Love Island Polska - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 19:48   #181
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Love Island Polska

No to ja dodam coś od siebie

Maciek i Oliwia - jak dla mnie to się udać nie może. Ona jest światowa, chce robić karierę, podróżować, on najchętniej zamknąłby ją w złotej klatce. Widać, że ona jest poza jego ligą, nie miał pewnie takiej laski nigdy i nie bardzo radzi sobie ze swoimi kompleksami, które przy niej wypełzają na wierzch. Byłam z zakompleksionym facetem i wiem, że on może ją bardzo ciągnąć w dół, zamiast dodawać jej skrzydeł. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Sylwia i Bartek - Sylwia to ogarnięta babka, pewna siebie, Bartek z kolei to dla mnie facet z ładną buźką, ale zaniedbany intelektualnie. Po akcji z Adą do odstrzału, chociaż podejrzewam że wielu facetów dałoby się jej sprowokować. Z bliźniakiem z kolei jej nie widzę, przecież to jakieś nieporozumienie totalne.

Ada i jeden-z-bliźniaków-chyba-Paweł (?) - intelektualnie podobny poziom, to może się udać. Ada to dla mnie typowa laska o osobowości narcystycznej, próbuje seksualnością nadrobić braki intelektualne.

Marietta i Łukasz - Marietta bardzo pasowała mi do Marcina, fajna babeczka, ale z Łukaszem to wiadomo, że nic się nie wydarzy. Nie widzę dla niej tam partnera póki co.

Mikołaj i ta nowa no-name laska - Mikołaj pasował do Moniki, do tej nowej typiarki średnio. To bardzo pewny siebie koleś, na moje najbardziej inteligentny z tych co tam siedzą, widziałabym przy nim jakąś fajną dziewuchę.

Monika i Damian - nie klei mi się to. On taki ładny, ale dość prosty chłopiec, ona trochę królowa śniegu, ale po ostatnim odcinku mam taki mindfuck. Wydawało mi się, że będzie dłużej trzymała go na dystans, a tu proszę. Ja wolałabym ją widzieć przy Mikołaju, może jeszcze wejdzie jakiś fajny typ i nastąpi przetasowanie.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 22:29   #182
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Obejrzałam dzisiejszy odcinek extra. Pokazali jak Dominik przeprosił Oliwię za akcję w łazience. Była też rozmowa, jak opuszczał program i Oliwka powiedziała mu, że jest jej przykro, że odpada, a potem przypominam, że siedząc przed kamerą z Maćkiem powiedziała, że w sumie to jej ulżyło, że Dominik opuszcza program Nie mam słów na nią.
I pokazali też, jak Łukasz zaczął wyrywać Adę przy Mikołaju, zaczął walić jakimiś tekstami, że da jej oparcie, że nie będzie jego eks i takie tam. A na koniec stwierdził, że w sumie to on jeszcze ma Mariettę Ok, myślałam, że jest normalny, ale zmieniłam zdanie po tym jak małolat poleciał do Ady, a ona oczywiście słuchając tego wyginała się na wszystkie strony
I była też śpiewająca Ada, jak ją bliźniacy zobaczyli to do siebie "patrz na typiarę, myśli, że jest piosenkarką" to wyszła na balkon i zaczęła śpiewać dalej

A tak poza tym to nudy i same powtórki, jutro będzie ciekawiej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 22:40   #183
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy odcinek extra. Pokazali jak Dominik przeprosił Oliwię za akcję w łazience. Była też rozmowa, jak opuszczał program i Oliwka powiedziała mu, że jest jej przykro, że odpada, a potem przypominam, że siedząc przed kamerą z Maćkiem powiedziała, że w sumie to jej ulżyło, że Dominik opuszcza program Nie mam słów na nią.
I pokazali też, jak Łukasz zaczął wyrywać Adę przy Mikołaju, zaczął walić jakimiś tekstami, że da jej oparcie, że nie będzie jego eks i takie tam. A na koniec stwierdził, że w sumie to on jeszcze ma Mariettę Ok, myślałam, że jest normalny, ale zmieniłam zdanie po tym jak małolat poleciał do Ady, a ona oczywiście słuchając tego wyginała się na wszystkie strony
I była też śpiewająca Ada, jak ją bliźniacy zobaczyli to do siebie "patrz na typiarę, myśli, że jest piosenkarką" to wyszła na balkon i zaczęła śpiewać dalej

A tak poza tym to nudy i same powtórki, jutro będzie ciekawiej
Dzięki za streszczenie załapałam się tylko na samą końcówkę. Od początku nie oglądałam niedzielnych odcinków bo myślałam że to streszczenie i same powtórki z tygodnia. Ale zobaczyłam dzisiejszą końcówkę a tam materiał którego nie widziałam w programie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 15:18   #184
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Love Island Polska

Wtf co ta Ada z tym śpiewaniem hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 16:34   #185
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Mnie się jakoś wydawało, że to co Łukasz mówił Adzie to nie było na serio. A co do oliwki to faktycznie, brak słów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Dzisiaj wchodzi nowy i odcinek jest po meczu więc może być wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 18:09   #186
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
No to ja dodam coś od siebie

Maciek i Oliwia - jak dla mnie to się udać nie może. Ona jest światowa, chce robić karierę, podróżować, on najchętniej zamknąłby ją w złotej klatce. Widać, że ona jest poza jego ligą, nie miał pewnie takiej laski nigdy i nie bardzo radzi sobie ze swoimi kompleksami, które przy niej wypełzają na wierzch. Byłam z zakompleksionym facetem i wiem, że on może ją bardzo ciągnąć w dół, zamiast dodawać jej skrzydeł. Oczywiście to tylko moje zdanie.

Sylwia i Bartek - Sylwia to ogarnięta babka, pewna siebie, Bartek z kolei to dla mnie facet z ładną buźką, ale zaniedbany intelektualnie. Po akcji z Adą do odstrzału, chociaż podejrzewam że wielu facetów dałoby się jej sprowokować. Z bliźniakiem z kolei jej nie widzę, przecież to jakieś nieporozumienie totalne.

Ada i jeden-z-bliźniaków-chyba-Paweł (?) - intelektualnie podobny poziom, to może się udać. Ada to dla mnie typowa laska o osobowości narcystycznej, próbuje seksualnością nadrobić braki intelektualne.

Marietta i Łukasz - Marietta bardzo pasowała mi do Marcina, fajna babeczka, ale z Łukaszem to wiadomo, że nic się nie wydarzy. Nie widzę dla niej tam partnera póki co.

Mikołaj i ta nowa no-name laska - Mikołaj pasował do Moniki, do tej nowej typiarki średnio. To bardzo pewny siebie koleś, na moje najbardziej inteligentny z tych co tam siedzą, widziałabym przy nim jakąś fajną dziewuchę.

Monika i Damian - nie klei mi się to. On taki ładny, ale dość prosty chłopiec, ona trochę królowa śniegu, ale po ostatnim odcinku mam taki mindfuck. Wydawało mi się, że będzie dłużej trzymała go na dystans, a tu proszę. Ja wolałabym ją widzieć przy Mikołaju, może jeszcze wejdzie jakiś fajny typ i nastąpi przetasowanie.

Również uważam, że Monika lepiej wyglądała z Mikołajem i była między nimi fajniejsza energia Mikołaj mi się nawet podoba, ale czasami za dużo gada :P

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy odcinek extra. Pokazali jak Dominik przeprosił Oliwię za akcję w łazience. Była też rozmowa, jak opuszczał program i Oliwka powiedziała mu, że jest jej przykro, że odpada, a potem przypominam, że siedząc przed kamerą z Maćkiem powiedziała, że w sumie to jej ulżyło, że Dominik opuszcza program Nie mam słów na nią.
I pokazali też, jak Łukasz zaczął wyrywać Adę przy Mikołaju, zaczął walić jakimiś tekstami, że da jej oparcie, że nie będzie jego eks i takie tam. A na koniec stwierdził, że w sumie to on jeszcze ma Mariettę Ok, myślałam, że jest normalny, ale zmieniłam zdanie po tym jak małolat poleciał do Ady, a ona oczywiście słuchając tego wyginała się na wszystkie strony
I była też śpiewająca Ada, jak ją bliźniacy zobaczyli to do siebie "patrz na typiarę, myśli, że jest piosenkarką" to wyszła na balkon i zaczęła śpiewać dalej

A tak poza tym to nudy i same powtórki, jutro będzie ciekawiej

Mi sie czasami wydaje czy ta Oliwka nie jest tam podstawiona Nie wiem, moze to kwestia montazu , ale rozbieznosc w jej zachowaniu od poczatku programu jest porazajaca, a wiadomo jest aktorka, wiec moze nie miec problemu grac emocji Zreszta na tych roznych aktorskich scenkach tez niezle wypadala :P


Dla mnie Lukasz jest dziwny w zachowaniu troche :P Chyba ma delikatne ego
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2019-09-23 o 18:10
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 21:22   #187
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Love Island Polska

Taak, weszło jakieś ciasteczko Ale Marcina nadal żal...
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 21:34   #188
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Taak, weszło jakieś ciasteczko Ale Marcina nadal żal...
Jakiego Marcina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 21:38   #189
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Jakiego Marcina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Był na samym początku z Mariettą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 21:40   #190
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez tess_d Pokaż wiadomość
Był na samym początku z Mariettą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:róża: fakt, już mi się przypomniał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 22:08   #191
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Zagłosowałam w apce żeby ocalić Mariettę, daję jej ostatnią szansę. Bo Aga mnie dzisiaj wkurzyła tym jak poleciała do brata silikona i jakie tam tarło odwalali. I na Mikołaja, bo jakby naczelny kaznodzieja Love Island odpadł to by mi było smutno
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 22:23   #192
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Love Island Polska

Z facetów podoba mi się tylko Łukasz. Ma coś ciekawego, ludzkiego w sobie. Też taki fajny, lekko drżący głos.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 22:23   #193
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Też tak zagłosowałam. Agnieszki nie polubiłam, wkurza mnie jej głos a Łukasz niech lepiej poszuka prawdziwej miłości na zewnątrz a nie patrzy na Mariette i się wkurza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 22:46   #194
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Love Island Polska

Ja glosowałam, żeby została Marietta i Łukasz, bo oni chyba jako jedyni przyszli szukać w tym programie miłości. Mam nadzieję, że Łukasz jeszcze spróbuję nawiązać relację z Sylwią, która też mu się spodobała, a Marietta z tym nowym.

Mikołaj jest tak skupiony na sobie, że nie interesuje go żadna dziewczyna i z nikim pary nie stworzy. Agnieszka to w ogóle zrobiła głupstwo swoim wyborem, moim zdaniem jest zwyczajnie głupia - o ile Ada w swojej głupocie jest całkiem zabawna, tak Agnieszka wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 06:09   #195
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Też na nich głosowałam, chociaż jeśli odpadnie Miki, to też mi będzie jego żal. Agnieszki ani trochę.

Mariette widzialabym z tym nowym, Frankiem. Polukalam trochę na niego na Fb i wygląda na naprawdę ogarniętego faceta - widać, że choroba nowotworowa dużo go nauczyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 07:38   #196
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Love Island Polska

Jakie Marietta robi minki....
I wogole calowanie sie dwoch zaopryszczkowanych osob jakos mnie troche obrzydza :/
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 07:59   #197
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Mnie też 🤮🤮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 09:30   #198
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Z facetów podoba mi się tylko Łukasz. Ma coś ciekawego, ludzkiego w sobie. Też taki fajny, lekko drżący głos.
Wlasnie wczoraj myślałam że jakby zmienił trochę fryzurę to byłoby całkiem nieźle.
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Też tak zagłosowałam. Agnieszki nie polubiłam, wkurza mnie jej głos a Łukasz niech lepiej poszuka prawdziwej miłości na zewnątrz a nie patrzy na Mariette i się wkurza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnieszka ma głos trochę jak Kasia Figura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 10:23   #199
amor_latino
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 78
Dot.: Love Island Polska

Nie oglądałam ostatnich 2 odcinkow i dzis na ipli nadrobilam i rzucily mi sie dwie sprawy w oczy.Pierwsza to to jak faceci rozmawiali o tym co sie działo w kryjowce praktycznie ze szczegolami co jest słabe aczkolwiek monika tez nie robila z tego tajemnicy.Druga sprawa pocalunek dziewczyn jakos slabo sie na to patrzylo.
amor_latino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-24, 10:27   #200
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

A ja wczoraj nie obejrzałam w tv, bo się nie kapnęłam, że wyjątkowo odcinek 21:25, a nie 22:15.. więc musiałam dzisiaj na Ipli nadrobić.

Tego głosowania już w apce nie ma? czego ono dotyczyło? ocalenia kogoś przed odpadnięciem? myślałam, że jak włączają opcję głosowania to ono trwa jeszcze następnego dnia, a tu ni huhu jednak używając tego trzeba oglądać na bieżąco i w telewizji, także dzisiaj grzecznie zasiadam przed ekran wieczorem

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiejszy odcinek extra. Pokazali jak Dominik przeprosił Oliwię za akcję w łazience. Była też rozmowa, jak opuszczał program i Oliwka powiedziała mu, że jest jej przykro, że odpada, a potem przypominam, że siedząc przed kamerą z Maćkiem powiedziała, że w sumie to jej ulżyło, że Dominik opuszcza program Nie mam słów na nią.
I pokazali też, jak Łukasz zaczął wyrywać Adę przy Mikołaju, zaczął walić jakimiś tekstami, że da jej oparcie, że nie będzie jego eks i takie tam. A na koniec stwierdził, że w sumie to on jeszcze ma Mariettę Ok, myślałam, że jest normalny, ale zmieniłam zdanie po tym jak małolat poleciał do Ady, a ona oczywiście słuchając tego wyginała się na wszystkie strony
I była też śpiewająca Ada, jak ją bliźniacy zobaczyli to do siebie "patrz na typiarę, myśli, że jest piosenkarką" to wyszła na balkon i zaczęła śpiewać dalej

A tak poza tym to nudy i same powtórki, jutro będzie ciekawiej
Nie oglądam tych odcinków extra, ale chyba ten fragment ze śpiewającą Adą sobie zobaczę..
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 10:47   #201
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Też wczoraj początku nie widziałam... może ktoś streścić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 10:56   #202
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

Wczoraj wybierali dwie pary, które najsłabiej do siebie pasują. Padło na Łukasza i Mariette i Mikołaja i Agę. W apce było głosowanie do dzisiaj do 10. Nie dziwię się że tak krótko bo jeszcze muszą to nagrać tylko gilon jeszcze jest chyba w Polsce to nie wiem kto to ogłosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 10:57   #203
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Love Island Polska

I tak dotyczyło ocalenia, można było ocalić jedna dziewczynę i jednego chłopaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:52   #204
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Na początku po tym parowaniu to generalnie wszyscy pochwalili Sylwię, że się tak zachowała i że widać w końcu jaka jest pewna siebie i chodzi z podniesioną głową, że to była dobra decyzja. Po czym kolejnego dnia bliźniak którego wybrała zaczął podbijać do Agi i w końcu skończyło się to tak, że było jakieś macanko i wpychanie jęzorów do paszczy.

I Aga powiedziała Mikołajowi, że chciała być KONSERWATYWNA w swoich wyborach, że dlatego go wybrała, na co Mikołaj "chyba KONSEKWENTNA" i ona przytaknęła, no śmieszy mnie to nadal Potem wszedł nowy - Franek i już przy nauce pierwszej pomocy Sylwia była z Mikołajem, tak samo przy zabawie z robieniem deseru (gdzie podawali sobie wszystko ustami, rzyg), bo się okazało, że Paweł ma opryszczkę i Aga też, no ku*wa, brawo, ledwo wszedł i już komuś parcha sprzedał XD
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:53   #205
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wczoraj wybierali dwie pary, które najsłabiej do siebie pasują. Padło na Łukasza i Mariette i Mikołaja i Agę. W apce było głosowanie do dzisiaj do 10. Nie dziwię się że tak krótko bo jeszcze muszą to nagrać tylko gilon jeszcze jest chyba w Polsce to nie wiem kto to ogłosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No wiadomo, że muszą nagrać, ale weszłam koło 11:00, widocznie się spóźniłam, a to wszystko przez to, że wczoraj godzina emisji była zmieniona.

Ktoś kto głosował jak się to przedstawiało procentowo, kto miał więcej głosów?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 11:58   #206
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Love Island Polska

Ach i oczywiście jak wszedł Franek to już się Mariettce oczy zaświeciły.

Znowu była drama z Łukaszem, że musiała mu tłumaczyć, że nic z tego nie będzie. Ja pieprze, to po cholerę go wybrała... chyba tylko dlatego, żeby jej bliźniak nie kopnął w dupę. I nie rozumiem też Łukasza... dlaczego on jest taki zapatrzony, mimo że ona go tak bardzo wepchnęła do friendzonu, że bardziej się nie da chyba, jakby nie było innych lasek w tej willi, np. Sylwia, która się wydaje rozsądna bardzo i dojrzała.
Ale i tak mam nadzieję, że Mikołaj zostanie, a Łukasz i Aga polecą. Łukasz może i miał dobre wejście, z ogniem, a potem zrobił się taki mamejowaty, że nie chce mi się go oglądać. Z drugiej strony - nigdy nie dostał szansy chociażby na głupią randkę. A Aga to mnie wku*wiła tym tarłem z Pawłem, gdzie wcześniej taka zapatrzona w Mikołaja, a na drugi dzień go przeprasza za swój wybór Ale Marietta też mnie wkurza, chętnie bym w sumie ją i Agnieszkę odesłała do domu... I teraz mi w sumie nie szkoda Mari, że ją Damian dla Moniki zostawił, bo pokazuje jaka jest w końcu.

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
No wiadomo, że muszą nagrać, ale weszłam koło 11:00, widocznie się spóźniłam, a to wszystko przez to, że wczoraj godzina emisji była zmieniona.

Ktoś kto głosował jak się to przedstawiało procentowo, kto miał więcej głosów?

Głosowanie było do 10. I nie było pokazanych wyników, jedynie, że dziękujemy za głosy zawodnik y i zawodniczka x zdobyli kolejne głosy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 12:11   #207
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: Love Island Polska

Mnie rozwala jak te dziewczyny z jednej strony takie wyzwolone latają z pupami na wierzchu całują się bez wachania z różnymi partnerami macają się w kryjówka a chwalą się tak że seksu nie było i są z tego dumne.Najlepszym przykładem jest Monika , która opowiadała gdzie o ich ręce nie lądowały a potem dodała "ale oczywiści seksu nie było" dla mnie to dziwne.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:21   #208
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Głosowanie było do 10. I nie było pokazanych wyników, jedynie, że dziękujemy za głosy zawodnik y i zawodniczka x zdobyli kolejne głosy
Ah no tak! przecież w tym głosowaniu procentów nie pokazują, tylko w tych zwykłych ankietach jest coś takiego no w końcu musi w widzach pojawić się ciekawość i budowane jest napięcie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 15:34   #209
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Na początku po tym parowaniu to generalnie wszyscy pochwalili Sylwię, że się tak zachowała i że widać w końcu jaka jest pewna siebie i chodzi z podniesioną głową, że to była dobra decyzja. Po czym kolejnego dnia bliźniak którego wybrała zaczął podbijać do Agi i w końcu skończyło się to tak, że było jakieś macanko i wpychanie jęzorów do paszczy.

I Aga powiedziała Mikołajowi, że chciała być KONSERWATYWNA w swoich wyborach, że dlatego go wybrała, na co Mikołaj "chyba KONSEKWENTNA" i ona przytaknęła, no śmieszy mnie to nadal Potem wszedł nowy - Franek i już przy nauce pierwszej pomocy Sylwia była z Mikołajem, tak samo przy zabawie z robieniem deseru (gdzie podawali sobie wszystko ustami, rzyg), bo się okazało, że Paweł ma opryszczkę i Aga też, no ku*wa, brawo, ledwo wszedł i już komuś parcha sprzedał XD
O! Dzięki. Ciekawie się porobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 16:31   #210
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Love Island Polska

Ada mnie wkurzala, gdy się tak napawają smutkiem Łukasza, bardzo słabe to było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Na początku po tym parowaniu to generalnie wszyscy pochwalili Sylwię, że się tak zachowała i że widać w końcu jaka jest pewna siebie i chodzi z podniesioną głową, że to była dobra decyzja. Po czym kolejnego dnia bliźniak którego wybrała zaczął podbijać do Agi i w końcu skończyło się to tak, że było jakieś macanko i wpychanie jęzorów do paszczy.

I Aga powiedziała Mikołajowi, że chciała być KONSERWATYWNA w swoich wyborach, że dlatego go wybrała, na co Mikołaj "chyba KONSEKWENTNA" i ona przytaknęła, no śmieszy mnie to nadal Potem wszedł nowy - Franek i już przy nauce pierwszej pomocy Sylwia była z Mikołajem, tak samo przy zabawie z robieniem deseru (gdzie podawali sobie wszystko ustami, rzyg), bo się okazało, że Paweł ma opryszczkę i Aga też, no ku*wa, brawo, ledwo wszedł i już komuś parcha sprzedał XD
Tak szybko by jej nie sprzedał, musiała wcześniej mieć wirusa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-11 10:37:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.