Inny niż wszyscy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-28, 08:14   #1
Omera26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 4

Inny niż wszyscy


Cześć dziewczynki. W maju skończyłam 26 lat, przez ten okres czasu wielu facetów zagościło w moim życiu. Mam problem ze sobą bądź z tym „związkiem”. Otóż, poznaliśmy się w te wakacje, mój chłopak z miejsca się zakochał. Mi zajęło to dłuższą chwilę, nie ma mowy żeby mówić tutaj o wielkiej miłości. Poznajemy się, krótko mówiąc kochane start zaczęliśmy od tyłka strony.. za szybko się zaangażowaliśmy, facet ma dziecko, zaakceptowałam je. Lubie bardzo dzieciaki, za to ex mojego chłopaka dziennie nie daje nam żyć, idzie to przeżyć, tylko przez tę kwestie sporo było awantur, krzyków, noży w plecy. Mój facet jest zazdrosny, był na tyle, że myslalam o odejściu jak pewnego dnia się upił, byliśmy u jego przyjaciela z dziewczyna. Jest w ciazy i prosiła ich o spokój, moj facet sobie wkręcił, ze jego przyjaciel sie na mnie patrzy, uderzył jeden drugiego.. wróciliśmy do domu, wytłumaczyłam mu wszystko, po czym kazał mi sie isc z nim ruchac. Moja głowa miała tysiąc myśli na sekundę! Przeciez kobieta ma sie szanować a nie facet bedzie gadał co ślina mu na jezyk przyniesie.. obiecanki, uległam. Zadrość sięgnęła takiego stopnia, ze wszystkim sie żalił moj facet, ze mnie kocha i przez swoje zachowanie boi sie mnie stracić. Co chciałam wytłumaczyć, zaczelo sie, ze było minęło. Zwariowałam, w końcu odeszłam i chciałam zeby sobie poukładał zycie z inna kobieta z czysta karta. U mnie w oczach był raniacym moje uczucia facetem. Po pewnym czasie sobie wszystko przemyślałam, kazdy robi błędy, myslalam ze sie na nich nauczył. Weszłam w to z zimna głowa, spokojnie. Ograniczyłam spotkania, było super! Zaczęliśmy normalnie gadac, przeliczyłam sie. 500 razy pyta co robie, z kim ide itp ma prawo wiedzieć to moj facet, tylko dziewczyny ja przez wszystkie akcje owego pana zrobiłam sie w środku zimna, mam ochote go pocałować, tesknie ale myśli, ze tak mi robił, robi po części, mnie zabijają. Próbuje sobie z tym radzić, mowie facetowi o tym, odpowiada ze damy rade, ze sobie tego nie wybaczy i sie stara naprawić. Czy miałyście taka sytuacje? Czy któraś z was wywaliła z siebie te cholernie meczace myśli? Nie jest to porowokacja, naprawdę chciałam z nim stworzyć wszystko, tak dobrze sie zrywaliśmy jeżeli chodzi o czas, prace, pomysły... i sama nie wiem co mnie moze na kierować na właściwa drogę ps, nie mialam nigdy takiego przypadku, miłego weekendu
Omera26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 08:29   #2
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Inny niż wszyscy

Cytat:
Napisane przez Omera26 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki. W maju skończyłam 26 lat, przez ten okres czasu wielu facetów zagościło w moim życiu. Mam problem ze sobą bądź z tym „związkiem”. Otóż, poznaliśmy się w te wakacje, mój chłopak z miejsca się zakochał. Mi zajęło to dłuższą chwilę, nie ma mowy żeby mówić tutaj o wielkiej miłości. Poznajemy się, krótko mówiąc kochane start zaczęliśmy od tyłka strony.. za szybko się zaangażowaliśmy, facet ma dziecko, zaakceptowałam je. Lubie bardzo dzieciaki, za to ex mojego chłopaka dziennie nie daje nam żyć, idzie to przeżyć, tylko przez tę kwestie sporo było awantur, krzyków, noży w plecy. Mój facet jest zazdrosny, był na tyle, że myslalam o odejściu jak pewnego dnia się upił, byliśmy u jego przyjaciela z dziewczyna. Jest w ciazy i prosiła ich o spokój, moj facet sobie wkręcił, ze jego przyjaciel sie na mnie patrzy, uderzył jeden drugiego.. wróciliśmy do domu, wytłumaczyłam mu wszystko, po czym kazał mi sie isc z nim ruchac. Moja głowa miała tysiąc myśli na sekundę! Przeciez kobieta ma sie szanować a nie facet bedzie gadał co ślina mu na jezyk przyniesie.. obiecanki, uległam. Zadrość sięgnęła takiego stopnia, ze wszystkim sie żalił moj facet, ze mnie kocha i przez swoje zachowanie boi sie mnie stracić. Co chciałam wytłumaczyć, zaczelo sie, ze było minęło. Zwariowałam, w końcu odeszłam i chciałam zeby sobie poukładał zycie z inna kobieta z czysta karta. U mnie w oczach był raniacym moje uczucia facetem. Po pewnym czasie sobie wszystko przemyślałam, kazdy robi błędy, myslalam ze sie na nich nauczył. Weszłam w to z zimna głowa, spokojnie. Ograniczyłam spotkania, było super! Zaczęliśmy normalnie gadac, przeliczyłam sie. 500 razy pyta co robie, z kim ide itp ma prawo wiedzieć to moj facet, tylko dziewczyny ja przez wszystkie akcje owego pana zrobiłam sie w środku zimna, mam ochote go pocałować, tesknie ale myśli, ze tak mi robił, robi po części, mnie zabijają. Próbuje sobie z tym radzić, mowie facetowi o tym, odpowiada ze damy rade, ze sobie tego nie wybaczy i sie stara naprawić. Czy miałyście taka sytuacje? Czy któraś z was wywaliła z siebie te cholernie meczace myśli? Nie jest to porowokacja, naprawdę chciałam z nim stworzyć wszystko, tak dobrze sie zrywaliśmy jeżeli chodzi o czas, prace, pomysły... i sama nie wiem co mnie moze na kierować na właściwa drogę ps, nie mialam nigdy takiego przypadku, miłego weekendu

serio?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 08:35   #3
Omera26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 4
Dot.: Inny niż wszyscy

Zgrywalismy, dawno bym odeszła.. ale wiem, ze ludzie popełniają błędy, każda z nas gada czasami bez przemyślenia i to mnie trzyma przy nim, ze sie zmienił troche i moze bedzie coraz lepiej. Ale te myśli i to co robił nie daje mi spokoju przeprasza za to sam z siebie dziennie, czuje sie winny, jak sie tego pozbyć? Dałam mu szanse i nie bede go swoimi myślami niszczyć

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Tak. Jestem człowiekiem kochana i przyznaje sie również do swoich bledow. Ufamy sobie, nic przed nim nie ukrywam ale sama widzisz.. pomimo tego za duzo moj facet analizuje i sa akcje
Omera26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 09:16   #4
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Inny niż wszyscy

Jeśli to nie troll, to - serio? W chipsach go wylosowałaś czy z przydziału dostałaś? Bo nie widzę innej opcji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 09:21   #5
Rozowa_mysz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 182
Dot.: Inny niż wszyscy

No te Twoje myśli które chcesz wywalić, to chyba ostatnie trzeźwe myśli w Twojej głowie. Chcesz mieć faceta czy dozorce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozowa_mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 09:40   #6
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Inny niż wszyscy

Już wiesz, że masz faceta prostaka-buraka-zazdrośnika, który będzie ryć Ci bańkę. Twój wybór. Tylko dzieci z nim nie rób, bo ich szkoda by było, one wyboru nie mają.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 10:01   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Inny niż wszyscy

Facet do odstrzalu
Ogarnij sie dziewczyno.
Ta jego pierwsza dziewczyna z jakiegoś powodu juz z nim nie jest ,zazdrosny ,kontrolujacy,lecący z łapami do ludzi,wyzywa .co ty w nim widzisz? Pelna patola do tego z dzieckiem na które zawsze bedzie szla kasa. Do ostrzalu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-28, 10:20   #8
Omera26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 4
Dot.: Inny niż wszyscy

Racje macie dziewczyny, dzisiaj jak wstanie z nocki zadzwonię do niego, realnie nie mamy co się spotykać.. więcej wstydu niż pożytku z tego będzie. Szczerze? Nie mam zapału żeby w tym tkwić, teraz przynajmniej wiem czemu ciągle w głowie mam te same myśli, nie wrócę do tego rozdziału życia przenigdy. Dziekuje wam za ogromna pomoc, zimny kubeł wody pomógł.
Omera26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 10:21   #9
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Inny niż wszyscy

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88321835]Facet do odstrzalu
Ogarnij sie dziewczyno.
Ta jego pierwsza dziewczyna z jakiegoś powodu juz z nim nie jest ,zazdrosny ,kontrolujacy,lecący z łapami do ludzi,wyzywa .co ty w nim widzisz? Pelna patola do tego z dzieckiem na które zawsze bedzie szla kasa. Do ostrzalu[/QUOTE]

Dokladnie, typowy patolski Seba. W imie czego sie tak meczysz?
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 10:42   #10
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Inny niż wszyscy

Zajeżdża patologią na kilometr. Weź dziewczyna, trochę się szanuj i uciekaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 10:46   #11
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Inny niż wszyscy

Facet jest agresyny - uderzył kolegę, potem odezwał się do Ciebie wulgarnie, nie ma do Ciebie szacunku, kontroluje Cię i jest strasznie zazdrosny. To że przestajesz mieć dla niego czułość to normalny objaw, który postanowiłaś olać. Od początku w tej relacji nie jest dobrze, także liczenie na to że będzie lepiej jest złudne, bardziej pewne że różne złe sytuacje będą się powielać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-28, 10:48   #12
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Inny niż wszyscy

No, patola jak stąd na księżyc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 16:25   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Inny niż wszyscy

jak teraz jest zle to b Edzie jeszcze gorzej.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 17:56   #14
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Inny niż wszyscy

Bardzo chaotycznie opisałaś, jakiś słowotok, ale z tego co zrozumiałam to ten twój książę jest do odstrzału. Wady ma ciężkie jak ołów a zalet nie widać. Jesteś młoda uciekaj i szukaj normalnego mężczyzny, który będzie szanował ludzi.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 12:40   #15
Omera26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 4
Co zrobić?

Cześć, ostatnio radziłam się was w sprawie faceta który jest toksyczny. Minęło kilka dni od tego zdarzenia kiedy mu oświadczyłam, że koniec z nami. Spotkaliśmy się oczywiście realnie, błaganie z jego strony, gadki że nigdy nic do niego nie czułam, że myślał że jestem inna. Poszłam w swoją stronę, facet przypomina się w postaci SMS, przeróżnych Ne telefonów, fb (inne konta) nie odpisuje mu, chociaż ciągnie żeby swoje znowu wygarnąć. Obciąża mnie psychicznie, że jestem winna. Wiem, że mnie ranił, wmawiał, po kłótniach i krzykach szybko się zmieniał w anioła. Nie wiem po co tyle w tym tkwiłam, problem taki, że ciągle winy szukam u siebie. Pomimo, że są faceci którzy się mną interesują, mają olej w głowie, to ja szukam co w tamtym związku zrobiłam źle. Ciągle odczuwam wstyd, że on kolejnej będzie mówił to co mi o ex, że będę spostrzegana przez inną jako debilka. Przy moim byłym samoocena poleciała mi w dół, potrafił powiedzieć, że już kogoś mam po jednym dniu od rozstania. Powiedziałam, że gdyby mnie szanował nigdy by mnie nie posądzał o takie coś. Więc jak chwilami usiądę to rozumiem, że to było najlepsze wyjście. Po treningach siadam i zapominam, że nie jesteśmy razem. Mylę jego imię przy innych, często oglądam to co oglądaliśmy razem, przywiązanie. Nieświadomie to robię. W końcu 24h razem, wiem że powinnam sobie dać czasu, tylko jak dziewczyny przestać rozmyślać o tym co mogłam zrobić źle? Ja po prostu facetowi wytłumaczyłam, że jak teraz tak jest to co byłoby potem, on miłością to przysłania, że miłość jest trudna i są problemy. Owszem, ale nie te które sami tworzymy, jakieś chore jazdy, które nie były nam potrzebne. Po nocach płakałam i wtedy sam mnie pocieszał wiedząc, że do tego stanu doprowadzał. Prosiłabym o radę, ps przez to wszystko co mi zrobił, jaka byłam nawina.. moje uczucie po części zgasło, po prostu przyczaiłam się do owego pana. Najgorsze, że do jego jazd też.
Omera26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 13:07   #16
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Co zrobić?

Nie reaguj na jego zaczepki. Skoro ciągle robi Ci jazdy to zablokuj go wszędzie gdzie się da. Opowiada Ci te bzdury, że nic do niego nie czułaś itp. żeby Cię wciągnąć w to, żebyś się kajała, zaprzeczała, że to nieprawda i dla niego prawda nie ma znaczenia, nie tłumacz mu tego.
To co kolejna dziewczyna będzie o Tobie myślała nie ma żadnego znaczenia.
Musisz zadbać o siebie i swoją samoocenę. Jeśli możesz zwróć się do specjalisty. Jeśli nie to może wypisz rzeczy, które w sobie lubisz, te które dobrze robisz, zapytaj miłych dla Ciebie osób co w Tobie cenią. Szukaj dobrych stron w sobie by odbudować siebie.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 15:44   #17
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Omera26 Pokaż wiadomość
Cześć, ostatnio radziłam się was w sprawie faceta który jest toksyczny. Minęło kilka dni od tego zdarzenia kiedy mu oświadczyłam, że koniec z nami. Spotkaliśmy się oczywiście realnie, błaganie z jego strony, gadki że nigdy nic do niego nie czułam, że myślał że jestem inna. Poszłam w swoją stronę, facet przypomina się w postaci SMS, przeróżnych Ne telefonów, fb (inne konta) nie odpisuje mu, chociaż ciągnie żeby swoje znowu wygarnąć. Obciąża mnie psychicznie, że jestem winna. Wiem, że mnie ranił, wmawiał, po kłótniach i krzykach szybko się zmieniał w anioła. Nie wiem po co tyle w tym tkwiłam, problem taki, że ciągle winy szukam u siebie. Pomimo, że są faceci którzy się mną interesują, mają olej w głowie, to ja szukam co w tamtym związku zrobiłam źle. Ciągle odczuwam wstyd, że on kolejnej będzie mówił to co mi o ex, że będę spostrzegana przez inną jako debilka. Przy moim byłym samoocena poleciała mi w dół, potrafił powiedzieć, że już kogoś mam po jednym dniu od rozstania. Powiedziałam, że gdyby mnie szanował nigdy by mnie nie posądzał o takie coś. Więc jak chwilami usiądę to rozumiem, że to było najlepsze wyjście. Po treningach siadam i zapominam, że nie jesteśmy razem. Mylę jego imię przy innych, często oglądam to co oglądaliśmy razem, przywiązanie. Nieświadomie to robię. W końcu 24h razem, wiem że powinnam sobie dać czasu, tylko jak dziewczyny przestać rozmyślać o tym co mogłam zrobić źle? Ja po prostu facetowi wytłumaczyłam, że jak teraz tak jest to co byłoby potem, on miłością to przysłania, że miłość jest trudna i są problemy. Owszem, ale nie te które sami tworzymy, jakieś chore jazdy, które nie były nam potrzebne. Po nocach płakałam i wtedy sam mnie pocieszał wiedząc, że do tego stanu doprowadzał. Prosiłabym o radę, ps przez to wszystko co mi zrobił, jaka byłam nawina.. moje uczucie po części zgasło, po prostu przyczaiłam się do owego pana. Najgorsze, że do jego jazd też.
dzis jest 4 dzien od kiedy zalozylas swoj watek wiec sprawa jest jeszcze bardzo swieza i twoje rozmyslania calkiem naturalne.
moim zdaniem to co on bedzie gadal do swojej nastepnej dziewczyny naprawde nie ma znaczenia przeciez wiesz ze to nienormalny czlowiek wiec niech sobie gada
napisz mu zeby przestal do ciebie wypisywac bo zglosisz na policje nekanie i zablokuj palanta na wszystkich mozliwych platformach i telefonie .
spotkaj sie z kolezanka i ciesz sie ze pozbylas sie problemu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-02 16:44:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.