Tinderowy cios w paszczę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-10, 09:38   #61
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Dowodów brak. Hahahahahaha. Przecież to jest oczywiste, że laski patrzą mocno na wygląd. Mnóstwo eksperymentów zostało przeprowadzonych.
Założono profil przeciętniaka, który nie cieszył się powodzeniem oraz przystojnego, który na brak zainteresowania nie mógł narzekać.


Kobiety zainteresują się jedynie 10% najprzystojniejszych facetów.
Cupid przeprowadził badania, w których wyszło że ponad 70% facetów jest w oczach lasek nieatrakcyjna. To skandal.


Nawet 18letnia laska, która założyła konto na Tinderze jako przeciętny mężczyzna przyznała, że trudno jest poznać kogoś


https://www.youtube.com/watch?v=DZTI...ture=emb_title
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:39   #62
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

No dobra, ale jak zwykle w takich wątkach, co w związku z tym? No atrakcyjniejsi mają łatwiej, to chyba nic szokującego.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:42   #63
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Nie o to chodzi, że łają łatwiej tylko o to, że atrakcyjni wymiatają, a ci poniżej nie mają żadnego zainteresowania




Inaczej atrakcyjny ma powodzenie w skali punktów 90-99/100
przeciętny 1-10/100


Jest olbrzymia dysproporcja. W przypadku dziewczyn nie ma takiego rozrzutu bo o ile piękniejsza kobieta będzie miała więcej adoratorów, to przeciętna tych 70 na 100 nastuka. Gdzie przeciętnemu kolesiowi bardzo daleko do takiego solidnego wyniku.


Wam dziewczynom trudno zrozumieć jak to jest być przeciętnym facetem gdzie każda panna tobą gardzi.

Edytowane przez CobraBall
Czas edycji: 2021-06-10 o 09:43
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:46   #64
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

No ale co kobiety mają z tym zrobić?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:49   #65
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Nie lecieć tak łatwo na atrakcyjnych facetów. Obecnie to wygląda w ten sposób. Przeciętny zagada/napisze - nie dzięki nara, brak zainteresowania.


Atrakcyjny zagada/napisze - jestem otwarta na znajomość.


Tę sytuację można porównać do maszynek do golenia. Jedną raz machniesz i masz w tym miejscu ogolone na zero. Drugą machasz 100 razy a i tak efekt marny.


Kobiety powinny mniej wybrzydzać, albo przyznać że o wiele bardziej od mężczyzn zwracają uwagę na wygląd. I że są płcią bardziej płytką.
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:52   #66
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość
Nie lecieć tak łatwo na atrakcyjnych facetów. Obecnie to wygląda w ten sposób. Przeciętny zagada/napisze - nie dzięki nara, brak zainteresowania.


Atrakcyjny zagada/napisze - jestem otwarta na znajomość.


Tę sytuację można porównać do maszynek do golenia. Jedną raz machniesz i masz w tym miejscu ogolone na zero. Drugą machasz 100 razy a i tak efekt marny.


Kobiety powinny mniej wybrzydzać, albo przyznać że o wiele bardziej od mężczyzn zwracają uwagę na wygląd. I że są płcią bardziej płytką.
Kobiety nie są do spełniania twoich oczekiwań i zaspokajania twoich potrzeb. Mają prawo robić co chcą i jak chcą. Są wolnymi ludźmi. Nic ci do tego, kto do kogo uderza i z jakim skutkiem. Jak nie umiesz znaleźć partnerki to wyłącznie twój problem. Rynek cię zweryfikował czy coś
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 09:56   #67
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość
Nie lecieć tak łatwo na atrakcyjnych facetów. Obecnie to wygląda w ten sposób. Przeciętny zagada/napisze - nie dzięki nara, brak zainteresowania.


Atrakcyjny zagada/napisze - jestem otwarta na znajomość.


Tę sytuację można porównać do maszynek do golenia. Jedną raz machniesz i masz w tym miejscu ogolone na zero. Drugą machasz 100 razy a i tak efekt marny.


Kobiety powinny mniej wybrzydzać, albo przyznać że o wiele bardziej od mężczyzn zwracają uwagę na wygląd. I że są płcią bardziej płytką.
No ale jak mi się podobają atrakcyjni faceci to co mam zrobić, obniżyć wymagania żeby przeciętniakom nie było przykro? nie wiem co ma do tego płytkość, każdy chciałby mierzyć wysoko, akurat to że faceci nie wybrzydzają, a "biorą" co się nawinie nie wiem czy jest takie chwalebne.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-10, 09:57   #68
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Fakty są takie że kobiety są bardziej wybredne, a tego nie przyznają.
Ciekawe czy gdyby portale randkowe przestały istnieć i w ciągu roku przeciętna dziewczyna mogłaby liczyć maksymalnie na 10 potencjalnych facetów, czy by tak wybrzydzała.


Laskom łatwo jest mówić, mamy prawo wybierać kogo chcemy, bo przebieracie w facetach, odrzucacie i macie wręcz nieograniczoną ilość zainteresowanych.



Zastanawiam się jak to będzie gdy niedługo zjadą się tysiące młodych Ukrainek i lasek z Azji. Wtedy mądrzejsi faceci zdecydują się przerzucić na te kobiety, Polki zaś oleją. No i ciekawe czy nie zmienicie narracji, czy będziecie mówiły, faceci to ludzie i mogą wybierać panny jakie chcą.
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:02   #69
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość
Fakty są takie że kobiety są bardziej wybredne, a tego nie przyznają.
Ciekawe czy gdyby portale randkowe przestały istnieć i w ciągu roku przeciętna dziewczyna mogłaby liczyć maksymalnie na 10 potencjalnych facetów, czy by tak wybrzydzała.


Laskom łatwo jest mówić, mamy prawo wybierać kogo chcemy, bo przebieracie w facetach, odrzucacie i macie wręcz nieograniczoną ilość zainteresowanych.



Zastanawiam się jak to będzie gdy niedługo zjadą się tysiące młodych Ukrainek i lasek z Azji. Wtedy mądrzejsi faceci zdecydują się przerzucić na te kobiety, Polki zaś oleją. No i ciekawe czy nie zmienicie narracji, czy będziecie mówiły, faceci to ludzie i mogą wybierać panny jakie chcą.
Już się zjechały i co, jakoś na was nie lecą
Czemu blackpillowcy się nigdy nie czepiają chadów, że powinni im nie zabierać kobiet, przecież mężczyźni to taka głeboka, mądra płeć, czemuż się nie dogadacie z nimi? Gupim babom przesz nie wytłumaczysz, że mireczkowi się należy, ale drugi facet to powinien zrozumieć sytuację na rynku świń, nie?
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:02   #70
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość

Zastanawiam się jak to będzie gdy niedługo zjadą się tysiące młodych Ukrainek i lasek z Azji. Wtedy mądrzejsi faceci zdecydują się przerzucić na te kobiety, Polki zaś oleją. No i ciekawe czy nie zmienicie narracji, czy będziecie mówiły, faceci to ludzie i mogą wybierać panny jakie chcą.


To czego trujesz jękami dupę na fioletowym forum? Ucz się ukraińskiego, żeby móc się dogadać ze swoją przyszłą wybranką. Czy może to nie jest istotne w związku?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:02   #71
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
No ale jak mi się podobają atrakcyjni faceci to co mam zrobić, obniżyć wymagania żeby przeciętniakom nie było przykro? nie wiem co ma do tego płytkość, każdy chciałby mierzyć wysoko, akurat to że faceci nie wybrzydzają, a "biorą" co się nawinie nie wiem czy jest takie chwalebne.

Niejako przyznajesz, że zwracasz bardzo uwagę na wygląd. Sugerujesz również, iż odrzucasz przeciętnie wyglądających facetów na rzecz bardziej atrakcyjnych. Stawiasz wygląd ponad charakter. Śmieszne że te wszystkie męskie teorie nazywacie wysrywami, nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością, a wasze zachowanie potwierdza ową teorię


Np laski lecą bardzo na wygląd Śmiejecie się że to chore wymysły.
Jednak przyznajecie, że chcecie tylko atrakcyjnych.
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-10, 10:04   #72
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:06   #73
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta



No tak jest. Atrakcyjni to babiarze i tylko skaczą z kwiatka na kwiatek.
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:07   #74
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 749
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość
Fakty są takie że kobiety są bardziej wybredne, a tego nie przyznają.
Ciekawe czy gdyby portale randkowe przestały istnieć i w ciągu roku przeciętna dziewczyna mogłaby liczyć maksymalnie na 10 potencjalnych facetów, czy by tak wybrzydzała.


Laskom łatwo jest mówić, mamy prawo wybierać kogo chcemy, bo przebieracie w facetach, odrzucacie i macie wręcz nieograniczoną ilość zainteresowanych.



Zastanawiam się jak to będzie gdy niedługo zjadą się tysiące młodych Ukrainek i lasek z Azji. Wtedy mądrzejsi faceci zdecydują się przerzucić na te kobiety, Polki zaś oleją. No i ciekawe czy nie zmienicie narracji, czy będziecie mówiły, faceci to ludzie i mogą wybierać panny jakie chcą.
Wybierałam facetów, którzy mi się podobali jeszcze PRZED erą portali. Twoja teoria to bzdura, nikt nie będzie się wiązał z drugą osobą z litości.
Byłam też w związku ze średnim wizualnie facetem, który zauroczył mnie charakterem i rozmową, jego poznałam na żywo i uwaga JUŻ ZA CZASÓW Tindera.
Twoje teorie to kupa bredni poparta tylko własnym niepowodzeniem, trochę to przykre, że jesteś aż tak zdesperowany, żeby żale wylewać na babskim filetowym forum

Widocznie nie masz ani takich cech wyglądu, ani charakteru, żeby wzbudzać zainteresowanie. Może warto nad tym popracować, zamiast marnować czas tutaj.

Swojego faceta ściągnęłam po nastu latach za granicą, gdzie miał różnych nacji pod dostatkiem. Więc wybacz, ale jakoś nie odczuwam konkurencji
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:07   #75
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
na rynku świń, nie?
Trochę mi się kicha wykręciła, jak to przeczytałem
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:08   #76
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość
Niejako przyznajesz, że zwracasz bardzo uwagę na wygląd. Sugerujesz również, iż odrzucasz przeciętnie wyglądających facetów na rzecz bardziej atrakcyjnych. Stawiasz wygląd ponad charakter. Śmieszne że te wszystkie męskie teorie nazywacie wysrywami, nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością, a wasze zachowanie potwierdza ową teorię


Np laski lecą bardzo na wygląd Śmiejecie się że to chore wymysły.
Jednak przyznajecie, że chcecie tylko atrakcyjnych.
No oczywiście, że zwracam uwagę na wygląd i wolę atrakcyjnych, naprawdę dla was to jest rewelacja z kosmosu? charakter musi być super, wiadomo, ale sam charakter mi osobiście nie wystarczy, jeśli facet mnie nie pociąga.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:10   #77
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez CobraBall Pokaż wiadomość
Niejako przyznajesz, że zwracasz bardzo uwagę na wygląd. Sugerujesz również, iż odrzucasz przeciętnie wyglądających facetów na rzecz bardziej atrakcyjnych. Stawiasz wygląd ponad charakter. Śmieszne że te wszystkie męskie teorie nazywacie wysrywami, nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością, a wasze zachowanie potwierdza ową teorię


Np laski lecą bardzo na wygląd Śmiejecie się że to chore wymysły.
Jednak przyznajecie, że chcecie tylko atrakcyjnych.
Każdy ma prawo lecieć na co chce. Na wygląd, na pieniądze, na umiejętność smażenia idealnych racuchów. Nic ci do tego. Możesz sobie nazywać innych pustakami, materialistami, wybrednymi księżniczkami, ale to nic nie zmieni w twojej sytuacji. Co najwyżej tylko bardziej będzie odstręczać od ciebie ludzi. Ty też możesz lecieć tylko na najatrakcyjniejsze kobiety. Najwyżej cię nie zechcą. Nie ma obowiązku być w związku. Nie ma obowiązku uprawiać seksu. Ewentualnie można korzystać z usług sex workerów, jeśli solo seks ci nie wystarcza.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:10   #78
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

I zwieracze popuściły Wylać na baby hejt bo samemu się nie ma powodzenia. Mają założyć worek pokutny, wmówić sobie że ich pragnienia nie są ważne i charytatywnie związać się z mireczkiem bo mu smutno bo nie ma największego powodzenia w mieście.



Dobrze ktoś zauważył - czemu nie walczycie z chadami? Czemu nie ma retoryki czystości i braterstwa - żeby nie psuli im rynku? Żeby olewali większość dziewczyn charytatywnie dla mireczków? Tylko baby złe, idola nie można tknąć bo gdzieś w głębi duszy liczy się że po zarobieniu milionów monet samemu się będzie na szczycie i uda się skorzystać z dużego powodzenia. Mega egoistycznie, ale to kobiety podobno są egoistyczne i trzeba po nich pojechać
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:11   #79
CobraBall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 9
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

No ale dlaczego śmiejecie się z tych teorii, no i fakty są takie że mocno zwracacie uwagę na wygląd.


this_witch znaczy przeciętny facet nawet jeśli jest spoko z charakteru szans nie ma?
CobraBall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-10, 10:15   #80
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Dobrze ktoś zauważył - czemu nie walczycie z chadami? Czemu nie ma retoryki czystości i braterstwa - żeby nie psuli im rynku? Żeby olewali większość dziewczyn charytatywnie dla mireczków? Tylko baby złe, idola nie można tknąć bo gdzieś w głębi duszy liczy się że po zarobieniu milionów monet samemu się będzie na szczycie i uda się skorzystać z dużego powodzenia. Mega egoistycznie, ale to kobiety podobno są egoistyczne i trzeba po nich pojechać
Bo to dokładnie tak jest, każdy z nich po cichu marzy że mu się uda kiedyś stanąć na portfelu i samemu zaliczać te tabuny, wtedy hipergamia będzie spoko.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:17   #81
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Dobrze ktoś zauważył - czemu nie walczycie z chadami? Czemu nie ma retoryki czystości i braterstwa - żeby nie psuli im rynku? Żeby olewali większość dziewczyn charytatywnie dla mireczków?
Skąd wzięłaś tych "Mireczków"? Przecież Miro to jest atrakcyjny biznesmen po 40-stce, który działa w branży motoryzacyjnej, pomyliło Ci sie coś
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:21   #82
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Skąd wzięłaś tych "Mireczków"? Przecież Miro to jest atrakcyjny biznesmen po 40-stce, który działa w branży motoryzacyjnej, pomyliło Ci sie coś
Już ja znam tych atrakcyjnych Mirków po 40stce z brzuszkiem i rubasznym humorem Nic tylko brać.
Tak narzekacie na te baby, a to przecież przeciętniacy jak wy najwięcej simpują w internetach, niewiele wystarczy żebyście płacili miliony monet atrakcyjnym laskom za pokazanie pół pośladka na only fansach i innych takich albo żeby wysyłać obleśności na privie. Jak to nie jest powierzchowne to nie wiem co jest.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:27   #83
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Tak narzekacie na te baby, a to przecież przeciętniacy jak wy najwięcej simpują w internetach, niewiele wystarczy żebyście płacili miliony monet atrakcyjnym laskom za pokazanie pół pośladka na only fansach i innych takich albo żeby wysyłać obleśności na privie. Jak to nie jest powierzchowne to nie wiem co jest.
To miało być do mnie?
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:30   #84
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
To miało być do mnie?
Do wszystkich narzekających na portale randkowe i babskie zachowania tamże
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:30   #85
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Bo to dokładnie tak jest, każdy z nich po cichu marzy że mu się uda kiedyś stanąć na portfelu i samemu zaliczać te tabuny, wtedy hipergamia będzie spoko.
Co się i tak nie klei, bo przecież w końcu jeśli kobiety się magicznie zmienią to po zostaniu chadem się nie skorzysta Więc to miotanie się, wylewanie frustracji i chęć zmiany tylko odrobinkę - niech chociaż kilka naiwnych dziewczyn się przekona w ciągu roku to obecny stan nie będzie taki frustrujący, a jak zostanie tym chadem to będzie miał tylko o kilka nawróconych dziewczyn mniej. Zakłamanie, egoizm, krótkowzroczność w czystej postaci ale postulowanie z pozycji moralnej wyższości by to kobiety posypały głowę popiołem xd


Zabawne że przez to, że jednocześnie nienawidzą kobiet, gardzą nimi ale i tak koniecznie chcą z nimi obcować to myślą, że w drugą stronę też to tak działa xd Na pewno poniżanie i utrudnienianie życia sprawi że te same kobiety rzucą się w ramiona takich cudownych typków
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:34   #86
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Do wszystkich narzekających na portale randkowe i babskie zachowania tamże
Czyli nie do mnie
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:36   #87
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-06-10 o 10:38
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:41   #88
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie zrozumiałaś, o co pytałem.
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:41   #89
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Czyli nie do mnie
A o czym jest ten wątek?
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 10:47   #90
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Tinderowy cios w paszczę

O tym, dlaczego na Tinderze miałem rezultaty odbiegające od tych, które miałem do tej pory na żywo. Dawno, dawno temu, przed kuleczkowym huraganem, napisałem:....

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Jakbyście mogli się wypowiedzieć, jak sądzicie, czy mój rezultat oznacza, że na co dzień celuje zbyt wysoko czy nie jest to miarodajne?
Widzę tu ciekawość, wątpliwość, chwiejną samoocenę, a nie żalenie się
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-15 12:43:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.