Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 21:18   #1
aanyska
Przyczajenie
 
Avatar aanyska
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 23

Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(


Słuchacie dziewczyny, jakbyście zachowały się w sytuacji o której opowiem bo mi kompletnie brakuje pomysłu.

Jestem z chłopakiem króciótko bo niecałe 2 miesiące, dobrze się dogadujemy, ufamy sobie tyle tylko, że on ma koleżankę z którą spędza czasami czas(razem pracują). Ta koleżanka, poprosiła go o przysługę, aby zawiózł ją na testy które są bardzo daleko , rano w sobotę i rano w niedzielę więc żeby mogła się wyspać wyjeżdżają już jutro o 22.

On się mnie zapytał już 2 tyg. wcześniej czy może jechać z soboty na niedzielę a ja w związku z tym, że jego była była mega zazdrosna, nie chciałam iść w te same ślady i powiedziałam, że nie ma problemu, nie rusza mnie to.
Dziś mi oznajmił, że jadą już jutro.

Strasznie się czuję z tym, że nawet nie zapytał czy chciałabym jechać z nimi, nie mogłabym bo idę do pracy ale chociaż mógł o tym wspomnieć.

Jakbyście się zachowały ? Okazałybyście zazdrość czy olały sytuację ?
aanyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:26   #2
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Słuchacie dziewczyny, jakbyście zachowały się w sytuacji o której opowiem bo mi kompletnie brakuje pomysłu.

Jestem z chłopakiem króciótko bo niecałe 2 miesiące, dobrze się dogadujemy, ufamy sobie tyle tylko, że on ma koleżankę z którą spędza czasami czas(razem pracują). Ta koleżanka, poprosiła go o przysługę, aby zawiózł ją na testy które są bardzo daleko , rano w sobotę i rano w niedzielę więc żeby mogła się wyspać wyjeżdżają już jutro o 22.

On się mnie zapytał już 2 tyg. wcześniej czy może jechać z soboty na niedzielę a ja w związku z tym, że jego była była mega zazdrosna, nie chciałam iść w te same ślady i powiedziałam, że nie ma problemu, nie rusza mnie to.
Dziś mi oznajmił, że jadą już jutro.

Strasznie się czuję z tym, że nawet nie zapytał czy chciałabym jechać z nimi, nie mogłabym bo idę do pracy ale chociaż mógł o tym wspomnieć.

Jakbyście się zachowały ? Okazałybyście zazdrość czy olały sytuację ?
Biedni faceci. A on pewnie stwierdził, że nie będzie Ci proponował, bo nie chce Cię angażować w sprawy koleżanki, odciągać od pracy itd. Jeśli jego była przeginała z zazdrością, to jeśli strzelisz focha, to koleś ucieknie, także to sobie przemyśl. Ja w tej sytuacji nic zdrożnego nie widzę, jeśli będzie się normalnie do Ciebie odzywał i nie dostaną apartamentu małżeńskiego :P Inna rzecz, czemu koleżanka tyłka do pociągu nie spakuje tylko komuś głowę zawraca? Mnie by było głupio kogokolwiek w ten sposób angażować, chyba że właśnie własnego faceta, traktując to jak weekendowy wypad przy okazji.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:28   #3
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Słuchacie dziewczyny, jakbyście zachowały się w sytuacji o której opowiem bo mi kompletnie brakuje pomysłu.

Jestem z chłopakiem króciótko bo niecałe 2 miesiące, dobrze się dogadujemy, ufamy sobie tyle tylko, że on ma koleżankę z którą spędza czasami czas(razem pracują). Ta koleżanka, poprosiła go o przysługę, aby zawiózł ją na testy które są bardzo daleko , rano w sobotę i rano w niedzielę więc żeby mogła się wyspać wyjeżdżają już jutro o 22.

On się mnie zapytał już 2 tyg. wcześniej czy może jechać z soboty na niedzielę a ja w związku z tym, że jego była była mega zazdrosna, nie chciałam iść w te same ślady i powiedziałam, że nie ma problemu, nie rusza mnie to.
Dziś mi oznajmił, że jadą już jutro.

Strasznie się czuję z tym, że nawet nie zapytał czy chciałabym jechać z nimi, nie mogłabym bo idę do pracy ale chociaż mógł o tym wspomnieć.

Jakbyście się zachowały ? Okazałybyście zazdrość czy olały sytuację ?
Ja bym jednak była zazdrosna, chyba że znałabym dobrze tę koleżankę.
Bądź sobą i nie zastanawiaj się jak jego była by się zachowała. Jeżeli ona była bardzo zazdrosna to pewnie czepiała się Twojego chłopaka o wszystko, a nie o wyjazd na 3 dni (to nie jest byle co).
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:35   #4
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Jakieś testy, bardzo daleko.. Ona przecież musi się wyspać, akurat on musi ją zawieźć. I to na 3 dni.. (Gdzie będą spali?)
Eks była bardzo zazdrosna bo.. Jak widać może miała powody?
Fakt, jestem bardzo podejrzliwa z reguły, ale ja mam wrażenie, że coś tu niemiło pachnie
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:37   #5
aanyska
Przyczajenie
 
Avatar aanyska
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 23
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Nie znam tej koleżanki, tylko z widzenia, jak się spotkamy przed wyjazdem to nie wiem jak mam się zachować. Nawet nie wiem czy rozmawiać z nim o tym czy mają osobne pokoje czy dać spokój, nie ruszać tematu ?
aanyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:43   #6
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Nie wiem, w sumie 2 miesiące to za mało żeby wypracować aż takie zaufanie. Mnie by to nie pasiło :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 21:55   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Ja na Twoim miejscu wziełabym wolne i powiedziała chłopakowi - kochanie jade z wami, cieszysz sie? Tak mi Cie było szkoda, że będziesz sie tam sam nudził, że wzięłam wolne w pracy ;-)
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 22:19   #8
takbonie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 457
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Nie znam tej koleżanki, tylko z widzenia, jak się spotkamy przed wyjazdem to nie wiem jak mam się zachować. Nawet nie wiem czy rozmawiać z nim o tym czy mają osobne pokoje czy dać spokój, nie ruszać tematu ?
Niby czemu nie możesz to jest Twój chłopak. Ja bym zapytała.

A jakby Cię zdradził to byś przeprosiła,że Cię zdradził i już więcej go o nic nie zapytasz?

Nie mówię,że Cię zdradzi ale tak to trochę zabrzmiało "przepraszam,że żyję"

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Eks była bardzo zazdrosna bo.. Jak widać może miała powody?
Pomyślałam podobnie. Nie spotkałam ani jednego chłopaka, którzy mówiliby dobrze o swojej eks zawsze były nie fajne.
takbonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:28   #9
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu wziełabym wolne i powiedziała chłopakowi - kochanie jade z wami, cieszysz sie? Tak mi Cie było szkoda, że będziesz sie tam sam nudził, że wzięłam wolne w pracy ;-)
Tez bym tak zagrala.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:31   #10
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Ta koleżanka, poprosiła go o przysługę, aby zawiózł ją na testy które są bardzo daleko , rano w sobotę i rano w niedzielę więc żeby mogła się wyspać wyjeżdżają już jutro o 22.

Co to za testy?
Nie można tam dojechać transportem publicznym?

Gdzie będą nocowali, kto pokrywa koszty noclegu?
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:36   #11
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez Wisnia34 Pokaż wiadomość
Co to za testy?
Nie można tam dojechać transportem publicznym?

Gdzie będą nocowali, kto pokrywa koszty noclegu?
Pewnie można, ale go poprosiła i ją zawiezie. Zwykła przysługa.
Koszty pewnie po połowie. Czemu ona by miała płacić za niego

Spokojnie można zapytać swojego faceta, czy będą mieli osobne pokoje. Tylko nie tonem jakbyś była wręcz pewna, że ma zamiar Cie zdradzić, ale jakoś w żartach.
Możesz być trochę zazdrosna, w końcu w związkach to normalne, ale nie jedź z nimi, bo będziesz jak 5 koło u wozu.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 22:39   #12
twee
Raczkowanie
 
Avatar twee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 75
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Pomijając chłopaka, to moim zdaniem zachowanie dziewczyny jest podejrzane. Po prostu nie wypada prosić o coś takiego kolegę z pracy, szczególnie że na pewno wie, że ma dziewczynę i zabiera wam weekend. No i jeszcze ten tekst o wyspaniu... Zrozumiałabym poproszenie o podwózkę, a powrót z kimś innym lub pociągiem - bo też nie uwierzę, że te testy, w których na pewno nie tylko ona bierze udział i nie tylko ona na nie dojeżdża, są na bezludzi bez elektryczności i komunikacji.
twee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:44   #13
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Pewnie można, ale go poprosiła i ją zawiezie. Zwykła przysługa.
Poświęcić dla kogoś weekend, 2 noce spędzić poza domem, to zwykła przysługa?
Mnie głupio byłoby o coś takiego prosić kolegę.

Cytat:

Koszty pewnie po połowie. Czemu ona by miała płacić za niego
A dlaczego on miałby ponosić koszty, choć to ze względu na jej testy śpi dwa dni poza domem? To w końcu nie są symboliczne pieniądze. Zakładając, że to tylko koleżanka oczywiście.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:48   #14
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Koszty pewnie po połowie. Czemu ona by miała płacić za niego
jak czemu?
pewnie dlatego, że on tam jedzie tylko i wyłącznie z jej powodu, sam nie ma tam nic do roboty czyli ma stracić 3 dni i jeszcze opłacić sobie nocleg, bo lasce się nie chce ruszyć tyłka pociągiem, mega może paliwo też powinni na pół opłacić?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:54   #15
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Autorko, bardzo daleko.. czyli konkrety ile kilometrów? jakie egzaminy?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 23:08   #16
aanyska
Przyczajenie
 
Avatar aanyska
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 23
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

do policji, ok 300 km. Nie mam zielonego pojęcia kto za kogo będzie płacił bo omijałam temat.
aanyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 23:29   #17
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Nie znam tej koleżanki, tylko z widzenia, jak się spotkamy przed wyjazdem to nie wiem jak mam się zachować. Nawet nie wiem czy rozmawiać z nim o tym czy mają osobne pokoje czy dać spokój, nie ruszać tematu ?


Ee no chwila. Rozumiem, że się czaisz, bo eks była zazdrośnicą, ale przecież zapytanie własnego faceta o takie rzeczy to normalna sprawa. Nie rób tak, że teraz zawsze będziesz chodzić koło niego na palcach i o nic nie spytasz, żeby misia nie spłoszyć. Twoje obawy i Twoje prawo, by wiedzieć takie rzeczy.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 23:40   #18
201608191619
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 54
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Mój kumpel powiedział mi kiedyś, że on swoja dziewczynę "sprawdzał" w następujący sposób- pytał czy może jechać z nią, jeśli nie kombinowała i po prostu się zgadzała puszczał ją samą, niczym się nie przejmując bo wychodził z założenia, ze w takim wypadku intencje miała czyste. I to chyba dobra metoda.

A co do Twojej sytuacji, ja bym się nie zgodziła- nie na to się umawialiście i powinien takie zmiany z Tobą skonsultować. Sam. Nie, ze Ty zaczynasz rozmowę. Wszelkie sprawy "pokojowe" etc. są jak najbardziej NORMALNYMI tematami, a jak będzie sarkał to go delikatnie zapytaj czy on by takich pytań nie mial w glowie jak Ty byś z kolegą tak jechała.

Edytowane przez 201608191619
Czas edycji: 2014-10-09 o 23:43
201608191619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 23:47   #19
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez alkor Pokaż wiadomość
Mój kumpel powiedział mi kiedyś, że on swoja dziewczynę "sprawdzał" w następujący sposób- pytał czy może jechać z nią, jeśli nie kombinowała i po prostu się zgadzała puszczał ją samą, niczym się nie przejmując bo wychodził z założenia, ze w takim wypadku intencje miała czyste. I to chyba dobra metoda.

A co do Twojej sytuacji, ja bym się nie zgodziła- nie na to się umawialiście i powinien takie zmiany z Tobą skonsultować. Sam. Nie, ze Ty zaczynasz rozmowę. Wszelkie sprawy "pokojowe" etc. są jak najbardziej NORMALNYMI tematami, a jak będzie sarkał to go delikatnie zapytaj czy on by takich pytań nie mial w glowie jak Ty byś z kolegą tak jechała.
Dokładnie. Sam powinien Cię poinformować, jak będzie wyglądał pod względem organizacyjnym ten wyjazd, tak z przyzwoitości i szacunku do Ciebie. A skoro tego nie robi pytaj sama i się nie wahaj.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 23:51   #20
2016050952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 019
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Luz luzem, ale nawet jeśli facet intencje ma czyste, to pośba koleżanki o taką przysługę jest mocno nie na miejscu. A swoją drogą, to jemu też musi nie być obojętna, skoro tak ochoczo zgadza się poświęcić swój weekend.

A tak poza tym, testy nie trwają pewnie całego dnia? Więc chyba musi lubić jej towarzystwo.
2016050952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 05:59   #21
zanini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 63
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Słuchacie dziewczyny, jakbyście zachowały się w sytuacji o której opowiem bo mi kompletnie brakuje pomysłu.

Jestem z chłopakiem króciótko bo niecałe 2 miesiące, dobrze się dogadujemy, ufamy sobie tyle tylko, że on ma koleżankę z którą spędza czasami czas(razem pracują). Ta koleżanka, poprosiła go o przysługę, aby zawiózł ją na testy które są bardzo daleko , rano w sobotę i rano w niedzielę więc żeby mogła się wyspać wyjeżdżają już jutro o 22.

On się mnie zapytał już 2 tyg. wcześniej czy może jechać z soboty na niedzielę a ja w związku z tym, że jego była była mega zazdrosna, nie chciałam iść w te same ślady i powiedziałam, że nie ma problemu, nie rusza mnie to.
Dziś mi oznajmił, że jadą już jutro.

Strasznie się czuję z tym, że nawet nie zapytał czy chciałabym jechać z nimi, nie mogłabym bo idę do pracy ale chociaż mógł o tym wspomnieć.

Jakbyście się zachowały ? Okazałybyście zazdrość czy olały sytuację ?
300 km to nie jest tak strasznie daleko. To po pierwsze.
Próbowałam sobie wyobrazić, w jakiej sytuacji mogłabym poprosić kogoś o taką przysługę i na pewno nie jest to kolega z pracy.
zanini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 06:04   #22
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:34   #23
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu wziełabym wolne i powiedziała chłopakowi - kochanie jade z wami, cieszysz sie? Tak mi Cie było szkoda, że będziesz sie tam sam nudził, że wzięłam wolne w pracy ;-)
Po co? Po to by pilnować kolesia by nie zdradził?




Ja bym w d... kopnęła faceta, który by takie jaja odstawiał. Ok, związek jest krótki, bo 2 miesiące to niewiele, ale to jednak związek i uczucia własnej partnerki powinien przedkładać nad potrzeby koleżanki. Po drugie uważam, że pewne zasady (chodzi mi o własne zasady, których się trzymamy i kierujemy, bo każdy takie ma) powinno się "przedstawić" drugiej osobie juyż na samym początku związku. Autorko szanuj się i nie pozwól się w taki sposób traktować, bo dziś pojedzie z koleżanką na 3 dni, a jutro z kochanką na 2 tygodnie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:37   #24
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Jakieś testy, bardzo daleko.. Ona przecież musi się wyspać, akurat on musi ją zawieźć. I to na 3 dni.. (Gdzie będą spali?)
Eks była bardzo zazdrosna bo.. Jak widać może miała powody?
Fakt, jestem bardzo podejrzliwa z reguły, ale ja mam wrażenie, że coś tu niemiło pachnie
Coś w tym jest.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Po co? Po to by pilnować kolesia by nie zdradził?

Ja bym w d... kopnęła faceta, który by takie jaja odstawiał. Ok, związek jest krótki, bo 2 miesiące to niewiele, ale to jednak związek i uczucia własnej partnerki powinien przedkładać nad potrzeby koleżanki. Po drugie uważam, że pewne zasady (chodzi mi o własne zasady, których się trzymamy i kierujemy, bo każdy takie ma) powinno się "przedstawić" drugiej osobie juyż na samym początku związku. Autorko szanuj się i nie pozwól się w taki sposób traktować, bo dziś pojedzie z koleżanką na 3 dni, a jutro z kochanką na 2 tygodnie
Jak wyżej.

3 dni wyjazdu, bo koleżanka ma testy... 300 km (o ile dobrze doczytałam) dalej? Sorry, ale od razu mógłby powiedzieć, że po prostu postanowili połączyć testy z fajnym wypadem i wycieczką. Przynajmniej by się to kupy trzymało.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:53   #25
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Ja bym na takie coś nie przystała. Zgadzam się z resztą wizażanek.
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 07:58   #26
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez alkor Pokaż wiadomość
Mój kumpel powiedział mi kiedyś, że on swoja dziewczynę "sprawdzał" w następujący sposób- pytał czy może jechać z nią, jeśli nie kombinowała i po prostu się zgadzała puszczał ją samą, niczym się nie przejmując bo wychodził z założenia, ze w takim wypadku intencje miała czyste. I to chyba dobra metoda.
No jaki dobry Pan Puszczał dorosłą samodzielną osobę, jak psa. W życiu nie byłabym z kimś, kto uważa, że może mnie puścić / nie puścić
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:11   #27
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez rozowo Pokaż wiadomość
No jaki dobry Pan Puszczał dorosłą samodzielną osobę, jak psa. W życiu nie byłabym z kimś, kto uważa, że może mnie puścić / nie puścić
To po pierwsze, a po drugie nie byłabym z kimś, kto w jakikolwiek sposób mnie sprawdza. Co to za dziecinada?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:22   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Dla mnie to jest z deka absurdalne, żeby facet woził gdzieś koleżankę, wyjeżdżając na 3 dni, bo ona nie może pojechać busem/pociągiem. Od razu widać, że nie o żadną podwózkę chodzi, tylko o spędzenie razem czasu.

Koleżanka musi mieć tupet, żeby zajętego faceta ot tak sobie wyciągać na 3 dni na wycieczkę na cały weekend.
Facet też musi mieć tupet, albo jakieś spaczone priorytety i pojęcie o swoim związku i dziewczynie, żeby się na to tak zgodzić.

Jego była może była zazdrosna, bo właśnie tak się zachowywał i dawał jej powody.

Autorko, weź przestań się czaić tak głupio. Nie myśl o jego ex, co Cię obchodzi jak ona by się zachowała, czy była zazdrosna czy nie? Twój misiaczek sam sobie ściąga tą zazdrość na głowę takimi zachowaniami. Po co Ci związek, w którym się boisz powiedzieć co czujesz i czego oczekujesz, bo nie chcesz wyjść na zazdrośnicę? Akurat w tej sytuacji wielu osobom by nie pasowało, że partner sobie tak śmiga na wycieczkę z koleżaneczką czy kolegą.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:26   #29
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Nie jestem zazdrośnicą, ale to dla mnie lekko niepojęte. Facet jedzie na 3 dni niewiadomo dokąd, z jakąś dziewczyną, bo ona nie odkryła pksów. A ty jak trusia boisz sie zapytać gdzie on w ogóle zamierza spac.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:26   #30
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Chłopak jedzie z koleżanką na 3dni :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest z deka absurdalne, żeby facet woził gdzieś koleżankę, wyjeżdżając na 3 dni, bo ona nie może pojechać busem/pociągiem. Od razu widać, że nie o żadną podwózkę chodzi, tylko o spędzenie razem czasu.

Koleżanka musi mieć tupet, żeby zajętego faceta ot tak sobie wyciągać na 3 dni na wycieczkę na cały weekend.
Facet też musi mieć tupet, albo jakieś spaczone priorytety i pojęcie o swoim związku i dziewczynie, żeby się na to tak zgodzić.

Jego była może była zazdrosna, bo właśnie tak się zachowywał i dawał jej powody.

Autorko, weź przestań się czaić tak głupio. Nie myśl o jego ex, co Cię obchodzi jak ona by się zachowała, czy była zazdrosna czy nie? Twój misiaczek sam sobie ściąga tą zazdrość na głowę takimi zachowaniami. Po co Ci związek, w którym się boisz powiedzieć co czujesz i czego oczekujesz, bo nie chcesz wyjść na zazdrośnicę? Akurat w tej sytuacji wielu osobom by nie pasowało, że partner sobie tak śmiga na wycieczkę z koleżaneczką czy kolegą.

trafne podsumowanie
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-20 21:15:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.