Dojrzała kobieta :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-06, 16:07   #31
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Własnie słyszę w radio węzeł Kijewo korek z nad morza ponad 10km i jak tu nad morze jechać?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 17:04   #32
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Własnie słyszę w radio węzeł Kijewo korek z nad morza ponad 10km i jak tu nad morze jechać?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
Niestety Aussie chyba cała Pl jest zakorkowana Nasi znajomi wyjechali rano do Warszawy, na trasie były takie spowolnienia, nerwówka, że droga która zajmuje im ok 6h zajęła prawie 8 h. Korki na autostradzie, duży korek przy bramkach
My wracamy znad morza wieczorem i chociaż obawiamy się jeszcze korków na obwodnicy to liczymy że na autostradzie nie będzie już tak nerwowo. Masakra.
W naszej miejscowości niestety już dzikie tłumy, jak w sezonie... Na szczęście okoliczne plaże są tak szerokie że absolutnie nie bywają nawet zatłoczone.

Po szczepionce czułam się z mężem na szczęście dobrze, nie licząc obolałej ręki. Odniosłam wrażenie, że ręka bolała mniej po 2 dawce
Natomiast przyznaję się, że obawialiśmy się drugiego szczepienia ponieważ u niektórych naszych znajomych czy przyjaciół pojawiły się skutki uboczne po 2. dawce jak gorączka, złe samopoczucie czy odczyn poszczepienny. U moich rodziców i teściów (tez Pfizer) tak jak i u nas nie pojawiła się żadna reakcja. Nie licząc oczywiście obolałej ręki.
Dobrze, że jesteś już zaszczepiona

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2021-06-06 o 17:10
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 18:54   #33
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ludziska spragnieni podróży to i korki.
Może Wam się uda La Mary szczęsliwie,szybko dojechać do domu.


Dyskusja sięga zenitu.
XXl pobił nawet kota..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-07 o 11:09
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 18:57   #34
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

uff, jestem padnieta, nie wiem, czy dojde na orbitrek( stoi z amoimi plecami btw...). dzis było starcie tytanow, tym razem mama i ja...Mialam okazje popatrzec na sprawy z dwoch stron. Mama od wczoraj narzekała, ze nie ma zupy, a u brata to była...Coz, ja nie lubie, nie gotuje, gotuje tz dla nich obojga, ale jak jest zajety albo mu sie nie chce albo jedzie na ryby - zupy nie ma. dla mamy - niepojete...No to wziełam sie i ugotowałam jej dzis ta zupe, dumna z siebie podaje..."Boze, jakie to kwasne, co ty tu dałas? Moze mi zaszkodzic...Ile dałas tych pomidorow.../ Puszke? To przeciez trzeba dwa, mocno dojrzale, przez sito..." Trafiło mnie, bo zupe zrobiłam specjlanie dla niej. No i tak sobie pogadałysmy...Ona jest przekonana, ze sie bardzo stara i bardzo jest tolerancyjna, skoro znowi rozne rzeczy, na przykład moje kuchenne eksperymenty, ktore nie słuza jej zoładkowi, albo wieczny bałagan...Bo w łazience to jest strasznie, a i w garderobie na polkach nie jest poukładane...U bratowej to roomba chodzi codziennie i zupa tez jest, mało słona, ale jest...Coz, swieta prawda, tyle, ze do sprzatania i gotowania to bratowa palca nie przyłozy, bo przychodzi pani, ktora jej to robi, dzien w dzien...Ja robie sama. A moja mama ciagle niezadowolona, ciagle cos jej nie pasuje...
A z drugiej strony...Zle sie czuje, boli mnie zołądek, brakuje mi zup, bo twoja kuchnia mi po prostu juz nie słuzy. mowisz, ze zrobiłąs zupe dla mnie, a czy mnie spytałas, co bym chciała? krupnik, warzywna, byle nei cos kwasnego, a pomidorowa, przynajmniej twoja - jest kwasna, nie moge jej jesc. I nie moge patrzec na ten bałagan, bo ty zamiast ogarnac dom - siedzisz przed komputerem. I brakuje mi spacerow - tam miałam koło domu park , a tu nic, nie ma ławek...I tam miałam włąsna łazienke, a tu musze sie wcisnac miedzy ciebie i twego meza, najlepiej, kiedy was nie ma...I całę lata zyłam spokojnie, we włąsnym rytmie, jadłam co chciałam i kiedy chciałam, a teraz cały czas musze sie dopasowywac...
Sa dwa spojrzenia...? Są
A ja zabralam sie za małe sprzatanie...I zaczelismy wstepnie sie pakowac...Jednak nie mamy tak mało, jak zakładałam

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2021-06-06 o 19:03
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 19:11   #35
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama...bylo pisac to ja bym chetnie na ta zupe przyjechala....
Szczerze mialam dzisiaj ochote na zupe ale albo cena knajpiana za rosol mnie zniechecila (uwaga ..20zl) albo kolejka przed wejsciem... skonczylo sie na pizzy i grillowanych oscypkach ktore malz przywiozl z zakopanego zapakowane hernetycznie dzien przed wyjazdem nad morze.... i do tego zirawinka, spod samiuskich Tater



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 19:17   #36
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ile mama teraz z Wami będzie Kam?

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Sova ceny nad Bałtykiem czasami szokują.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 19:23   #37
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
uff, jestem padnieta, nie wiem, czy dojde na orbitrek( stoi z amoimi plecami btw...). dzis było starcie tytanow, tym razem mama i ja...Mialam okazje popatrzec na sprawy z dwoch stron. Mama od wczoraj narzekała, ze nie ma zupy, a u brata to była...Coz, ja nie lubie, nie gotuje, gotuje tz dla nich obojga, ale jak jest zajety albo mu sie nie chce albo jedzie na ryby - zupy nie ma. dla mamy - niepojete...No to wziełam sie i ugotowałam jej dzis ta zupe, dumna z siebie podaje..."Boze, jakie to kwasne, co ty tu dałas? Moze mi zaszkodzic...Ile dałas tych pomidorow.../ Puszke? To przeciez trzeba dwa, mocno dojrzale, przez sito..." Trafiło mnie, bo zupe zrobiłam specjlanie dla niej. No i tak sobie pogadałysmy...Ona jest przekonana, ze sie bardzo stara i bardzo jest tolerancyjna, skoro znowi rozne rzeczy, na przykład moje kuchenne eksperymenty, ktore nie słuza jej zoładkowi, albo wieczny bałagan...Bo w łazience to jest strasznie, a i w garderobie na polkach nie jest poukładane...U bratowej to roomba chodzi codziennie i zupa tez jest, mało słona, ale jest...Coz, swieta prawda, tyle, ze do sprzatania i gotowania to bratowa palca nie przyłozy, bo przychodzi pani, ktora jej to robi, dzien w dzien...Ja robie sama. A moja mama ciagle niezadowolona, ciagle cos jej nie pasuje...
A z drugiej strony...Zle sie czuje, boli mnie zołądek, brakuje mi zup, bo twoja kuchnia mi po prostu juz nie słuzy. mowisz, ze zrobiłąs zupe dla mnie, a czy mnie spytałas, co bym chciała? krupnik, warzywna, byle nei cos kwasnego, a pomidorowa, przynajmniej twoja - jest kwasna, nie moge jej jesc. I nie moge patrzec na ten bałagan, bo ty zamiast ogarnac dom - siedzisz przed komputerem. I brakuje mi spacerow - tam miałam koło domu park , a tu nic, nie ma ławek...I tam miałam włąsna łazienke, a tu musze sie wcisnac miedzy ciebie i twego meza, najlepiej, kiedy was nie ma...I całę lata zyłam spokojnie, we włąsnym rytmie, jadłam co chciałam i kiedy chciałam, a teraz cały czas musze sie dopasowywac...
Sa dwa spojrzenia...? Są
A ja zabralam sie za małe sprzatanie...I zaczelismy wstepnie sie pakowac...Jednak nie mamy tak mało, jak zakładałam
To chyba trudny był dzień Kama

Nie będę doradzać, chcę tylko życzliwie pomóc słowem, gdzieś to wyczytałam, staram się często do tego wracać: "Ludzie, bardziej niż przedmioty, wymagają naprawy, rozpieszczania, przebudzenia, poszukiwania i uratowania, wiec nigdy się nie poddawaj".

Ale można na chwilę odpuścić, żeby nabrać sił
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 19:23   #38
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wrzucę kilka fotek z dzisiejszego dnia IMG_20210606_173144.jpgIMG_20210606_180652.jpgIMG_20210606_172422.jpgIMG_20210606_155912.jpgIMG_20210606_155219.jpgIMG_20210606_143001.jpgIMG_20210606_150917.jpg

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 20:15   #39
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia pięknie.
Lubię oglądać Twoje zdjęcia z wypraw.

Kama my mamy problem z teściową.
Mieszkają daleko od nas.
Kochają swój dom,swój ogród,nie chcą przemieszczeń.
Problem robi się w sytuacji kiedy teraz mama złamała udo.
Juz wczesniej miała złamane biodro i chodzi o lasce..

Od prawie mc jest w
http://palacnaleczow.pl/
Myśleliśmy ,że rehabilitacja postawi Ją na nogi ,ale komplikacje po operacji trwały dość długo i tak naprawdę jeszcze jest w proszku.
Proponowałam pobyt u nas,ale oboje pracujemy,trzeba by było opieki,specjalnego łózka..
Mama nie chciała.
Wykupiony ma miesiąc , to stanowczo za mało..

Siostra męża wynegocjowała niższa cenę za dalszy pobyt,bo tam za wołają 7 tys,jak na dłużej to 5.500.
Odwiedzin nie ma.
Straszne to wszystko.
Nie wiem co będzie dalej...


Teraz córka dzwoni,że wylądowała z małą u lekarza.
Dostała gorączki,zwracała ,a będąc u nas narzekała,że boli ja :serce !
Maluszek kochany.

Debatowałysmy czy gdzieś się nie uderzyła w przedszkolu,może żle spała?Może od kaszlu?
Lekarz zbadał,dał na gorączkę ,cos na kaszel i kazał obserwować,bo gardło lekko rozpulchnione..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-06 o 20:45
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 20:54   #40
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka zdrowka dla malutkiej
I to prawda ze ceny szokuja.... skonczyly mi sie chusteczki higieniczne...takie w paczkach po 10szt wiec poszlam do miejscowego lewiatana.... moj szok chuba jeszcze nie minal bo za opakowanie 10paczek cena bagatela 7.50 no kurcze...bede do jutra smarkac w recznik papierowy albo papier do twarzy

Gosia ale slicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 21:05   #41
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sova dziękuję.
Przedszkole : czas chorób i zasmarkanego noska.
Toaletowy wyjdzie taniej


Siedze z turbanem na głowie.
Nałożyłam:

https://mysterium.pl/kosmetyk/rossna-wlosy-odzywka/
Jutro chcę dokupić :
https://mysterium.pl/kosmetyk/rossna-wlosy-serum/

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Kusi mnie jeszcze to :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ing-serum.html
Ponoć od razu dodaje blasku.
U P.Ch ma 3 gwiazdki
Zapach eliminuje go na wyższa ocenę,ale jak pisze Paula:
otrzymujesz natychmiastowe rozjaśnienie kosmetyczne.
Brzmi dobrze..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-06 o 21:32
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 21:33   #42
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia cudnie u was. A ty dzielnie dajesz radę. Podziwiam i dopinguję
Kamlisa współczuję, a na zupę pomidorową chętnie bym się wprosiła sama zastanawiam się co to będzie za xxx lat. Starość nie jest fajna. A co z mamą podczas waszych wakacji?
Miszka niezły koszt za sanatorium.

Kończy się długi weekend od jutra pobudka o 6 rano, w tydzień dłuuugi jest
Nie pisałam wam. Musimy wszystkie 8 wyrywać u młodego. We wtorek mamy konsultację u dentysty. Strach mnie ogarnia. One jeszcze nie wyrżnięte, ale krzywo rosną i jak nie usuniemy to cały układ popsuje efekt właśnie co ściągniętego aparatu.
LaMary i jak na drodze?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Sova 7,5 za małą paczkę chusteczek? Wow

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2021-06-06 o 21:36
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 21:36   #43
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Starość się Bogu nie udała,oj nie..
Bardzo drogo Aussie.
Ceny takich ośrodków stawiają włosy dęba.


Oj to nie fajnie z tymi ósemkami.
Moja córka ma 25 lat i leżące 8.To jest dopiero dramat.W ogóle jej nie wyszły,trzeba operacyjnie usunąć,ona sie boi..
2 razy juz podchodziłyśmy do tematu i za każdym razem odwoływała.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 21:39   #44
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dojrzała kobieta

Cześć dziewczęta w nowym forum. Miszka mnie przywołała, więc jestem

Miałam wczoraj napisać, ale świętowałyśmy urodziny koleżanki. Byłyśmy na kolacji w zamku, a pòźniej u niej na winku

Dziś zaliczyłam samotny 12 kilometrowy spacer z muzyka w uszach. Pogoda piękna, było bardzo przyjemnie

Co tam kosmetycznego odkryłyście. Kremy do twarzy mi się kończa i serum nawilżajace też.

Choć ja nie słodkościowa, to chce mi się upiec jakieś ciasto, coś pysznego i prostego i niezbyt słodkiego Chętnie przyjmę przepis, a najlepiej to gotowe ciasto

Słyszałam, że Polska zakorkowana. Długi werkend... Jak u was z planami wakacyjnymi? U nas kiepsko, bo po powrocie trzeba robić testy w 2 i 8 dzień (koszt £150-£200) i 10 dni kwarantanny. Ale i tak do Polski chciałabym polecieć...

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2021-06-06 o 21:44
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 21:42   #45
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Gosia jak porody w Anglii?
Dobrze traktują?


Córka mojego męża,z pierwszego małżenstwa jest w ciąży.
Chodzi do jakiegos profesora na wizyty.
Wiecie ile on sobie ceni za ta przyjemność?
500zł.
No litości.
Może koszta prywatnego porodu w to wlicza???
Jeszcze nie masz tak,ze wchodzisz na daną godzinę,czasami czeka godzinę,dwie..
Tych wizyt w miesiącu ma 2 przynajmniej..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2021-06-07 o 07:53
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 21:47   #46
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Aussie...no nie za 1szt a za caly 10pak.... ale i tak cena powalajaca no wychodzi 0,75 za paczke.... gdzie zwyky polomarket czy inne cudo ma taki 10pak za 3zl.... niezla przebitka

Miszka to prawda..nie udala sie starosc...

Ja ostatnio odkrylam fajne serum... z biotanique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tingujace.html
__________________

Edytowane przez SovaEvree
Czas edycji: 2021-06-06 o 21:48
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:04   #47
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Swego czasu ślimak dobrze mi robił w maseczkach Żałuje ,że po estetycznej nie można kobido . Fajną cerę miałam po tych zabiegach .Kama Ty po botoxie robisz przerwę od tego masażu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:04   #48
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Uklika u mnie polskie morze latem. Młody z kolegą wybiera się na Bawarię. I tyle atrakcji niestety. Będziemy nadrabiać w przyszłym roku słyszałam o przepisach w anglii i dziwię się bardzo. No i teraz to nie jest UE. Wszystko bardziej skomplikowane.

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:05   #49
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Uklika


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-06, 22:06   #50
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez SovaEvree Pokaż wiadomość
Aussie...no nie za 1szt a za caly 10pak.... ale i tak cena powalajaca no wychodzi 0,75 za paczke.... gdzie zwyky polomarket czy inne cudo ma taki 10pak za 3zl.... niezla przebitka

Miszka to prawda..nie udala sie starosc...

Ja ostatnio odkrylam fajne serum... z biotanique https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...tingujace.html
Ej to nie jest aż tak źle nad tym morzem


Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:08   #51
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, prowadzenie ciąży bardzo różni się tutaj od tego w Polsce (m.in. nie ma w ogóle badań ginekologicznych), ale to już moja trzecia ciąża tutaj, przywykłam. Same porody i opiekę po porodzie wspominam bardzo dobrze, o wiele lepiej od mojego pierwszego porodu w Polsce.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:08   #52
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Szukam dobrego kremu do opalania bo przecież mamy prawie lato. Co polecacie?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:13   #53
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Uklika moim faworytem jest teraz CBD Skin Transformative Treatment Milk
Łagodzące mleczko opóźniające proces starzenia skóry Oczywiście Paula Choice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Gosiu żadnego usg nie robią ?Jak Ty jesteś zadowolona to najważniejsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Aussie nie pomogę . U mnie brązery latem . Rękawica , pianka i tak co drugi dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:14   #54
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Uklika moim faworytem jest teraz CBD Skin Transformative Treatment Milk
Łagodzące mleczko opóźniające proces starzenia skóry Oczywiście Paula Choice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Gosiu żadnego usg nie robią ?Jak Ty jesteś zadowolona to najważniejsze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Aussie nie pomogę . U mnie brązery latem . Rękawica , pianka i tak co drugi dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, nie, usg robią, generalnie tylko 2, chyba że są inne wskazania, ja ze względu ma tarczycę mam więcej. Ale nie ma badania takiego u gina, nie sprawdza jak tam szyjka macicy itd.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:20   #55
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dojrzała kobieta

W pieczeniu to Kama króluje . Też przygarnę dobry i łatwy przepis Kolacja na zamku brzmi tajemniczo W babskim gronie , wino, muzyka .. Posiedziałabym. Pod koniec czerwca posiedzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Pewnie Ci ciężko teraz spać. Najbardziej doskwierała mi właśnie ostatnia meta przed porodem . Zgaga , trudności ze spaniem .Moje dzieci były położone miednicowo, wiec przeszłam dwie cesarki .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:47   #56
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Lekko nie jest, w ogóle całą ciążę źle sypiam. To i u Ciebie nie lekko było, jak 2 cesarki. Ja miałam 3 normalne porody, teraz czwarty też mam nadzieję, że normalny będzie, choć Kubuś spory się zapowiada, tp na czwartek i przewidywana waga z usg 4300, a jak przenoszę, to może być i więcej

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:53   #57
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Ło matko Dorodny chłopczyk . Gdzie Ty go w tym małym brzuszku mieścisz ?CC bolesna w rekonwalescencji, ale za moich czasów dawali morfinę , wiec ból był znośny .Lecę spać. Całuski dla dzidzi i śpijcie słodko .Mnie trudno oderwać się od szczeniaków . Rozkminiam spanie w kojcu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-06, 22:56   #58
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, nie dziwię się, też nie mogłabym oderwać się od takich maleństw

Wysłane z mojego ELS-NX9 przy użyciu Tapatalka
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 08:20   #59
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry
Miszka źle się wyraziłam. Kremu z filtrem szukam bo słońce mocno praży.
Szykuje się gorący dzień. Szkoda, że do pracy już trzeba. Ale za coś trzeba kupować te waciki

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-07, 08:28   #60
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzień dobry
Serwuję kawę.
Po zabawie z maluchami,starszy samiec upomniał się o żonę,argumentując,że w ogóle się nim teraz nie zajmuję .
Zasugerowałam leżenie w kojcu to też pomiziam

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Aussie został mi z tamtego roku Cell Fusion https://www.topestetic.pl/cell-fusio...de-i-pyl-50-ml
Myślałam o dokupieniu tego aloesowego Holiki.

Kama go kupiła.
Kam używałaś już?
Warto?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.