Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-22, 19:28   #1591
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Wczoraj jak bylam na tej prywatnej wizycie, to sonografka probowala na wszystkie sposoby, zeby maluch pokazal buzie bo chciala nam fotke w 3d wydrukowac. Jej na tym zalezalo bardziej niz mi czy mezowi. Poszlam tam, bo mnie lozysko interesowalo, no ale wiekszosc chodzi tam wlasnie dla zdjec wiec pewnie stad jej reakcja. Nawet zaoferowali, ze za mala doplata moge w inny dzien przyjechac i sprobowac, ale nie chcialam. Nie widze potrzeby.
Uwielbiam dzieci, ale jakos nie mam potrzeby posiadania fotek 3d z usg czy wlasnie z sesji noworodkowych. Trzasne malemu kilka fotek po urodzeniu telefonem, tak samo jak corce i to tyle

U nas po porodzie robia profesjonalne zdjecia noworodkom i mozna sobie to wykupic, ale to nie taka sesja ukladana, tylko normalnie w lozeczku. Mi to jednak niepotrzebne.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 19:34   #1592
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Z innej beczki pytanie

Robi ktos ciazowa sesje fotograficzna?

Sent from my E5823 using Tapatalk

Ja miałam mieć w poniedziałek, ale została odwołana przez chorobę fotografa i będę mieć po weekendzie. Jestem pierwszy i ostatni raz w ciąży wiec szaleję. Baby shower tez robię


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 19:38   #1593
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Ja miałam mieć w poniedziałek, ale została odwołana przez chorobę fotografa i będę mieć po weekendzie. Jestem pierwszy i ostatni raz w ciąży wiec szaleję. Baby shower tez robię
Ja niby tez pierwszy i ostatni, ale jakos no nieee
Jak robisz baby shower? My mielismy troche dramy z organizacja. Jak sie podliczylo wszystkie ciotko-wujki to upadl pomysl roof gardenu u przyjaciolki. W koncu robimy u ciotki w ogrodzie i bedziemy zamawiac catering. Ale nawet juz ludzie zaczeli nam kupowac rzeczy z listy. Wczoraj mi przyszedl maly zestaw butelek Medeli i ksiazeczka I widze na Amazonie, ze ktos mi kupil koszule do karmienia
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 19:45   #1594
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Wczoraj jak bylam na tej prywatnej wizycie, to sonografka probowala na wszystkie sposoby, zeby maluch pokazal buzie bo chciala nam fotke w 3d wydrukowac. Jej na tym zalezalo bardziej niz mi czy mezowi. Poszlam tam, bo mnie lozysko interesowalo, no ale wiekszosc chodzi tam wlasnie dla zdjec wiec pewnie stad jej reakcja. Nawet zaoferowali, ze za mala doplata moge w inny dzien przyjechac i sprobowac, ale nie chcialam. Nie widze potrzeby.
Uwielbiam dzieci, ale jakos nie mam potrzeby posiadania fotek 3d z usg czy wlasnie z sesji noworodkowych. Trzasne malemu kilka fotek po urodzeniu telefonem, tak samo jak corce i to tyle

U nas po porodzie robia profesjonalne zdjecia noworodkom i mozna sobie to wykupic, ale to nie taka sesja ukladana, tylko normalnie w lozeczku. Mi to jednak niepotrzebne.
Ja mam pare fotek 3d, bo zrobili i dali, ale jak bym miala za to zaplacic dodatkowo, to bym sie nie decydowala. Wole chyba 2d, gdzie ladnie widac profil twarzy, niz taka pognieciona mordke z 3d
My od paru lat mamy aparat na klisze i to byla jedna z lepszych decyzji, bo pojawily sie albumy na polce i rozsadnie dysponujemy 36 klatkami na kliszy tyle że dziadkowie mieszkają w innym mieście i głównie dla nich pewnie będę robić telefonem i wysyłać zdjęcia
Ale mi sie bobas rozszalał... <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 20:02   #1595
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Ja niby tez pierwszy i ostatni, ale jakos no nieee

Jak robisz baby shower? My mielismy troche dramy z organizacja. Jak sie podliczylo wszystkie ciotko-wujki to upadl pomysl roof gardenu u przyjaciolki. W koncu robimy u ciotki w ogrodzie i bedziemy zamawiac catering. Ale nawet juz ludzie zaczeli nam kupowac rzeczy z listy. Wczoraj mi przyszedl maly zestaw butelek Medeli i ksiazeczka I widze na Amazonie, ze ktos mi kupil koszule do karmienia

Planuję tylko 9 dziewczyn, bez facetów i bez dzieci. U mnie w domu. Jedzenie i przekąski zrobię razem z siostrą i przyjaciółką, tort i babeczki zamówię. Do tego upiekę jeszcze jakieś ciasto, może dwa
Zamierzam utworzyć grupę na WhatsAppie i tam zaprosić wszystkie laski i powysyłać linki co chcę. żeby się dogadały/ złożyły cokolwiek chodzi o to żeby prezenty były trafione.
Aaaa no i oczywiście balony i takie tam niebieskie tez będą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 20:05   #1596
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Planuję tylko 9 dziewczyn, bez facetów i bez dzieci. U mnie w domu. Jedzenie i przekąski zrobię razem z siostrą i przyjaciółką, tort i babeczki zamówię. Do tego upiekę jeszcze jakieś ciasto, może dwa
Zamierzam utworzyć grupę na WhatsAppie i tam zaprosić wszystkie laski i powysyłać linki co chcę. żeby się dogadały/ złożyły cokolwiek chodzi o to żeby prezenty były trafione.
Aaaa no i oczywiście balony i takie tam niebieskie tez będą
]
A no fajnie, ja to sobie tez tak wyobrazalam, ale zleciala sie rodzina malzowina, aka Moje Wielkie Greckie wesele. I mam 40 osob na liscie
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 20:06   #1597
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ja mam pare fotek 3d, bo zrobili i dali, ale jak bym miala za to zaplacic dodatkowo, to bym sie nie decydowala. Wole chyba 2d, gdzie ladnie widac profil twarzy, niz taka pognieciona mordke z 3d
My od paru lat mamy aparat na klisze i to byla jedna z lepszych decyzji, bo pojawily sie albumy na polce i rozsadnie dysponujemy 36 klatkami na kliszy tyle że dziadkowie mieszkają w innym mieście i głównie dla nich pewnie będę robić telefonem i wysyłać zdjęcia
Ale mi sie bobas rozszalał... <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi wydrukowali "pognieciona" stope malucha
Twarz ma odwrocona w strone moich plecow. Gdyby twarz uchwycili, to wiadomo, tez bym wziela, bo 2 wydruki byly w cenie wizyty i nic za to ekstra nie placilam, ale takie dziwne te zdjecia wychodza. Tez wole 2d bo nie sa takie rozmyte.
Aparat na klisze faktycznie zapewnia troche samokontroli, ale osobiscie nie znam juz nikogo, kto by uzywal wiec az mnie tym zaciekawilas. To cyfrowka na klisze czy bardziej w starym typie?

Ja baby shower nie robie, ale wlasnie zaczelam sie zastanawiac, co powiem rodzinie i znajomym, jak beda chcieli odwiedzic malucha i cos kupic, bo wszystko wlasciwie juz mam. Chyba poprosze o jakies grzechotki albo zabawki np do powieszenia w wozku.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-22, 20:10   #1598
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość

Ja baby shower nie robie, ale wlasnie zaczelam sie zastanawiac, co powiem rodzinie i znajomym, jak beda chcieli odwiedzic malucha i cos kupic, bo wszystko wlasciwie juz mam. Chyba poprosze o jakies grzechotki albo zabawki np do powieszenia w wozku.
Pomysl o czyms co sie przyda pozniej. Na przyklad zestaw do zabezpieczenia domu (plastikowe nakladki na kontakty, rogi stolow, uchwyty od szafek), kojec, ksiazeczki twarde jak nie masz, zestaw do nauki jedzenia papki, drewniane gryzak itd.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 20:44   #1599
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Aparat na klisze faktycznie zapewnia troche samokontroli, ale osobiscie nie znam juz nikogo, kto by uzywal wiec az mnie tym zaciekawilas. To cyfrowka na klisze czy bardziej w starym typie?
Mamy 2. Lustrzanke na krotkie dystanse, bo jednak waży swoje i automat zwykły kompaktowy na dalsze wycieczki. Oba kupione z drugiej ręki. Są punkty naprawy, z kliszy normalnie drukuja zdjecia (pare lat temu podobno drukowali je taz w tygodniu jak sie kilka uzbieralo klisz, a teraz codziennie, wiec wraca moda)
Znajomi kupili sobie polaroida, bo juz mieli dosc, ze dziecko 5lat, a jakiekolwiek zdjecia maja, to na komputerze i nie maja nawet co w ramke wlozyc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 21:20   #1600
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

coz, lekarz wyslal mnie na badanie krwi
profil watrobowy i tarczyca, do tego morfologia, mocznik i elektrolity
takze musze sie z bolem meczyc kolejny tydzien przynajmniej :/
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 21:25   #1601
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Pomysl o czyms co sie przyda pozniej. Na przyklad zestaw do zabezpieczenia domu (plastikowe nakladki na kontakty, rogi stolow, uchwyty od szafek), kojec, ksiazeczki twarde jak nie masz, zestaw do nauki jedzenia papki, drewniane gryzak itd.
Tez dobre pomysly.

W ogole ostatnio rano maz wyszedl z corka z domu, zeby ja odprowadzic do szkoly i mnie zawolal bo ktos zostawil u nas pod domem bramke zabezpieczajaca na schody. Bramka kompletna, dziala i stan super. Ktos z sasiadow przyniosl, ale nie mam pojecia kto

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Mamy 2. Lustrzanke na krotkie dystanse, bo jednak waży swoje i automat zwykły kompaktowy na dalsze wycieczki. Oba kupione z drugiej ręki. Są punkty naprawy, z kliszy normalnie drukuja zdjecia (pare lat temu podobno drukowali je taz w tygodniu jak sie kilka uzbieralo klisz, a teraz codziennie, wiec wraca moda)
Znajomi kupili sobie polaroida, bo juz mieli dosc, ze dziecko 5lat, a jakiekolwiek zdjecia maja, to na komputerze i nie maja nawet co w ramke wlozyc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polaroidy widzialam, ze wyszly nowoczesne, ale papier drogi

Ja raz na dluzszy czas wysylam zdjecia online do wydrukowania, np 500 szt, jak sie uzbiera, odbieram po kilku dniach i pakuje w albumy, bo corka lubi sobie przegladac.
Przy takiej ilosci, tanio wychodzi za sztuke.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 01:27   #1602
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja nie robię sesji brzuszkowej a maluszkowi sama zrobię bo mam profesjonalne lampy, kamere itd. Pierwszą też zrobiłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 11:17   #1603
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

No to wychodzę do domu. Wogóle dziwnie troche, bo mialam dzis to usg, ale szyjki nie sprawdzali, tylko bobasa. Synek ma 1,4kg. Co prawda w badaniu wyszlo niby ze brzuszek ma 2,5tyg za maly, ale uwazam, ze dr robila to usg troche na odwal sie (bo miala w kolejce pacjentki ze swojego oddzialu), wiec nie przejmuje sie tym dopoki nie powie mi tego samego moj lekarz od usg. W badaniu szyjka zamknieta, wiec tylko luteina i nie przemeczac sie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 11:27   #1604
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

OMG 1.4 kg? !!!!!

Duzy chyba
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 11:50   #1605
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Shiz No to chyba dobre wieści jak usg na odwal się to robisz trzecie prenatalne ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Shiz No to chyba dobre wieści jak usg na odwal się to robisz trzecie prenatalne ?
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 11:59   #1606
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Robiem i tak bym robila, bo mąż powiedział, ze chce synka swego zobaczyć.
Jak tak przegladalam internety, to dla 30 tyg waga wacha sie miedzy 1,2 a 1,8kg, wiec tym chyba sie nie martwie. Poza tym moj maz wpierdziela smieciowe jedzenie i nie tyje, moze synek odziedziczyl to po nim i stad takie wymiary brzuszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:02   #1607
soffinka
Zadomowienie
 
Avatar soffinka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 341
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Robiem i tak bym robila, bo mąż powiedział, ze chce synka swego zobaczyć.
Jak tak przegladalam internety, to dla 30 tyg waga wacha sie miedzy 1,2 a 1,8kg, wiec tym chyba sie nie martwie. Poza tym moj maz wpierdziela smieciowe jedzenie i nie tyje, moze synek odziedziczyl to po nim i stad takie wymiary brzuszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Waga idealna mi się wydaje ja mam prenatalne w następny piątek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
soffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:07   #1608
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

zapominam ze ja jestem jedna z ostatnich tu 26+5 i moje nie wazy raczej jeszcze 1 kg dlatego abstrakcja dla mnie ze za 3-4 tyg bedzie miec 1.4 kg
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:28   #1609
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
zapominam ze ja jestem jedna z ostatnich tu 26+5 i moje nie wazy raczej jeszcze 1 kg dlatego abstrakcja dla mnie ze za 3-4 tyg bedzie miec 1.4 kg
U mnie 29+3 teoretycznie a z usg 30+3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
----------
Och nie.... Paulina napisala na staraczkach, ze synek nie dal jednak rady i po 12 dniach odszedl.
__________________
Czekamyyyyy!

Edytowane przez Shiz
Czas edycji: 2019-05-23 o 12:32
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 12:36   #1610
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez shiz Pokaż wiadomość
och nie.... Paulina napisala na staraczkach, ze synek nie dal jednak rady i po 12 dniach odszedl.



..........
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:36   #1611
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
U mnie 29+3 teoretycznie a z usg 30+3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
----------
Och nie.... Paulina napisala na staraczkach, ze synek nie dal jednak rady i po 12 dniach odszedl.
Właśnie czytałam... strasznie mi przykro Nie umiem sobie tego wyobrazić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:48   #1612
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Jakie to smutne. Miałam nadzieje że sobie poradzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 12:50   #1613
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Tak mi przykro myslalam, ze ta historia dobrze sie zakonczy.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 15:06   #1614
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Chciałam sobie ponarzekać po wizycie dzisiejszej, ale strasznie mnie ta informacja rozbiła strasznie mi przykro, nawet sobie tego nie wyobrażam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 15:14   #1615
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Tak mi przykro myslalam, ze ta historia dobrze sie zakonczy.
Ja tez. Przykro mi, smutna wiadomosc
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-23, 16:13   #1616
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
U mnie 29+3 teoretycznie a z usg 30+3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
----------
Och nie.... Paulina napisala na staraczkach, ze synek nie dal jednak rady i po 12 dniach odszedl.
Nie wiem co powiedziec . Myślałam, że jednak wszystko będzie w porządku skoro bylo stabilnie przez pierwsze dni. Moje kondolencje dla Waszej Rodziny Paulina

Ja też miałam ponarzekac na lekarzy ale to jest pryszcz w porównaniu do sytuacji Pauliny

Ehhhh
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 08:57   #1617
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Jest mi ogromnie przykro. brak słów po prostu. Moje Kondolencje dla Was Paulina i Twojej rodziny
__________________
Synek jest z nami od 20 sierpnia 2019
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 09:04   #1618
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Nie wiem co powiedziec . Myślałam, że jednak wszystko będzie w porządku skoro bylo stabilnie przez pierwsze dni. Moje kondolencje dla Waszej Rodziny Paulina

Ja też miałam ponarzekac na lekarzy ale to jest pryszcz w porównaniu do sytuacji Pauliny

Ehhhh
Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Chciałam sobie ponarzekać po wizycie dzisiejszej, ale strasznie mnie ta informacja rozbiła strasznie mi przykro, nawet sobie tego nie wyobrażam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Amnesia, Kocurasek, ponarzekajcie
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 09:06   #1619
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Paulina bardzo mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Amnesia, Kocurasek jak tam na wizytach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 10:19   #1620
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja też chciałam ponarzekać, jestem w szpitalu na obserwacji, mam za dużo wód i skróconą szyjkę. Dobrze że mój lekarz mi załatwił miejsce bo dostać się obecnie do szpitala u nas to jest jakiś dramat.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.