Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-14, 08:01   #3931
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7



nie ma szans zebym was nadrobila Mielismy urodzinowy weekend corci i meza, nie bylo czasu wejsc na wizaz wiec wybaczcie

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ale chyba nie wystygnie zanim przejdziesz z kuchni do pokoju?


Wczoraj rodzina męża powiedziała ze miki podobny do meza ale stwierdziliśmy z rodzicami ze każdy ciągnie na swoją stronę ale dzisiaj moja osobista chrzestna powiedziała to samo
Moze i lepiej, bo jak on ciągle za granicą i byłby nie podobny to lipa hi hi
1. no wlasnie
2.
moi tesciowie znowu widza, ze zadna z wnuczek nie jest podobna do ich strony rodziny, to sie juz z tym pogodzili

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
A po co Ci poduszka skoro karmisz butelka? Mi poduszka jak najbardziej przy kp sie sprawdziła ale przy mm jest całkowicie bezużyteczna
tez mi sie nasunela taka mysl

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Super Oby coraz więcej było tak udanych dni


Dziękuję dziewczyny za brokuły Od dwóch dni zdecydowanie mniej mam przepowiadaczy, choć doszły inne objawy zbliżającego się porodu - zmęczenie, senność, brak apetytu i oczyszczanie się jelit.
Jutro pełnia, więc może coś się ruszy

Miłego dnia
e tam, jak juz wiemy, pelnia na naszym watku dziala ze spoznionym zaplonem wiec bym sie nie nastawiala
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 08:38   #3932
tygrysek83
Zadomowienie
 
Avatar tygrysek83
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 815
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
mi czasem mąż pomaga i go za ręce trzyma
To musi nieźle wyglądać

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Przemek mnie dzis zaskoczyl. Wlasciwie tylko jadl, spal i zapelnial pieluchy. Dawal sie odkleic od piersi i odlozyc do lozeczka. Po poludniu dwa razy sie budzil, niby glodny, a po kilku lykach zasypial slodko przy cycku. Jak przed 20 sie dorwal do jedzenia, to przestac nie mogl. Efekt byl taki, ze po kapieli ulalo mu sie i nie mial wiecej ochoty na jedzenie. W dodatku oczy jak 5zl i nie wygladalo na to, ze pojdzie spac. Przygasilismy swiala, zapakowalismy go w rozek i wyszlismy z pokoju. Sam zasnal i spi nadal. Troche mi bylo z tym zle, ze tki malutki, sam w pokoju, ale malz mnie uspokoil, ze na pewno czuje sie jak w brzuchu - jest ciemno i ciasno
Zazdroszczę podejścia TZ. Mój tak się o małą boi, że musi spać w tym samym pomieszczeniu co my siedzimy, więc jeżeli jeszcze nie kładziemy się spać to Kinga musi leżeć w łóżeczku w salonie z nami Zastanawiam się, kiedy w końcu pozwoli dziecko spokojnie po kąpieli w sypialni położyć...

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Wczoraj rodzina męża powiedziała ze miki podobny do meza ale stwierdziliśmy z rodzicami ze każdy ciągnie na swoją stronę ale dzisiaj moja osobista chrzestna powiedziała to samo
Moze i lepiej, bo jak on ciągle za granicą i byłby nie podobny to lipa hi hi
Z tym wyszukiwaniem podobieństw u takich maluchów to ja mam ubaw, cała rodzina coś wymyśla, a my z mężem twierdzimy, że na razie nie ma żadnych podobieństw

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Ale te dzieci rosną szybko dopiero piotrus był taki maleńki a minęło 5 tygodni i już zupełnie inny chłopczyk...
Dlatego wszyscy znajomi mówili, żeby dużo zdjęć robić bo tak szybko maleństwa się zmieniają.

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Co do chusty nie wypowiem sie bo nie mam przyznaje że moje lenistwo mnie przerasta jak myślę o wiqzaniu ale jak mała będzie starsza to planujemy kupić nosidło
Macie upatrzone już jakieś nosidło? Ja zastanawiam się nad wypożyczeniem, żeby przetestować najpierw czy małej pasuje.

My po wczorajszym bardziej intensywnym dniu mieliśmy cudowną nockę. Młoda zjadła przed 12 potem dopiero o 4 i o 7. Jedynie mała wpadka ze źle założoną pieluchą i obsikany cały rożek i łóżeczko
tygrysek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 08:59   #3933
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

tygrysek83 to może kupcie elektroniczna nianie, może wtedy mąż będzie spokojniejszy
olakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 09:18   #3934
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez tygrysek83 Pokaż wiadomość
T
Macie upatrzone już jakieś nosidło? Ja zastanawiam się nad wypożyczeniem, żeby przetestować najpierw czy małej pasuje.
nie mogę już teraz szukać bo mam manię kupowania, a odkąd Majka się urodziła to tylko mi się nasiliło więc czekam grzecznie do jakiegoś 3-4 miesiąca i wtedy będę szukała i czytała na ten temat żeby nie kusić losu
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 09:27   #3935
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez tygrysek83 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę podejścia TZ. Mój tak się o małą boi, że musi spać w tym samym pomieszczeniu co my siedzimy, więc jeżeli jeszcze nie kładziemy się spać to Kinga musi leżeć w łóżeczku w salonie z nami Zastanawiam się, kiedy w końcu pozwoli dziecko spokojnie po kąpieli w sypialni położyć...
to nasze drugie dziecko, już się wyleczył z nadmiernego przejmowania się każdym stęknięciem

pierwsze przykazanie matki:
NIE CHWAL DZIECKA SWEGO, BO CI SIĘ ZEPSUJE

Przemo spał jak zabity do 1.30, bez smoczka i jedzenia. o tej porze zawyła niania, pobiegłam przerażona do niego i go wybudziłam po prostu na jedzenie (oddychał normalnie, fałszywy alarm). a potem chciał już jeść co godzinę. 2 razy uległam, ale gdy o 4.30 znów wołał i dziobał, zwalczyłam to, bo widziałam, że brzuch pełny, zagazowany i tylko się męczył. smok do buzi, na klatę Przemo, uspokajanie i tak do 6. wyciszył się, gazy odeszły i nieśpiącego odłożyłam go do łóżeczka, a sam poszłam się zdrzemnąć. wstał około 7 i dostał jeść, pospał do 9 jeszcze. teraz już bez problemów zadnych.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 09:52   #3936
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Ale chyba nie wystygnie zanim przejdziesz z kuchni do pokoju?
hehe no nie, ale on się wtedy tak okropnie wydziera, jak kogutek z nożem rozpruwającym mu powoli gardło i wierzga jak nie wiem co - dlatego ja zazwyczaj zostaję z nim, a mąż rozrabia nieco mm - no, radę trzeba będzie dać, więc jakoś przeżyjemy...

hah przyszła położna pierwszy raz - o sobie poszła :P bo męża nikt nie pytał kto jest moim lekarzem rodzinnym, a jak się okazało TA położna jest położną wszystkich lekarzy w mojej przychodni, tylko nie mojego :P

za to jak przyszła, to mój syncio grzeczniutko ciągnął cyca, bez wypuszczania sutka i płaczu "że jak to mi on wypadł i czemu mam zamknąć dziubek, przecież samo mleko powinno mi do buzi lecieć, a nie jeszcze mam niby zamykać"
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 10:03   #3937
tygrysek83
Zadomowienie
 
Avatar tygrysek83
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 815
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
tygrysek83 to może kupcie elektroniczna nianie, może wtedy mąż będzie spokojniejszy
No jest to jakaś myśl. Muszę z nim porozmawiać.

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
nie mogę już teraz szukać bo mam manię kupowania, a odkąd Majka się urodziła to tylko mi się nasiliło więc czekam grzecznie do jakiegoś 3-4 miesiąca i wtedy będę szukała i czytała na ten temat żeby nie kusić losu
Skądś to znam ;p Zakupy przez internet to zło
tygrysek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 11:31   #3938
mara86
Raczkowanie
 
Avatar mara86
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem niani. Polecicie jakąś?
Widziała Kate, że masz monitor oddechu? Jak Ci się wpisuje? Jakiej masz firmy jeśli mogę wiedzieć

wysłane z smartfona
__________________
Oskar
mara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 11:53   #3939
martorka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
GG do martorka
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
pączuszek wita sie na świecie. 3760, 52cm, córa.
zachlyznela sie wodami i jeszcze jej nie widzialam, bo jestem uziemiona po CC. wyc mi sie chce z bólu i z tego, ze jej nie widzialam, nie tulilam. nic.
jak tylko wstane lece ja poglasiac.mleko sie pojawilo, ale na razie nie pobudzam.

wscieklam sie o ja zaszczepili na wzw mimo, że napisałam, że nie wyrażam zgody!!! kurde zaszczepili chore dziecko, któremu teraz daja 2 antybiotyki!!!!
Gratuulacje i ciesze sie ze juz lepiej

Cytat:
Napisane przez frogutka Pokaż wiadomość
witam się po przerwie
podczytuję Was w miarę możliwości, ale na pisanie albo czasu brak albo weny

U nas ok, dziś Hania kończy miesiąc i oficjalnie staje się niemowlakiem
Stawiam soczek
Ogólnie Mała zdrowa i pogodna, tylko trądzik ma i czasem pręży się po jedzeniu. Lekarz przepisał Delicol i kazał kąpać i smarowac emolientami.
Poza tym Haneczka miewa dni terrorysty czyli "nie odkładaj mnie bo będzie ryk" i dni marudy "matka- każda pozycja beznadziejna" mimo to kochana jest, szczególnie jak się tak słodko uśmiecha W nocy daje pospać czasem nawet 3-4h

Dziewczyny dajecie Maluchom smoczek? Nasza razie bez, ale nie wiem czy w końcu się nie złamę
Ja bym chciala dawac, czasem sie przydaje, ale syn nie chce

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
jestem Happy - mała ma respirator odłączony i teraz ma obok tylko maseczke z tlenem. wreszcie ja zobaczyłam bo przez te rurki nic nie było widać. jak noc bedzie dobra i wyniki rano beda dobre to rano wyjdzie z inkubatora. wtedy pewnie bede mogła karmic piersia.

jak z dzieckiem lepiej to człowiek zapomina o własnym bólu.
nogi mi spuchły - mam balony a nie stopy. pije i sikam normalnie, położna stwierdziła, że tak może być. miała któraś z was tak?
Taa tez mialam nogi i dlonie spuchniete, nawet bardziej niz w ciazy.

Cytat:
Napisane przez nivka Pokaż wiadomość

Od jutra pozostaję sama z synem Już się boję jak to będzie mimo, iż naprawdę nie mogę narzekać bo on dużo śpi. Jakoś to będzie, prawda?
Dacie rade tym bardziej jak jest grzeczny

Cytat:
Napisane przez BeautifulLie Pokaż wiadomość
Lewek no trochę jest boje sie ze odciaganiem pobudzę ale chyba raz dziennie nie zaszkodzi co?




Wysłane z telefonu...
Przeciez musisz troche odciagac, zeby sie zapalenie jakies nie zrobilo.

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość
Super Oby coraz więcej było tak udanych dni


Dziękuję dziewczyny za brokuły Od dwóch dni zdecydowanie mniej mam przepowiadaczy, choć doszły inne objawy zbliżającego się porodu - zmęczenie, senność, brak apetytu i oczyszczanie się jelit.
Jutro pełnia, więc może coś się ruszy

Miłego dnia
Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość



e tam, jak juz wiemy, pelnia na naszym watku dziala ze spoznionym zaplonem wiec bym sie nie nastawiala
Wlasnie to samo pomyslalam
ALe sle


U nas wszystko gra, byla pani doktor zbadala na spiocha, nawet pol oka nie otworzyl

Za 3 dni przyjedza moja mama
__________________
73 kg -----> cel 60!!!
martorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:11   #3940
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mara86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem niani. Polecicie jakąś?
Widziała Kate, że masz monitor oddechu? Jak Ci się wpisuje? Jakiej masz firmy jeśli mogę wiedzieć

wysłane z smartfona
ja polecam Angelcare, użytkujemy już 4 rok.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:18   #3941
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Witam
właśnie wróciłam z KTG. Zapis prawidłowy, nic nie wskazuje na wcześniejszy poród. Następne ktg po świętach. Eh.. czyli jeszcze trochę muszę poczekać A tak bym już chciała się rozpakować...
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 12:28   #3942
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mara86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem niani. Polecicie jakąś?
Widziała Kate, że masz monitor oddechu? Jak Ci się wpisuje? Jakiej masz firmy jeśli mogę wiedzieć

wysłane z smartfona
Ja jak Margo mam Angelcare i jak do tej pory polecam
To jest monitor oddechu połączony z niania

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:35   #3943
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Hej
Kciuki i dla naszych ostatnich ciężarówek, już niedługo dziewczyny

Olakola serdecznie gratuluje biedna Julka ale wszystko będzie dobrze
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:50   #3944
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Hej, hej Mamuśki

Czytam Was na bieżąco (nawet w środku nocy podczas karmienia), ale jakoś czasu brak na pisanie...

Po pierwsze chciałabym pogratulować wszystkim świeżoupieczonym Mamusiom
Jeszcze tak niedawno poznawałyśmy płeć naszych bobasów, a teraz te same bobasy wywróciły nasze życie o 180 stopni
Bo jeszcze nigdy nie jadłam śniadania o 13:30
Ale za to spaliśmy do 10:00 Z przerwami oczywiście

A co u nas - karmimy cyckiem, Mikołaj nie ma kolek, rośnie bardziej wszerz niż wzdłuż i zrobił się z niego fajny klocek I aż mi szkoda, że tak szybko się zmienia
Ładnie śpi (odpukać), ale w nocy budzi się co 2 godziny (można przy nim ustawiać zegarek), ale zmieniam mu pieluchę i karmię "na śpiocha", więc ku mojemu zdziwieniu nie chodzę jak zombi

Szykujemy się na szczepienie w środę - wybierzemy chyba szczepionkę 5w1... Choć jak dla mnie to żaden wybór, bo nikt mi nie zagwarantuje, że będzie wszystko ok

Jeszcze popiszę, ale już Księciunio wzywa

Pozdrowienia dla Was, Kobietki

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Witam
właśnie wróciłam z KTG. Zapis prawidłowy, nic nie wskazuje na wcześniejszy poród. Następne ktg po świętach. Eh.. czyli jeszcze trochę muszę poczekać A tak bym już chciała się rozpakować...
Już niedługo ciąża bedzie tylko wspomnieniem Jak dla mnie to nie trwa AZ a TYLKO 9 miesięcy

Dla Ciebie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 12:56   #3945
tygrysek83
Zadomowienie
 
Avatar tygrysek83
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 815
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Witam
właśnie wróciłam z KTG. Zapis prawidłowy, nic nie wskazuje na wcześniejszy poród. Następne ktg po świętach. Eh.. czyli jeszcze trochę muszę poczekać A tak bym już chciała się rozpakować...
To już niedługo A na rozpakowanie

Margo, Kate a jakie modele niani macie?
tygrysek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:03   #3946
wewillrockyou
Rozeznanie
 
Avatar wewillrockyou
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 622
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
mi czasem mąż pomaga i go za ręce trzyma
mi tez pomaga, bo Olo tak wymachuje łapkami, że nie wyrabiam no i kp jest cudowne, ale w dzień w nocy czy nad ranem jak chce się szybko położyć, to mam ochotę wcisnąć mu butlę z odciągniętym mlekiem

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Witam
właśnie wróciłam z KTG. Zapis prawidłowy, nic nie wskazuje na wcześniejszy poród. Następne ktg po świętach. Eh.. czyli jeszcze trochę muszę poczekać A tak bym już chciała się rozpakować...
ojoj, kiedy to było
też zazdroszczę takich małych bobasków kilkudniowych nam 21 stuknie miesiąc i tak się zastanawiam kiedy to zleciało.. chciałabym z powrotem takiego Olka jak w szpitalu śpiącego cały dzień
wewillrockyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:22   #3947
kate1623
Zadomowienie
 
Avatar kate1623
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 783
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez tygrysek83 Pokaż wiadomość
To już niedługo A na rozpakowanie

Margo, Kate a jakie modele niani macie?
Pisalysmy wyżej Angelcare

EDIT : Aaaa o model pytasz

W sumie nie mam pojęcia kupiłam na agito.pl model monitor oddechu z jedną plytka z niania za 369zl jak wpiszesz w google to wyskoczy od razu

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Carpe Diem

Maja

Czytam

Edytowane przez kate1623
Czas edycji: 2014-04-14 o 13:28
kate1623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:23   #3948
mara86
Raczkowanie
 
Avatar mara86
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Kate, Margo dzięki rozwiałyście moje wątpliwości i zamówiłam angelcare

Odpaliłam specjalnie kompa aby zobaczyć zdjęcia pociech.
Margo i Olakola urocze dzieciaczki
__________________
Oskar
mara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 13:57   #3949
luuucynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

dzięki dziewczyny za odpowiedzi i miłe przyjęcie, postaram się udzielać choć teraz w ogóle jakoś mało czasu mam na wszystko.
Ja jestem z okolic Warszawy, rodziłam na Inflanckiej. Poród był indukowany oksytocyną z powodu skaczących cukrów - cukrzyca ciężarnych. Poszło w miarę szybko - nawet pełna kroplówka nie zeszła a już były bardzo bolesne skurcze, o 18 byłam na porodówce, o 21.05 córka była na świecie. Niestety nie zdążyli mi podać znieczulenia, dodatkowo musiałam być nacięta. No ale teraz odpoczywamy już w domu i uczymy się siebie.

Co do niań elektronicznych, ja dostałam z pracy, ale jakiś dziwny model z zagranicy i jest kiepska, więc chyba warto wydać więcej i kupić coś lepszego.

Edytowane przez luuucynka
Czas edycji: 2014-04-14 o 13:58 Powód: błąd
luuucynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-14, 13:59   #3950
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Olakola za poprawę u Julki. Mała jest śliczna!!

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
nie mogę już teraz szukać bo mam manię kupowania, a odkąd Majka się urodziła to tylko mi się nasiliło więc czekam grzecznie do jakiegoś 3-4 miesiąca i wtedy będę szukała i czytała na ten temat żeby nie kusić losu
Kurde ja znowu zaczęłam szaleć. W tym tygodniu czekam na 3 kurierów Jeden już był, drugi ma przyjechać chyba jutro, a 3 paczkę muszę jeszcze zamówić

Jak znajdziesz jakieś fajne nosidło to pochwalisz się ??

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez luuucynka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi i miłe przyjęcie, postaram się udzielać choć teraz w ogóle jakoś mało czasu mam na wszystko.
Ja jestem z okolic Warszawy, rodziłam na Inflanckiej. Poród był indukowany oksytocyną z powodu skaczących cukrów - cukrzyca ciężarnych. Poszło w miarę szybko - nawet pełna kroplówka nie zeszła a już były bardzo bolesne skurcze, o 18 byłam na porodówce, o 21.05 córka była na świecie. Niestety nie zdążyli mi podać znieczulenia, dodatkowo musiałam być nacięta. No ale teraz odpoczywamy już w domu i uczymy się siebie.

Co do niań elektronicznych, ja dostałam z pracy, ale jakiś dziwny model z zagranicy i jest kiepska, więc chyba warto wydać więcej i kupić coś lepszego.
Witaj
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:07   #3951
tygrysek83
Zadomowienie
 
Avatar tygrysek83
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 815
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
Pisalysmy wyżej Angelcare

EDIT : Aaaa o model pytasz

W sumie nie mam pojęcia kupiłam na agito.pl model monitor oddechu z jedną plytka z niania za 369zl jak wpiszesz w google to wyskoczy od razu
Dzięki za info, popatrzę
tygrysek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:09   #3952
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Witajcie po dłuższej przerwie...
U nas jest tak sobie. W środę musieliśmy iść znowu do szpitala bo po wizycie w poradni neonatologicznej okazało się, że Szymon nie przybrał ani grama i poziom bilirubiny jest ponad 15. Skierowali nas na naświetlania. Wyszliśmy wczoraj, ale mały nadal nie osiągnął wagi urodzeniowej. Daję mu cyca, odciągam pokarm, dokarmiam go nim z butli i czasami dostaje mm. Efekty mizerne... We wtorek znowu do poradni jedziemy.
Najgorsze jest to, że w tym szpitalu Szymek miał pobieraną krew z główki i założony tam wenflon... Płakałam chyba bardziej niż on...

Niestety nie mam jak pisać, bo jak mały śpi to ja akurat odciągam pokarm i zastanawiam się co mogę sobie zrobić do jedzenia. Kazali być na diecie, ale zupełnie mi to nie pasuje.
Na szczęście uśmiech synka rekompensuje wszystko

Gratuluje nowym mamusiom!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że niedługo wszystko się ureguluje i będę mogła do Was wrócić.
za poprawę.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Dzieci wtedy myślą " I co, cieszysz się? Myślisz, że Ci dam spokój? Ja Ci pokażę"
Dlatego ja tym uśmiechom za bardzo nie wierzę, bo wiem co czeka mnie wieczorem

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
ja słyszałam płacz tylko swojego dziecka
Ja też. Byłam tak padnięta, że nic nie słyszałam, a moja tylko kwiknęła, a ja się budziłam

Cytat:
Napisane przez agunia4ever Pokaż wiadomość
Hej mamuski. Ja tak na szybciutko. Gratuluje wszystkim nowym mamusiom.
U nas wszystko ok. Ju jestesmy w domku. Jestem bardzo slabiutka bo sporo krwi stracilam podczas porodu. Jak tylko odzyskam sily to postaram sie byc na biezaco.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
WItaj w domu zbieraj siły

Cytat:
Napisane przez wewillrockyou Pokaż wiadomość
też mi się 'wydaje' około 100zł

nooo, wkurzające to jest jak pcha te małe rączki do buzi i płacze, bo głodny, a potem ja się muszę z nim siłować, zeby cycka mu wepchnąć
To jak Ci tż nie truje, ze nie możesz to kupuj. Ja lubię wydawać pieniądze na pierdoły, a to pierdołą nawet nie jest jak będzie fajne Tylko ja muszę przystopować

Cytat:
Napisane przez luuucynka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
przepraszam, że tak ni z gruszki ni z pietruszki piszę ale podczytuję Was od początku, tylko jakoś okazji do przyłączenia się nie było.
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom, a nierozpakowanym życzę powodzenia Sama zostałam mamą tydzień temu i oswajam się z nową sytuacją.
Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieci mają odparzenia? Nam zaczerwieniła się pupa i jakoś nic nie pomaga po jakim czasie zwykle to schodzi? czy kąpiel w krochmalu pomaga?
I jeszcze jedna prośba, czy ma ktoś może wzór do podania o roczny macierzyński? Bardzo bym była wdzięczna za podzielenie się takim pismem.
I jeszcze jedno pytanie, zapisałyście dzieci na kontrole bioderek? jak z terminami na NFZ, żadnych problemów? - szczególnie dziewczyn z Warszawy dotyczy to pytanie?

Pozdrowienia
Ja normalnie na bioderka na nfz dostałam termin na 7 tydzień, a zapisywałam, jak mała miała 2 tyg. ale ja w maleńkiej mieścinie mieszkam

Cytat:
Napisane przez ag9 Pokaż wiadomość
Co do podgrzewacza to proponuję zakup jakiegoś lepszego, firmowego bo ja kupiłam jakiś tani z Canpolu i jest do bani, chyba że na taki trafiłam. W ogóle go nie używam, bo szybciej mi zagotować wodę w czajniku i wymieszać z zimną albo trzymać wodę przegotowaną w termosie.
To podgrzewacze lepszej firmy szybciej podgrzewają??
Pytam,bo mam jakiś badziew, ale nie wiem czy droższy lepiej by podgrzewał, a mam ochotę na nowy sprzęt

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Moj to samo
I polozna mowi "prosze go czesto klasc na brzuszku bo widac ze lubi" - nawet mi sie jej nie chce z bledu wyprowadzac
Dzieci przy położnych zachowują się fałszywie
Jak próbowałam z ko, to przy położnej młoda ssała aż miło, jak tylko ta wyszła, to młoda w ryk i już ssać nie chciała

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Nie wierzę, że Was nadrobiłam troszkę moje dziecię dziś łaskawe.
OOO BURZA U NAS!
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:25   #3953
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Kurde ja znowu zaczęłam szaleć. W tym tygodniu czekam na 3 kurierów Jeden już był, drugi ma przyjechać chyba jutro, a 3 paczkę muszę jeszcze zamówić
Co fajnego kupujesz?

U nas tez koszmarna pogoda - pada deszcz caly dzien
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:28   #3954
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

cześć dziewczyny.

nadrabiam Was trochę po łebkach, po czasu brakuje
Korzystamy jezscze na szczęście z pomocy rodziców -ale na początku przyszłego tygodnia jadą, i zostaję sama z dzieciakami...

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Ja smoczka już podalam ze 2 razy, żeby bez płaczu poczekal na cyca. O dziwo ciąga. Bo Misiek to zalapal dopiero po miesiącu. I tak się nie obejdzie bez i tak :p

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
my jeszcze bez smoczka, coś Małej się nie podoba...

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

a tu fota Przemka po wyjściu z brzucha w trakcie tych wszystkich pomiarów i innych czynności.
cudne zdjęcie!!

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Witajcie po dłuższej przerwie...
U nas jest tak sobie. W środę musieliśmy iść znowu do szpitala bo po wizycie w poradni neonatologicznej okazało się, że Szymon nie przybrał ani grama i poziom bilirubiny jest ponad 15. Skierowali nas na naświetlania. Wyszliśmy wczoraj, ale mały nadal nie osiągnął wagi urodzeniowej. Daję mu cyca, odciągam pokarm, dokarmiam go nim z butli i czasami dostaje mm. Efekty mizerne... We wtorek znowu do poradni jedziemy.
Najgorsze jest to, że w tym szpitalu Szymek miał pobieraną krew z główki i założony tam wenflon... Płakałam chyba bardziej niż on...

Niestety nie mam jak pisać, bo jak mały śpi to ja akurat odciągam pokarm i zastanawiam się co mogę sobie zrobić do jedzenia. Kazali być na diecie, ale zupełnie mi to nie pasuje.
Na szczęście uśmiech synka rekompensuje wszystko

Gratuluje nowym mamusiom!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że niedługo wszystko się ureguluje i będę mogła do Was wrócić.
współczuję bardzo. Znam ten ból z wenflonem w główce - Antoś też tak miał. I trzymam kciuki za wagę i KP
Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
jestem Happy - mała ma respirator odłączony i teraz ma obok tylko maseczke z tlenem. wreszcie ja zobaczyłam bo przez te rurki nic nie było widać. jak noc bedzie dobra i wyniki rano beda dobre to rano wyjdzie z inkubatora. wtedy pewnie bede mogła karmic piersia.

jak z dzieckiem lepiej to człowiek zapomina o własnym bólu.
nogi mi spuchły - mam balony a nie stopy. pije i sikam normalnie, położna stwierdziła, że tak może być. miała któraś z was tak?
uff, dobrze, że z Julcią lepiej!

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
Julia dzisiaj
śliczna

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość


ps. zastanawiam się nad kupnem poduszki do karmienia i chusty. Używacie? (wiem, że chust tak) Polecicie coś?
mamy poduszkę, pomaga, chociaż jak masz wygodny mebel i zwykłą poduszkę to też daje radę.
A chustę mamy Natibaby, polecamy

Cytat:
Napisane przez lutien Pokaż wiadomość


Dziękuję dziewczyny za brokuły Od dwóch dni zdecydowanie mniej mam przepowiadaczy, choć doszły inne objawy zbliżającego się porodu - zmęczenie, senność, brak apetytu i oczyszczanie się jelit.
Jutro pełnia, więc może coś się ruszy

Miłego dnia

Trzymam kciuki
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:44   #3955
justine_87
Raczkowanie
 
Avatar justine_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 472
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez luuucynka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi i miłe przyjęcie, postaram się udzielać choć teraz w ogóle jakoś mało czasu mam na wszystko.
Ja jestem z okolic Warszawy, rodziłam na Inflanckiej. Poród był indukowany oksytocyną z powodu skaczących cukrów - cukrzyca ciężarnych. Poszło w miarę szybko - nawet pełna kroplówka nie zeszła a już były bardzo bolesne skurcze, o 18 byłam na porodówce, o 21.05 córka była na świecie. Niestety nie zdążyli mi podać znieczulenia, dodatkowo musiałam być nacięta. No ale teraz odpoczywamy już w domu i uczymy się siebie.

Co do niań elektronicznych, ja dostałam z pracy, ale jakiś dziwny model z zagranicy i jest kiepska, więc chyba warto wydać więcej i kupić coś lepszego.
Wow, jaki ekspresowy poród

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja normalnie na bioderka na nfz dostałam termin na 7 tydzień, a zapisywałam, jak mała miała 2 tyg. ale ja w maleńkiej mieścinie mieszkam
Pierwsza burza w tym roku - powiało wiosną
Tylko, żebyś nie straciła neta :P

Mój szpital jaki by nie był... to przy wypisie ze szpitala w książeczce miałam już wpisaną datę wizyty na usg bioderek i musiałam stawić się tylko o wyznaczonej godzinie ze skierowaniem od pediatry
No i plus rejestracja w systemie w dniu wizyty, która trwała dwie minuty...
Więc to na plus dla szpitala, bo gdybym jeszcze sama musiałabym to załatwiać, to...

pola_m a Mała wypluwa smoczek, czy nie potrafi go "zassać"??? Mój maruda niby chciałby ssać, ale przy próbie zassania smok wyskakuje
__________________
Ślubuję Ci miłość... *01.10.2011r.*

Mikołaj jest już z nami!

Bloguję
justine_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 14:54   #3956
martyna141
Raczkowanie
 
Avatar martyna141
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Chełm / Lublin
Wiadomości: 268
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
a tu fota Przemka po wyjściu z brzucha w trakcie tych wszystkich pomiarów i innych czynności.
super zdjęcie przystojniak

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
laska była jakaś dziwna.........dziecko się darło a ona ciii ciii śpij śpij, to nic nic ze mały nie przybierał na wadze, w d.....to miała,kazała mu spać cały czas
ja po cc w 3 dobie wychodziłam a ona nadal w szpitalu....... achhh szkoda komentować, grzechotała mu grzechotką aby nie płakał zamiast cycka dać
u mnie na sali leżałyśmy w 5 - 3 cc i 2sn w tym 18latka i chyba 20latka po cc typu jak mnie boli jak mnie ciągnie, nie dam rady wstac mozesz podac/odlozyc dziecko? No kurde Nas bolały skurcze i poród sn, Was też musi poboleć a lepiej sie rozruszać bo szybciej sie dojdzie do siebie niż sie nad sobą użalać w tym 18nastka tez nie słyszała płaczu syna a 20tka sie nad swoim wiecznie telepała jak spał czy sobie leżał a później narzekała, że on jej spać nie daje jak sama go budzi

Cytat:
Napisane przez (t)asia Pokaż wiadomość
Witajcie po dłuższej przerwie...
U nas jest tak sobie. W środę musieliśmy iść znowu do szpitala bo po wizycie w poradni neonatologicznej okazało się, że Szymon nie przybrał ani grama i poziom bilirubiny jest ponad 15. Skierowali nas na naświetlania. Wyszliśmy wczoraj, ale mały nadal nie osiągnął wagi urodzeniowej. Daję mu cyca, odciągam pokarm, dokarmiam go nim z butli i czasami dostaje mm. Efekty mizerne... We wtorek znowu do poradni jedziemy.
Najgorsze jest to, że w tym szpitalu Szymek miał pobieraną krew z główki i założony tam wenflon... Płakałam chyba bardziej niż on...

Niestety nie mam jak pisać, bo jak mały śpi to ja akurat odciągam pokarm i zastanawiam się co mogę sobie zrobić do jedzenia. Kazali być na diecie, ale zupełnie mi to nie pasuje.
Na szczęście uśmiech synka rekompensuje wszystko

Gratuluje nowym mamusiom!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że niedługo wszystko się ureguluje i będę mogła do Was wrócić.
3mamy za Was i samego zdrówka ! wszystko sie dobrze skończy na pewno, trzeba być dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
jestem Happy - mała ma respirator odłączony i teraz ma obok tylko maseczke z tlenem. wreszcie ja zobaczyłam bo przez te rurki nic nie było widać. jak noc bedzie dobra i wyniki rano beda dobre to rano wyjdzie z inkubatora. wtedy pewnie bede mogła karmic piersia.

jak z dzieckiem lepiej to człowiek zapomina o własnym bólu.
nogi mi spuchły - mam balony a nie stopy. pije i sikam normalnie, położna stwierdziła, że tak może być. miała któraś z was tak?
śliczna Czarnulka, oby wyniki były super 3macie sie dziewczyny dzielnie i my z Wami

Cytat:
Napisane przez nivka Pokaż wiadomość

U nas to samo- siłowanie się z tymi maciupkimi rączkami, a młody choć malutki to silny słodkie to, choć przy cycu nocą kiedy człowiek chce jak najszybciej nakarmić jest to uciążliwe.

Od jutra pozostaję sama z synem Już się boję jak to będzie mimo, iż naprawdę nie mogę narzekać bo on dużo śpi. Jakoś to będzie, prawda?
będzie lepiej niż dobrze, napewno dacie rade

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Wczoraj rodzina męża powiedziała ze miki podobny do meza ale stwierdziliśmy z rodzicami ze każdy ciągnie na swoją stronę ale dzisiaj moja osobista chrzestna powiedziała to samo
Moze i lepiej, bo jak on ciągle za granicą i byłby nie podobny to lipa hi hi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


my dzisiaj we 3 załatwiliśmy sprawy w USC (70km od Nas w jedna strone) i Zo spała cała droge w jedna i druga strone no i na miejscu, szook uwielbia chyba podróże jak Mama musimy sie jeszcze tylko prywatnie zapisac na USG bioderek i wsio póki co

dziewczyny czy to możliwe że w 13 dobie po porodzie dostałam nawału ? Miałam w 5 dobie w jednym cycku tylko nawał a teraz w dwóch, chociaż teraz w tym drugim bardziej nie wiem czy to normalne..

i wiem, że temat już był na tapecie ale teraz juz macie pewnie wypróbowane na własnej piersi laktatory i jeśli mogłybyście doradzić jaki czy elektryczny czy ręczny i jakiej firmy używacie? Będę baaardzo wdzięczna za opinie bo boje sie gdziekolwiek wyjść żeby mi sie dzieć nie rozwył i żebym nie leciała jak poparzona z powrotem zaraz do domu a tak zostawie pokarm, butle i bez strachu
__________________
Zosia 01.04.2014 He She Me --> just us three ! w końcu z Nami
martyna141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:24   #3957
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

martyna141 na nawał z cyców nigdy nie za pozno

a my dzis o 6.15 stalismy sie miesieczniakiem

bosz jak ten czas zapitala

ja mam stara ninie z fisher price ale narazie nie jest w uzytku bo musimy mloda miec caly czas na oku , przez krztuszenie sie .... jej sie musi ze 3 razy odbic
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:24   #3958
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Co fajnego kupujesz?

U nas tez koszmarna pogoda - pada deszcz caly dzien
Dzisiaj przyszla torba do wozka, jutro kilka wiekszych ciuszkow, no i zamowilam wlasnie jakas zabawke





Cytat:
Napisane przez justine_87 Pokaż wiadomość
Wow, jaki ekspresowy poród


Pierwsza burza w tym roku - powiało wiosną
Tylko, żebyś nie straciła neta :P

jajby wylaczyli tobym przynajmniej juz na allegro nie siedziala




Cytat:
Napisane przez martyna141 Pokaż wiadomość
super zdjęcie przystojniak



u mnie na sali leżałyśmy w 5 - 3 cc i 2sn w tym 18latka i chyba 20latka po cc typu jak mnie boli jak mnie ciągnie, nie dam rady wstac mozesz podac/odlozyc dziecko? No kurde Nas bolały skurcze i poród sn, Was też musi poboleć a lepiej sie rozruszać bo szybciej sie dojdzie do siebie niż sie nad sobą użalać w tym 18nastka tez nie słyszała płaczu syna a 20tka sie nad swoim wiecznie telepała jak spał czy sobie leżał a później narzekała, że on jej spać nie daje jak sama go budzi

i wiem, że temat już był na tapecie ale teraz juz macie pewnie wypróbowane na własnej piersi laktatory i jeśli mogłybyście doradzić jaki czy elektryczny czy ręczny i jakiej firmy używacie? Będę baaardzo wdzięczna za opinie bo boje sie gdziekolwiek wyjść żeby mi sie dzieć nie rozwył i żebym nie leciała jak poparzona z powrotem zaraz do domu a tak zostawie pokarm, butle i bez strachu
Niezle laski ja sobie nie wyobrazam prosic kogos o pomoc na sali przeciez wszystkie jestesmy matkami i wszystkie tak samo zmeczone.

Ja mam elektryczny babyOno i ciagnie super, jest bardzo glosny niestety, ale ja go zajezdzam co 3 godziny juz od 2 miesiecy i dalej chodzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:36   #3959
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kate1623 Pokaż wiadomość
A po co Ci poduszka skoro karmisz butelka? Mi poduszka jak najbardziej przy kp sie sprawdziła ale przy mm jest całkowicie bezużyteczna
a czy poduszka jest tylko dla KP? Moja Niuśka jest taką wiercipiętą i tak kręci główką, że często wypada smoczek z buźki, dlatego pomyślałam, żeby ją jakoś ustabilizować.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
pierwsze przykazanie matki:
NIE CHWAL DZIECKA SWEGO, BO CI SIĘ ZEPSUJE
coś w tym jest ale ja jakoś nie umiem powiedzieć nic złego na Natalkę. No dobra, czasem pieszczotliwie ją nazywam Cholerą .

Cytat:
Napisane przez niezapomnijkaa09 Pokaż wiadomość
Witam
właśnie wróciłam z KTG. Zapis prawidłowy, nic nie wskazuje na wcześniejszy poród. Następne ktg po świętach. Eh.. czyli jeszcze trochę muszę poczekać A tak bym już chciała się rozpakować...
przyjdzie kolej i na Ciebie, nie martw się

Cytat:
Napisane przez luuucynka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi i miłe przyjęcie, postaram się udzielać choć teraz w ogóle jakoś mało czasu mam na wszystko.
witaj!

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
mamy poduszkę, pomaga, chociaż jak masz wygodny mebel i zwykłą poduszkę to też daje radę.
A chustę mamy Natibaby, polecamy
dziękuję!

A ja dziś kupiłam Małej dużo kiecek i jeszcze dwa pajace za całe 15zł na ciuchach . Wróciłam z kursów, na 17 mam lekcje, w międzyczasie robię już drugie pranie, i ponieważ na spacer z Natką już nie zdążę to wystawiłam ją w wózku na balkon.



---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a my dzis o 6.15 stalismy sie miesieczniakiem


O rany, jak te chusty się wiąże?
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-14, 15:42   #3960
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

o to nasze pociechy
brudasek Amelia , i szpaczek Julia
a i pytanie czy czesto zdarza sie ze wasze dzieci ulewaja badz wymiotuja serkiem ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0144.jpg (104,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0131.jpg (88,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0103.jpg (78,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0099.jpg (77,3 KB, 34 załadowań)
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2014-04-14 o 15:43
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-26 19:04:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.