Panny Młode 2021 cz. II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-25, 19:05   #1591
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas troszkę ponad miesiąc został do ślubu.
W pracy mam jakieś szaleństwo. Do tego praktycznie każdy weekend do ślubu mamy zajęty -chrzciny, urodziny, panieński, kawalerski. Do ogarnięcia tyle, że słabo mi na samą myśl
Jestem w ostatnim czasie strasznie zmęczona. Zaraz mija termin potwierdzania, a telefony milczą.

Jednocześnie to jest taki bardzo specyficzny czas i mocno się tym wszystkim ekscytuje
Nowe doświadczenia i emocje.
Niedługo panieński. Wiem, że dziewczyny ostro działają. Mega to miłe, że wszystkie się tak zaangażowały




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 19:35   #1592
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
U nas troszkę ponad miesiąc został do ślubu.
W pracy mam jakieś szaleństwo. Do tego praktycznie każdy weekend do ślubu mamy zajęty -chrzciny, urodziny, panieński, kawalerski. Do ogarnięcia tyle, że słabo mi na samą myśl
Jestem w ostatnim czasie strasznie zmęczona. Zaraz mija termin potwierdzania, a telefony milczą.
Jak ja patrzę☠na nasz kalendarz to masakra, ciągle coś. I teraz koleżanka chciała się umówić na spotkanie, to mówię jej, że najbliższy wolny weekend to mam we.... wrześniu, po ślubie....

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
mój tak robił jak kupił kamizelkę
pół dnia mierzył krawaty, żeby dopasować najlepszy. a ostatecznie i tak pojechał kupić nowy - w kamizelce, a jakże
Mój od wczoraj ekscytuje się tematem koszuli, naprawdę ja mniej zakup sukni przeżywałam
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 21:14   #1593
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Melduję się już jako żona 🥰 na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...niestety od chwili kiedy swiadek z młodym przyjechali lał deszcz co pogrzebało nasze plany na życzenia na dworze strzelanie płatków i sesje w kosciele mega stres nie zdążyłam się otrząsnąć z wejścia z tata a juz byla przysięga oczywiście ledwo z siebie to wszystko wydusiłam i w kosciele zlecialo chwila moment..wesele tak samo ale super sie bawiliśmy najlepiej w zyciu o 6 jeszcze zostały niedobitki...i tak potwierdzam ten dzien zlecial tak szybko szok! I zaluje ze to juz po wszystkim...życzyła bym sobie tylko lepszej pogody i oczywiście pierwsza małżeńska sprzeczka za nami bo mąż chciał pić z kolegami zamiast zająć się żoną ale dobrze ze swiadek wkroczył do akcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje, super! to teraz życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze na nowej drodze życia a co do pogody.. no maj nie rozpieszcza, a niestety u nas pogoda jest nieprzewidywalna, dlatego nie warto się tym przejmować

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj USC zaliczony. Mamy czekać 2,5-3 tygodnie aż pojawią się w systemie akty urodzenia, a mamy 21 wiek i to chyba powinno być od ręki...
Przesyłane z innego miasta? jakoś długo mój mieli, a narzeczonego w ciągu tygodnia ogarnęli.


My wczoraj byliśmy na sesji narzeczeńskiej z naszym fotografem, tż wpadł w błoto i pogryzły nas komary, ale było super! teraz czekamy na zdjęcia
Jutro idziemy na drugą lekcję tańca, a w ogóle zmieniliśmy utwór na pierwszy taniec i dziewczyna, która załatwia trzech muzyków, żeby stworzyć kwartet musi zaaranżować nuty bo akurat nie mają, więc chwała jej za to, że się zgodziła
Przyszła mi też ostatnia paczka dotycząca panieńskiego. Ostatecznie zamówiłam torby, prosecco o smaku mango z nalepką ,,Zdrowie Panny Młodej (..moję imię..) i data panieńskiego'' i do tego słomki i tasiemki oraz zamówiłam bawełniane, ręcznie robione gumki do włosów i dorobiłam do tego karteczki na brązowym papierze ,,Dziękuję, że jesteś! ♥ Wieczór panieński (..moję imię..) i data'' i przewiązałam je wokół gumek jutowym sznureczkiem miało być nas (beze mnie) 8, jedna od razu odpadła, a druga kilka dni temu.. więc będzie nas ze mną 7 a panieński mam za 18 dni i już jestem gotowa

Dziewczyny a jak dostaniecie zdjęcia od fotografa to wrzucicie coś na grupę na FB?

Do ślubu zostało 74 dni
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2021-05-25 o 21:16
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 21:26   #1594
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Leille, skąd zamawiałaś prosecco ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 21:59   #1595
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Leille, skąd zamawiałaś prosecco ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyślę Ci link na priv bo nie wiem czy można tutaj wstawiać
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 23:19   #1596
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wyślę Ci link na priv bo nie wiem czy można tutaj wstawiać
Mogę też prosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 23:27   #1597
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
U nas troszkę ponad miesiąc został do ślubu.
W pracy mam jakieś szaleństwo. Do tego praktycznie każdy weekend do ślubu mamy zajęty -chrzciny, urodziny, panieński, kawalerski. Do ogarnięcia tyle, że słabo mi na samą myśl
Jestem w ostatnim czasie strasznie zmęczona. Zaraz mija termin potwierdzania, a telefony milczą.

Jednocześnie to jest taki bardzo specyficzny czas i mocno się tym wszystkim ekscytuje
Nowe doświadczenia i emocje.
Niedługo panieński. Wiem, że dziewczyny ostro działają. Mega to miłe, że wszystkie się tak zaangażowały




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też mamy praktycznie cały czas zajęte weekendy a ślub w połowie sierpnia Mamy do tego czasu dwa weekendy wolne- jeden w lipcu i jeden w sierpniu. Też już właśnie niedawno poczułam że to już naprawdę niedługo i też bardzo się tym ekscytuję- umówiłam próbną fryzurę i make up na połowę lipca, zamówiłam welon, skończyliśmy też nauki przedmałżeńskie i jutro mamy ostatnie spotkanie w poradni (online)
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-25, 23:28   #1598
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Mogę też prosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jasne
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 06:51   #1599
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny już kiedyś się przewinął ten wątek ale wracam do niego - buty ślubne.

Mam kotyle 7,5 cm. Mam zamiar je intensywnie rozciągnąć/wynosić ale wiadomo na weselu mogą mnie rozboleć nogi. Więc myślę o jakichś na przebranie. Konrektnie o "sportowych" koturnach na przykład. Bo powinny być lóźniejsze niż buty ślubne.

Czy wy kupujecie coś na przebranie? Jeśli tak to co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:19   #1600
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja mam płaskie baletki.
i powinnam zacząć chodzić w swoich butach po domu.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:23   #1601
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja mam na przebranie właśnie kotyle 6 cm i zamierzam je przebrać już po kościele- buty do kościoła mam na 7,5 cm szpilce. Te 6 cm są mega wygodne i praktycznie nie czuję tego obcasa więc mam nadzieję że będzie ok
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 08:36   #1602
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Na przebranie mam taneczne z Aliexpress, 7,5 cm obcas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 08:42   #1603
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny a macie różnicę w wysokości obcasów między butami na ślub i na przebranie? Ja mam niby 1,5 cm i mam nadzieję że to nie zrobi różnicy ale trochę się zastanawiam
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:00   #1604
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja mam czółenka 5 cm i płaskie baletki. więc suknią później będę ciągnąć.
ale uroki ciąży
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:17   #1605
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja mam na przebranie właśnie kotyle 6 cm i zamierzam je przebrać już po kościele- buty do kościoła mam na 7,5 cm szpilce. Te 6 cm są mega wygodne i praktycznie nie czuję tego obcasa więc mam nadzieję że będzie ok
A sprawdzałaś, że sukience będzie bez różnicy?


Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie różnicę w wysokości obcasów między butami na ślub i na przebranie? Ja mam niby 1,5 cm i mam nadzieję że to nie zrobi różnicy ale trochę się zastanawiam

Mam, ale na przebranie mam wyższe o jeden cm, za to dużo wygodniejsze. Tylko są dziebko znoszone już i stąd na przebranie. Awaryjnie wezmę też sandałki, ale to już będzie super awaryjnie, jakbym miała płakać zamiast chodzić


Koleżanka mi organizuje panieński, ale brat tża pewnie nic mu nie ogarnie i tak mi go szkoda trochę. I chyba napiszę do jego kolegów i mu sama coś zorganizuję
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:31   #1606
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Wyślę Ci link na priv bo nie wiem czy można tutaj wstawiać
Dziękuję tez zamówię z tej strony jak jest już sprawdzona tylko nie wiem co do tego. Gumki fajny pomysł, ale kilka moich dziewczyn nie związuje włosów


Ja też mam kotyle. Na pewno muszę kupić coś na przebranie. Co prawda ostatnio cały dzień chodziłam w tych butach na urodzinach i nogi mnie nie bolały, ale nie było tańców, więc nie do końca są przetestowane tylko nie wiem jak ogarnę płaskie buty do długości sukienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:33   #1607
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś, że sukience będzie bez różnicy?





Mam, ale na przebranie mam wyższe o jeden cm, za to dużo wygodniejsze. Tylko są dziebko znoszone już i stąd na przebranie. Awaryjnie wezmę też sandałki, ale to już będzie super awaryjnie, jakbym miała płakać zamiast chodzić


Koleżanka mi organizuje panieński, ale brat tża pewnie nic mu nie ogarnie i tak mi go szkoda trochę. I chyba napiszę do jego kolegów i mu sama coś zorganizuję
Właśnie jeszcze nie sprawdzałam, mam przymiarkę po Bożym Ciele. Ale mam pomysł jak to ograć- moja sukienka ma dwie warstwy- pod spodem jest muślin a na wierzchu tiul- po ślubie tiul można odpiąć i zostawić sam muślin i mam zamiar tak zrobić bo inaczej będzie mi za ciężko. Mam pomysł żeby warstwę muślinową którą będę miała na weselu do niższych butó zrobić te 1,5 cm krótszą ale muszę pogadać w salonie jak to najlepiej rozwiązać
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:36   #1608
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś, że sukience będzie bez różnicy?





Mam, ale na przebranie mam wyższe o jeden cm, za to dużo wygodniejsze. Tylko są dziebko znoszone już i stąd na przebranie. Awaryjnie wezmę też sandałki, ale to już będzie super awaryjnie, jakbym miała płakać zamiast chodzić


Koleżanka mi organizuje panieński, ale brat tża pewnie nic mu nie ogarnie i tak mi go szkoda trochę. I chyba napiszę do jego kolegów i mu sama coś zorganizuję
Lottie, jeśli nie zależy Ci na typowym panieńskim, to może zróbcie imprezkę łączoną ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:42   #1609
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A sprawdzałaś, że sukience będzie bez różnicy?





Mam, ale na przebranie mam wyższe o jeden cm, za to dużo wygodniejsze. Tylko są dziebko znoszone już i stąd na przebranie. Awaryjnie wezmę też sandałki, ale to już będzie super awaryjnie, jakbym miała płakać zamiast chodzić


Koleżanka mi organizuje panieński, ale brat tża pewnie nic mu nie ogarnie i tak mi go szkoda trochę. I chyba napiszę do jego kolegów i mu sama coś zorganizuję
Właśnie jeszcze nie sprawdzałam, mam przymiarkę po Bożym Ciele. Ale mam pomysł jak to ograć- moja sukienka ma dwie warstwy- pod spodem jest muślin a na wierzchu tiul- po ślubie tiul można odpiąć i zostawić sam muślin i mam zamiar tak zrobić bo inaczej będzie mi za ciężko. Mam pomysł żeby warstwę muślinową którą będę miała na weselu do niższych butó zrobić te 1,5 cm krótszą ale muszę pogadać w salonie jak to najlepiej rozwiązać
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-26, 09:49   #1610
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie różnicę w wysokości obcasów między butami na ślub i na przebranie? Ja mam niby 1,5 cm i mam nadzieję że to nie zrobi różnicy ale trochę się zastanawiam
Tak, mam 2,5 cm różnicy. Koło ma być regulowane tak, że przy 10 cm suknia jest luźniej, a potem będzie większy obwód po zmianie obuwia i to ma niwelować te różnice. Choć nie wiem jak to wyjdzie, bo wydaje mi się że ciężar sukni pracuje i koło może i tak się zmniejszać podczas tańca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:52   #1611
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość


Przesyłane z innego miasta? jakoś długo mój mieli, a narzeczonego w ciągu tygodnia ogarnęli.

ja na miejscu mam, a TŻ nie, ale dla mnie to mega długo...
My już wczoraj dostaliśmy certyfikat z poradni, uff. Jak się cieszę,że to za mną!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 09:57   #1612
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny już kiedyś się przewinął ten wątek ale wracam do niego - buty ślubne.

Mam kotyle 7,5 cm. Mam zamiar je intensywnie rozciągnąć/wynosić ale wiadomo na weselu mogą mnie rozboleć nogi. Więc myślę o jakichś na przebranie. Konrektnie o "sportowych" koturnach na przykład. Bo powinny być lóźniejsze niż buty ślubne.

Czy wy kupujecie coś na przebranie? Jeśli tak to co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatecznie też mam buty taneczne z Ali, tak jak Ciri Tylko niższe, 6 cm. Są cudne i taaaakie wygodne tylko trochę palce mi wychodzą, mimo, że majfrend obiecał mi zrobić na wymiar węższe, ale mam nadzieję, że z wkładkami nie będzie tak źle na przebranie nic nie biorę, bałam się, że suknia będzie się ciągać po ziemi po zmianie na niższe, dlatego od razu do cerkwi idę w niskich i planuję tańczyć w nich do rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:19   #1613
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Lottie, jeśli nie zależy Ci na typowym panieńskim, to może zróbcie imprezkę łączoną ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No nie zależy, myślałam o tym, ale plan jest pożyczyć klucze na działkę od mojej chrzestnej (a niestety akurat teraz mają tam remont), a jeśli nie wypali, to udostępni mi mieszkanie po dziadku. Przez to wolałabym nie mieć za wielu osób, żeby nie było problemu. Plus dwa różne światy


Spytałam jego brata wprost, czy coś organizuje, ciekawe kiedy mi łaskawie odpisze i jeśli nie, to po prostu sama mu coś ogarnę - zaproszę kolegów, kupię alkohol, coś do jedzenia i tyle.

Na szczęście znam się z nimi na tyle dobrze, że to nie będzie najmniejszy problem




@Gwiazdeczka223
To fajny pomysł, odczepić tiul, a spód mieć na "dobrą" długość
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 10:46   #1614
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Czy wy kupujecie coś na przebranie? Jeśli tak to co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie kupuję. Będę mieć płaskie z Kafka Concept, dokładnie te co w załączniku (1 zdjęcie - ten konkretny model i kolor, 2 zdjęcie - inny kolor, ale tak będą wyglądać na stopie (nie mogłam znaleźć innej fotki))

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie różnicę w wysokości obcasów między butami na ślub i na przebranie? Ja mam niby 1,5 cm i mam nadzieję że to nie zrobi różnicy ale trochę się zastanawiam

Będę mieć różnice. Na przebranie płaskie, a normalnie 4 cm, więc jadę z obiema parami do krawcowej jak będziemy szyć suknię i zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Dziękuję tez zamówię z tej strony jak jest już sprawdzona tylko nie wiem co do tego. Gumki fajny pomysł, ale kilka moich dziewczyn nie związuje włosów
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam zarzutów do sklepu

Druga część upominku była dla mnie nie lada wyzwaniem. Nie chciałam powielać pomysłu makramowych breloczków, nie chciałam kupować coś co zjedzą/wypiją i strawią (bo już prosecco jest tą częścią) i nie chciałam też wydać zbyt wiele kasy (przed zamawianiem miałam zrobić 7 upominków, ostatecznie zostało, że 6) i natrafiłam na te ręcznie robione, bawełniane gumki i zaczęłam analizować.. 3 z dziewczyn na pewno wiążą włosy też na co dzień jak gdzieś wychodzą, 1 na pewno w domu, jak sprząta, jak się kąpie i w ogóle jak siedzi w domu (wiem, bo z nią mieszkałam na studiach ), nie mam pewności co do dwóch, ale 2 do 4 to jednak przewaga na korzyść gumek, ale myślę, że każda te włosy w domu czasem związuje, bo wszystkie mają dłuższe. A potem była zagwozdka wzoru.. nie chciałam iść w jeden kolor, więc ostatecznie wybrałam biało-granatowe w drobne kropeczki i kwiatuszki (jak już to popakuje to wrzucę coś na FB może )
Jednak wszystkie są cudowne, ale każda jest inna i to jest wyjątkowe, natomiast kiedy chce się zrobić identyczne upominki to robi się problem!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (4,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2ad70bdb0571ff25c0dede6923b8638a.jpg (34,3 KB, 67 załadowań)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 14:49   #1615
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Jak ja dzwoniłam do USC to pani pytała czy urodziliśmy się w tym mieście co urząd bo jeśli nie to nie będzie miała naszych aktów. Pewnie u was tak jest i dlatego tyle czasu co? Szkoda, że nie uprzedzili was wcześniej

My w sobotę spisaliśmy protokół i zanieśliśmy dokumenty. Także kolejna sprawa załatwiona

Wczoraj byłam na przymiarce sukni trochę się zawiodłam bo myślałam że będą mieć już zrobione rękawki tak jak chciałam A tu niespodzianka - dopiero będą je doszywać. No i teraz mam wątpliwości co do nich. Bo generalnie to panie na początku mówiły że po prostu w szfalni pociągną koronkę wyżej. A się okazuje że wiecie... będzie to naszyte na materiał więc jestem ciekawa jak to będzie wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Tak w ogóle to teraz już na serio zaczął się nasz sezon bo co chwilę słychać że zbliżają się terminy ślubów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocham urzędy i ich pracowników. Jak dzwoniłam żeby się umówić to kobitka od razu sprawdziła i miała dostęp do aktów, nawet mimo tego, że nie potrafiłam jej podać peselu narzeczonego Umówiłam się na następny tydzień i w niecałe pół godziny wszystko było załatwione. I oczywiście w obu przypadkach nie urodziliśmy się w tym mieście. Więc albo nie macie aktów w systemie wgl (co też dziwne, bo to raczej stare roczniki nie mają), albo typowo urzędowe podejście
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 17:09   #1616
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My już mamy komplet dokumentów w urzędzie poszło raz dwa, odpisy aktów chrztu tak samo, w czerwcu idziemy pisać protokół do księdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 17:32   #1617
elektro_lit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 454
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jak któraś nie ma jeszcze butów to daje cynk: kupujcie, zamawiajcie teraz. Nieważne kiedy ślub... jest jakiś dramat z butami.
elektro_lit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 18:53   #1618
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez elektro_lit Pokaż wiadomość
Jak któraś nie ma jeszcze butów to daje cynk: kupujcie, zamawiajcie teraz. Nieważne kiedy ślub... jest jakiś dramat z butami.
W tym kraju nie ma butów dla ludzi z moją stopą

Wszystkie odesłałam, idę w swoich finalnie. Jak znajdę wygodne buty jeszcze kiedykolwiek, to kupię z trzy pary na raz chyba.

Dziewczyny, ile kupujecie napojów na osobę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 18:58   #1619
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
W tym kraju nie ma butów dla ludzi z moją stopą

Wszystkie odesłałam, idę w swoich finalnie. Jak znajdę wygodne buty jeszcze kiedykolwiek, to kupię z trzy pary na raz chyba.

Dziewczyny, ile kupujecie napojów na osobę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co czytałam, to liczy się 3 litry na osobę. 1 litr napoju gazowanego, 1 litr soku i 1 litr wody.
Koleżanka kupowała według tego i im to się sprawdziło.

Duże macie wesele ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-26, 19:20   #1620
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
W tym kraju nie ma butów dla ludzi z moją stopą

Wszystkie odesłałam, idę w swoich finalnie. Jak znajdę wygodne buty jeszcze kiedykolwiek, to kupię z trzy pary na raz chyba.

Dziewczyny, ile kupujecie napojów na osobę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się wydaje że kupię 30 mirind, 40 coli i 30 jakiegoś Sprite/mountain dew. +-10-20(bo to lato)
A wy jakie w ogóle kupujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.