Straszny wątek cz. 2. - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-14, 23:58   #1621
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Dawno się nie odzywałam, na szczęście, paranormalne historie się mnie nie trzymają (noo, chyba, że ktoś czytał mój wątek o podsłuchach, gdzie większość osób wkręcała, że mam ducha, kiedy ja byłam pewna, że to na pewno nie duch :p )

Ale ostatnio miałam dwie dziwne sytuacje, jedna jakiś czas temu i jedna... dziś.

Opiszę pierwszą:
Wierzycie, że są ludzie, którzy przeczuwają coś? Widzą więcej?
Od jakiegoś czasu mam większe problemy, niby jakoś sobie radziłam, ale kiepsko się czułam psychicznie, w końcu jednego dnia nie wytrzymałam i wyszłam z domu, szwędałam się trochę, żeby ochłonąć, w końcu klapnęłam na przystanku - mimo, że następny autobus miał być dopiero za pół godziny, chciałam posiedzieć i pomyśleć.

Po kilku minutach przytelepała się babcia, pokręciła się i zagadała. Sądziłam, że nieszkodliwa staruszka, najwyżej samotna, bo opowiadała mi o zmarłym mężu, o swoim życiu, o wszystkim.
Potem zaczęła opowiadać, że coś ją do tego przystanku przyciągnęło, że miała dziś później wyjść do sklepu i apteki, ale że coś ją tknęło, że ubrała się i zaraz wyszła, zobaczyła przystanek i mnie, to po prostu musiała przyjść.
A wcale nie wyglądałam na smutną, nie płakałam, ot, zwykła dziewczyna czeka na autobus.
I gadała mi tak przeszło 20 minut, o wszystkim, i kiedy pierwszy raz napomknęła, że mam teraz uważać na "dolne sfery", bo duże kłopoty z nimi będę mieć, to pomyślałam - no, pani ma lekko pomieszane w głowie. Po chwili wtrąciła, że mam uważać na ręce, bo będzie problem. Autobus w końcu przyjechał, przy wsiadaniu spojrzała jeszcze uważnie na mnie, powiedziała "gratuluję i szczęścia", mi się zrobiło raźniej, poszłam do domu. O sprawie zapomniałam, ale na sercu mi lżej było.

Przypomniałam sobie o niej dwa dni później, kiedy dostałam zapalenia pęcherza ("dolne sfery") i nawet z takim uśmiechem pomyślałam, że wielka przepowiednia, skoro pół godziny na zimnej ławce siedziałam.
Ale potem dostałam jakiegoś paskudnego uczulenia na rękach, tzn. czerwone, szorstkie, krwawiące przy palcach, popękane dłonie, z bólu aż płakałam, no i znowu to jej ostrzeżenie mi do głowy przyszło, ale tylko przelotnie.

Kilka dni temu byłam u lekarza, nie chcę zdradzać szczegółów, ale choroba mi nawróciła, więc... bardzo prawdopodobne, że nie będę mogła mieć dzieci. Znów pomyślałam o tej babci i tym ostrzeżeniu, że będę mieć duże kłopoty z "dolnymi sferami".

No i to "gratuluję, szczęścia" - za tydzień wychodzę za mąż.

Druga rzecz wiąże się z tą pierwszą, bo kiedy dowiedziałam się o tym, że nie jestem zdrowa, to, jak mówiłam, bardzo się podłamałam. Jeszcze wczoraj miałam epizod, wieczorem bardzo źle się czułam, musiałam wziąć większą dawkę leków, całą noc śniły mi się jakieś koszmary, wypadające zęby i inne obrzydlistwa, jeszcze obudziłam się w nocy z okropnym bólem brzucha, więc wstałam w naprawdę podłym humorze. Akurat zostałam sama, bo tż wyszedł, więc leżę i użalam się nad sobą w myślach, że dlaczego ja, że tak mi źle, trochę sobie popłakałam cicho i tak wpadło mi do głowy (a nie mam myśli samobójczych), że najlepiej to by było to skończyć, że dosyć mam. I wtedy radio grające w kuchni miało jakieś zakłócenie (to stare radio, czasem opada antena i wtedy szumi, po chwili się przełącza na stację, którą łapie), przez co zwróciłam na nie uwagę i nagle się przełączyło i usłyszałam piosenkę, gdzie w tekście było "zabij mnie, zabij mnie, to nic nie boli, jeśli chcesz mieć święty spokój".
Aż jęknęłam i zakryłam się kołdrą.

Może to nie jest tak straszne bo sił nadprzyrodzonych tu nie widzę, ale i bez tych dwóch głupich zdarzeń już miałam dość.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 13:37   #1622
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

hej, jesteś młoda, medycyna poszła daleko do przodu, niczym się nie stresuj.Może być ciężko, w końcu nie jesteś 20-latką młódką.

Jak poleżysz plackiem, to będzie dziecko. Jak zajdziesz w ciążę, to jak masz wybór, jak słaba praca, to rzucaj w chol...ę...najważniejsze pierwsze 3-4 miesiące
Tamta babcia być może chciała się pochwalić umiejętnościami, ale być może nie była dobrą energią.
Nie martw się, w końcu będziesz miała szczęśliwe dni i mały bobas będzie głośno płakał w Twoich ramionach to najważniejsze.
Powodzenia
PS. Dobrej zabawy na Weselu
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 23:47   #1623
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Iwona, dziękuję bardzo wiem, że medycyna jest rozwinięta, wciąż mam nadzieję, ale musiałam sobie dać kilka dni na przepracowanie tego

co do tej babci - nie wiem, wolę chyba nie myśleć już o tym, żeby niczego nie przywołać.
I dziękuję raz jeszcze
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 00:13   #1624
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Jesteś pewna, że ta pani cię znikąd nie kojarzy? Jakaś znajoma sąsiadki np.?

Miałam trochę podobną sytuację, tyle że spotkana w podróży kobieta wypytywała o rozmaite szczegóły mojego życia (odpowiadałam dość oględnie) i życzyła wszystkiego dobrego, a dalszy ciąg tego dnia wyglądał tak, że szkoda gadać, i wszystko psuło się w najbardziej nieprzewidziany sposób. Do tej pory sie zastanawiam, czy ona nie miała jakichś mocy.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 11:38   #1625
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej, jesteś młoda, medycyna poszła daleko do przodu, niczym się nie stresuj.Może być ciężko, w końcu nie jesteś 20-latką młódką.
To w końcu jest młoda, czy nie jest?
Ma się stresować, bo będzie ciężko, czy nie?
Te dwa zdania się wykluczają w moim odczuciu i nie rozumiem, co chciałaś napisać

Cytat:
Miałam trochę podobną sytuację, tyle że spotkana w podróży kobieta wypytywała o rozmaite szczegóły mojego życia (odpowiadałam dość oględnie) i życzyła wszystkiego dobrego, a dalszy ciąg tego dnia wyglądał tak, że szkoda gadać, i wszystko psuło się w najbardziej nieprzewidziany sposób. Do tej pory sie zastanawiam, czy ona nie miała jakichś mocy.
Najlepiej nie odpowiadać na prywatne pytania. Nigdy nie wiesz, kto pyta

Tak swoją drogą, to w tym wątku jest opis rozmowy wizażanki z panią, która ją zaczepiła i pytała o narzeczonego.
Potem się okazało, że pani wyglądała identycznie jak nieżyjąca już babcia wyżej wspomnianego narzeczonego
Nie żebym coś sugerowała, tak mi się przypomniało przy okazji tematu spotkań ze starszymi paniami
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 12:35   #1626
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ciekawy wątek. Ja zawsze wierzyłam w "paranormalne" zjawiska, chociażby z tego względu, że zdarza mi się właśnie "wyczuwać" jakąś obecność. Najczęściej miało to miejsce w moim domu rodzinnym, dom nowy, więc teoretycznie bez przeszłości, wcześniej były tam tylko pola. Kilkakrotnie zdarzyło mi się, że spałam w swoim pokoju, zwykle odwrócona twarzą do ściany i nagle, dosłownie czuć było, że przestaję być w pokoju sama, czułam obecność osoby i doskonale wiedziałam,że jest to brodaty chudy mężczyzna ubrany w łachmany i że stoi w drzwiach. Jakkolwiek to banalne, po prostu to WIEDZIAŁAM. Nigdy nie starczyło mi odwagi, żeby się odwrócić do drzwi. Po ok. 20 sekundach uczucie znikało, nigdy nie poczułam,żeby to "coś" się zbliżało. Do teraz nienawidzę spać u rodziców.

Drugą taką sytuację miałam kilka dni po tym jak zmarł tata tż. Młody facet, cała rodzina naprawdę cierpiała, bo odszedł szybko, w chorobie i boleśnie. Zdecydowaliśmy z tż,że wprowadzimy się do jego mamy na tydzień, żeby nie była sama w tym trudnym czasie. Pierwszej nocy przyśniło mi się, że śpię i budzi mnie dzwonek telefonu. Wstałam, podeszłam do stacjonarnego, odebrałam i usłyszałam głos taty tż, który mówił, żeby się nie martwili, bo on przez to nie może odejść, że ich żal trzyma go przy ziemi, że u niego jest dobrze, jedyne co to martwi się właśnie o rodzinę. Powiedziałam o tym wszystkim rodzinie tż. Potem nic się już nie zdarzyło, byłam jedyną osobą, której przyśnił się tata tż w sytuacji "po śmierci", im śniły się jedynie migawki z choroby.

Ostatnia sytuacja - byłam z tż w galerii handlowej, chodzimy sobie po sklepach, nagle dostałam telefon. Dzwonił mój tata, wyszłam przed sklep, tż został w środku. Rozmawiałam ok. 4 minut, w czasie rozmowy dowiedziałam się,że zmarł nasz wieloletni ogrodnik, starszy pan, który sobie dorabiał, z którym byliśmy bardzo bardzo związani. Popłakałam się,stałam przy barierce, tż po jakimś czasie wyszedł i pierwsze co to zadał pytanie " Pan Zenek zmarł, prawda?". Byłam w szoku, bo po pierwsze nigdy tego pana na oczy nie widział, bo w latach kiedy się zaczęliśmy spotykać on już z powodu choroby nie pracował u nas. Po drugie - nie mógł słyszeć ani strzępka z naszej rozmowy, bo stałam dobre 30 kroków dalej i rozmawiałam naprawdę cicho. Powiedział mi, że tydzień wcześniej przyśniło mu się,że pan Zenek umrze i od razu wiedział jak zobaczył moją minę.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 16:11   #1627
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Jesteś pewna, że ta pani cię znikąd nie kojarzy? Jakaś znajoma sąsiadki np.?

Miałam trochę podobną sytuację, tyle że spotkana w podróży kobieta wypytywała o rozmaite szczegóły mojego życia (odpowiadałam dość oględnie) i życzyła wszystkiego dobrego, a dalszy ciąg tego dnia wyglądał tak, że szkoda gadać, i wszystko psuło się w najbardziej nieprzewidziany sposób. Do tej pory sie zastanawiam, czy ona nie miała jakichś mocy.
Nie ma opcji, bo przeprowadziłam się tu dwa tygodnie temu, nie znam jeszcze nawet sąsiadów z bloku, a mieszkam w mieście, w którym nie mam żadnej rodziny + przystanek był oddalony o prawie kilometr od mojej ulicy, bo najpierw łaziłam, a potem postanowiłam tam usiąść.
Sama nie wiem, kto to mógł być, ale coś mi się wydaje, że nie będę już rozmawiać z obcymi
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-17, 18:05   #1628
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Nie ma opcji, bo przeprowadziłam się tu dwa tygodnie temu, nie znam jeszcze nawet sąsiadów z bloku, a mieszkam w mieście, w którym nie mam żadnej rodziny + przystanek był oddalony o prawie kilometr od mojej ulicy, bo najpierw łaziłam, a potem postanowiłam tam usiąść.
Sama nie wiem, kto to mógł być, ale coś mi się wydaje, że nie będę już rozmawiać z obcymi
Miałaś podobne akcje przed tym dziwnym mieszkaniem, z którego się wprowadziliście?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 08:55   #1629
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nie. Tamto mieszkanie to było totalne zło, ale technicznie, projektowo myśląc, bo wszystko było tam na odpał zrobione, i jedyną złą energią są chyba właściciele, którzy teraz się z nami gryzą, bo nie chcą oddać nam reszty kaucji (którą, notabene, i tak już pomniejszyli o jakąś pierdołę za 400zł).
A co to może mieć wspólnego?
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 23:16   #1630
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Nie. Tamto mieszkanie to było totalne zło, ale technicznie, projektowo myśląc, bo wszystko było tam na odpał zrobione, i jedyną złą energią są chyba właściciele, którzy teraz się z nami gryzą, bo nie chcą oddać nam reszty kaucji (którą, notabene, i tak już pomniejszyli o jakąś pierdołę za 400zł).
A co to może mieć wspólnego?
Jestem z tych co i przyjmują do wiadomości racjonalne wytłumaczenia i z tych, co wiedzą, że nie ma tylko nas i świata.
Zastanawiam się po prostu, czy coś się do Ciebie nie przykleiło.
Wiem, że to brzmi śmiesznie, ale ja bym na Twoim miejscu wykąpała się w ostrożeniu warzywnym, nawet tak o, w związku z kłopotami ze zdrowiem i samopoczuciem.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 19:31   #1631
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja miałam w życiu kilka niewyjaśnionych sytuacji, ale raczej myślę o nich pozytywnie, przy czym rzeczywiście - ciężko mi je racjonalnie uargumentować:
1) podczas pierwszej wigilii bez mojej Babci zaczęliśmy ją wspominać. W tym samym momencie kot siedział i patrzył na bombkę na choince, ale w pewnej odległości, na pewno jej nie pacał. Nagle bombka rozprysła. Nie spadła, nie zerwał się sznureczek, został w niej cały ten gwint - a ona po prostu jakby wybuchnęła od środka.
2) Miałam kilka snów, które sprawdziły się dosłownie, czasem z dnia na dzień. Np. śniła mi się koleżanka, która nigdy się nie spóźnia (więc mój mózg nie mógł mi tego podsunąć z powodu doświadczeń), a teraz uprzedzała, że się spóźni, z bardzo konkretnego powodu. Następnego dnia dostałam sms'a od niej o takiej samej treści.
Kolejny - śniła mi się piątka z egzaminu, o którym wiedziałam, że formalnie nie ma możliwości na taką ocenę (liczyły się też dodatkowe aktywności, których nie podejmowałam. Okazało się, że komisja zdecydowała, że w drodze wyjątku dostanę 5.
Kiedy byłam mała zbierałam szklane kulki z różnych państw. Śniły mi się takie, jakich jeszcze nie widziałam - następnego dnia dziadek podarował mi identyczne po powrocie z Niemiec (może to dowód na reinkarnację.
3) Z moim obecnym chłopakiem zdarza nam się wysyłać sms'y w tym samym momencie albo on dzwoni, gdy podnoszę telefon, żeby zadzwonić do niego, albo gdy akurat o nim myślę - tutaj fakt, działa może chemia miłości
Ale: ostatnio siedziałam 2 razy u mojej fryzjerki i nagle zagapiłam się na swoją bransoletkę i zaczęłam o niej bardzo intensywnie myśleć, kiedy ją dostałam itp. W tym momencie fryzjerka spytała, czy zawsze ją noszę, bo pierwszy raz zwróciła na nią uwagę (noszę ciągle).
Bransoletka bransoletką, mogła zauważyć w lustrze, że kieruję na nią swoje spojrzenie, ale ostatnim razem zaczęłam z kolei nagle myśleć o dentyście, zębach, planować wizytę. W tym momencie fryzjerka zdradziła, że jakoś cały dzień bolą ją zęby.

Dziwne i trochę śmieszne, ale trochę przerażające sytuacje
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 10:23   #1632
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Zbaczając z głównego tematu wątku, czytałyście tę książkę? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31249...orraine-warren Jestem jej bardzo ciekawa i niedługo do mnie 'przyjdzie', słyszałam, że może przerażać
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 13:41   #1633
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zbaczając z głównego tematu wątku, czytałyście tę książkę? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31249...orraine-warren Jestem jej bardzo ciekawa i niedługo do mnie 'przyjdzie', słyszałam, że może przerażać
Ja nie czytałam, ale dzięki Tobie własnie zamówiłam Razem z tym: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/12285...ologii-ludowej
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 14:07   #1634
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zbaczając z głównego tematu wątku, czytałyście tę książkę? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31249...orraine-warren Jestem jej bardzo ciekawa i niedługo do mnie 'przyjdzie', słyszałam, że może przerażać
Właśnie pokazałam mojemu Tż co chce jako dodatkowy prezent na urodziny mam nadzieję że książka zdąży przyjść do konca tygodnia
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 19:15   #1635
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

nowa historia
moja mama wczoraj mi dopiero powiedziała,że nasza prababcia opiekowała się nami kiedyś jak tato wyjechał za granicę i zawsze odsłaniała kapę na wersalce i siadywała blisko telewizora.Miała ok. 80 lat.

Jak babcia zmarła to rodzice wchodzą do pokoju i aż im ciary przeszły.Charakterystyczn ie odsłonięta z kapy wersalka i jakby ktoś siedział tam.Pytali nas ponoć, czy ktoś z domowników to zrobił i okazało się,że nikt. To nie przypadek!
Na marginesie moja prababcia była bardzo dobrą szeptuchą i akuszerką- położną, w tamtych czasach po prostu odbierała wszystkie porody. Miała dużo dzieci,ale poumierały- nie było szczepionek itp.Został Jej jeden syn, ostatni, najmłodszy. Smutne prawda
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 12:13   #1636
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cieszy mnie, że zainspirowałam Was tą książką
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 14:41   #1637
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zbaczając z głównego tematu wątku, czytałyście tę książkę? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31249...orraine-warren Jestem jej bardzo ciekawa i niedługo do mnie 'przyjdzie', słyszałam, że może przerażać
Czytalam, przyznam,ze momentami,az ciezko sie to cztytalo, troche sie balam
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 19:23   #1638
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zbaczając z głównego tematu wątku, czytałyście tę książkę? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/31249...orraine-warren Jestem jej bardzo ciekawa i niedługo do mnie 'przyjdzie', słyszałam, że może przerażać

O kurde, wydaje się mega ciekawa !
Trochę boje się ja przeczytać, choć bardzo ciekawią mnie takie zjawiska. Mam nadzieje ze po tej lekturze nie będę znów musiała spać przy włączonym świetle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 09:21   #1639
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
O kurde, wydaje się mega ciekawa !
Trochę boje się ja przeczytać, choć bardzo ciekawią mnie takie zjawiska. Mam nadzieje ze po tej lekturze nie będę znów musiała spać przy włączonym świetle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baardzo mnie ta książka rozczarowała. Jest nudna i więcej historii mrożących krew w żyłach czytam tutaj na wątku niż w niej. Kompletnie nie rozumiem popularności
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 09:58   #1640
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

A ja uważam, że jest świetna. Parę razy tak się wciągnęłam (głównie wieczorami), że na każdy szmer i stuknięcie podskakiwałam pół metra w górę
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 12:18   #1641
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Minui Pokaż wiadomość
A ja uważam, że jest świetna. Parę razy tak się wciągnęłam (głównie wieczorami), że na każdy szmer i stuknięcie podskakiwałam pół metra w górę
O widzisz, a mnie zanudziła Myślałam, że będzie więcej
"momentów" :P Jestem w 2/3 i już skończę, ale wciąż czytałam z nadzieją
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 17:35   #1642
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Fakt, malo jest w niej dluzszych wciagajacych historii. Ksiazka bazuje raczej na krotkich przykladach i wykladaniu przez Warrena roznych przemyslen,skad, dlaczego itp Ale uwazam,ze jest ciekawa i straszna
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 18:43   #1643
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Straszny wątek cz. 2.

Na chomikuj można ściągnąć książkę gdyby ktoś nie chciał kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 10:40   #1644
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
O kurde, wydaje się mega ciekawa !
Trochę boje się ja przeczytać, choć bardzo ciekawią mnie takie zjawiska. Mam nadzieje ze po tej lekturze nie będę znów musiała spać przy włączonym świetle
Już do mnie przyszła, niedługo zacznę czytać

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Na chomikuj można ściągnąć książkę gdyby ktoś nie chciał kupować
Zdecydowanie wolę kupić.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 14:39   #1645
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cześć, dawno się nie odzywałam. Jeżeli chodzi o sytuację z mieszkaniem, to po moich kilku postach tutaj odezwała się do mnie dziewczyna na pw, tutaj na wizażu. Ona też miała różne przeboje, ale ich mieszkanie było na Włochach, my natomiast mieliśmy na Bemowie, ale każdy kto zna chociaż trochę Warszawę to wie, że to dzielnice obok siebie. Jakie było moje zdziwienie kiedy się okazało, że właścicielka jej i moja mają tak samo na imię.
Ogólnie cyrki z drzwiami przycichły, ale zaczęłam widywać jakieś cienie na podłodze przemykające szybko i to na pewno nie auta, bo nie mieszkaliśmy przy ulicy to raz, a dwa nasze mieszkanie było na 9 piętrze. Dodatkowo ludzie z bramy zaczęli nam mówić o nieżyjącym facecie z tego mieszkania, w ogóle nie wiem czemu, bo nigdy o to nie pytaliśmy. Tak sami z siebie... Zaniepokoiło mnie to, bo do tego pana ciągle przychodziła poczta z... banku. A wydawało mi się, że jak ktoś nie żyje to gdzieś to się zgłasza, konto zamyka i taka poczta już nie przychodzi. W rezultacie mieliśmy już dość i zaczęliśmy się rozglądać za czymś innym. Od 2 miesięcy mieszkamy w nowym miejscu, nawet w lepszej (jak dla nas) lokalizacji.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2017-02-09 o 14:40
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 15:46   #1646
ysabell
Rozeznanie
 
Avatar ysabell
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 723
GG do ysabell
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ciekawy wątek. Podbijam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Odchudzanie i samodoskonalenie!
61.5 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49
ysabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 15:56   #1647
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Cześć, dawno się nie odzywałam. Jeżeli chodzi o sytuację z mieszkaniem, to po moich kilku postach tutaj odezwała się do mnie dziewczyna na pw, tutaj na wizażu. Ona też miała różne przeboje, ale ich mieszkanie było na Włochach, my natomiast mieliśmy na Bemowie, ale każdy kto zna chociaż trochę Warszawę to wie, że to dzielnice obok siebie. Jakie było moje zdziwienie kiedy się okazało, że właścicielka jej i moja mają tak samo na imię.
Ogólnie cyrki z drzwiami przycichły, ale zaczęłam widywać jakieś cienie na podłodze przemykające szybko i to na pewno nie auta, bo nie mieszkaliśmy przy ulicy to raz, a dwa nasze mieszkanie było na 9 piętrze. Dodatkowo ludzie z bramy zaczęli nam mówić o nieżyjącym facecie z tego mieszkania, w ogóle nie wiem czemu, bo nigdy o to nie pytaliśmy. Tak sami z siebie... Zaniepokoiło mnie to, bo do tego pana ciągle przychodziła poczta z... banku. A wydawało mi się, że jak ktoś nie żyje to gdzieś to się zgłasza, konto zamyka i taka poczta już nie przychodzi. W rezultacie mieliśmy już dość i zaczęliśmy się rozglądać za czymś innym. Od 2 miesięcy mieszkamy w nowym miejscu, nawet w lepszej (jak dla nas) lokalizacji.
A kto miał to zrobić? Trzeba wziąć akt zgonu i pofatygować się do konkretnego banku. A najpierw wiedzieć, że w ogóle konto miał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-09, 18:57   #1648
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A kto miał to zrobić? Trzeba wziąć akt zgonu i pofatygować się do konkretnego banku. A najpierw wiedzieć, że w ogóle konto miał.
Tylko ten gościu to był mąż właścicielki, ewentualnie brat, bo to samo nazwisko. No i pocztę zabierała córka/siostra. Nie zmieniła adresu korespondencji, więc wszystko jej, jej matki (właścicielki) i innych ciągle było w "naszej" skrzynce.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 09:59   #1649
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Śniła mi się dzisiaj zmarła bliska osoba, która umarła bardzo młodo i tragicznie pół roku po swoim ślubie. Śniła mi się w sukni ślubnej i mówiła do mnie. Nie mogę się po tym pozbierać Co to może oznaczać?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-14, 10:03   #1650
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Gdy mi śniła się suknia ślubna, zawsze oznaczało to coś niedobrego. Raz śnił mi się ślub brata- ukradli im samochód, a potem śnił mi się ślub drugiego brata - wyszła gruba rodzinna kłótnia. U mnie suknia ślubna to jedyny symbol senny, który coś oznacza. Niestety nic dobrego.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.