Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-23, 04:56   #2041
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Monka wielkie gratulacje!!!

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
No tak - juz marzec sie konczy Kiedy to zlecialo?
Kwietniowki szykowac sie, szykowac

Ja tam się nigdzie nie szykuje :p termin cc mam na 9 i ani dnia wcześniej




Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
tez pamietam...i jestem przerazona ze znow to samo bedzie i to ze zdwojona sila bo przeciez starszak ma 16 miesiecy, wiec tez nieduży i sie potrafi budzic w nocy
A ja myślę że będzie lepiej. Nawet jak młody wstaje wcześnie tak jak dziś po 5, to nie czuję jakiegoś mega zmęczenia jak na początku. Jestem tylko zła czego tak wcześnie wstawać i jeszcze mi tu gnojek marudzi

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Lewek
Czas edycji: 2014-03-23 o 05:06
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 05:01   #2042
BeautifulLie
Zadomowienie
 
Avatar BeautifulLie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Siemianowice Śl
Wiadomości: 1 198
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Monkaa GRATULACJE!!!!!!!

Dziękujemy serdecznie za gratulacje :-*:-*:-* dziękuje że mnie przed porodem wspierałyście <3 jesteście niezastąpione :-*




Wysłane z telefonu...
BeautifulLie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 06:10   #2043
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
za spacer
moze mial za duzo wrazen jak na jeden dzien, ale napewno mu sie jeszcze spodoba

Ale swieze powietrze mu chyba sluzy - spal 4 godziny ciurkiem w nocy

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
A ja myślę że będzie lepiej. Nawet jak młody wstaje wcześnie tak jak dziś po 5, to nie czuję jakiegoś mega zmęczenia jak na początku. Jestem tylko zła czego tak wcześnie wstawać i jeszcze mi tu gnojek marudzi
Mi tez nie przeszkadza ze wstaje wczesnie, ale jestem zla ze TZ sobie spi i w ogole zyje jak dawniej To nie fer
Wczoraj ja od 6 juz na nogach a on sobie po 10 wstal, dzisiaj sie zanosi na to samo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez teQiba
Czas edycji: 2014-03-23 o 06:11
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 06:19   #2044
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Ale swieze powietrze mu chyba sluzy - spal 4 godziny ciurkiem w nocy

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------



Mi tez nie przeszkadza ze wstaje wczesnie, ale jestem zla ze TZ sobie spi i w ogole zyje jak dawniej To nie fer
Wczoraj ja od 6 juz na nogach a on sobie po 10 wstal, dzisiaj sie zanosi na to samo
A rozmawialiście o tym? Ja ze swoim miałam podobne problemy. Nawet jak poprosilam to jakoś to nie wychodziło. Zresztą unosilam się honorem i nie prosiłam.
Teraz czasem się z nim tak umowie i sobie pospie, ale generalnie przyzwyczailam się do wczesnego wstawania. Ale wcześniej byłam na niego strasznie zła.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 06:31   #2045
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
A rozmawialiście o tym? Ja ze swoim miałam podobne problemy. Nawet jak poprosilam to jakoś to nie wychodziło. Zresztą unosilam się honorem i nie prosiłam.
Teraz czasem się z nim tak umowie i sobie pospie, ale generalnie przyzwyczailam się do wczesnego wstawania. Ale wcześniej byłam na niego strasznie zła.
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 06:41   #2046
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
U nas jest układ ze TŻ wstaje o 3 w nocy (nocna pora karmienia) a ja o 7. Jakoś tego nie ustaliliśmy samo się przyjęło. Może porozmawiaj z nim i też jakoś podzielcie obowiązki? W końcu to nie jest tylko Twoje dziecko, a na nerwy polecam dla niego Kalmsy mój mąż jest nerwowy i czasem je bierze. Koniecznie porozmawiaj czemu tak sir mu pozmienialo

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 06:48   #2047
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez czarnamadonna1982 Pokaż wiadomość
filupka, ja na swoim starym watku ciazowym bylam naczelna przeterminowana co dzien byly przytyki itd'(ale takie zartobliwe, sama sie smialam), przenosilam 14 dni od terminu om bo z usg to nawet nie liczylam mialam dwa wywolyania oksy ,
wszyscy mnie wtedy pocieszali ze urodzic musze, ale straaaaaaaaaaaaaasznie się to wloklo mam nadz ze tym razem jednak nie przenosze...........
tobie zycze zebys urodzila jak najszybciej






Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość

Filupka- zebys nie dobiła do 14 dni po terminie






Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość


to jeszcze tylko ok 2 dni i bedzie po wszystkim

Dzięki dziewczyny. No przytyki innych nie są jakieś motywujące, zwłaszcza kobiet które same były w ciąży. Powinny moim zdaniem wiedzieć że końcówka jest taka a nie inna. No ale kiedyś w końcu i ja urodzę

Witam sie niedzielnie i życzę wszystkim miłego dnia. O 9 dzwonię do szpitala. Proszę o kciuki aby mnie dziś przyjęli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 07:02   #2048
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Filupka trzymam kciuki i życzę powodzenia.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:03   #2049
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
Mój to powiedział mi później że do takiego małego dziecka nie miał
podejścia, że go nie ciagnelo, a jak będzie starszy to z chęcią. Ale widzę ze i jak Misiek podrosl to nie ma do niego cierpliwości.




Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. No przytyki innych nie są jakieś motywujące, zwłaszcza kobiet które same były w ciąży. Powinny moim zdaniem wiedzieć że końcówka jest taka a nie inna. No ale kiedyś w końcu i ja urodzę

Witam sie niedzielnie i życzę wszystkim miłego dnia. O 9 dzwonię do szpitala. Proszę o kciuki aby mnie dziś przyjęli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie tym co urodziły dziwię się najbardziej. Bo ja jako zielona też pewnie byłam upierdliwa wobec koleżanek ale to z nieświadomości.
Trzymam za dziś kciuki!

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:25   #2050
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
U nas jest układ ze TŻ wstaje o 3 w nocy (nocna pora karmienia) a ja o 7. Jakoś tego nie ustaliliśmy samo się przyjęło. Może porozmawiaj z nim i też jakoś podzielcie obowiązki? W końcu to nie jest tylko Twoje dziecko, a na nerwy polecam dla niego Kalmsy mój mąż jest nerwowy i czasem je bierze. Koniecznie porozmawiaj czemu tak sir mu pozmienialo

Wysłane z mojego GT-I8190
Wlasnie przy kp nie bardzo jak mamy sie podzielic... Kalmsy na pewno wyprobujemy - dzieki za rade


Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. No przytyki innych nie są jakieś motywujące, zwłaszcza kobiet które same były w ciąży. Powinny moim zdaniem wiedzieć że końcówka jest taka a nie inna. No ale kiedyś w końcu i ja urodzę

Witam sie niedzielnie i życzę wszystkim miłego dnia. O 9 dzwonię do szpitala. Proszę o kciuki aby mnie dziś przyjęli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.



Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Mój to powiedział mi później że do takiego małego dziecka nie miał
podejścia, że go nie ciagnelo, a jak będzie starszy to z chęcią. Ale widzę ze i jak Misiek podrosl to nie ma do niego cierpliwości.
Bo ponoc mezczyzni, ze wzgledu na to ze nie potrafia sie domyslac, zaczynaja sie dopiero dogadywac z dziecmi, ktore juz mowia

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:45   #2051
martorka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
GG do martorka
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
ja tylko słyszałam o tym, że 'żel' od TŻta może przyspieszyć
a tak na serio to bardzo współczuję, bo ja mam jeszcze dobre 3tyg do porodu, a ledwo żyję


[/COLOR]a w ogóle to zostały 4 marcóweczki i kolej na nas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wiecie, ze do mnie nie dociera ze ten porod juz tuz tuz? dopiero jak patrze na suwczek to
Z jednej strony juz nie moge sie doczekac, z drugiej sie boje. I po kazdym skurczu czekam nastepnych, ale dalej sie boje
Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
w biedronce lody. carte'dor (czy jakos tak) są w promocji
wieczorem sobie zjadłam troszkę, mała w brzuchu tańczyła 30 minut i poszła spać, to sobie jeszce trochę zjadłam i znowu dyskoteka w brzuchu... chyba lubi lody tak jak matka


Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
Musicie pogadac, bo zebyscie sie za bardzo nie oddalili przez to... ja tez nie wiem jak to bedzie u nas, moj maz tyle pracuje, ze...

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
Zmuszac nie zmuszaj, ale wytlumacz. musi sam zechciec

Monka Gratulacje !!!
__________________
73 kg -----> cel 60!!!
martorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 07:45   #2052
nivka
Raczkowanie
 
Avatar nivka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: W....
Wiadomości: 152
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

witam się
Zazdroszczę i gratuluję wszystkim marcowym Mamusiom i przekazuję potężną dawkę dla pozostałych marcówek wytrwałości i lekkich porodów co byśmy my kwietniówki mogły zacząć

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
[/COLOR]a w ogóle to zostały 4 marcóweczki i kolej na nas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No niestety my z mężem jesteśmy z każdym dniem bardziej zszokowani bo zostało nam 9 dni do CC kiedy to minęło? Nie wiem, póki pracowałam to ciągnęło się niemiłosiernie. Potem styczeń tragedia bo nie umiałam wysiedzieć, a teraz kiedy minął luty i marzec sama nie wiem czy nie chciałabym jeszcze poczekać


Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Wlasnie przy kp nie bardzo jak mamy sie podzielic... Kalmsy na pewno wyprobujemy - dzieki za rade


Bo ponoc mezczyzni, ze wzgledu na to ze nie potrafia sie domyslac, zaczynaja sie dopiero dogadywac z dziecmi, ktore juz mowia

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
Ja myślę, że TRZEBA rozmawiać i ustalać, bo o ile Tż pracuje i wstaje wcześnie w tygodniu - rozumiem, że nocki spadną na mnie. Ale my już mamy ustalone, że w weekend będę musiała ciut odespać bo przecież bez snu to zwariować można. Dziecko jest Wasze a nie Twoje i nawet jeśli jest mu trudno i się nie odnajduje - zrzucanie na Ciebie wszystkiego spowoduje dodatkowe kłótnie i pretensje. Rozmowa, rozmowa, rozmowa.... bo im naprawdę trzeba walnąć prosto z mostu powodzenia

udanego weekendu i jeszcze raz dla marcówek w szczególności dla filupki będzie dobrze
nivka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:47   #2053
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Wlasnie przy kp nie bardzo jak mamy sie podzielic... Kalmsy na pewno wyprobujemy - dzieki za rade









Bo ponoc mezczyzni, ze wzgledu na to ze nie potrafia sie domyslac, zaczynaja sie dopiero dogadywac z dziecmi, ktore juz mowia

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
Chyba i ja te kalmsy kupię bo mój to bardzo nerwowy

No trzeba chyba zmuszać tych facetów. Mój to przynajmniej przyznaje się do tego że za mało pomaga. No ale teraz nie będzie miał wyjścia będzie musiał się starszym zająć, boję się tylko ze z jego brak cierpliwości odbije się na dziecku

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 07:54   #2054
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
Mój synuś też ma zapalenie płuc, aktualnie ma dwa antybiotyki, rentgen też już miał, w pon drugi. Jesteśmy w szpitalu już 10 dni, mam nadzieję, że wyjdziemy juz niedługo. Dużo zdrówka dla Maluszka, a dla Ciebie wytrwałości! dobrze ze w porę wykryli infekcję, na pewno szybko mu się poprawi
No mój maluch też ma dwa antybiotyki. I mnie szpital już dobija. Dopiero dziś synuś będzie ze mną. Dwa dni byliśmy osobno i bardzo cierpiałam że ktoś inny zajmuje się moim dzieckiem nawet jeśli ja nie do końca sobie radzę.
Jest na butelce ale u mnie zaczyna się mleko. Wczoraj troche go dostawiałyśmy z siostra i dziś rano tez. Wypil z piersi tylko 10ml. Jest nygus i najlepiej zeby leciało ciurkiem prosto do brzuszka i bez napracowania się.
Boje sie ze przez to leczenie i butelkę nie będę w stanie go wykarmić.

Sent from my GT-I9105P using Wizaz Forum mobile app
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:07   #2055
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez cambria04 Pokaż wiadomość
Mój synuś też ma zapalenie płuc, aktualnie ma dwa antybiotyki, rentgen też już miał, w pon drugi. Jesteśmy w szpitalu już 10 dni, mam nadzieję, że wyjdziemy juz niedługo. Dużo zdrówka dla Maluszka, a dla Ciebie wytrwałości! dobrze ze w porę wykryli infekcję, na pewno szybko mu się poprawi
Życzymy duuuużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
ja dokładnie mam tak samo, 9ty miesiąc jest najgorszy

szalona kobieto nie wolno,
ja tyle nie nosze nigdy, jakbym miała nieść zgrzewkę wody, to bym odpuściła i kupiła 1butelkę
Musiałam kupić zgrzewkę, bo u mnie w sklepie to jakaś kranówa jest, a tak bym musiała codziennie na miasto po wodę jeździć
Poza tym tęsknie za wysiłkiem fizycznym i jak niosłam zakupy,to wyobrażałam sobie jak mi biceps rośnie

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
to co dziecko denerwujesz
Ileż można chodzić, chciałabym czasami posiedzieć w ogródku, a nie łazić po tej zakurzonej wsi

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
w biedronce lody. carte'dor (czy jakos tak) są w promocji
wieczorem sobie zjadłam troszkę, mała w brzuchu tańczyła 30 minut i poszła spać, to sobie jeszce trochę zjadłam i znowu dyskoteka w brzuchu... chyba lubi lody tak jak matka
I co tak całą noc po troszku jadłaś, by się mała ruszała ??

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Ale swieze powietrze mu chyba sluzy - spal 4 godziny ciurkiem w nocy :eek

Mi tez nie przeszkadza ze wstaje wczesnie, ale jestem zla ze TZ sobie spi i w ogole zyje jak dawniej To nie fer
Wczoraj ja od 6 juz na nogach a on sobie po 10 wstal, dzisiaj sie zanosi na to samo
A widzisz to masz fajnie, bo moja po spacerze się budzi i jest marudna

To go obudź ja tak robię. Kopie nogą jak trzymam małą czy coś. Wiadomo u mnie lepiej, bo jedziemy na butli, ale ja przewijam, karmię zwykle, a później daję małą tżtowi by ją uspał, albo budzę go i każę iść zrobić sobie kawę
Zawsze to my kobiety będziemy więcej zajmować się dziećmi, ale jak tylko mogę to znajduję zajęcie tżtowi.

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
Dla innych dzieci taki był, bo może nie miał ich codziennie? A tu awantura co jakiś czas i już się zaczyna denerwować, poza tym to jego dziecko, więc może czuje się bezsilny czasami, że to nie aniołek co tylko je i śpi może obudź go w weekend w nocy i poproś o przewijanie czy coś

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Bo ponoc mezczyzni, ze wzgledu na to ze nie potrafia sie domyslac, zaczynaja sie dopiero dogadywac z dziecmi, ktore juz mowia

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
No lepiej od początku przyzwyczajać do opieki, tak mi się wydaje bo później będzie jaku Twojej szwagierki
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:23   #2056
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Dzieki dziewczyny
Musze sie wziac za tego swojego TZa bo dopiero piszac Wam, zdalam sobie sprawe ze unoszac sie honorem tylko sobie robie krzywde...
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:24   #2057
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

tia, kwietniówki mają brać się za rozgrzewkę, tak? przed wejściem na boisko :P

do nas meble przyjeżdżają w piątek, więc mam nadzieję, że Młody rozumie, że nie ma szwędania się "w stronę światła" :P:P:P:P

za to mąż mi wczoraj pomył okna (o, jest mistrzem i już nigdy chyba tego robić nie będę, nikt tego nie zrobi lepiej niż on :P) i założył rolety; powynosiliśmy remontowe sprzęty, śrubki, pierdółki do piwnicy (no dobra, on wyniósł w 99% :P)
zostały tylko 'oprawy framug' pod oknem - w tygodniu się tym zajmie

teoretycznie, od OM to mi 3 dni zostały (26), ale ja się upieram na kwiecień :P już nie musi być 1, może być 2 :P:P:P

jutro idę z wizytą do ginka, ciekawe czego się dowiem

wszystko co dzieciowe mam już poprane (tylko miejsca w szafie brak :P bo my się w niej zadomowiliśmy na razie ;P)

miłej niedzieli Mamuśki

ps. ma któraś z Was fotel bujany? jak się sprawuje? mąż mi chce 'sprezentować'
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:41   #2058
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Monka urodziła synka dzisiaj o 15.20 Piotruś ma
55 cm i wazy 3380
Ogromne gratulacje!!!
Zdrówka dla Piotrusia i mamusi

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość

[/COLOR]a w ogóle to zostały 4 marcóweczki i kolej na nas aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



Dzien dobry po spokojnej w miare nocy. Mala dzis karmienie o 11, 3 i 7 Ale sie wyspalam A zaraz sniadanko i wybywamy na spacerr!! Trzeba korzystac bo peiknie slonecznie" Szkoda, zę pogoda ma sie popsuc juz jutro
Milego dzionka

Edytowane przez czbasia
Czas edycji: 2014-03-23 o 08:44
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 08:47   #2059
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Ale swieze powietrze mu chyba sluzy - spal 4 godziny ciurkiem w nocy

Mi tez nie przeszkadza ze wstaje wczesnie, ale jestem zla ze TZ sobie spi i w ogole zyje jak dawniej To nie fer
Wczoraj ja od 6 juz na nogach a on sobie po 10 wstal, dzisiaj sie zanosi na to samo
Przyznaj się, że spiewasz mu na okrągło, to i śpi

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
co do męża, słuchaj dziewczyn dobrze mówią Ze swojej strony dodam, że opowiadałam Ci o swojej szwagierce prawda? Nie popełniaj jej błędów, bo facet nieskomplikowany mechanizm, do dobrego szybko sie przyzwyczai a potem będzie się buntował. Ma wstawać tak samo jak Ty, różni Was jedynie to, że nie nakarmi Kacperka P

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Bo ponoc mezczyzni, ze wzgledu na to ze nie potrafia sie domyslac, zaczynaja sie dopiero dogadywac z dziecmi, ktore juz mowia

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
No i masz. To na pewno Twoja szwagierka, a nie moja?

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
tia, kwietniówki mają brać się za rozgrzewkę, tak? przed wejściem na boisko :P

ps. ma któraś z Was fotel bujany? jak się sprawuje? mąż mi chce 'sprezentować'
Ja się juz rozgrzewam

Bujaka mam, kupiłam w I ciązy i przydawał się do kołysania Małego, karmiłam też na nim i tak go wyeksploatowałam, że ratan na siedzisku poszedł w diabły
chciałam kupić nowy, ale tak się zastanawiam, czy można go obić u tapicera np. eko skórą czy czymś takim i czy to nie wyniesie drożej niz kupno nowego
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-23, 08:53   #2060
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Przyznaj się, że spiewasz mu na okrągło, to i śpi

co do męża, słuchaj dziewczyn dobrze mówią Ze swojej strony dodam, że opowiadałam Ci o swojej szwagierce prawda? Nie popełniaj jej błędów, bo facet nieskomplikowany mechanizm, do dobrego szybko sie przyzwyczai a potem będzie się buntował. Ma wstawać tak samo jak Ty, różni Was jedynie to, że nie nakarmi Kacperka P
Tez

Pamietam i masz racje - jak widac po szwagierkach lepiej chlopa nie rozpieszczac
Trudno - bedzie marudzil i robil az sie przyzwyczai
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:09   #2061
nadzwyczajna
Rozeznanie
 
Avatar nadzwyczajna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 834
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Tez

Pamietam i masz racje - jak widac po szwagierkach lepiej chlopa nie rozpieszczac
Trudno - bedzie marudzil i robil az sie przyzwyczai
No ja mojego w domu jeszcze nie sprawdziłam ale w szpitalu jak do nas przychodził to zaraz nosił uspokajał (nawet lepiej niz ja) i karmił z butelki.
Od razu mu mówiłam ze bedzie tatą na pełen etat a nie na pół gwizdka.

Sent from my GT-I9105P using Wizaz Forum mobile app
nadzwyczajna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:31   #2062
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. No przytyki innych nie są jakieś motywujące, zwłaszcza kobiet które same były w ciąży. Powinny moim zdaniem wiedzieć że końcówka jest taka a nie inna. No ale kiedyś w końcu i ja urodzę

Witam sie niedzielnie i życzę wszystkim miłego dnia. O 9 dzwonię do szpitala. Proszę o kciuki aby mnie dziś przyjęli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Wlasnie przy kp nie bardzo jak mamy sie podzielic... Kalmsy na pewno wyprobujemy - dzieki za rade


Bo ponoc mezczyzni, ze wzgledu na to ze nie potrafia sie domyslac, zaczynaja sie dopiero dogadywac z dziecmi, ktore juz mowia

Faktycznie musze z nim pogadac i moze jednak go troche pozmuszam do opieki bo szwagierka jak sie honorem uniosla to jej maz absolutnie nic przy dzieciach nie robi
No ale przewinąć może póki karmiłam cyckiem to w nocy Tż przewijał Majkę. Nie daj zwalić na siebie całej opieki. Koniecznie pogadaj z nim
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:34   #2063
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

witam sie niedzielnie

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość

Dziękujemy serdecznie za gratulacje :-*:-*:-* dziękuje że mnie przed porodem wspierałyście <3 jesteście niezastąpione :-*
i bedziesz mogla wreszcie zrobic porzadek z zebem

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Ale swieze powietrze mu chyba sluzy - spal 4 godziny ciurkiem w nocy


Mi tez nie przeszkadza ze wstaje wczesnie, ale jestem zla ze TZ sobie spi i w ogole zyje jak dawniej To nie fer
Wczoraj ja od 6 juz na nogach a on sobie po 10 wstal, dzisiaj sie zanosi na to samo
noo, to teraz codziennie na spacerek

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A wiesz... To chyba bardziej skomplikowany problem.
Na poczatku pomagal mi ze wszystkim - w nocy nie mogl karmic wiec chociaz przewijal. A od kilku dni chodzi jakis poddenerwowany - maly go denerwuje podczas wieczornych awantur kapielowych i jakos sam sie odsunal, a i ja juz sie nie prosze bo widze ze robi to z obowiazku i jest mi cholernie przykro
Nie wiem co sie z nim dzieje - dla innych dzieci zawsze byl kochany i cierpliwy
co do tzta, to pewnie mysli ze skoro Ty i tak musisz wstawac po to by malego nakarmic, to po co i on ma To dla niego tez nowa sytuacja, sprobuj z nim porozmawiac A jak nie pomoze to zrob z nim krotki proces, bo sie chlop przyzwyczai i w ogole juz wszystko bedzie na Twojej glowie
A dla innych dzieci zawsze byl kochany pewnie dlatego, ze mial je na 5 minut

Cytat:
Napisane przez filupka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. No przytyki innych nie są jakieś motywujące, zwłaszcza kobiet które same były w ciąży. Powinny moim zdaniem wiedzieć że końcówka jest taka a nie inna. No ale kiedyś w końcu i ja urodzę

Witam sie niedzielnie i życzę wszystkim miłego dnia. O 9 dzwonię do szpitala. Proszę o kciuki aby mnie dziś przyjęli
i co dzwonilas co powiedzieli ??
__________________
N&L&F


Edytowane przez asienka213
Czas edycji: 2014-03-23 o 09:36
asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 09:53   #2064
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez nadzwyczajna Pokaż wiadomość
No mój maluch też ma dwa antybiotyki. I mnie szpital już dobija. Dopiero dziś synuś będzie ze mną. Dwa dni byliśmy osobno i bardzo cierpiałam że ktoś inny zajmuje się moim dzieckiem nawet jeśli ja nie do końca sobie radzę.
Jest na butelce ale u mnie zaczyna się mleko. Wczoraj troche go dostawiałyśmy z siostra i dziś rano tez. Wypil z piersi tylko 10ml. Jest nygus i najlepiej zeby leciało ciurkiem prosto do brzuszka i bez napracowania się.
Boje sie ze przez to leczenie i butelkę nie będę w stanie go wykarmić.

Sent from my GT-I9105P using Wizaz Forum mobile app
jeszcze raz duzo zdrowia dla Synka
jesli naprawde chcesz, to dasz rade
jesli ja, mama 28-tygodniowego wczesniaka dalam rade i karmie piersia, to ty tez dasz rade
oczywiscie to duzo pracy, przystawiania, odciagania, takze w nocy, a wiec zmeczenia, zmeczenia i zmeczenia
ale to jest wykonalne
wiecej wiary w siebie i nie mniej watpliwosci juz na starcie

powodzenia
Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny
Musze sie wziac za tego swojego TZa bo dopiero piszac Wam, zdalam sobie sprawe ze unoszac sie honorem tylko sobie robie krzywde...
ja uwazam, ze opieka nad dzieckiem to praca 24 godziny na dobe, ciezka praca
o ile przy pierwszym dziecku dalam sie mezowi wyspac w tygodniu, a zajmowal sie intensywnie nim w nocy w weekend, tak przy drugim tez wstaje, mimo ze ja karmie piersia, ale np on przewija, ja sobie wszystko przygotowuje, ide do lazienki, pije cos. Dopiero jak widzi, ze ja obstawiona z kazdej strony telefonem, pilotem, ksiazka, piciem w termosie, piciem zimnym idzie do lozka
w dzien normalnie przewija, uspakaja, nosi, zajmuje sie Antosiem

to nie tylko moje dziecko, to nasze dziecko
wiem, ze mezczyzni sie denerwuja wtedy, gdy sa bezsilni, gdy nie potrafia kontrolowac sytuacji, a takiego dziecka nie da sie kontrolowac ani przewidziec, przynajmniej na poczatku
trudno im zrozumiec, ze placz to sposob komunikowania sie z rodzicami, otoczeniem, denerwuje ich to
odpowiedzia nie jest na to zatkanie ust dziecku smoczkiem i nakarmienie butelka do oporu, aby miec swiety spokoj przez kilka godzin
trudno, musza sobie wlozyc nerwy do konserwy, zacisnac zeby i dzialac
teraz juz zawsze bedzie cos
teraz sa placze
pozniej raczkowanie, chodzenie- ktore wymagaja oczu dookola glowy i sa wyzwaniem dla rodzicow
tak naprawde w pierwszych 2 latach zycia dziecka nie ma lekko i trzeba postawi siebie i swoje potrzeby na drugim, a czasami i trzecim miejscu, a nastawic sie na dziecko
kto mysli, ze zycie po narodzinach dziecka sie nie zmieni jest glupcem
nic nie jest juz takie samo


milej niedzieli mamusie i dzidziusie
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2014-03-23 o 09:55
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 10:14   #2065
filupka
Rozeznanie
 
Avatar filupka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 656
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Asienka tak zadzwoniłam i kazali dzwonić po 15. Więc nadal nic nie wiem. Już byłam na spacerku bo może prędzej się coś samo ruszy, no ale nic nie pomogło. Więc czekam do 15.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
* I dont want to make any money -I just wanna be wonderful *

_______________
7.07.2013 II Kreseczki
Emil Alexander 25.03.2014


http://www.suwaczki.com/tickers/j5rbj44jqkxnhzqe.png
filupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 10:36   #2066
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Monka gratulacje!


Dziewczyny orientujecie się czy morfologia z rozmazem i mocz wskaze nietolerancje laktozy/??
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 10:54   #2067
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asialll Pokaż wiadomość
Monka gratulacje!





Dziewczyny orientujecie się czy morfologia z rozmazem i mocz wskaze nietolerancje laktozy/??

Nie. Nietolerancje laktozy mozna sprawdzic jedynie przez test oddechowy po obciążeniu przewodu pokarmowego. Z krwi nic nie wyjdzie.

Witam się po ładnie przespanej nocy. Teraz Mała śpi na klacie, bo grzejemy brzuszek- chyba zainwestuję w poduszkę z pestek wiśni, bo Małej dobrze robi grzanie brzucha i od razu się uspokaja. Bąki już tak nie męczą.

Mojego TZ nie budzę w nocy- ale pomaga przy karmieniach o 23-24 i tym porannym 6-7. I w dzień garnie się do opieki nad Małą. Nie narzekam- ale też bardzo dużo rozmawiamy. Wczoraj w nocy Emi marudziła dość głośno i widziałam, że go to denerwuje. W dzień też panikowała i mój TZ był trochę bezradny- obgadaliśmy sytuację i teraz mniej więcej wie jak ma reagować. Wszystkie damy rafę- komunikacja na pierwszym miejscu.

Zazdroszczę pogody- u nas od wczoraj brzydko, także spacer będzie, ale krótszy niż ostatnie.

Filupka- za telefon
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 11:37   #2068
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Tequiba - pogadaj koniecznie z TZem, może to tatusiowa depresja poporodowa?

Myślę, że nigdy nie jest idealnie, bo dla każdego to nowa sytuacja. U nas na początku była euforia TZa, wszystko chciał robić, bez gadania. Po jakimś tygodniu w domu chyba zapał opadł, no i w czasie nocnego karmienia często nie słyszał małego (Gabryś nie krzyczy z reguły jak jest głodny tylko kwęka i marudzi), jak usłyszał to robił nam butlę i szedł spać. A ja siedziałam godzinę - bo takie mieliśmy tempo jedzenia, bekania i usypiania. Teraz go budzę tak jak Ela. I albo robi butlę a ja przewijam w tym czasie albo odwrotnie. Często też odbekuje i usypia.

Już nie muszę mówić za każdym razem, ale poważna rozmowa była niezbędna. Nie można jednak przyzwyczaić do dobrego bo potem będzie zdziwienie "czego ona znowu ode mnie chce".

Nie wiem jak będzie jak wróci do pracy, bo pracuje zmianowo - więc jak będzie szedł na 6 do pracy to szkoda mi go budzić w nocy co 3 godziny, no ale zobaczymy.


Znalazłam chyba sposób na tego mojego niejadka, bo jakoś dobrnęliśmy do porcji 90 ml Nie zawsze tyle zje, ale jest poprawa - kupiłam na próbę butelkę MAM i o ile sama butelka mnie nie przekonuje, to smoczek fajniejszy niż w DrBrowns i pasuje na szczęście do butelek DrBrowns.


filupka -
__________________
05.03.2014. - Gabryś
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 11:41   #2069
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Jeszcze raz dziekuje za wsparcie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze opieka nad dzieckiem to praca 24 godziny na dobe, ciezka praca
o ile przy pierwszym dziecku dalam sie mezowi wyspac w tygodniu, a zajmowal sie intensywnie nim w nocy w weekend, tak przy drugim tez wstaje, mimo ze ja karmie piersia, ale np on przewija, ja sobie wszystko przygotowuje, ide do lazienki, pije cos. Dopiero jak widzi, ze ja obstawiona z kazdej strony telefonem, pilotem, ksiazka, piciem w termosie, piciem zimnym idzie do lozka
w dzien normalnie przewija, uspakaja, nosi, zajmuje sie Antosiem

to nie tylko moje dziecko, to nasze dziecko
wiem, ze mezczyzni sie denerwuja wtedy, gdy sa bezsilni, gdy nie potrafia kontrolowac sytuacji, a takiego dziecka nie da sie kontrolowac ani przewidziec, przynajmniej na poczatku
trudno im zrozumiec, ze placz to sposob komunikowania sie z rodzicami, otoczeniem, denerwuje ich to
odpowiedzia nie jest na to zatkanie ust dziecku smoczkiem i nakarmienie butelka do oporu, aby miec swiety spokoj przez kilka godzin
trudno, musza sobie wlozyc nerwy do konserwy, zacisnac zeby i dzialac
teraz juz zawsze bedzie cos
teraz sa placze
pozniej raczkowanie, chodzenie- ktore wymagaja oczu dookola glowy i sa wyzwaniem dla rodzicow
tak naprawde w pierwszych 2 latach zycia dziecka nie ma lekko i trzeba postawi siebie i swoje potrzeby na drugim, a czasami i trzecim miejscu, a nastawic sie na dziecko
kto mysli, ze zycie po narodzinach dziecka sie nie zmieni jest glupcem
nic nie jest juz takie samo
Kurcze - pieknie to napisalas, dziekuje

Rozmawialam juz wstepnie z TZ - mam nadzieje ze sobie przemysli

I od razu humor mi sie poprawil, szkoda tylko ze pada bo bym chetnie jeszcze na spacerek wyszla
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-23, 11:52   #2070
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Dzień dobry

Ogromne gratulacje dla swieżutkich mam! Monika, Monika i Monika dużo zdrowia dla Was i dla Waszych Maluchów


Dużo zdrowia dla naszych chorowitków w szpitalach - mocne żeby Maleństwa się nie męczyły i żebyście byli szybko w kompletach w domu

Mariola, święte słowa! To co napisałaś o opiece nad dziećmi i podziale obowiązków

My dopiero uczymy się współpracować we trójkę - samiutkie początki, ale mam nadzieję, że mąż dalej będzie taki chętny do pomocy i wspierający. Gotuje nam jedzenie, uspokaja Małą, wstaje w nocy, gdy ja już zasypiam na siedząco, a Ula dalej oczy jak 5 złotych. Teraz do pracy jutro już rusza, czego obawiam się straszliwie, więc planujemy, żeby było jak u Trisdom

Przepraszam, że zalegam z wątkiem, ale jakoś dni nam uciekają Postaram się zaglądać i nadrabiać systematycznie Bardzo mi zależy też, żeby napisać opis porodu, głównie chyba dla siebie samej


Udanej niedzieli dla wszystkich

I jeszcze: Filupka od przeterminowanej mamy dla przeterminowanej za chwilę mamy
__________________
"Lub robić coś , kochaj kogoś , nie bądź gałganem , żyj poważnie."

Drugie serce

Edytowane przez mmhym
Czas edycji: 2014-03-23 o 11:56
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 19:04:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.