Mamy majowe 2019 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-19, 09:58   #2251
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Mój był przez cały naturalny porod itd. Rękę mu do krwi zdrapalam przy partych. Ile go wyklęłam to moje na cesarkę został na korytarzu, ale dostał małego jak tylko w sumie go wyjeli z brzucha i zawineli w szmaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:00   #2252
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019

Haneczka szybko zleci, trzymam za Ciebie kciuki !!



moj maz nie byl i nie bedzie przy porodzie, obydwoje nie chcielismy.



dziewczyny, pobolewaja was podbrzusza ?


mnie od kilku dni jakos bardziej pobolewa i w nocy zaczelam wstawac na siku, wiec przypuszczam, ze macica rosnie ,ale troche mnie ten bol to martwi, a wizyte mam dopiero 30.10, moze sie wczesniej wbije na prywatną ...
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:02   #2253
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019

Trzymam kciuki, Haneczko!
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:18   #2254
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019

Dziewczyny,
a ja z pytaniem z innej beczki: boli Was głowa?
Ja umieram już około tygodnia z przerwami na ból głowy, wczoraj i dziś to kulminacja bólu. Wczoraj brałam Apap, ale nie pomógł, więc już się nie truje.
Potworny ból z przodu głowy, który promieniuje i utrudnia życia. Wolałabym chyba mieć mdłości Choć i mdłości się pojawiąją, ale to z bólu.
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:21   #2255
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019

mnie juz tez kilka razy mocno bolala, ze ratowalam sie apapem, to ponoc ma jakis zwiazek ze zwiekszonym przeplywem krwi czy jakos tak.
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:25   #2256
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja nic nie biorę na ból głowy który niestety mi się zdarza. Niestety lekarz do badań prenatalnych kazał mi absolutnie nic nie brać. Co do porodu ja nigdy nie byłam za tym, żeby rodzic z mężem, ale nie wiem jak będzie. On się bardzo wczuwa, chodzi że mną za każdym razem do lekarza, czyta, interesuje się, słucha wszystkiego i bardzo chce być przy porodzie. Myślę, że to nie będzie w porządku jak mu zabronię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 10:39   #2257
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

Mnie na początku tygodnia bolał brzuch, twardniał, nawet się nospą się ratowałam. Ale przeszło, już jest ok.
Głowa mnie cały dzień wczoraj bolała, dziś już trochę lepiej ale jeszcze czuję lekki ucisk. Ale nie brałam apapu, jakoś przetrwam.

Mój mąż był przy porodach. Przy pierwszym się zaszło i jeszcze przypadkowo w odbiciu w lustrze zobaczył moje rozwarte krocze w całej okazałości. Bardzo to przeżył drugi raz na porodówce byłam 7 minut więc nie zdążył się za bardzo nastresować. Teraz nawet nie zakładam, że miałoby go nie być. Sama sobie przecież tego dziecka nie zrobiłam, niech więc pomoże mi je wydać na świat
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 10:46   #2258
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane majóweczki
Poprawiłam pierwszą stronę. Jeśli któraś z Was chce coś poprawić/dopisać to proszę się odezwać.
Ja jestem już po kontroli u gina i zaczynam z powrotem starania w styczniu więc przy dobrych wiatrach moje dziecię będzie październikowe.
sQuaara na porodówkę to lepiej ich nie wysyłać bo by mieli uraz psychiczny do końca życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciepelko fakt biorę!!!!
Cytat:
Napisane przez Monia858585 Pokaż wiadomość
A Wasi mężowie byli/będą przy porodzie? Jak to znieśli? Mój miał być przy pierwszym porodzie. Był mega zestresowany. Chyba sam nie wierzył w to, że się zgodził żeby być przy porodzie ale jak przyjechałam do szpitala to okazalo się, że muszą szybko zrobić cesarkę, bo dziecko miało baaardzo niskie tętno. Mój mąż odetchnął z ulgą, że nie musi być przy porodzie. Taki kozak był Także drugi poród to u mnie też będzie cesarka. Na dzień dzisiejszy mamy ustalony termin na 6.05.

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Haneczka mocno ściskam kciuki za Ciebie!!! powodzenia
Mój był. Poradził sovie super. Przekroczył wszelkie swoje i chyba moje granice.. Typu "proszę zobaczyć widać główkę, ma włoski!" a ten mi między nogi i mówi że faktycznie włoski! A miał stać koko głowy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Haneczka szybko zleci, trzymam za Ciebie kciuki !!



moj maz nie byl i nie bedzie przy porodzie, obydwoje nie chcielismy.



dziewczyny, pobolewaja was podbrzusza ?


mnie od kilku dni jakos bardziej pobolewa i w nocy zaczelam wstawac na siku, wiec przypuszczam, ze macica rosnie ,ale troche mnie ten bol to martwi, a wizyte mam dopiero 30.10, moze sie wczesniej wbije na prywatną ...
Na IP jedz jak coś Cię martwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja nic nie biorę na ból głowy który niestety mi się zdarza. Niestety lekarz do badań prenatalnych kazał mi absolutnie nic nie brać. Co do porodu ja nigdy nie byłam za tym, żeby rodzic z mężem, ale nie wiem jak będzie. On się bardzo wczuwa, chodzi że mną za każdym razem do lekarza, czyta, interesuje się, słucha wszystkiego i bardzo chce być przy porodzie. Myślę, że to nie będzie w porządku jak mu zabronię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To musi być decyzja dwóch osób jednak. Jak ma to stresować Ciebie to też średnio "bo on chce" jednak urodzić musisz Ty
Ja rozumiem że ktoś może nie chcieć. Nie rozumiem tylko że na cały poród. Przecież to godzinami. Ja musiałam leżeć. Z torby nic bym nie wyjela chociażby... A na parte może wychodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mnie na początku tygodnia bolał brzuch, twardniał, nawet się nospą się ratowałam. Ale przeszło, już jest ok.
Głowa mnie cały dzień wczoraj bolała, dziś już trochę lepiej ale jeszcze czuję lekki ucisk. Ale nie brałam apapu, jakoś przetrwam.

Mój mąż był przy porodach. Przy pierwszym się zaszło i jeszcze przypadkowo w odbiciu w lustrze zobaczył moje rozwarte krocze w całej okazałości. Bardzo to przeżył drugi raz na porodówce byłam 7 minut więc nie zdążył się za bardzo nastresować. Teraz nawet nie zakładam, że miałoby go nie być. Sama sobie przecież tego dziecka nie zrobiłam, niech więc pomoże mi je wydać na świat
O ja aaa 7min?!
To z tym bym mieszkała koło szpitala 2tyg przed terminem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 12:22   #2259
Beautyfuldreams2
Raczkowanie
 
Avatar Beautyfuldreams2
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Haneczka szybko zleci, trzymam za Ciebie kciuki !!



moj maz nie byl i nie bedzie przy porodzie, obydwoje nie chcielismy.



dziewczyny, pobolewaja was podbrzusza ?


mnie od kilku dni jakos bardziej pobolewa i w nocy zaczelam wstawac na siku, wiec przypuszczam, ze macica rosnie ,ale troche mnie ten bol to martwi, a wizyte mam dopiero 30.10, moze sie wczesniej wbije na prywatną ...
Mnie też pobolewa podbrzuszu. Jak mówiłam o tym mojej gin to powiedziała, że tak ma być bo macica się powiększa itd. Także spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
a ja z pytaniem z innej beczki: boli Was głowa?
Ja umieram już około tygodnia z przerwami na ból głowy, wczoraj i dziś to kulminacja bólu. Wczoraj brałam Apap, ale nie pomógł, więc już się nie truje.
Potworny ból z przodu głowy, który promieniuje i utrudnia życia. Wolałabym chyba mieć mdłości Choć i mdłości się pojawiąją, ale to z bólu.
Ja dostaje migrenowych bólów głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Beautyfuldreams2 Pokaż wiadomość
Mnie też pobolewa podbrzuszu. Jak mówiłam o tym mojej gin to powiedziała, że tak ma być bo macica się powiększa itd. Także spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Ja dostaje migrenowych bólów głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dostaje migrenowych bólów głowy ale staram się jakoś to przecierpiec i nie biorę apapu tylko pije dużo wody i przechodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beautyfuldreams2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 12:26   #2260
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Hej dziewczyny
Ja dziś dalej paskudnie ale też mam towarzystwo więc o tyle dobrze.
Apropo porodu, mąż był ze mną jak byłam pod ktg, itd ale na porodówce już nie, ani ja tego nie chciałam ani on, natomiast jak tylko mały się pojawił to go zawołali i że tak powiem, asystował przy myciu, szczepieniu itd
A apropo ciąży i faceta - zobaczcie załącznik 1464204846_dzublu_600.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 13:07   #2261
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O ja aaa 7min?!
To z tym bym mieszkała koło szpitala 2tyg przed terminem!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po prostu nie chciałam mamy w środku nocy budzić, by do syna przyszła i trochę się, że tak powiem, zasiedziałam w domu skurcze miałam od 1 rano, dopiero po 5 obudziłam męża i zadzwoniłam po mamę, a godzinę później córka już była na świecie. Tym razem zamierzam od razu wszystkich stawiać na nogi a poza tym to mam ochotę urodzić w końcu bez zarwania nocy, może się teraz uda
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 13:20   #2262
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019

U mnie mąż był przy pierwszym porodzie. Baaaardzo mi pomagał i tylko umocniło to nasze małżeństwo. Niesamowite przeżycie. A przy drugim (też 7 minut) byłam bez męża, bo nie zdążył chłopak dojechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 14:37   #2263
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Dzień dobry kochane majóweczki
Poprawiłam pierwszą stronę. Jeśli któraś z Was chce coś poprawić/dopisać to proszę się odezwać.
Ja jestem już po kontroli u gina i zaczynam z powrotem starania w styczniu więc przy dobrych wiatrach moje dziecię będzie październikowe.
sQuaara na porodówkę to lepiej ich nie wysyłać bo by mieli uraz psychiczny do końca życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki aby się udało
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 14:50   #2264
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie chciałam mamy w środku nocy budzić, by do syna przyszła i trochę się, że tak powiem, zasiedziałam w domu skurcze miałam od 1 rano, dopiero po 5 obudziłam męża i zadzwoniłam po mamę, a godzinę później córka już była na świecie. Tym razem zamierzam od razu wszystkich stawiać na nogi a poza tym to mam ochotę urodzić w końcu bez zarwania nocy, może się teraz uda
Ah kumam... No ja noc przed porodem spędziłam na patologi w sali koło porodowki...plus 3x w nocy ktg i 2x w nocy antybiotyk(oczywiście żadna pora się nie pokryła) i rano byłam już zmęczona... A tu rodzic przyszło
A jaka głodna byłam... Jadłam obiad w czwartek o 14 a później w piątek do porodu o 18 nic... Dramat! Jak dali mi suchy chleb z szynka ok20 to najlepsza kanapka świata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 16:45   #2265
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Kupiłam pysznego ptysia i lody na wieczór. Będę gruba, ale nie mam zgagi po ptysiu tylko kurde coś mi w domu śmierdzi. No coś mi śmierdzi i czuję się jak na tym obrazku no IMG_20181019_174031.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 17:03   #2266
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kupiłam pysznego ptysia i lody na wieczór. Będę gruba, ale nie mam zgagi po ptysiu tylko kurde coś mi w domu śmierdzi. No coś mi śmierdzi i czuję się jak na tym obrazku no Załącznik 7644033

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zazdro... Też marzy mi się coś słodkiego, ale jak nawet po jabłku mam brzuch jak balon, to po ptysiu miałabym chyba automatycznie +5 kg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 17:18   #2267
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja przy pierwszym porodzie dostałam na śniadanie kanapkę z mortadelą. To było najwspanialsze śniadanie świata
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 17:50   #2268
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja dostałam biszkopty. Lepszych biszkoptów w życiu nie jadłam. Pamiętam że prawie się rozplakalam jak mi powiedziała że to była paczka na cały dzień a ja zjadłam wszystkie na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-19, 19:11   #2269
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Melduję, że po dzisiejszej wizycie wszystko w porządku, maluch ma 3,2 cm i już nawet przypomina człowieka Kolejna wizyta za 2 tygodnie, wtedy też będę miała badania prenatalne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-19, 20:01   #2270
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja dostałam biszkopty. Lepszych biszkoptów w życiu nie jadłam. Pamiętam że prawie się rozplakalam jak mi powiedziała że to była paczka na cały dzień a ja zjadłam wszystkie na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, że to nie śmieszne ale no jednak historia o paczce biszkoptów i płaczu rozbawiła mnie w maju pewnie nie będzie mi tak do śmiechu
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 07:02   #2271
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie śmieszne ale no jednak historia o paczce biszkoptów i płaczu rozbawiła mnie w maju pewnie nie będzie mi tak do śmiechu
Ahahaha
Szykujcie już zapasy do szpitala...
Ja miałam dwa 7days 6x baton musli. Dla mnie po i dla męża (jakbym miała np rodzic 15h to musi coś chłop zjeść)
To w nov po porodzie zjadłam te 7daysy i 4 batony
Pozniej mąż też dowozil jedzenie 3dni i jadłam caaaaaaaly czas. Dzień noc. Obojętnie musiałam sovie do rana wydzielac żeby mi nie brakło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 08:38   #2272
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ahahaha
Szykujcie już zapasy do szpitala...
Ja miałam dwa 7days 6x baton musli. Dla mnie po i dla męża (jakbym miała np rodzic 15h to musi coś chłop zjeść)
To w nov po porodzie zjadłam te 7daysy i 4 batony
Pozniej mąż też dowozil jedzenie 3dni i jadłam caaaaaaaly czas. Dzień noc. Obojętnie musiałam sovie do rana wydzielac żeby mi nie brakło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam nadzieję, że mąż mi przywiezie coś dobrego zaraz po porodzie. Niech się do czegoś przyda, skoro już ma jechać razem ze mną


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 08:51   #2273
Monia858585
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 717
Dot.: Mamy majowe 2019

Powiem Wam, że już nie pamiętam co dostałam do jedzenia po porodzie. Ale pamiętam, że mąż przywiózł mi takie małe ptasie, bez śmietany. Takie troszkę bez smaku były. Ale zajadałam się jakby to było jakieś pyszne ciacho 😁😁 tym razem zrobię sobie jakieś zapasy.
Monia858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 09:14   #2274
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Mamy majowe 2019

Ja dostałam jakaś rozwodnioną zupę, która smakowała jak danie w restauracji z gwiazdką Michelin

Dziewczyny, 3 dzień z ogromnym bólem głowy... Jak żyć. Coraz częściej myślę o IP... To typowa migrena, bo miałam dziś poza bòlem drętwienie ręki i twarzy. Ile to moze jeszcze trwać...

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 10:33   #2275
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Mamy majowe 2019

hejka wszystkim.. ja dzis 8+4 kolejna wizyta 5.11 i umowilam sie juz na usg prenatalne na 15.11 to bede 12+2 myslicie ze ok?
Przed wizyta koncem miesiaca musze jeszcze zrobic te wszystkie badania z krwi i mocz.. ale pojdzie kasy :O
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 11:19   #2276
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019

Cześć dziewczyny
No i pojechałam do mamy na ten barszcz, ale tak się czułam, że wczoraj mąż po mnie przyjechał i teraz czekam, aż poczuje się lepiej, żeby wrócić po auto, bo do lekarza w wtorek muszę jakoś dojechać


Współczuję Wam bóli głowy, mnie pobolewałam w 6-7 tygodniu, a potem przeszło. Od 3 dni boli mnie brzuch, nie jakoś mocno, ale się martwię mam nadzieję, że z fasolką wszystko dobrze. Dziś 10+1.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 12:24   #2277
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019

Hej dziewczyny, u mnie samopoczucie jak huśtawka, w jednym momencie jest ok a zaraz potem bliskie spotkanie z pawiem..
Ja w szpitalu miałam dobre jedzenie, i nie było problemu jak chciałam dojesc czy coś
U mnie jutro 11 tydzien się zaczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 12:34   #2278
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019

U mnie w poniedziałek zaczyna się 13tc ostatnio tak jak Wam pisałam czułam się lepiej, ale od wczoraj znowu wymiotuję. Ech.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 13:12   #2279
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019

Po cesarce to tylko biszkopty ze względu na ewentualne powikłania i konieczność reoperacji a tak to ja jestem mało wymagająca i dla mnie szpitalne jedzenie było naprawdę dobre. Ale jak już mówię, ja jestem mało wymagająca i np kasza manna z sokiem malinowym jest pyszna czy pieczone jabłko. A dla innych może być be

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-20, 13:20   #2280
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie w poniedziałek zaczyna się 13tc ostatnio tak jak Wam pisałam czułam się lepiej, ale od wczoraj znowu wymiotuję. Ech.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mi też się pogorszyło A ostatnio już czułam się tak dobrze, miałam nadzieję że mdłości za mną i teraz będzie już normalnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 22:10:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.