Jak żyć z brzydką twarzą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-18, 15:42   #1
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33

Jak żyć z brzydką twarzą?


Może trochę przesadziłam, ale moja twarz nie jest zbyt urodziwa, niestety. Komplikuje mi to życie i moje Relacje damski-męskie. Wystarczy że spojrzę w lustro i już mam dość tego życia. Czuję sie że przegrałam i nikt mnie nie pokocha. Dałabym dużo żeby być piękna, ale chyba nigdy nie będę. Najgorsze jest to że wstydzę się ludzi i nie mogę skupić się na niczym innym tylko cały czas myślę nad swoją brzydotą.Mam chyba paranoje i trwa to już od dziecka..już wtedy nienawidziłam siebie.
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 18:39   #2
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Dużo można zdziałać odpowiednio dobraną fryzurą, kolorem włosów, makijażem. W twarzy tak samo jak w sylwetce są słabe i mocne strony - u jednych są to ładne oczy, które warto podkreślić, u innych usta.
Także najlepiej wybierz się do dobrego fryzjera i do dobrej makijażystki, albo wrzuć zdjęcie to coś doradzimy
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 11:03   #3
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Masz rację ale nie oszukujmy się i tak nie dorównam naprawdę pięknym dziewczyną, które już się takie urodziły.
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 12:21   #4
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Nie porównuj się do innych, bo zawsze ktoś będzie miał ładniejsze nogi, ładniejsze paznokcie albo włosy... Idealnych ludzi nie ma - Kasia może mieć ładną twarz, Basia ładną figurę, a Marysia włosy. Ale ta sama Kasia może mieć kompleks z powodu zbyt szerokich bioder, Basia może mieć brzydki nos, a Marysia krzywe nogi. Chodzi mi o to, że nikt nie jest zlepkiem idealnych cech i jak porównujesz się do innych to z każdej osoby bierzesz poszczególną rzecz i w ten oto sposób chciałabyś mieć twarz Kasi, figurę Basi i włosy Marysi. Ty tego nie masz, ale one... też tego wszystkiego na raz nie mają Rozumiem Cię, bo sama kilka lat temu bardzo się porównywałam do innych i trochę czasu mi zajęło, żeby zrozumieć, że to głupie

Jestem pewna, że w Twoim wyglądzie też jest coś ładnego i na tym należy się skupić. A nad wadami popracować. Ale dlatego, żeby być lepszą wersją samej siebie, a nie dążyć do ideału, którego dnie ma
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 13:23   #5
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Znam dziewczyny, które mają ładne twarze i figurę, zazdroszczę im. Moja twarz jest co najwyżej TAKA sobie i figurą tez nie nadrabiam bo też jest bez szału. Jestem szczupła, ale moja nogi są klocowate i takie niezgrabne, biust mały i do tego mam krzywe plecy.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Pewnie mam za duże wymagania,bo marze o tym żeby być pięknością i wmówiłam sobie ze tylko wtedy będę w życiu szcęśliwa, lubiana i będę mieć miłość.
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 15:35   #6
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Naucz sie profesjonalnego makijażu. Uwierz mi, potrafi zdzialać cuda co chyba najlepiej pokazują te wszystkie filmiki z Azjatkami przechodzącymi metamorfozy przy nim.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 19:47   #7
Karotka3s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Zgadzam się z poprzedniczką...
Karotka3s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-20, 08:49   #8
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Przecież ze zdjęć, które wstawiłaś na wcześniejszym wątku można wywnioskować, że jesteś bardzo ładna.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-22, 20:21   #9
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Przede wszystkim, to musisz zrozumieć (nie wiem, wbić sobie jakoś do głowy siłą lub persfazją), że to czy ktoś jest szczęśliwy i lubiany nie zależy od urody... Lubi się ludzi miłych, nastawionych pozytywnie do świata i innych, potrafiących śmiać się także z siebie... Bardziej będzie lubiana brzydula, z którą można pogadać o wszystkim i się pośmiać, niż piękność, która siedzi z kijem w dupie i czeka aż będzie się ją adorować. Pobawić się z nią nie da, bo włosy jej się zburzą, itd. Więc się nie fiksuj na urodzie... jesteś jaka jesteś. Dbaj o to, żeby cera była ładna, włosy czyste i ładnie uczesane... ale kurde, nie wmawiaj sobie, że tylko wybitnie piękni są szczęśliwi, bo to gówno prawda. Szczęśliwi są Ci, co mają dystans do wszystkiego. W tym do kanonów piękna... Dziś jest piękne to, jutro coś całkiem odwrotnego... szkoda życia na gonienie za "pięknem" i tak się zestarzejesz i piękno pójdzie w ☠☠☠☠u. Jedynie charakter może zostać.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 13:26   #10
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 121
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

A masz jakieś pasje, zainteresowania, coś w czym się rozwijasz i sprawia Ci to przyjemność czy na pełen etat poświęcasz swoją energię życiową na swoją twarz?
lidkovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-23, 18:21   #11
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Kochana ile masz lat?

Cytat:
Napisane przez Broke_molly Pokaż wiadomość
Może trochę przesadziłam, ale moja twarz nie jest zbyt urodziwa, niestety. Komplikuje mi to życie i moje Relacje damski-męskie. Wystarczy że spojrzę w lustro i już mam dość tego życia. Czuję sie że przegrałam i nikt mnie nie pokocha. Dałabym dużo żeby być piękna, ale chyba nigdy nie będę. Najgorsze jest to że wstydzę się ludzi i nie mogę skupić się na niczym innym tylko cały czas myślę nad swoją brzydotą.Mam chyba paranoje i trwa to już od dziecka..już wtedy nienawidziłam siebie.
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-24, 17:55   #12
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

a)spróbować makijażu i fryzury a resztę zaakceptować

b)poprawić urodę dzięki medycynie estetycznej/chirurgii plastycznej

a co konkretnie jest z twarzą nie tak?
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 13:34   #13
sophka
Przyczajenie
 
Avatar sophka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 29
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Nie ma innej rady, trzeba tylko włożyć wiele pracy mentalnej nad polubieniem siebie
sophka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 17:06   #14
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Dziękuje wam za wsparcie i rady.Psychicznie nie daje rady i mam lęk że ktos kogo kocham woli inną bo jest ładniejsza i że mi go ukradnie i jak zwykle zostane sama. Postaram się być silna bo innego wyjścia nie ma.Zanczne pracować nad sobą i może coś to da, chociaż i tak pewnie nie dorównam jej i znając życie przegram tą bitwę.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Nie rozumiem już sama siebie. Wiem że moje myślenie jest irracjonalne i tak dalej, ale nie mogę przeskoczyć samej siebie. To jest silniejsze ode mnie. Wystarczy jedna malutka ☠☠☠☠☠☠☠a która według mnie jest potwierdzeniem że nie jestem atrakcyjna i już mój świat się zawala.Jestem chyba próżna i nie wiem co mam robić. Wiem ze zachowuje się jak nienormalna i przez to ludzie mnie nie akceptują,ale w mojej głowie jest ze jestem brzydka i nawet rozmawiając z kimś potrafię mieć schizy że ta osoba krzywo na mnie patrzy i wtedy już nie dociera nawet do mnie co ta osoba mówi , tylko pojawią się atak paniki i wtedy tarce kontrolę i nie wiem co robię.
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 17:39   #15
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

wg mnie cierpisz na dysmorfofobię
tu możesz przeczytać na temat tego zaburzenia
https://psychologiawpraktyce.pl/arty...enawidzi-ciala
poszukaj w swoim mieście dobrego psychoterapeuty, bo sama chyba sobie nie poradzisz z tym dziadostwem
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-28, 18:38   #16
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Ja już sama nie wiem. Wydaje mi się że inni naprawdę postrzegają mnie jako brzydką dziewczne. Zwariuje zaraz. Czuję się zagrożona i boję się samotności. Mam lepsze dni i wtedy mogę się skupić na tym co jest i żyć, ale zazwyczaj mam paranoje i wydaje mi się że inni traktują mnie jako kogoś gorszego, szpetnego i wtedy pochłania to cała moją energię. Paraliżuje mnie od wewnątrz i przestaje logicznie myśleć i nic mnie nie interesuje. świat się zatrzymuje.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Wydaje mi się też, albo tak jest naprawdę że inni mnie obgaduja i komentują negatywnie mój wygląd i nawet staram się nasluchiwac
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 11:05   #17
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Możemy Ci doradzać, jak wydobyć atuty, ukrywać te części sylwetki, których nie chcesz eksponować, ale to nie jest dobry moment. Ze zdjęć na innym wątku widziałam bardzo ładny zarys twarzy, piękne i gęste włosy. Rozważ terapię. Będzie Ci łatwiej, serio.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 20:49   #18
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Cytat:
Napisane przez Broke_molly Pokaż wiadomość
Ja już sama nie wiem. Wydaje mi się że inni naprawdę postrzegają mnie jako brzydką dziewczne. Zwariuje zaraz. Czuję się zagrożona i boję się samotności. Mam lepsze dni i wtedy mogę się skupić na tym co jest i żyć, ale zazwyczaj mam paranoje i wydaje mi się że inni traktują mnie jako kogoś gorszego, szpetnego i wtedy pochłania to cała moją energię. Paraliżuje mnie od wewnątrz i przestaje logicznie myśleć i nic mnie nie interesuje. świat się zatrzymuje.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Wydaje mi się też, albo tak jest naprawdę że inni mnie obgaduja i komentują negatywnie mój wygląd i nawet staram się nasluchiwac
Przewrotnie
idź do hospicjum i popracuj tam trochę, może ego Ci się zmniejszy. Bo jak na razie to poziom ego eskaluje niebezpiecznie
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 11:37   #19
thegirlnextdoor
Raczkowanie
 
Avatar thegirlnextdoor
 
Zarejestrowany: 2019-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 448
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Przewrotnie
idź do hospicjum i popracuj tam trochę, może ego Ci się zmniejszy. Bo jak na razie to poziom ego eskaluje niebezpiecznie
To prawda, optyka się zmienia....

A wracając do pytania - myślę, że nie ma co iść mocno w "metamorfozy" - to nie zmieni Twojego nastawienia i tego, że powinnaś zaakceptować stan faktyczny

Może popróbuj z fryzurą, delikatnym makijażem na codzień (może np coś permanentnego, np. lifting rzęs)?

Ale tak jak poprzedniczki, myślę, że problem zaczyna się u Ciebie w głowie...
thegirlnextdoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 14:33   #20
Woomy
Raczkowanie
 
Avatar Woomy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 38
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Jeżeli masz taki problem z twarzą to zawsze pozostają ci zabiegi. Pewnie - kosztują, ale to też nie tak, że są nieosiągalne przy odkladaniu kasy.
Woomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 20:53   #21
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Siema

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Nie mam kasy na operacje plastyczne a tak poza tym, nawet nie wiem od czego zacząć, bo mam całą twarz z☠☠☠aną. W moim przypadku trzeba by było stworzyć mnie no nowo, a to jest raczej nie realne.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Jestem s☠☠☠☠☠☠☠iną życiową, już na Starcie przegrałam xd nawet dla mojej babci byłam małym pasztecikiem. Zawsze byłam najbrzydsza w rodzinie.Szkoda, moja mama była ładna i niestety córka jej się nie udała.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Młodość też mi już ucieka,mam 21lat to jeszcze parę lat i będę dla facetów przeterminowana i wtedy pozostanie mi tylko zakończyć moją żałosną egzystencje xd

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Może w następnym wcieleniu będzie lepiej trzeba myśleć optymistycznie
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 22:05   #22
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Zapisz się do psychologa, który wyznaczy Ci terapię. I przestań pisać jak gimbaza, bo można dostać "raka" od samego czytania.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 00:33   #23
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Jestem przeklęta klątwą, nigdy nie znajdę miłości

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Mam nadzieję że zdechne młodo, nie widze żadnego sensu w tym z☠☠☠anym życiu. Bozia mi wszystkiego postąpiła(urody,inteligen cji, talentu i można by wymieniac) jestem podludziem, nawet nie zasługuje na miano "człowiek".

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Założę sobie konto na wykopie.Jest tam sporo dziwakow, piwniczakow, nieprzystosownych do życia w społeczeństwie ludzi, więc idealne towarzystwo dla mnie będziemy razem przegrywać nasze życia, razem raźniej
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 00:47   #24
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

A nie przyszło ci na myśl, ze zamiast narzekać, wzięłabyś się do roboty na dwa etaty i odłożyła kasę na operację?

Bo nie chodzi o twój rzekomy brak urody tylko życiowy nihilizm. Po prostu uwielbiasz się nad sobą użalać, ale wcale nie chcesz zmieniać swojego życia.
Pewnie jakbyś wygrała w totka i zrobiła sobie twarz to znalazłabyś inne źródło narzekania na życie. Twoim problemem jest charakter a nie uroda.

Znam wiele niezbyt ładnych kobiet szczęśliwie zamężnych i dzieciatych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 02:34   #25
Broke_molly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 33
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Macie rację mam złe w głowie . Z pustego "Salomon nie naleje" . Mój mózg jest uposledzony i tu ju nic nie pomoże. Zdaje sobie z tego sprawę.Nigdy nie będę normalna, taki pech
Broke_molly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 13:42   #26
Kamila334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

To może jednak wizyta u lekarza specjalisty nie była by złym pomysłem. Ciężko jest zaakceptować samemu swój wygląd. Ale trzeba pamiętać że to nam ma być w nim dobrze. Zobacz na szczęśliwe kobiety które są np bardziej pulchne a i tak cieszą się z życia
Kamila334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 17:51   #27
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Jak dla mnie nie kwalifikujesz się na metamorfozy, a raczej na leczenie psychologiczne, z pewnością na terapię, być może nawet leczenie farmakologiczne

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Sama jednak wiem jak to jest mieć brzydką twarz i musieć z nią żyć - (choć w moim przypadku nie pasuje mi jednak głównie nos oraz poważna wada zgryzu, poza tym jest raczej ok)
Jednak pomimo tego jak wyglądam, znalazłam osobę, która mnie pokochała, której podobam się taka jaka jestem i to najważniejsze dlatego nigdy nie trać nadziei
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 18:32   #28
Kajucha18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 11
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Hej, to ja z tego wątku gdzie napisałaś, że jestem piękna dziewczyną i zazdrościsz mi urody. Sama nie uważam się za zbyt ładną, ale dziękuje za miły komentarz. Zobaczyłam sobie na wszystkie twoje wątki i na jednym znalazłam kształt twojej twarzy, który masz ładny. Już nie wspominam o pięknych gęstych włosach a przede wszystkim wyglądają na zdrowe i o ślicznych dołeczkach. Na razie widzę same zalety, nie widziałam innych części twarzy to się nie wypowiadam ale to są twoje zalety. Nie popadaj w kompleksy, bo szkoda życia. Moim zdaniem to że ci nie wychodzi w relacjach damsko-męskich to wina twojego myślenia i samopoczucia a nie urody, każdy ucieka od ciebie poprzez twoją aurę którą się wyczuwa. Głowa do góry, bo naprawdę żeby stworzyć z kimś związek uroda nie jest najważniejsza, tylko dopasowanie i musi być ta chemia. Znam wiele grubych i nieurodziwych dziewczyn które są w związku i są bardzo szczęśliwe, mają znajomych. Pamiętaj jesteś kowalem swojego losu
Kajucha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 21:31   #29
pieguskoowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie nie kwalifikujesz się na metamorfozy, a raczej na leczenie psychologiczne, z pewnością na terapię, być może nawet leczenie farmakologiczne
Szczerze mówiąc mało znam osób takich typowo bardzo brzydkich, wydaje mi się, że to jest w ogóle mały procent. Większość ludzi jest po prostu przeciętna.

Ale nawet u kogoś realnie brzydkiego operacja nie pomoże przy tego typu postrzeganiu siebie i życia, roli urody itp.
pieguskoowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 22:33   #30
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jak żyć z brzydką twarzą?

Cytat:
Napisane przez pieguskoowa Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc mało znam osób takich typowo bardzo brzydkich, wydaje mi się, że to jest w ogóle mały procent. Większość ludzi jest po prostu przeciętna.

Ale nawet u kogoś realnie brzydkiego operacja nie pomoże przy tego typu postrzeganiu siebie i życia, roli urody itp.
To nie takie proste. Niektórzy wyglądają przeciętnie i są - nazwijmy to atrakcyjni dla większości społeczeństwa. Przykład: Julia Wieniawa.
Inni z kolei mają oryginalny, wyrazisty typ urody, a większość powie, że są niezbyt urodziwi, np. Agata Buzek.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-11 15:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.