcje które innych, owszem mogą cieszyć.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:33   #86
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

My się właśnie przez to rozstaliśmy. Coś tam się tłumaczył ale powiedziałam mu: spadaj, nie umiesz powstrzymać się od sikania do mojej toalety, to skąd mam mieć pewność że mnie nie zdradzasz? Typ ewidentnie nie panował nad sobą!

Rock ja się zgadzam i nie. To zależy od dynamiki konkretnej relacji. A o samej masturbacji rozmawiać mogę jak o każdym innym przejawie seksualności. tylko właśnie nie z każdym, i nie z każdym tak samo, ot voila.

Cava ale koleżanka sugerowała że chłop w ogóle nie powinien mówić o fizjologi. Czyli rozumiem że nawet stwierdzeni, że czekaj żabciu nie teraz, idę siku i wracam do Ciebie to już chamstwo, bo to są zachowania dla kolegów!
I tez nie uważam że tu opisany przypadek jest spoko ale to nie oznacza że w ogóle rozmowa o "spuszczaniu z krzyża" to coś złego, i wcale nie koniecznie w kontekście "gorącej akcji".

Edytowane przez 201607111003
Czas edycji: 2016-06-23 o 20:36
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 20:34   #87
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie ma obowiazku kwiczeć ze szczęścia i brać za wielki mi komplement opowieści o masturbacji, kalpy w tyłek, szczypy w cycka czy inne tego typu seksualne atrakcje które innych, owszem mogą cieszyć.
nikt tak nie twierdzi.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 06:09   #88
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez Elion Pokaż wiadomość
My się właśnie przez to rozstaliśmy. Coś tam się tłumaczył ale powiedziałam mu: spadaj, nie umiesz powstrzymać się od sikania do mojej toalety, to skąd mam mieć pewność że mnie nie zdradzasz? Typ ewidentnie nie panował nad sobą!

Rock ja się zgadzam i nie. To zależy od dynamiki konkretnej relacji. A o samej masturbacji rozmawiać mogę jak o każdym innym przejawie seksualności. tylko właśnie nie z każdym, i nie z każdym tak samo, ot voila.

Cava ale koleżanka sugerowała że chłop w ogóle nie powinien mówić o fizjologi. Czyli rozumiem że nawet stwierdzeni, że czekaj żabciu nie teraz, idę siku i wracam do Ciebie to już chamstwo, bo to są zachowania dla kolegów!
I tez nie uważam że tu opisany przypadek jest spoko ale to nie oznacza że w ogóle rozmowa o "spuszczaniu z krzyża" to coś złego, i wcale nie koniecznie w kontekście "gorącej akcji".
Kwiczenie ze szczęścia z powodu opowieści o masturbacji? Przejaskrawione, jak większość w tym poście.
Poza tym brzmisz jakbyś mówiła z ambony. Masz patent na prawdę :p
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 06:26   #89
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Kwiczenie ze szczęścia z powodu opowieści o masturbacji? Przejaskrawione, jak większość w tym poście.
Poza tym brzmisz jakbyś mówiła z ambony. Masz patent na prawdę :p
Mam.
Ambonę też.

I co teraz?


A serio. Skoro dziewczyna pyta, to znaczy że jakaś jej sfera intymności została przekroczona.
A skoro została przekroczona, to znaczy ze ten chłopak albo nie umie tego wyczuć jak daleko moze się na danym etapie posunąc bez bycia natretnym, albo w ogóle nie ma wyczucia, albo jak ktos tu sugerował, tym sposobem próbował "podgonić" tempo zwiazku.

jakby nie było, ona nie musi tego akceptować ani brać za komplement. Co to miaz aielka zazyłosc po 2 tygodniach zwiazku? Ludzie potrafią znać się 2 tygodnie przez internet i sobie powiedzieć ze w zwiazku sa.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 06:40   #90
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Mój nowy facet przyznał się, że...

Bo teraz to zauważam, że w ogólności ludzie mało subtelni są
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-24 14:47:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.